Dodaj do ulubionych

kto był z Triadą?

IP: *.crowley.pl 21.10.03, 18:15
Lubie to biuro, byłam z nimi w Turcji i Tunezji, ale ciekawa jestem czy ktoś
zna ich "egipską" ofetę?
jacy rezydenci, hotele etc.
Czekam niecierpliwie na wszelkie za i przeciw. Szczególnie na przeciw.
Dzięki.
Obserwuj wątek
    • Gość: Kaktus Re: kto był z Triadą? IP: *.knurowski.net 21.10.03, 19:48
      Ja byłem z Tradą 7+7 i wszystko zorganizowane idealnie. Oczytany różnymi
      wiadomościami z forów i grup jechałem z pewnymi obawami, nawet przygotowany
      miałem notatnik i kalkę celem zabezpieczenia się przed ewentualnymi kantami
      biura, ale nic takiego nie miało miejsca :-DDD. Na objazdówce hotele pomimo, że
      *** to bez zastrzeżeń. Konkretna i bardzo dobra przewodniczka, szczególnie
      pokazała swoje możliwości w Minii, gdzie potrafiła zorganizować ochronę i
      wieczorem odbyliśmy spacer po mieście a na dwie osoby przypadał chyba z jeden
      żołnierz :-))). Czułem się jak zwierzątko w klatce, ale miejsce od wielu lat
      nie odwiedzane przez turystów. Część pobytu również na 5 z plusem. Pomimo wielu
      złych opinii o Magawischu mam całkiem odmienne zdanie. Pokoik czyściutki i
      elegancki, pomimo że nie było takiej potrzeby to dziennie idealnie sprzątany.
      Rezydentka Dominika, dostępna zawsze, nawet późnym wieczorem, wycieczki u niej
      przynajmnej jak dla mnie w cenach przyzwoitych, a przed każdym wyjazdem była
      sprawdzić czy wszyscy dotarli i zawsze osobiście dopilnowała żeby wszystkich
      zapakować.
      Więc czytając opinie wielu innych (choć nie wszystkich) to chyba miałem fuksa :-
      )))
      • Gość: Martinez Re: kto był z Triadą? IP: *.chello.pl 22.10.03, 07:17
        Ja chyba też zaliczam się do "fuksiarzy" albo Triada jest po prostu
        dobra.Również mogę potwierdzić, że objazdówka jest na wysokim poziomie,
        potwierdzam też co napisał Kaktus, że hotele podczas objazdu są naprawdę
        niezłe.Jeżeli chodzi o hotel Magawish to jestem z niego bardzo zadowolony
        (świetny apartament i pyszne jedzenie)a rezydentka Dominika faktycznie jest
        rewelacyjna (pozdrowienia od Łódki Bols) :-) Polecam tą imprezę.
      • Gość: Aga Re: kto był z Triadą? IP: *.skierniewice.sdi.tpnet.pl 22.10.03, 14:44
        Ja rowniez przylaczam sie do pozytywnych opinii o Triadzie. Moja wycieczka byla
        bardzo udana, hotele, pilot, autokar, wszystko na plus. Ja tez mieszkalam w
        Magawishu, hotel uwazam za rewelacyjny. Wydaje mi sie, ze rowniez ceny
        wycieczki sa konkurencyjne, chociaz jak obliczyl Pc_Maniac w Alfa Star wychodzi
        podobnie, tyle, ze negatywnych opinii o Alfa jest duzo wiecej (przynajmniej na
        tym forum). Osobiscie moge Egipt z Triada polecic.
    • Gość: wit Re: kto był z Triadą? IP: *.wss.zgierz.pl / *.rubikon.zgierz.pl 22.10.03, 19:14
      Ja bylem z Triadą 7+7 i po przeczytaniu wypowiedzi na forum dochodze do wniosku
      że jest to chyba najlepsza forma odpoczynku i zwiedzenia Egiptu.Tu kilka uwag 1-
      do jakiego hotelu trafisz to kwestia przypadku - dużo ludzi trafia do Megawish-
      u ja akurat do Romy wpływu na to nie miałem żadnego . 2 - wycieczka powinna sie
      zacząć od objazdówki a u mnie zaczęła się od pobytówki / nie ma tego złego co
      by na dobre nie wyszło - zemstę faraona przeżyliśmy w hotelu co jest lepsze niż
      w podróży /ale znowu nie ma się na to zupełnie wpływu . 3 - Safari i nurkowanie
      trzeba wykupywać w lokalnych biurach ale uwaga FORUMOWICZE pisza iż tam / u
      Arabów /wycieczki podrożały !!!!?????. 4 - Triada pobiera za objazdówke 95 $ +
      Abu Simbell 30 $ niby za bilety a realny koszt biletów ok 40-50 $ . Pieniądze
      pobiera pilot i z reguły wszyscy płacą . Na forum były pojedyncze osoby
      które wykłóciły sie z pilotem i same płaciły za wstępy / Ciekawe czy tak
      można ? ale tam w końcu panuje wolnoamerykanka no przepraszam wolnoarabka
      >>> Biuro motywuje tę opłatę kosztami konwojów ,.arabskich przewodników itp.
      5 - jak masz międzynarodową legitymacje studencką to płaciśz nieco ponad połowę
      ceny chyba ok 55 $ legitymacje szkolne są nieuznawane. 6 - wszystkie ostre
      przedmioty schowaj do bagażu głównego bo inaczej twoje np pilniczki nożyki i co
      tam jeszcze do manicure pójdą na Okęciu do słynnego kosza którego i ja byłem
      ofiarą.
      Teraz już możesz spokojnie jechać z Triadą 7 + 7 i życzę wspaniałych wrażeń , z
      żadnym innym biurem tyle nie zobaczysz co z Triadą a opalać to się mozna w
      solarium a nie koniecznie w Egipcie . Egipt trzeba zobaczyć to w końcu 4000lat
      historii nigdzie na świecie nie ma zachowanych w całości zabytków z tamtych
      lat. Pozdrawiam Wit

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka