Dodaj do ulubionych

A jacy Oni w ogóle są w łóżku?.. żadna z Was

21.03.09, 16:28
o tym nie pisze..
Obserwuj wątek
      • marija70 Re: wwmm , a ty kiedy dobrze im robisz ? 22.03.09, 20:17
        Jedyna.... nie egzaltowana...no i dobrze.Rób na co masz ochotę jeśli tylko Ci z
        tym dobrze.(większośc pewnie Ci zazdrości...ale wpływ Rydzyka robi swoje..jak
        nie burka to moherowy beret)
        Pozdrawiam.
        ROBTA CO CHCETA...a nie oceniajcie innych
    • fewelina5 Re: zakładam ze jakosć seksu jest ważna.. 22.03.09, 15:02
      I dlatego pytam. A odpowiedzi niewiele.. Nie chodzi mi o jakies
      pikantne opisy, ale spodziewałam się większego entuzjazmu w
      wypowiedizach na ten temat. Pewnie wniosek bedzie taki, że faceci
      jak faceci, ich "zdolnoći" nie zależą od koloru skóry, ale to sprawa
      indywidualna. Oczywiście kieruję to pytanie do tych z Was, które
      mają doświadczenie w tej kwestii i miałaby ochotę się nim podzielić.
      Z góry dzięki;)
    • rydzyna1213 Re: A jacy Oni w ogóle są w łóżku?.. żadna z Was 22.03.09, 15:21
      faceci jak faceci....
      ich przewaga nad europejczykami polega na egzotycznym wyglądzie i "egzotycznych warunkach przyrody" (wakacje) w jakich ich poznajecie a poza tym..... chyba nic szczegolnego (nie znam z autopsji)
      ale te ochy i achy sa na wyrost
      radze poczytać kilka informacji
      www.hurghada.pl/egipcjanie.html
      bogatych i wykształconych to w Sharm wśród kelnerów nie znajdziecie
      • mell-anie Re: A jacy Oni w ogóle są w łóżku?.. żadna z Was 22.03.09, 16:29
        Ok,podejme temat,bo skoro sie spotykamy z naszymi facetami egipcjanami lub
        jestesmy w stalych zwiazkach to tylko sobie w oczka nie patrzymy-wiec oczywiscie
        jest i sex.Mam doswiadczenie tylko z jednym egipcjaninem i jest super ale faceta
        polaka tez mialam w te klocki fajnego wiec to nie zalezy od
        koloru,skory,narodowosci,po prostu jak kochamy to i jest nam dobrze z mezczyzna.
        Ale z tego co czytalam na fotoblogu to pojawialy sie jakies opinie w
        stylu"slaby,nie polecam" wiec pewnie i tacy sie zdarzaja.
        • gringo68 warto o jednym pamiętać 22.03.09, 20:23
          żigolaki z nadmorskich kurortów z reguły są dobrzy w te klocki,
          procentuje doświadczenie zdobyte przy taśmowym zaliczaniu
          spragnionych śniadego mięska turystek z Europy...

"zwykły" Arab, z racji swojej kultury i religii nie ma możliwości
          poznania uroków seksu prze małzeństwem, kontakty z kobietami są
          ściśle limitowane, a z młodymi niezameżnymi muzułmankami praktycznie
          niemożliwe...stąd częste kontakty homoseksualne młodych mężczyzn,
          powszechne są też widoki facetów trzymających się za ręce lub
          obejmujących i bynajmniej nie są oni homoseksuallistami, po prosy
          krew nie woda, a kobiet w zasięgu brak...

kebiabiarze z kurortów są więc tutaj
          uprzywilejowani...bzkanie "niewiernych" to dobry sposób na
          spuszczenie z krzyża, a właściwą żoną i tak zostanie muzułmanka-
          dziewica z "dobrej" egipskiej rodziny...turystki traktowane są przez
          nich jak dziwki...po prostu taka jest ich mentalnośc i kultura...
          • wawrzyniecpruski srali muchi, bedzie wiosna... 23.03.09, 19:10
            W krajach arabskich więc i w Egipcie trzymanie sie facetów za ręce
            nie jest oznaką ich homoseksualizmu. Tak samo jak całowanie sie w
            policzki i obejmowanie przy powitaniu. Tam już tak jest.
            Zauważ zresztą, że Egipcjanin zawsze pierwszy przywita sie z innym
            męzczyzną a potem skinie co najwyżej głową jego żonie. Tak samo w
            knajpach najpierw obsługiwani są męzczyźni a dopiero potem talerz
            dostaje kobieta.
            Odnośnie zachwytów naszych pań nad umiejętnościami łózkowymi
            Egipcjan: zwróc uwagę, że hotelowe lovelasy to chłopaczki w wielu 16-
            25 lat, tymczasem męzowie tych radosnych pań, którzy zostali w
            Polsce mają najczęściej około 40. Gdyby dziewczyny porównywały
            Polaka 40 latka i Egipcjanina 40 latka to może zmieniłyby zdanie:-))
            Bo tak to jest to dumping moje drogie panie.
            ;-))
            • fakira82 Re: srali muchi, bedzie wiosna... 23.03.09, 19:19
              nie zgodze sie z tym bo gdy chodzimy do knajpy czy gdziekolwiek do
              restauracji zawsze to ja dostaje pierwsza danie czy wodę ...nie
              zdarzylo sie zeby jemu dali jako pierwszemu.
              Druga sprawa mój maz ma 40 lat i powiem szczerze ze jakby polacy
              tacy byli w tym wieku bylo by dobrze .Niewiem skad oni tyle energii
              biorą ;-)
              to jest moje zdanie i nie chce cie urazic pisze odrazu zeby ktos nie
              szukal zaczepki
              pozdrawiam
              • wawrzyniecpruski nie obrażam sie... 24.03.09, 20:00
                Nie obrażam sie fakira, bo nie mam o co. Przecież forum służy
                wymianie poglądów, choćby były one najbardziej nawet kontrowersyjne,
                warunkiem powinno być kulturalne ich wyrażenie. Ale do rzeczy:
                nieskromnie napiszę, że znam postawy życiowe większości turystek,
                które tam jada. Powtarzam, że moja opinia nie dotyczy wszystkich-
                tylko tej części, która nas interesuje. I tak: moim zdaniem,
                powtarzam MOIM zdaniem większość dziewczyn, które pieją z zachwytu
                nad umiejętnościami egipskich kochanków w kraju nie ma nikogo. Skoro
                są samotne w kraju, to zachwyci je KAZDY facet. Emocje podsyca
                biologia, która w śniadolicym kochanku każe widziec kobiecie szanse
                na wymieszanie materiału genetycznego. Tak to już jest. Na
                pocieszenie dla polskich mezczyzn napiszę, że tak jak biały jest dla
                białej kobiety mniej interesujacy seksualnie jak czarnoskóry, tak
                dla arabki biały facet jest czym wymażonym i opowiadaja sobie o nas
                dokładnie takie same rzeczy jak polskie dziewczyny o nich, Więc bez
                kompleksów panowie!!!
                Drugi rodzaj "szalejących" w Egipcie pań to mezatki, tak mniej
                wiecej około 40, którym znudził sie seks stale z tym samym
                partnerem. Boją sie mieć romans w kraju, bo to mąż może sie
                dowiedzieć, rozwód i podział majątku (w wyniku którego nie bedzie
                ich stac na Egipt) wykupują sobie taniutkie wczasy w SeeGullu i walą
                meza po rogach bez ryzyka, że sie wyda.
                Nie oceniam takiej postawy z moralnego punktu-przynajmniej nie w yym
                wątku.
                Na koniec zaś pragnę was poinformowac dziewczyny, ze kilka dni temu
                na Interii bodajże był jakiś tekst o badaniach durexa, w którym
                polscy faceci okazali sie lepszymi (i częstszymi!!) kochankami niż
                Niemcy, Austriacy i UWAGA!!! Hiszpanie.
                Sprawdza sie więc stara jak świat zasada, że każdy facet jest lepszy
                od tego, którego macie w domu i ktory jest codziennie dostępny.
                Na szczęście zasada ta działa także w drugą stronę...
                pozdrawiam
                • og-onek Re: nie obrażam sie... 09.05.09, 11:38
                  witam Wawrzyncu! podziwiam takich madrych i niebojacych sie ludzi
                  jak Ty.imponujesz wiedzą a nie zabobonami..i przemawiasz tym
                  panienkom do rozsądku.muszą się odzywać tacy ludzie jak Ty i nie bać
                  sie mówić to co myślą pośród tej zwariowanej rzeczywistości..jestem
                  kobietą sex uwielbiam jestem bardzo ładna-tak mówią ale nie rżnę się
                  z każdym napotkanym facetem nawet Egipcjaninem.czasem zmieniłabym
                  coś w swoim życiu ale mam zasady.
            • shakirra1 Re: srali muchi, bedzie wiosna... 23.03.09, 19:49
              wawrzyniecpruski napisał:

> Zauważ zresztą, że Egipcjanin zawsze pierwszy przywita sie z innym
              > męzczyzną a potem skinie co najwyżej głową jego żonie.

Są to tzw. różnice kulturowe. U nas szacunek dla kobiety okazuje się
              całowaniem jej w rękę, gapieniem się na nia, prawieniem
              komplementów. Tam szacunkiem do kobiety jest DYSTANS. Im bardziej
              kolega męża ignoruje jego zonę, tym bardziej ją szanuje. Może Ci się
              to podobać lub nie. Mnie to odpowiada, bo nie czuje potrzeby byc
              adorowana i obsciskiwana przez obcych facetow.

Tak samo w
              > knajpach najpierw obsługiwani są męzczyźni a dopiero potem talerz
              > dostaje kobieta.

Ja sie z tym nie spotkalam. Zawsze jestem obslugiwana pierwsza.

• wawrzyniecpruski Re: srali muchi, bedzie wiosna... 24.03.09, 20:30
                >U nas szacunek dla kobiety okazuje się
                > całowaniem jej w rękę, gapieniem się na nia, prawieniem
                > komplementów. Tam szacunkiem do kobiety jest DYSTANS. Im bardziej
                > kolega męża ignoruje jego zonę, tym bardziej ją szanuje

Hmm, skoro Polacy prawia dziewczynom komplementy to skąd ten zachwyt
                polskich turystek nad komplementami, którymi są obsypywane przez
                facetów w Egipcie. Spory brak konsekwencji tu widzę.
                Co do reszty sie zgadzam.
                ;-))

Odnośnie obsługiwania kobiet w drugiej kolejności- prawdopodobnie
                nie spotkałas sie z tym zjawiskiem, gdysz mieszkasz na stałe w
                miejscowości turystycznej. Tam obsługa jest przyzwyczajona do
                Europejek i staraja sie zachowac europejskie zwyczaje.
                Skoro chcesz sie przekonać, że mówię prawdę to wyjedz z miasta na
                wiochę albo do miasta, gdzie jest mniej turystów. Uwierz mi, byłem
                świadkiem scenki w knajpie, kiedy to małżeństwo przy stoliku chciało
                zjeśc jakieś ciastko czy kawę wypić. Kelner podszedł, podał kartę
                najpierw facetowi, kawę dostał najpier facet, jedzenie też. Koleś
                nawet "nie zauważył" jak kobieta chciała go wezwać. A o to co podać
                tej pani pytał jej męza.
                Tam tak jest. Cudzoziemki i tak sa w dobrej sytuacji. Normalnie
                kobieta w społeczeństwie arabskim zajmuje miejsce zaraz po matce
                meza, rodzinie, kolegach i wielbłądzie. Zaraz przed psem....Zauważ
                jak arabskie małżeństwo idzie ulicą. Kobieta idzie z dziećmi parę
                kroków za mezczyzną. A widziałas te biedne kobiety, które na plaży
                siedzą zakryte po samą szyje a do wody wchodzą w ubraniu?
                Ciekawe czy one tez pieja z zachwytu nad egipskimi kochankami?....
                pozdrawiam
                  • cleopatra1111 Re: dystans...kazde wydanie inne 24.03.09, 22:42
                    ktos napisal ,że im wiekszy ich dystans do nas tym bardziej szanują-
                    przypomniała mi się wtedy historia ,ktorej nie rozumiem i nie
                    potrafię zinterpretować:)
                    siedział :on ,ja i moja koleżanka,w pewnym momencie podnisl się
                    jakby z zamiarem dania buziaka ,ale nie dał go mnie tylko szybko tej
                    kolezance...obie byłysmy w szoku, nigdy wczesniej nie calowalismy
                    sie ,a po tej sytuacji nie wiedzialam co mam myslec -dystans:),ona
                    stwierdzila ,że on jej po prostu nie szanuje i pozwolil sobie na cos
                    na co wiedzial ,ze nie mogl pozwolic sobie u mnie...
                    a dla mnie to do dzis zagadka
                    ;)
                • shakirra1 Re: srali muchi, bedzie wiosna... 05.04.09, 23:48
                  wawrzyniecpruski napisał:

> >U nas szacunek dla kobiety okazuje się
                  > > całowaniem jej w rękę, gapieniem się na nia, prawieniem
                  > > komplementów. Tam szacunkiem do kobiety jest DYSTANS. Im
                  bardziej
                  > > kolega męża ignoruje jego zonę, tym bardziej ją szanuje
                  >
                  >
                  > Hmm, skoro Polacy prawia dziewczynom komplementy to skąd ten
                  zachwyt
                  > polskich turystek nad komplementami, którymi są obsypywane przez
                  > facetów w Egipcie. Spory brak konsekwencji tu widzę.
                  > Co do reszty sie zgadzam.
                  > ;-))

Nie doswiadczylam tego niestety, wiec nie wiem. Odpowiedz sobie na
                  pytanie sam. Nie jestem z mezem, dlatego bo jest Egipcjaninem i
                  prawi mi komplemeny. Jestem z nim, bo odpowiada mi jako czlowiek
                  przede wszystkim. Wiec mily kolego nie odpowiem Ci na to pytanie.
                  Zapytaj innych forumowiczek;-)

> Odnośnie obsługiwania kobiet w drugiej kolejności- prawdopodobnie
                  > nie spotkałas sie z tym zjawiskiem, gdysz mieszkasz na stałe w
                  > miejscowości turystycznej. Tam obsługa jest przyzwyczajona do
                  > Europejek i staraja sie zachowac europejskie zwyczaje.
                  > Skoro chcesz sie przekonać, że mówię prawdę to wyjedz z miasta na
                  > wiochę albo do miasta, gdzie jest mniej turystów. Uwierz mi, byłem
                  > świadkiem scenki w knajpie, kiedy to małżeństwo przy stoliku
                  chciało
                  > zjeśc jakieś ciastko czy kawę wypić. Kelner podszedł, podał kartę
                  > najpierw facetowi, kawę dostał najpier facet, jedzenie też. Koleś
                  > nawet "nie zauważył" jak kobieta chciała go wezwać. A o to co
                  podać
                  > tej pani pytał jej męza.

Owszem, czasem mezczyzna dostaje pierwszy menu i np. pierwszy
                  zamowione danie. Ale spotkalam sie z tym rowniez w krajach
                  skandynawskich, gdzie wielokrotnie bylam swiadkiem, jak na lotnisku
                  kobieta tacha swoje walizy i wklada do taksowki, a towarzyszacy jej
                  facet ma to gleboko w d...Bylo to dokladnie w Szwecji. Co kraj to
                  obyczaj.
                  To ze kelner pytal meza, rowniez jest oznaka szacunku. Obcy facet
                  nie ma prawa odezwac sie do kobiety w obecnosci meza. Krytykujesz to
                  troche jak dziecko. W naszej kulturze rowniez wiele rzeczy wydaje
                  sie Arabom dziwnych, np. to, ze kobieta zasuwa na dwoch etatach w
                  domu i w pracy, ze przecietna Polka (dodam "matka Polka" - dla mnie
                  osobiscie, to okreslenie jest obraza) zasuwa z siatami po pracy,
                  zeby gotowac obiad dla rodziny. I nie pisze tutaj o 5% bogatych,
                  wyksztalconych i niezaleznych. Pisze o zyciu przecietnej Polki.
                  Wiec zanim zaczniesz cos krytykowac zastanow sie, czy Twoj kraj jest
                  taki idealny. Wszedzie sa plusy i minusy. Dla mnie najwiekszym
                  minusem Egiptu nie jest to, ze kelner nie podaje mi menu, jako
                  pierwszej :-) I ciesze sie, ze z kelnerem rozmawia maz. Ja nie mam
                  takiej potrzeby.

> Tam tak jest. Cudzoziemki i tak sa w dobrej sytuacji. Normalnie
                  > kobieta w społeczeństwie arabskim zajmuje miejsce zaraz po matce
                  > meza, rodzinie, kolegach i wielbłądzie. Zaraz przed psem....

Wiesz, to jest troche prostackie, bo przez chwile myslalam, ze pisze
                  z inteligentnym facetem, ktory wie o czym pisze...Ale chyba sie
                  pomylilam.

Zauważ
                  > jak arabskie małżeństwo idzie ulicą. Kobieta idzie z dziećmi parę
                  > kroków za mezczyzną.

Nigdy tego nie widzialam. Zawsze widze malzenstwa, ktore ida pod
                  reke. Czesto facetow z dziecmi na rekach. To o czym piszesz pewnie
                  sie zdarza, ale nie nagminnie. Mysle, ze dales sie poniesc kolejnemu
                  stereotypowi.

A widziałas te biedne kobiety, które na plaży
                  > siedzą zakryte po samą szyje a do wody wchodzą w ubraniu?

Te "biedne" kobiety uwazaja rozebrane Europejki za "biedne". Sa
                  wychowane w takiej kulturze i nie zamienilyby tego na nic innego.
                  Problemem Europejczykow jest to, ze uwazaja, ze ich styl zycia jest
                  najlepszy patrzac z gory na kazda innosc. Piejecie o
                  rownouprawnieniu w Polsce, a ja wam moge wymienic setki przykladow
                  na to, ze tego nie ma i jest bardzo powierzchowne.

> Ciekawe czy one tez pieja z zachwytu nad egipskimi kochankami?....
                  > pozdrawiam

Tego nie wiem. Ja na meza nie sprowadzam tylko do roli kochanka.
                  Jest moim partnerem zyciowym. Taki byl moj wybor i nikogo do tego
                  nie namawiam. I zawsze podkreslam w swoich wypowiedziach, ze ta
                  kultura jest diametralnie inna od naszej, dlatego zadna kobieta nie
                  powinna podejmowac decyzji pochopnie. Nie "pieje z zachwytu" i
                  wielokrotnie pisalam o minusach takich zwiazkow.

• szalonaburza Re: A jacy Oni w ogóle są w łóżku?.. żadna z Was 24.03.09, 11:24
      No to i ja napiszę, na podstawie własnych doświadczeń i doświadczeń koleżanek, z
      którymi na te tematy rozmawiałam.
      Większość egipskich panów mało wie o grze wstępnej, ma awersję do seksu oralnego
      (oczywiście tylko w swoim wykonaniu), a po wszystkim szybciutko biegnie do
      łazienki się umyć...
      Są też wyjątki, a wtedy jest już ciekawie.
      Osobiście nie lubię obrzezanych, chociaż wyglądają ładniej, to jakoś większą
      przyjemność czerpię z panami nieobrzezanymi.
        • szalonaburza Re: A jacy Oni w ogóle są w łóżku?.. żadna z Was 24.03.09, 11:37
          Jak się poci potwornie podczas stosunku i śmierdzi to może zrozumiałabym to
          latanie do łazienki. Ja tego nie cierpię. Tak jakby się brzydzili swojego
          nasienia i płynów partnerki. Fajnie jest tak po wszystkim poleżeć sobie, zapalić
          papierosa, pogadać, a później powtórka.
          Jak facet leci do łazienki to mi się później już odechciewa jego zupełnie. Z
          tego co wnioskuję po rozmowach z innymi babkami, to nie tylko ja tak mam.
          • missmalinka Re: A jacy Oni w ogóle są w łóżku?.. żadna z Was 24.03.09, 11:59
            co do seksu oralnego:D rozmawialam na ten temat z moim mezem zanim
            jeszcze do czegokolwiek miedzy nami doszlo i dowiedzialam sie ze oni
            nie lubia oralu wlasnie przez turyski bo poderwi taka na imprezie i
            szybko na numerek a ona cala spocona i nie umyta.powiedzial wprost
            ze nie lubia oralu bo nie moga zniesc nieprzyjemnego zapachu z
            pochwy. natomiast gdy kobieta przed sexem wezmie kapiel i jest
            czysciutka i pachnaca to owszem lubia oralik:) chociaz szczerze to
            wola go dostac niz dac ale to chyba kazdy facet nie tylko
            egipcjasnin. Co do obrzezanego to ja szczerze wole z obrzezanym moj
            maz jest cudowny i wiem ze jest czysty wiec nie brzydze sie oralu a
            obrzezany wyglada na mmmmmmmm giganta ( procz tego ze od polskich sa
            wieksze)
          • kiciaaaa2 Re: A jacy Oni w ogóle są w łóżku?.. żadna z Was 26.03.09, 17:19
            hehe jak to jest z tym myciem czy moze ktoś wytłumaczyć, po co oni
            się tak czesto myją? rozumiem że latem tam jest potwornie gorąco
            więc przynajmniej 3 razy dziennie muszą ale zimą też? a jak pracują
            cały dzień w hotelu to gdzie się mają myć i kiedy? może tylko
            ściemniają ze się często myją żeby zaimponowac czystością.a po sexie
            chyba przesadzają, moze sie brzydzą, siebie i natury partnerki.nie
            to co Napoleon, on to lubił zapaszki i taki Arab długo by
            niewytrzymał w dziale rybnym:) a jak arabscy faceci robią ,,to" w
            gumce to też od razu biegną się myć? bo typowy Polak to chyba ściąga
            gumę i idzie spać:D
            • missmalinka Re: A jacy Oni w ogóle są w łóżku?.. żadna z Was 30.03.09, 08:24
              no tak myja sie myja tak czesto ale to chyba dla nas dobrze nie?
              po 1 zima tam jest tak goraco jak u nas latem wiec nie marzna
              chociaz moj maz jakis dziwny bo jemu wiecznie zimno ale nie
              odbiegajmy od tematu.
              po 1 myja sie przed kazda modlitwa czyli 5 razy dzienie
              2. pytalam meza czemu po kazdym numerku biega sie myc do lazienki
              czy sie brzydzi czy co a on odpowiedzial mi cyt: i want to smell
              perfues not sweet baby for you, the more i wash the more perfumes
              you smell ot i cala odpowiedz a jak jest naprawde to chyba sie nie
              dowiem bo zauwazlylam ze na pewne tematy nie chca rozmawiac lub
              udzielaja wymigujacych odpowiedzi
              3. co do polskich chlopow ktorzy po numerku sciagaja gume i ida spac
              mmmmmm no coz brudasy i tyle tu masz pewnosc ze twoj arab jest
              czysciutki jak zla i zaden wlos lonowy spocony po calym dniu ci sie
              miedzy zeby nie zaplata :D:D:D:D::D
          • dzisssabel Re: A jacy Oni w ogóle są w łóżku?.. żadna z Was 30.03.09, 00:37
            Hej dziewczyny!

Obawiam sie ze przesadzacie mocno z ta prysznicowa egipska paranoja! Nie chodzi
            o to, ze oni brzydza sie swojej spermy, a o to, ze wg Koranu tudziez przyjetej
            tradycji kultywowanej od pokolen po sexie nalezy sie umyc, co uwazam za calkiem
            rozsadne swoja droga i higieniczne. Co nie znaczy, ze Habibik od razu po sexie
            leci pod prysznic, przeciez moze dopiero i po czwartym razie, a co wiecej moze
            zaprosic swoja ukochana pod prysznic- choc wtedy i tak musi zostac chwileczke
            dluzej ;)
            Ja bylam w zwiazku z Egipcjaniem, aczkolwiek nie aminatorem tudziez instruktorem
            nurkowania. Chlopak mial niewielkie doswiadczenie- ja tez zreszta nim nie
            grzeszylam- choc mialam chyba wieksza wyobraznie co do sexu niz on. W kazdym
            razie on po pierwszym razie mial kaca mornalnego, pozniej juz mu kace przeszly,
            rowniez jak wyleczylam go z sexu pod koldra :)
            Co do oralu, to na poczatku mial zdecydowany opor do kazdej jego postaci- ani ja
            jemu, ani on mnie, ale tez dosc szybko sie przekonal, ze nie jest to szkodliwe,
            wrecz przeciwnie.
            I obrzezany jest wg mnie lepszy :)
    • monika-71 mialam bożka 29.03.09, 23:00
      bylam tam po raz pierwszy(ale nie ostatni,o nie!) i odjechałam.
      Jak nie ja....napewno wiecie o czym piszę....
      chciałam TYLKO TEGO...kilka razy....i miałam...
      jaki był? NORMALNY! proponował anal ale bez sprzeciwu przyjął
      odmowę...był na dole....był na górze....BYŁ SUPER MEGA CZYSTY,
      co naszym popaprańcom nie często sie zdarza..albo musisz nakazać.
      był wyluzowany,nieskrępowany,otwarty.Godził się na wszystko.
      Tylko dlaczego zawsze musiało byc zapalone światło? wiecie o co
      chodzi?to jakaś moda? nie tyle mi to przeszkadzało co dziwiło..;-)
      ZA KAŻDYM RAZEM...HM.....
      • amiraamira Re: mialam bożka 30.03.09, 00:38
        monika-71 napisała:

>BYŁ SUPER MEGA CZYSTY,
        > co naszym popaprańcom nie często sie zdarza..albo musisz nakazać.

To prawda. Wreszcie, któraś z Was to napisała. Oni są czyści,
        wydepilowani tam gdzie trzeba w przeciwieństwie do Polaków. Ja
        osobiście np. nie wyobrażam sobie seksu z nieobrzezanym i nie
        wydepilowanym facetem. Fuuuuu!
        • kleoluder1 Re: mialam bożka 30.03.09, 17:10
          a mnie troche wkurzały te dziwne pocałunki.. takie mocne i
          rytmiczne.. zero czułości.. ale może oni tak mają..
          hah no i w ogóle oni mają takie mniemanie os obie ,że myślą że jak
          kobieta im da się pocałować z "języczkiem" to już można ją ciągnąć
          do łóżka :]]
          żenada.
        • prince-ashraf Re: mialam bożka 05.04.09, 23:56
          Nie wiem amiraamira w jakim Ty srodowisku obracalas sie w Polsce,
          ale po Twoich wypowiedziach wnioskuje, ze bylas rezydentka agro-
          gospodarstwa turystycznego w bylym PGRze na Mazurach. Coz,
          wspolczuje. W sumie rozumiem, ze odnalazlas swoj seksualny raj w
          Egipcie.
          Widzisz, pracowalem przez ponad piec lat w miedzynarodowej
          korporacji w Polsce i 99.9% facetow w office'ie, to byli zadbani
          goscie, z ktorych wiekszosc uczeszczala do gym'u, czesc na solarke,
          masaze. Normalni faceci, wielu zonatych, dzieciatych.
          Mialas naprawde pecha, albo sama chcialas sprobowac jak to jest z
          wieprzami spod budki z piwem. Ot mialas taki hard core'owy kaprys, a
          teraz generalizujesz.
          • szalonaburza ! 06.04.09, 03:52
            Z psychologicznego punktu widzenia, to jeśli byłyś kolego pozbawiony kompleksów
            w sprawach intymnych, albo choć zadowolony jakkolwiek w życiu erotycznym, nigdy
            do głowy nie przyszłyby Ci takie rzeczy jak:

-"swój seksualny raj (dalej od Ciebie)"
            -pisanie o sobie, (even if prawda czy falsz), pracowałem, robiłem..."
            - jeżeli zwracałeś uwagę na"

> goscie, z ktorych wiekszosc uczeszczala do gym'u, czesc na solarke,
            > masaze. Normalni faceci, wielu zonatych, dzieciatych."
            albo jesteś gejem, albo współczuć...

> Mialas naprawde pecha, albo sama chcialas sprobowac jak to jest z
            > wieprzami spod budki z piwem

.... A to już to Twój totalny highwaY! \

Znaczy się, że jedyne co poniżej Ciebie to "wieprze" spod budki z piwem
            • szalonaburza Re: ! 06.04.09, 04:02
              princie gringo: jesteś panem, który ma ok. 40 lat. jesteś samotny, albo samotny
              w związku. w sumie to to samo, z matmy (-) x (+) = (-)
              obwod i dlugosc twojego czlonka nigdy nie byly komentowane przez twoje kobiety,
              stad twoje niepokoje.
              probujesz na forach o "odmiennych" facetach, bo sam czujesz sie INNY.
              to nie pomoze kolego, ale bardziej pograzy. wiec, jesli nie chcesz inwestowac w
              polska sluzbe zdrowia, pomysl co robisz i czego chcesz. bo napewno bedac na
              babskich forach nie pomagasz w utrzymaniu swojej meskosci....
              • prince-ashraf szalona(echem)burzo, masz klopty ze zrozumieniem 09.04.09, 22:29
                tekstu pisanego? Czy naprawde nie lapiesz o co mi chodzilo? Napisze kwadratowymi
                literkami. Takie moze dotra do Ciebie. W postach powyzej napisano, ze 99.9%
                polskich facetow to brzydkie brudasy. Czy jesli ja napisze, ze 99.9% Polek, to
                pudrowane kurewki, ktore daja d.. za darmo na wakacjach, to jak Ty zareagujesz?
                Zgodzisz sie z tym?
                • shakirra1 Re: szalona(echem)burzo, masz klopty ze zrozumien 10.04.09, 17:50
                  prince-ashraf napisał:

> tekstu pisanego? Czy naprawde nie lapiesz o co mi chodzilo?
                  Napisze kwadratowym
                  > i
                  > literkami. Takie moze dotra do Ciebie. W postach powyzej napisano,
                  ze 99.9%
                  > polskich facetow to brzydkie brudasy. Czy jesli ja napisze, ze
                  99.9% Polek, to
                  > pudrowane kurewki, ktore daja d.. za darmo na wakacjach, to jak Ty
                  zareagujesz?
                  > Zgodzisz sie z tym?

Prince-Ashraf, denerwujesz się gdy tak piszą o Polakach. A gdy Ty
                  robisz to samo pisząc o Arabach, to jest OK? Piszesz, że Arabowie są
                  niezdolni do miłości. Wiem, że dyskusja na tym forum jest
                  dwuwymiarowa - z jednej strony owszuści i turystki, ale z drugiej
                  strony jest trochę takich dziewczyn, jak ja. Które nie żyją z
                  oszustami, tylko z facetami przez które są kochane. Każde
                  generalizowanie i rzucanie stereotypami jest denerwujące dla osób,
                  które poddaje się takiej ocenie. Możesz nie lubić kultury arabskiej
                  i Arabów. OK. Rozumiem. Nie każdy musi to kochać. Ale to co piszesz
                  nie zawsze jest prawdą.
                  • szalonaburza Re: szalona(echem)burzo, masz klopty ze zrozumien 10.04.09, 22:43
                    > prince-ashraf napisał:
                    >
                    > > tekstu pisanego? Czy naprawde nie lapiesz o co mi chodzilo?
                    > Napisze kwadratowym
                    > > i
                    > > literkami. Takie moze dotra do Ciebie. W postach powyzej napisano,
                    > ze 99.9%
                    > > polskich facetow to brzydkie brudasy. Czy jesli ja napisze, ze
                    > 99.9% Polek, to
                    > > pudrowane kurewki, ktore daja d.. za darmo na wakacjach, to jak Ty
                    > zareagujesz?
                    > > Zgodzisz sie z tym?

Ku...ki nie dają za darmo, z tego co mi wiadomo.
                    Ja jestem za wolnością seksualną, jestem wolna, i jak ktoś mi się spodoba, ale
                    nie mam zamiaru się wiązać, to czemu nie.. ? Człowiek z natury nie jest
                    monogamiczny, kultura i religia narzuciły na większość społeczeństw na świecie
                    model monogamii (polecam lekturę antropologii). A w naturze mężczyzna chce
                    pozostawić po sobie jak najwięcej genów, kobieta natomiast szuka instynktownie
                    tych najlepszych (jeżeli w ciągu krótkiego czasu będzie miała kontakt z wieloma
                    partnerami w drodze do jajeczka wygra ten najlepszy).
                    Nigdy nie zrozumiem takich ludzi, którzy twierdzą, że jak kobieta sobie życia
                    używa to już musi być k...wką.
                    Poza tym nie widzę związku między Twoimi porównaniami. Większość polskich
                    facetów nie dba o higienę intymną, myślą że jak obmyją ptaszka z zewnątrz to
                    jest git. A pod napletkiem fuuuujjjj!!!! Nie golą lub nie przycinają włosów pod
                    pachami i w miejscach intymnych.
                    Już kiedyś gdzieś tu pisałam, że włosy najdłużej przechowują zapachy.
                    Poza tym też uważam, że większość polskich panów urodą nie grzeszy, choć
                    zdarzają się wyjątki.
      • yamyam Re: mialam bożka 02.04.09, 19:08
        faktycznie cos w tym jest :) mam madzieje, ze powodem palenia
        swiatla jest to, iz nie chca stracic ani ulamka sekundy z tych chwil
        i widoku naszych cial :)
        • wtopek Re: mialam bożka 06.04.09, 10:14
          Wg arabskich kanonów urody ciałka nigdy za dużo, nie dziwne więc że
          chłopaczyna chciał się nacieszyć baleronkami w pełnym świetle.

Podobno to jedna z przyczyn "powodzenia" naszych tzw. "turystek" w
          Egipcie.
          • yamyam Re: mialam bożka 06.04.09, 10:41
            wtopek, dlaczego probujesz obrazac kobiety, ogolnie wiadomo ze
            okreslenie "baleron" nie jest milym :) nawet uzyte w zdrobnieniu :)
            nie obrazaj nikogo, bo obawiam sie, ze Tobie by nie bylo milo, gdyby
            ktoras z Pan chciala sie wypowiedziec na temat Twojej aparycji
            kultury :P badz milszy to moze ktoras Cie "przygarnie"- z wyrazami
            szacunku... :)milego dnia
          • missmalinka Re: mialam bożka 06.04.09, 11:08
            a skad ty wogole wiesz czy ktoras jest baleronik czy moze cienki
            kabanosik? nie widisz kobiet ktore sie tu wypowiadaja a ze najlepiej
            oceniac po sobie wiec.................. no
            • wtopek Re: mialam bożka 06.04.09, 11:47
              Hmm. byłem ze 3 razy w Egipcie i to są moje obserwacje. Z tubylcami
              oddawały się namiętnym flirtom prawie wyłącznie panie nie pierwszej
              świeżości, tfu, chcialem napisac młodości, o kształtach, że tak
              powiem, rubensowskich. Przynajmniej tak było w moim hotelu. Coś tak
              jak Ciechocinek w młodszym wydaniu. Broń Boże nie krytykuję, krew
              nie woda, skoro w Polsce się nie udało, czemu ma się nie udać w
              Egipcie.

A że arabskim ideałem urody jest kobieta "przy kości", to chyba nikt
              nie przeczy, fakt podawany w tysiącach źrodeł.

Nie rozumiem więc czemu ktoś się wstydzi swojego ciała, nawet jeśli
              jest go trochę dużo.
              • shakirra1 Re: mialam bożka 06.04.09, 11:59
                wtopek napisał:

> Hmm. byłem ze 3 razy w Egipcie i to są moje obserwacje. Z
                tubylcami
                > oddawały się namiętnym flirtom prawie wyłącznie panie nie
                pierwszej
                > świeżości, tfu, chcialem napisac młodości, o kształtach, że tak
                > powiem, rubensowskich.

Uważasz, że Panie po 40 roku zycia nie wygladajace jak modelki nie
                maja prawa sie podobac?? Tylko na Wschodzie Europy tak sie uwaza.
                kobieta po 40-tce powinna juz oczekiwac na wnuki i gotowac obiady
                dla meza. Tym bardziej, ze Polacy w tym wieku rowniez uroda
                zazwyczaj nie grzesza i bez kremopacji wywalaja swoje piwne
                brzuszyska z przekonaniem, ze sa super.

Przynajmniej tak było w moim hotelu. Coś tak
                > jak Ciechocinek w młodszym wydaniu. Broń Boże nie krytykuję, krew
                > nie woda, skoro w Polsce się nie udało, czemu ma się nie udać w
                > Egipcie.

Proponuje Ci, zebys spojrzal w lustro i przyjrzal sie sobie. Potem
                zabierz sie do krytykowania innych.

> A że arabskim ideałem urody jest kobieta "przy kości", to chyba
                nikt
                > nie przeczy, fakt podawany w tysiącach źrodeł.
                >
                > Nie rozumiem więc czemu ktoś się wstydzi swojego ciała, nawet
                jeśli
                > jest go trochę dużo.

Widzialam Arabow z roznymi kobietami. Rowniez z blond szczuplymi
                pieknosciami ze Wschodu, ktore z powodzeniem moga miec nie jednego
                Polaka czy Rosjanina. I ty zapewne tez je widziales. Widzialam
                Arabow z atrakcyjnymi i mlodymi kobietami z Polski. tylko
                zakompleksionym facetom, zeby powiekszyc swoje ego wygodniej jest
                powiedziec, ze Arab leci na stara brzydka i gruba :-)

• missmalinka Re: mialam bożka 06.04.09, 12:02
                Nie rozumiem więc czemu ktoś się wstydzi swojego ciała, nawet jeśli
                > jest go trochę dużo.
                Z tubylcami
                > oddawały się namiętnym flirtom
                no chyba sie nie wstydza skoro sie oddawaly- zakompleksione kobiety
                nosa z domu nie wychylaja kolego a nie kazdy egipcjanin lubi
                rubensowskie ksztalty i nie kazdy polak kabanosy wiec sorry ale
                zyjesz w zaklamaniu. obecnie w polsce raczej wlasnie rubensowskie
                kobietki sie podobaja i nudza sie te wieszaki z wybiegu ale czy to
                wazne/ tobie sie wydaje ze w egipcie tylko grubaski stare i z
                przeszloscia maja branie( pewnie z kasa?) i ze w polsce nie maja
                szans? oj oj oj ja kolego nie jestem gruba ani chyda a meza mam z
                egiptu i nie musialam po niego jechac nad nil bo wlasnie on mnie
                znalazl tutaj
                • wtopek Re: mialam bożka 06.04.09, 12:27
                  Widzę, że poruszyłem drażliwy dla niektórych temat.

Przecież napisalem, że krew nie woda i każdy ma prawo zaspokajać
                  swoje potrzeby jeśli nie w Polsce to Egipcie. Prosze nie wkładać w
                  moje usta czegoś czego wcale nie powiedziałem.

Nie krytykuję tylko podaję swoje obserwacje. Z bólem przyznaję, że
                  po zimie tez się zapusciłem, przy 190 cm ważę 97 kg, pięc mniej i
                  bedzie optymalnie, zaczęla się wiona mozna wskoczyć na rowerek, a i
                  na ogrodzie mnóstwo roboty, liczę, że do czerwca bedzie ok.

Jeśli się ma kasę to kazdego można zabaczyć z blond miss, nawet z
                  piecioma, ale nie o to chyba na tym forum chodzi, no nie???

Znowu wkładacie w moje usta coś czego nie powiedziałem, to że
                  kobieta ma parę kg wiecej, nie oznacza wcale, że jest brzydka,
                  jeszcz raz wracam do stwierdzenia, ze arabskim ideałem pieknej
                  kobiety nie jest europejska anorektyczka z wybiegu, tylko kobieta
                  posiadajaca trochę ciała.

Pewnie, że nie każdy arab lubie takie kobiety, ale ogromna wiekszość
                  tak. Czy to gwałtowne zaprzeczanie ma mnie do czegoś przkonać???

Oczywiście, że nie udowodnię moich powyżsych wymiarów, podobnie jak
                  wy nie jesteście w stanie udowodnić swoich, ale tak to jest, że na
                  forum każdy/każda jest przystojna, zgrabna i piekna, hehe ;)

Nie wiedziałem, że w Polsce "grubsze kobiety mają wieksze branie. To
                  dla mnie nowość. Rozumiem, ze ty z egipskie perpektywy widzisz to
                  wyraźniej i lepiej, niż ja jako facet.
                  • missmalinka Re: mialam bożka 06.04.09, 12:37
                    z egipskiej perspektywy?
                    a coz to niby ma znaczyc
                    nie zapominaj ze jestem polka i mam rodzine w polsce a co za tym
                    idzie i plci meskiej a oni maja kolego itd a kochanego ciala nigdy
                    dosc a to latino ass a to big tits waszystko beauty
                    • wtopek Re: mialam bożka 06.04.09, 13:06
                      Mialo to znaczyć, że przebywając za granicą i żyjąc na codzień z
                      ludźmi o odmiennej mentalności i kulturze, nabiera sie chcąc nie
                      chcac tamtejszej specyfiki. Tak samo jak np. Polacy którzy wyjechali
                      do USA pod względem gustów i upodobań jednak roznią się od
                      nas ,ieszkając w tamtejszym środowisku, a przecież też maja rodziny
                      w Polsce.

Ostatnieich obcojezycznych sformulowan nie zrozumiałem. To jakieś
                      zapożycznia z seksualnych zwyczajów w Egipcie???

Nie przejmuj się, przynajmniej nie musisz sie odchudzać.

EOT...
                      • missmalinka Re: mialam bożka 06.04.09, 13:15
                        trzeba bylo sie angielskiego uczyc bys zrozumial odsylam do slownika
                        poza tym nie podoba mi sie twoje wrazenie> ludźmi o odmiennej
                        mentalności> jakiej odmiennej mentalnosci? kulturze ok ale
                        mentalnosc? to nie zaklad psychiatryczny ani przedszkole. wiekszasc
                        ma pewnie wiekszy iloraz inteligencji niz ty wiec waz swe slowa
                        • wtopek Re: mialam bożka 06.04.09, 14:47
                          Coś bardzo się pienisz. Czyżby faktycznie to byl dla ciebie drażliwy
                          temat??? Co do mentalności, to wykazyjesz głeboka niewiedzę o czym
                          piszesz. Podaję ci podstawową definicję, przy da ci się w
                          przyszlosci w dyskusjach z inteligentnymi arabami.

Mentalność - system zasad, opartych na założeniach normatywnych,
                          którymi człowiek kieruje się przy przetwarzaniu informacji o życiu
                          społecznym.
                          Założenia normatywne - tworzą się w umyśle człowieka podczas procesu
                          socjalizacji, często bardziej lub mniej świadome kryteria oceny
                          rzeczywistości społecznej.

Na temat inteligencji barmanów i animatorów nie podejmuje dyskusji.
                          Wierzę ci na słowo, ze to osoby o wysokiej inteligencji.
                          • fakira82 Re: mialam bożka 06.04.09, 22:27
                            Ale naprawde nie musisz podawac wyrazen zerzniet... ze
                            słownika,pewnie i tak nie wiesz o co chodzi.Nie próboje cie obrazic
                            ale wyrazam moja opinie jak i ty.
                            Zadam jedno pytanie w ilu językach mówisz?
                            francuski,niemiecki,wloski,angielski,arabski???
                            I jeszcze jedno taki zwykly animator mowi przynajmniej w 5
                            językach i jest w czasie studiów lub po...
                            W wielu hotelach pracuje duzo mlodych,bardzo inteligentnych
                            mężczyzn ..ja tez bylam zdziwiona na poczatku.Ale naprawde tak jest.

• prince-ashraf Re: mialam bożka 09.04.09, 23:00
                              Fakira, nie musisz nikogo zapewniac, ze hotele np. w Sharm pelne sa egipskich
                              inteligentow. Wszyscy poczawszy od kelnera do managera, studiuja badz ukonczyli
                              studia i znaja po 5 jezykow obcych. Tjaaaa wiesz mieszkam w Sharm od 6 lat i
                              wiem jak ciezko skompletowac odpowiedni staff (tzn taki ktory rozumie co sie do
                              nich mowi, wykouja swoja prace a nie obijaja sie). Powiem wiecej malo kto chce
                              zatrudniac Egipcjan do bardziej wymagajacych prac (nawet do sprzatania nie
                              bardzo sie nadaja), gdyz ich umiejetnosci i doswiadczenie koncza sie na
                              soczystych wywodach podczas rozmowy kwalfikacyjnej. W zdecydowanej wiekszosci
                              znajomosc jezykow obcych jest bardzo ograniczona i nauczona ze sluchu. Sami nie
                              potrafia sklecic jednego zdania po angielsku w pismie. Dam Ci taki przyklad,
                              zajrzyj na sharmwomen.com i przejrzyj job offers, a zaznaczam ze pisza tam tacy
                              ktorzy uwazaja sie za fluent. Pierwszy przyklad z brzegu:

i am egyption i work in sharm as a guest relation i speak english , italian if
                              you have job offer for me my C.V available upon request and you can call
                              0100902053 thanks nour

Co do ich studiowania, to juz nie chce mi sie pisac. Przyzwyczailem sie do
                              arabskiej obludy, zaklamania i mentalnosci. Z kultura arabska mam do czynienia
                              od 17 lat i takie forum jak to, czytam dla rozrywki. Szczegolnie smiac mi sie
                              chce kiedy dziewczyny wierza w arabska milosc, ktora tak naprawde nie istnieje.
                              Malzenstwo w kulturze arabskiej to kontrakt, umowa taka sama jaka zawiera sie z
                              pracodowaca, placisz - masz, nie placisz halas habibti
                        • yamyam Re: mialam bożka 06.04.09, 18:25
                          missmalinka...bez urazy , ale Ty wogole "nie czujesz" tego WTOPKA :D
                          facet jest zaj****** :) i na dodatek inteligentnie ciagnie z Ciebie
                          dr*** :D rewelka :D :D :D blagam, nie pisz takich tekstow bo to
                          uraga nam kobieta :)...oczywiscie bez urazy...pozdrawiam :)...ludzie
                          wiosna !!!!! :)
                          • wtopek Re: mialam bożka 06.04.09, 18:44
                            Skromnie dziękuję za wyrazy uznania ;) Poczytałem po prostu
                            wypowiedzi panienki na wątkach tego forum, poturlałem co nieco ze
                            śmiechu i dostosowałem sposób dyskusji do jej prostoty ;)
                            • yamyam Re: mialam bożka 06.04.09, 18:56
                              Ty tu skromnego nie udawaj, to byla czysta finezja :)...teraz to mi
                              sie oberwie :D ale babeczki kochane, takich facetow trzeba doceniac,
                              a nie jechac po nich jak po starych kobylach :)
                              • wtopek Re: mialam bożka 06.04.09, 19:28
                                Zawsze do usług :p Spodobało mi się na tym forum, dopóki się nie
                                przeczyta, to się nie uwierzy, że można tak odjechać na punkcie
                                seksu z arabkimi kelnerami ;) Ale najlepsze są jednak
                                tzw. "szczęsliwe mężatki". Szczególnie czekam na rozkosze dyskusji z
                                tą od zdepilowanych klejnotów u kolegów z pracy i zaśmiardłych
                                polskich facetów. Może da mi namiary na swego dilera, bo tylko
                                wyjątkowy towar musi tak kopać ;)
                                • marija70 Re: mialam bożka 07.04.09, 20:52
                                  Czyżby o mnie Ci chodziło...
                                  Nie ma sprawy...
                                  Groningen... Sebastian ....coffeshop ....reszta prywatnie.
                                  Ogólnie i tak myślę,że jesteś facetem na poziomie więc po co ci to? Po co Ci
                                  wchodzenie w babski świat?
                                  Nie masz kumpli?
                                  Mimo wszystko serdecznie pozdrawiam
                                  Inteligencja w cenie
                            • shakirra1 Re: mialam bożka 06.04.09, 19:43
                              wtopek napisał:

> Skromnie dziękuję za wyrazy uznania ;) Poczytałem po prostu
                              > wypowiedzi panienki na wątkach tego forum, poturlałem co nieco ze
                              > śmiechu i dostosowałem sposób dyskusji do jej prostoty ;)

I gdybyś miał rzeczywiście klasę nie robiłbyś tego. Zawsze
                              zastanawia mnie dlaczego niby atrakcyjni kolesie, przystojni,
                              wykształceni i z klasą (bo tak chyba chcesz, aby Cię postrzegano)
                              tracą czas na babskim forum próbując udowodnić swoją rzekomą
                              wyższość i inteligencję. Dlaczego nie potraficie się pogodzić z tym,
                              że ludzie są różni. Że są kobiety szczęśliwe z Egipcjanami (i
                              niekoniecznie mają IQ poniżej normy, są stare, niedowartościowane,
                              grube, brzydkie itd. itp.) i że są małolaty seks turystki, których
                              nawet Wasze uwagi nie zniechęcą do jeżdżenia do EG i przeżywania
                              miłości z kelnerami i animatorami (ich sprawa, ich cnota i godność -
                              nie Wasza, więc czemu Was to tak bardzo boli??). Wasze posty w
                              niczym tutaj nie pomogą, a tym bardziej nie w tej formie. Bo ta
                              forma świadczy tylko i wyłącznie o głębokich kompleksach.
                              Atrakcyjny facet nie traci czasu na takich forach i nie wmawia
                              kobietom, że są beee i fuuu. Takie jest moje skromne zdanie na ten
                              temat.
                              • wtopek Re: mialam bożka 06.04.09, 20:00
                                Ależ ja nie apiruję do żadnej "klasy", cokolwiek by to miało
                                oznaczać. Po sprostu czytam forum i się dobrze bawię. Kto i jak mnie
                                postrzega, zwlaszcz na forum, smętni mi zwisa, bo ci co mnie znają
                                to wiedzą co sobą reprezentuję, a na poklasku na siłę mi nie zależy.

I proszę, nie wpychaj mi w usta slow i odczuć, których nie
                                zaprezentowalem. Nic mnie nie boli. Jeśli panny chcą się bzykać z
                                arabami, niechaj im idzie na zdrowie (albo wprost przeciwnie;)).
                                Inną sprawą jest komiczny sposób przedstawiania związanych z
                                tym "problemów" na tym forum.

Tak samo nie rozumiem o co chodzi z tymi kompleksami, bo słowo to
                                przewija się ciągle u amatorek seksturystyki wyjazdowej. Nie mam
                                kompleksów w stosunku do arabów, bo nadajemy na zupełnie innych
                                falach i problematyka forum jest dla mnie czymś zupełnie wirtualnym.

Co do zasadności odwiedzania forum, ta wlaśnie wirtualnośc czyni je
                                miłym przerywnikiem w czasie pracy czi innych zakęci. Po prostu to
                                dobra rozrywka, tym bardziej jak się czyta śmiertelnie poważne
                                zaangazowanie dyskutantek.

P.S. Kiedy wmawiałem komuś beei fuu??? Ja po prosty dobrze się
                                bawiłem w trakcie "dyskusji" z nabzdyczona panienkę, której
                                faktycznie przydałby się trening w lotności i bystrości bo wydaje
                                się lekko tępawa. I dlatego mam nadzieję, że arabski inteligentny
                                personel tego treningu jej dostarczy ;)
                                • shakirra1 Re: mialam bożka 06.04.09, 20:22
                                  > Ależ ja nie apiruję do żadnej "klasy", cokolwiek by to miało
                                  > oznaczać. Po sprostu czytam forum i się dobrze bawię. Kto i jak
                                  mnie
                                  > postrzega, zwlaszcz na forum, smętni mi zwisa, bo ci co mnie znają
                                  > to wiedzą co sobą reprezentuję, a na poklasku na siłę mi nie
                                  zależy.

Jednak chyba nie bardzo tak jest, bo za wszelką cenę chcesz
                                  udowodnić, że masz rację, a Twoje horyzonty myślowe są jednak trochę
                                  ograniczone.

> I proszę, nie wpychaj mi w usta slow i odczuć, których nie
                                  > zaprezentowalem. Nic mnie nie boli. Jeśli panny chcą się bzykać z
                                  > arabami, niechaj im idzie na zdrowie (albo wprost przeciwnie;)).
                                  > Inną sprawą jest komiczny sposób przedstawiania związanych z
                                  > tym "problemów" na tym forum.

"Arab" piszemy dużą literą - to po pierwsze. Po drugie na forum są
                                  nie tylko kobiety jeżdżące po seks do Egiptu (i niech sobie robią,
                                  co chcą), ale również żony Egipcjan. I nie rozumiem dlaczego nam
                                  przykleja się taką, a nie inną etykietkę. Co do zdrowia - uważasz,
                                  że od męża Polaka, który chodzi na boki nie można się zarazić??
                                  Uważasz, że Arabowie, to gorsza nacja od Polaków i wyraz "Arab"
                                  należy pisać w związku z tym z małej litery?

>
                                  > Tak samo nie rozumiem o co chodzi z tymi kompleksami, bo słowo to
                                  > przewija się ciągle u amatorek seksturystyki wyjazdowej. Nie mam
                                  > kompleksów w stosunku do arabów, bo nadajemy na zupełnie innych
                                  > falach i problematyka forum jest dla mnie czymś zupełnie
                                  wirtualnym.

A u Polaków przewijają się wciąż twierdzenia, że tylko stara i gruba
                                  baba (jak to nazwałeś "nie pierwszej świeżości") zadajae się z
                                  Arabami, bo nie może sobie nikogo w Polsce znaleźć. Moim zdaniem
                                  jest to oznaka niczego innego, jak właśnie kompleksów. Powszechnie
                                  wiadomo, że Polacy urodą nie grzeszą. W przeciwieństwie do Polek.
                                  Jednak dla wielu ludzi uroda nie jest w życiu najważniejsza i np.
                                  wiele pięknych Polek jest z przeciętnej urody rodakami, dlatego że
                                  ich kochają, że cenią sobie inne cechy niż wygląd.
                                  Ja wybrałam Egipcjanina, ale też nie ze względu na urodę czy
                                  wydajność w łóżku. Jestem z nim, bo jest dobrym człowiekiem, bo o
                                  mnie dba, bo mu ufam. Wiem, że takim ludziom jak Ty trudno to sobie
                                  wyobrazić, ale nie wszytkie związki z Egipcjanami opierają się na
                                  sponsoringu lub seksie. Tam też jest wielu normalnych i dobrych
                                  facetów. Tylko nie w hotelach (i to też wielokrotnie dziewczyną
                                  pisałam)...

> Co do zasadności odwiedzania forum, ta wlaśnie wirtualnośc czyni
                                  je
                                  > miłym przerywnikiem w czasie pracy czi innych zakęci. Po prostu to
                                  > dobra rozrywka, tym bardziej jak się czyta śmiertelnie poważne
                                  > zaangazowanie dyskutantek.

W jakimś stopniu jestem zaangażowana w to forum, choć mnie też
                                  często wypowiedzi młodych dziewczyn często żenują - tylko, że one są
                                  szczere. Nikogo nie obrażają. Mają prawo pytać i szukać. Ja daleka
                                  jestem od pokazywania im, że jestem lepsza, a one to tępe idiotki.
                                  Wiek ma swoje prawa. Niech uczą się na błędach.

> P.S. Kiedy wmawiałem komuś beei fuu??? Ja po prosty dobrze się
                                  > bawiłem w trakcie "dyskusji" z nabzdyczona panienkę, której
                                  > faktycznie przydałby się trening w lotności i bystrości bo wydaje
                                  > się lekko tępawa. I dlatego mam nadzieję, że arabski inteligentny
                                  > personel tego treningu jej dostarczy ;)

A Ty niestety żałosny...
                                  • wtopek Re: mialam bożka 06.04.09, 20:35
                                    W psychologii funcjonuje pojęcie "projekcja". I to by było tyle w
                                    temacie udowadniania. Widzę, że też coś u ciebie musi być na tapecie
                                    QED.

Przykro mi, z brania do siebie forumowych epitetów, dawno już
                                    wyrosłem.

A forówm owszem, bedę odwiedzał, ponieważ absurd wirtualny jest
                                    dobrą odtrutką na absurdy dnia codziennego ;) Zdanie o
                                    niegrzeszących urodą Polakach, rozwaliło mnie.
                                    • yamyam Re: mialam bożka 06.04.09, 21:10
                                      wtopek, nie komentuj juz prosze :) czytaj, ale nic ponad to, bo i
                                      tak nic nie zostanie poprawnie odczytane (zreszta to taka nasza
                                      babska dolegliwosc), a do wszystkich milych i inteligentnych pan
                                      (celowo uzywam malych liter piszac PAN, bo oczywiscie powinnam
                                      napisac to z wielkiej litery)Blagam! Apeluje!!! i co tam jeszcze
                                      moge uczynic wiecej...jak juz wam braknie sensownych argumentow to
                                      nie wytaczajcie swoich "dzial" przeciwko pisowni ARAB z malej
                                      litery :)brakuje jeszcze tylko uwagi "a ty masz malego fiutka i ci
                                      nie staje" :P skierowanej do wypowiadajacego sie faceta :)
                                      luuuuuuuuuuuubie cie wtopek :) <sweeteyes> :D
                                      • shakirra1 Re: mialam bożka 06.04.09, 22:12
                                        yamyam napisała:

> wtopek, nie komentuj juz prosze :) czytaj, ale nic ponad to, bo i
                                        > tak nic nie zostanie poprawnie odczytane (zreszta to taka nasza
                                        > babska dolegliwosc), a do wszystkich milych i inteligentnych pan
                                        > (celowo uzywam malych liter piszac PAN, bo oczywiscie powinnam
                                        > napisac to z wielkiej litery)Blagam! Apeluje!!! i co tam jeszcze
                                        > moge uczynic wiecej...jak juz wam braknie sensownych argumentow to
                                        > nie wytaczajcie swoich "dzial" przeciwko pisowni ARAB z malej
                                        > litery :)brakuje jeszcze tylko uwagi "a ty masz malego fiutka i ci
                                        > nie staje" :P skierowanej do wypowiadajacego sie faceta :)
                                        > luuuuuuuuuuuubie cie wtopek :) <sweeteyes> :D

Nie zauważyłam, żeby w moich wypowiedziach zabrakło sensownych
                                        argumentów. Raczej zauważyłam to w dość stereotypowych, jakże
                                        typowych dla bywalców tego forum, wypowiedziach Pana Wtopka, który
                                        zalicza wtopę po wtopie.... Rozbuchanie pseudointelektualne wyżej
                                        wymienionego jakoś mnie nie poniosło...
                                        Ale jak widać na świecie są gusta i guściki. I o tym nie powinno się
                                        dyskutować. Tobie taka retoryka się podoba, a ja wolę męża Araba ;-)

Dobranoc:-)
                                        • yamyam Re: mialam bożka 06.04.09, 23:56
                                          no facet jest cudownie zlosliwy, a jak wiadomo zlosliwosc (ale nie
                                          ta prymitywna lecz ta subtelna i wyrafinowana) jest domena ludzi
                                          inteligentnych :)...mi sie gosciu podoba :)
                                          • shakirra1 Re: mialam bożka 07.04.09, 08:18
                                            yamyam napisała:

> no facet jest cudownie zlosliwy, a jak wiadomo zlosliwosc (ale nie
                                            > ta prymitywna lecz ta subtelna i wyrafinowana) jest domena ludzi
                                            > inteligentnych :)...mi sie gosciu podoba :)

Inteligentny człowiek wybiera do dyskusji i prawienia złośliwosci
                                            ludzi na swoim poziomie i wtedy to ma sens.... Pisanie komuś, że
                                            jest "tępakiem" nie było subtelne i złośliwe. I o to cały czas mi
                                            chodzi :-)

• shakirra1 Re: mialam bożka 07.04.09, 09:58
                                                yamyam napisała:

> hymmmm...jakos mi ten "tepak" umknal :P jesli przeoczylam to
                                                owszem
                                                > nie bylo to mile z jego strony :)WTOPEK POPRAW SIE!!!! :)

Ale ogólnie przyznaje Ci rację. Na tle innych czyta się go
                                                sympatycznie :-)
                                    • shakirra1 Re: mialam bożka 06.04.09, 22:30
                                      wtopek napisał:
                                      Zdanie o
                                      > niegrzeszących urodą Polakach, rozwaliło mnie.

Czyżby właśnie ta Freudowska "projekcja"?
                                      Jest jeszcze coś takiego jak mechanizm zaprzeczenia i z tym też masz
                                      problem.
                                      Wyluzuj :-)
                          • dinah33 Re: do yamyam 08.04.09, 16:54
                            yamyam napisała:

> missmalinka...bez urazy , ale Ty wogole "nie czujesz" tego WTOPKA :D
                            > facet jest zaj****** :) i na dodatek inteligentnie ciagnie z Ciebie
                            > dr*** :D rewelka :D :D :D blagam, nie pisz takich tekstow bo to
                            > uraga nam kobieta :)...oczywiscie bez urazy...pozdrawiam :)...ludzie
                            > wiosna !!!!! :)

ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ YAMYAM .... kompletnie nie czuje kobieta bluesa
                  • shakirra1 Re: mialam bożka 06.04.09, 13:16
                    &&
                    wtopek napisał:

> Widzę, że poruszyłem drażliwy dla niektórych temat.
                    >
                    > Przecież napisalem, że krew nie woda i każdy ma prawo zaspokajać
                    > swoje potrzeby jeśli nie w Polsce to Egipcie. Prosze nie wkładać w
                    > moje usta czegoś czego wcale nie powiedziałem.
                    Oczywiście, ze tak. I o to chodzi, żeby każdy był szczesliwy.

> Nie krytykuję tylko podaję swoje obserwacje. Z bólem przyznaję, że
                    > po zimie tez się zapusciłem, przy 190 cm ważę 97 kg, pięc mniej i
                    > bedzie optymalnie, zaczęla się wiona mozna wskoczyć na rowerek, a
                    i
                    > na ogrodzie mnóstwo roboty, liczę, że do czerwca bedzie ok.

Wtopek, nie jest tak zle. Osobiscie nie lubie chudych facetow. Wiec
                    ta waga do tego wzrostu jest moim zdaniem OK.. Jak widac wszystko
                    jest kwestia gustu.

> Jeśli się ma kasę to kazdego można zabaczyć z blond miss, nawet z
                    > piecioma, ale nie o to chyba na tym forum chodzi, no nie???

I tutaj bys się zdziwil, bo resortowi podrywacze zazwyczaj pieniedzy
                    nie maja, a te rosyjskie pieknosci jeszcze im przysylaja kase.
                    Wystarczy wejsc na rosyjskie fora i poczytac o naiwnosci turystek ze
                    Wschodu. A nie sa to balerony po 40-tce :-)

> Znowu wkładacie w moje usta coś czego nie powiedziałem, to że
                    > kobieta ma parę kg wiecej, nie oznacza wcale, że jest brzydka,
                    > jeszcz raz wracam do stwierdzenia, ze arabskim ideałem pieknej
                    > kobiety nie jest europejska anorektyczka z wybiegu, tylko kobieta
                    > posiadajaca trochę ciała.

Arabski "ideal" kobiecej urody wynika z tego, ze ta nacja ma ogolnie
                    tendencje do tycia. Tak samo jak Czarni. Dlatego dla Araba czy
                    Czarnego mieszkansca Afryki naturalne będzie prowadzanie się z
                    kobieta o obftych ksztaltach (co dodatkowo jest podyktowane
                    podswiadomym przekonaniem, ze tusza jest synonimem zdrowia, z czym
                    oczywiście nam trudno się zgodzic). Slowianki sa raczej szczuple,
                    wiec dla Polakow naturalnym jest gustowanie w drobnej i szczuplej
                    kobietce. Mamy to zapisane w genach. Oczywiście to stereotypowe
                    uproszczenie, bo gusta sa rozne.

> Oczywiście, że nie udowodnię moich powyżsych wymiarów, podobnie
                    jak
                    > wy nie jesteście w stanie udowodnić swoich, ale tak to jest, że na
                    > forum każdy/każda jest przystojna, zgrabna i piekna, hehe ;)
                    Wtopku, ja osobiscie zadnych kompleksow nie mam. Mam do swojej osoby
                    zdrowe podejscie, widze plusy i minusy - bo kto ich nie ma:-) Jestem
                    kochana i akceptowana kobieta. A wyglad nie jest dla mnie
                    najwazniejszy, tzn. nie bylabym z mezczyzna tylko ze względu na
                    wyglad, czy umiejetnosci lozkowe.

> Nie wiedziałem, że w Polsce "grubsze kobiety mają wieksze branie.
                    To
                    > dla mnie nowość. Rozumiem, ze ty z egipskie perpektywy widzisz to
                    > wyraźniej i lepiej, niż ja jako facet.

Mysle, ze jest troche racji w tym, co napisala kolezanka. Może zle
                    się wyrazila, ze "grubsze", ale na pewno nie super szczuple. U
                    Polakow zmienia się to z wiekiem. Mlodsi lubia z reguly typ modelek,
                    a starsi cenia już bardziej kobiecosc i kobiece ksztalty - co nie
                    oznacza, ze grube, zaniedbane i nieatrakcyjne. Ale to tylko moje
                    skromne obserwacje...
              • fakira82 Re: mialam bożka 06.04.09, 22:16
                faktem jest ze rzeczywiscie kobiety o kragłych ksztaltach oni też
                lubia acz kolwiek mamy duzo przyjaciol mezczyzn gdzie ich zony są
                zgrabne szczupłe ,a jedne tęższe.
                Nierozumiem zdziwienia jeden woli takie drugi takie
                J a tez jak jechalam pierwszy raz mowili mi ze lubia "tylko" jasne
                blondynki o kraglejszych ksztaltach.
                Ja jestem czarna ,drobna i mialam rwanie ...kazdy lubi to co
                lubi ,jest to indywidualna decyzja .
                w polsce tez sa i szczuple i grubsze .....
                  • missmalinka Re: mialam bożka 07.04.09, 09:08
                    kochany inteligentny i prze zabawny panie wtopek a mozesz mnie pan
                    obrazac i nazywac od tempakow itd itp a mnie to nie rusza bo ja znam
                    swa wartosc i cenie siebie a na trening wybiore sie ale z pewnoscia
                    nie do ciebie inteligencie to zaden problem siasc i pisac ze
                    slownikieminteligentne slowka wazne jest aby uzywac sensownych
                    wypowiedzi a nie kasliwych uwag zazdrosnika. zapytasz czemu
                    zazdrosnika otoz temu ze my kobiety mozemy miec faceta kazdej nacji
                    i wyznania a wasze ogiry niestety nie moga dosiasc arabskiej klaczy
                    chodzby bardzo chcieli grzeszyli uroda wymiarem penisa i gruboscia
                    portwela nie da rady i chyba tu lezy twoj problem pewnie bardzo bys
                    chcial miec w luzku taka piekna sexowna czarnowlosa sniada
                    muzulmanke sprawdzic jaka jedt w luzku i jak to jest z obrzezana ale
                    nie bedzie ci to dane przykro mi wiec prosze nie wyzywaj sie na malo
                    inteligentnych rubensowskich starych zonach jescze mniej
                    inteligentnych animatorw z egiptowa
                    • wtopek Re: mialam bożka 07.04.09, 09:39
                      Poczułem się wywołany do odpowiedzi.

Najpierw jednak zadam pytanie - gdzie, w którym wpisie użyłem
                      słowa "tępak" BTW prosze to "ę" zakonotowac sobie, przyda się w
                      intelektualnych dyskusjach z inteligentnymi asnimatorami.

Przyznaję Szanownej Pani rację w całej rozciąglości. Może Szanowna
                      Pani mieć każdego faceta każdej nacji, lub patrząc z drugiej strony,
                      każdy każdej nacji facet może mieć Panią. Niestete my meżęczyźni
                      jesteśmy pod tym zgledem w krajach muzułmańskich dyskryminowani,
                      gdyż jak powszechnie wiadomo, kobiety muzułmańskie pragnące wyjść za
                      mąż muszą utrzymać czystość/dziewictwo i zachowywać się skromnie, co
                      jest ich podstawowym walorem w oczach przyszłego męża. A w ogóle
                      niedopuszczalne jest ich zadawanie się z kaffirem czyli niewiernym,
                      gdyż niewierni w oczach muzułmanina/muzułmanki stoją niewiele wyżej
                      od psa.

Muzułmanki mnie nie pociągaja, z powodów wspomnianych wyżej, a także
                      wymienionych w poprzednuich watkach, głownie z powodu tendencji do
                      tycia. Ponieważ wyrosłem już z młodzieńczego wieku rozbuchanych
                      fantazji seksualnych na temat śniadych obrzezanych muzułmanek,
                      skromnie zadowalam się swoją żoną, z wzajemnością ;)

czego życzę Szanownej Pani...
                      • missmalinka Re: mialam bożka 07.04.09, 09:52
                        poza tym za zyczenia dziekuje ale mnie moj maz w zupelnosci
                        satysfakcjonuje w koncu to arabski ogier:D:D:D wiec moze juz dosc
                        tej zgryzliwosci bo zalatuje tu tetrykiem sorry ale to jest zenada
                        nie godzi mezczyznie obrazac kobiet i nasmiewac sie z nich czy
                        wytykac im braki w ksztaltach urodzie inteligencji czy czymkolwiek
                        wiem ze jestes tylko polakiem ale jezeli szczycisz sie swa
                        inteligencja to pokaz tez klase i przestan ok?
                        • wtopek Re: mialam bożka 07.04.09, 10:20
                          Bardzo przepraszam, za ewidentne literówki w tekscie, niestety
                          wlaśnie jestem w podróży służbowej, stukam z palmtopa, ciężko
                          operowac malymi guziczkami na maleńkiej klawiaturze, wierzę że Pani
                          wychodzi to lepiej, zresztą co rusz to pani podkreśla ;)

Braków w kształtach nie wytykam, co najwyżej wspomniałem o pewnych
                          hmmm...nadmiarach. Polecam uważniejsze czytanie wpisów. BTW nie
                          wskazała Pani, gdzie we wcześniejszych wpisach użyłem
                          terminu "tępak" (arab. "tempak")

Zdaję się sobie sprawę, że jestem tylko Polakiem, nie aż arabem,
                          dlatego proszę o odpowiednią dozę wyrozumiałosci.
                      • shakirra1 Re: mialam bożka 07.04.09, 10:24
                        Niestete my meżęczyźni
                        jesteśmy pod tym zgledem w krajach muzułmańskich dyskryminowani,
                        gdyż jak powszechnie wiadomo, kobiety muzułmańskie pragnące wyjść za
                        mąż muszą utrzymać czystość/dziewictwo i zachowywać się skromnie, co
                        jest ich podstawowym walorem w oczach przyszłego męża.
                        Wtopku, to że jesteście dyskryminowani (jak zwał, tak zwał) nie
                        wynika z tego, że kobiety muzułmańskie muszą być skrome i zachować
                        dziewictwo do ślubu. Wynika przede wszystkim z tego, że muzułmanka
                        (stety czy niestety) może związać się tylko z muzułmaninem. Tak mówi
                        Koran.
                        Co do czystości i dziewictwa, to jest to sprawa bardzo dyskusyjna.
                        Wszystkie tego typu zakazy i nakazy prowadzą do podwójnej
                        moralności. Niektóre muzułmanki współżyją przed ślubem (często
                        analnie… z wiadomych względów). W krajach muzułmańskich furorę robi
                        zabieg odtworzenia błony dziewiczej (wspomniany np.w
                        filmie "Karmel". Polecam, jeśli nie widziałeś). One często pod
                        niqabem (czyli modnym ostatnimi czasy w Egipcie zasłanieniem całej
                        twarzy z otworem na oczy) mają mocny makijaz, seksowne szpilki i
                        miniówki. To nie jest tak, że muzułmanka, to dziewica nieskalana.
                        Poza tym w Egipcie zawsze pozostaje koptyjka, u której teoretycznie
                        Europejczyk ma szansę (nawet znam takie małżeństwo).

A w ogóle
                        niedopuszczalne jest ich zadawanie się z kaffirem czyli niewiernym,
                        gdyż niewierni w oczach muzułmanina/muzułmanki stoją niewiele wyżej
                        od psa.
                        Tutaj trochę przesadziłeś….Chyba naczytałeś się baśni z 1001 nocy ;-)

Muzułmanki mnie nie pociągaja, z powodów wspomnianych wyżej, a także
                        wymienionych w poprzednuich watkach, głownie z powodu tendencji do
                        tycia. Ponieważ wyrosłem już z młodzieńczego wieku rozbuchanych
                        fantazji seksualnych na temat śniadych obrzezanych muzułmanek,

Wszystko jest kwestią gustu. Egipcjanki rzeczywiście urodą nie
                        grzeszą i w 90% są grube. Ale za to np.. Libanki są o wiele
                        piekniejsze od Polek - przynajmniej moim zdaniem. Taka Nadine Labaki
                        wymiata. Według mnie, to jedne z piekniejszych kobiet na świecie.
                        • wtopek Re: mialam bożka 07.04.09, 11:07
                          Anal, rekonstrukcja błony, fajnie ;) Dobry sposób na życie.

A po co pod okryciem makijaż i inne gadżety? Wnioskuje, że dla
                          dobrego samopoczucia i pana meża, bo przecież z chłopakiem może
                          spotykać sie wyłacznie po kryjomu.

Swego czasu pracowalem w oddziale moje firmy w Emiratach i
                          podtrzymuję twierdzenie, ze z niewiernymi zadaja sie wyłącznie bo
                          muszą. Tematu ich opinii o europejskich kobietach rozwijać nie będę.

ja widzę ty też nie jesteś wolna od stereotypów i generalizacji.
                          Abstrahuję od Papuasek czy Indianek z plemienia Guarani bo to nie
                          nasz krąg rasowy, ale generalizowanie że Libanki są piękniejsze od
                          Polek też jest nie w porządku. Znałem Libankę i była...paskudna.
                          Jednostkowe egzemplarze oczywiście i vice versa. Jednak to też
                          arabki i taki sam typ etniczny jak Egipcjanki. De gustibus est non
                          dispotandum

Patrz co się stało z Salmą Hayek ;) a taka ładna była...