Dodaj do ulubionych

Które tanie biuro podróży wybrać

29.01.07, 16:52
Witajcie,
W zeszłym roku miałam okazje byćw Egipcie z TUI, było genialniemale cena
naparawdę była wysoka za tydzień od jednej osoby płaciłam ok 3 tys zl.
Chcialabym teraz wybrac sie na tydzien lub dluzejz jakims tanszym biurem
podrozy, ale sprawdzonym. Moze polecicie mi jakies. dziekuje bardzo i pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • iwter Re: Które tanie biuro podróży wybrać 29.01.07, 16:57
      Może Scan Holiday.Nie są może najtańsi ale za to pewni.Masz gwarancję że
      hotel ,który w kraju wybierzesz będzie miejscem Twego wypoczynku w Egipcie.
      • gl16 Re: Które tanie biuro podróży wybrać 29.01.07, 20:19
        w piątek wróciłam z Alibaby w Hurghadzie ,byłam z Sun&Fun-bez
        zastrzeżeń,pozdrawiam
        • cameltravel Re: Które tanie biuro podróży wybrać 29.01.07, 20:50
          Koperniktravel
          Sun FUN
          ALfa Star

to najtańsze i moim zdaniem najlepsze biura
          owszem wpadki sie zdarzają - najmniej z Kopernikiem - wręcz przez ostatnie 2
          lata nie miałam problemów
          Ewa
    • hurghada01 Re: Które tanie biuro podróży wybrać 29.01.07, 23:12
      Moze Triada
      • cameltravel Re: Które tanie biuro podróży wybrać 29.01.07, 23:31
        Triada jest dla ludzi którzy mają mało problemów w życiu i chcą ich więcej :D
    • mon110 Re: Które tanie biuro podróży wybrać 30.01.07, 07:39
      może biuro podróży Orbis?
      • postpone25 Re: Które tanie biuro podróży wybrać 30.01.07, 09:56
        Sprawdzone Alfa Star.
        • anelis1 Re: Które tanie biuro podróży wybrać 30.01.07, 10:25
          Ja dwa razy podróżowałam z Triadą.Byłam z nimi na Cyprze i Turcji.Naprawdę
          żadnych zastrzeżeń a byłam z kilkuletnim dzieckiem i miałam swoje wymagania.
          Tak więc polecam Triadę.
          • voytaszek Re: Które tanie biuro podróży wybrać 30.01.07, 13:38
            pozostaje mi tylko odradzić Alfastar...szczegóły w poście "Alfastar"
            • degustata Re: Które tanie biuro podróży wybrać 01.02.07, 19:52
              Moim zdaniem w dobrych cenach przystepna jakosc uslug prezentuje triada. Jest
              sporo drozszych biur, na ktore nie mozna narzekac, ale jezeli szukasz porzadnych
              wakacji za rozsadna kase, to stawiam na triade. BYlem w Barcelonie z nimi i
              wrocilem zadowolony.
    • deta13 Re: Które tanie biuro podróży wybrać 30.01.07, 16:06
      Napewno z każdego biura będa zadowoleni i niezadowoleni. Ja proponuję:
      Kopernik
      Oasis (nie miałam z nimi żadnych problemów)
      Triada
    • susanitta Re: Sun Fun 01.02.07, 13:06
      mają niezłe oferty
      • grimmil Wycieczka 01.02.07, 14:07
        Teraz jest dobry moment na korzystanie z promocji first minute. Poprzeglądaj
        biura pod tym kontem, nawet trochę droższe biuro może mieć teraz bardzo
        korzystne zniżki. Też sie wybieramy i na razie wypada na alfę ze względu na
        promocję dla dzieci, a że mamy dwójkę, to się opłaca :)
        • poznanianka-77 Re: Wycieczka 01.02.07, 15:02
          zdecydowanie polecam scan holiday to jest biuro ktore nalezy do grupy tui i
          podpisując z nim umowe w rzeczywistości podpisujesz z tui a cena jest niższa
          niż z katalogow tui.wiem o tym na 100% bo sama podpisałam własnie taką umowę.za
          2 tyg w hurghadzie w lipcu płacę 3000zł od os ze wszystkimi opł
          lotniskowymi,wizą egipską i ubezpieczeniem.
          • degustata Re: Wycieczka 02.02.07, 16:20
            Fakt, oni maja naprawde dobra oferte i sa solidnym biurem. Cenowo mysle, ze z
            triada byloby taniej. W Egipcie spisuja sie bardzo dobrze, zwlaszcza jezeli
            chodzi o rejs po Nilu. NIe mniej jednak najlepiej bedzie, jak samemu sie sprwdzi
            oferte jednych drugich i wybierze najlepsza. A co do triady to jeszcze wspomne,
            ze maja promocje, im szybciej zabookujesz wakacje, to dostajesz wieksza znizke.
    • wiki110 Re: Które tanie biuro podróży wybrać 01.02.07, 15:37
      Polecam Selectours - dobre (sprawdzone) biuro, od kilku lat działające w
      Polsce. Nie są może zbyt rozreklamowani, ale wycieczki są tanie i będąc z nimi
      w Egipcie byliśmy bardzo zadowoleni. Dodatkowo cena za wycieczki fakultatywne z
      Selectoursa była wyższa średnio o jedyne 5$/os. w porównaniu np. z AAba Sharm.
      Polecam!
    • chlopaczekpiesek Re: Które tanie biuro podróży wybrać 01.02.07, 19:25
      kurcze, jak chcesz dobre biuro, ktore bedzie zdecydowanie tansze, to wal do
      triady, TUI jest jest zdecydowanie drozszy, po nim cenowo jest neckermann. caly
      pic polega na tym, ze w triadzie za nizsza cene masz bardzo czesto te same
      hotele, wiec chyba sie oplaca, a badz co badz triada to nie firma krzak.
      malutkie biura raczej bym odpuscil sobie.
    • gwiazduniaa Re: Które tanie biuro podróży wybrać 04.02.07, 12:53
      a ja proponuje ecco holiday, ceny maja na prawde niskie, a warunki według mnie
      bardzo dobre!
      • elunia002 Re: Które tanie biuro podróży wybrać 04.02.07, 16:34
        Ja tez polecam Triade bylismy juz dwa razy z nimi w Tunezji i w zeszlym roku w
        Egipcie rejs po nilu i hotel Desert Rose.Polecam naprawde sa tani.
    • grudapiotr1 Re: Które tanie biuro podróży wybrać 04.02.07, 22:14
      problem jest takie z TRIADĄ ze nie lata z Gdanska
      • sonia133 Re: Które tanie biuro podróży wybrać 05.02.07, 00:11
        Ludzie co wy piszecie, o niby tanich i drogich biórach podróży. Moim zdaniem
        nic takiego nie ma. Jeśli chcesz jechać do super hotelu, to musisz za niego
        słono zapłacić. Sęk cały w tym, że biura jak Tui, Neckerman w swojej ofercie
        mają hotele większości z górnej półki, mało tego w danym hotelu maja wykupione
        najlepsze pokoje.Ja skusiłam się i sprawdzilam cene jednego hotelu, który ma w
        ofercie Tui i Triada. Hotel Titanic Resort: wyjazd 19.07.07, 14 dni, all
        inclusive, TUI-3161 pln, TRIADA-3960 pln +opłata lotnicza+wiza.
        • iwter Re: Które tanie biuro podróży wybrać 05.02.07, 11:14
          Zgadzam się z poprzedniczką.Tui i inne dobre bp wcale nie są takie
          drogie.Zależy jaki hotel.Sama się o tym przekonałam obdzwonilam wszystkie biura
          i niby te tanie są najdroższe,a w sun-fun dodatkowo nie mają pokoju
          rodzinnego ,zaproponowali mi 2 pokoje 2-osob.absurd!!!!!!!!!!!!!!!Dobre biura
          mają atrakcyjne promocje w ofercie first.
    • gordonramzon Re: Które tanie biuro podróży wybrać 17.10.21, 17:58
      tu warto zajrzeć <a title="tanie wczasy dla seniora" href="wycieczkiseniora.pl/" target="_blank" rel="noopener">tanie wczasy dla seniora</a> - duży wybór tanich wycieczek dla seniorów
      • gordonramzon Re: Które tanie biuro podróży wybrać 17.10.21, 17:59
        tu warto zajrzeć tanie wczasy dla seniora - duży wybór tanich wycieczek dla seniorów
    • 12karola221 Re: Które tanie biuro podróży wybrać 13.09.22, 21:50
      Bardzo renomowanym i stosunkowo tanim biurem podróży jest Rainbow. Już wiele razy byłam, nigdy nie byłam zawiedziona. Można spokojnie znaleźć promocje, a nawet zwykłe oferty do 2 tyś zł.
    • adventures-egypt Re: Które tanie biuro podróży wybrać 25.10.22, 08:18
      na wycieczki po Egipcie
      adventures-egypt.com/
      • barbara.wojtacha88 Re: Które tanie biuro podróży wybrać 25.10.22, 15:24
        Szczerze mówiąc, to wszystko zależy od naszego budżetu. Jedne osoby będą jechały na własną rękę czyli będą osobno ogarniały noclegi, samolot, ubezpieczenia itd. Inne z kolei będą wolały skorzystać z oferty biura podróży ze względu na to, że wszystko załatwiają pracownicy biura. Ma to na pewno swoje ogromne plusy. Co do Egiptu to myślę, że warto skorzystać z ofert last minute jak tutaj www.traveligo.pl/last-minute/egipt Z tego co tutaj widziałam, to wyświetliły mi się głównie oferty do Hurghady- może się tutaj kiedyś wybiorę. Ja akurta byłam wiele lat do tyłu na Sharm El Sheikh ;)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka