Dodaj do ulubionych

Co wspólnego ma flaga USA z WTC, z Igrzyskami?

08.02.02, 12:29
Ja myślę, że nie powinno się pozwolić aby amerykanie wnieśli flagę USA z gruzów
WTC na paradę podczas ceremoni otwarcia Igrzysk. To nie jest miejsce na
demonstrację! Igrzyska są apolityczne i nie ważne gdzie się odbywają!
Jaka jest wasza opinia na ten temat?

pozdrowy
Obserwuj wątek
    • Gość: Paul A kogo to tak boli/obchodzi-rozpoznasz po zapachu? IP: 208.130.54.* 08.02.02, 19:06
      hubar napisał(a):

> Ja myślę, że nie powinno się pozwolić aby amerykanie wnieśli flagę USA z gruzów
      >
      > WTC na paradę podczas ceremoni otwarcia Igrzysk. To nie jest miejsce na
      > demonstrację! Igrzyska są apolityczne i nie ważne gdzie się odbywają!
      > Jaka jest wasza opinia na ten temat?
      >
      > pozdrowy
      Jak ja beda wnosic to pomysl sobie ze to zwykla flaga i tyle. Wogole za duzo nie
      mysl, bo cie glowa rozboli. A skad ta flaga jest to nie powinno obchodzic nikogo
      oprucz Amerykanow. Widzisz w tym jakis problem? To moze rownie dobrze byc flaga
      ktora lezy u mnie pogniecona w komorce pod jakimis rupieciami. Flaga to symbol
      kraju/narodu. I narodu sprawa z jakimi symbolami chce sie utozsamiac.
      Paul

• hubar ! 11.02.02, 11:06
        Już powiedziałem, ale skoro nie umiesz czytać powtórzę!!!
        IGRZYSKA NIE SĄ AMERYKAŃSKIE TYLKO MIĘDZYPAŃSTWOWE!!!!!!!! Nie ma tam miejsca
        na demonstracje jakiś przekonać! Nawet reklam nie ma!
        • Gość: Paul Re: ! IP: *.proxy.aol.com 11.02.02, 20:58
          hubar napisał(a):

> Już powiedziałem, ale skoro nie umiesz czytać powtórzę!!!
          > IGRZYSKA NIE SĄ AMERYKAŃSKIE TYLKO MIĘDZYPAŃSTWOWE!!!!!!!! Nie ma tam miejsca
          > na demonstracje jakiś przekonać! Nawet reklam nie ma!
          Proponuje zeby na igrzyskach wogole zadnych flag nie bylo. Zeby wszyscy
          wystepowali w takich samych szarych kombinezonach, bez nazwisk i przynaleznosci
          panstwowej. Najlepiej takie igrzyska zorganizowac gdzies na "ziemi niczyjej".
          Kazdy zawodnik dostanie swoj # i do zakonczenia igrzysk tylko w ten sposob bedzie
          indentyfikowany. Igrzyska wogole powinny byc tajne, a miejsce gdzie sie
          odbywaja, powinno byc podane do wiadomosci po zakonczeniu zawodow. Uczestnicy
          pod ochrona "olimpijskich sluzb specjalnych" powinni byc przewiezieni i
          odwiezieni z miejsca igrzysk z zawiazanymi oczami. Wyniki igrzysk powinny
          podleggac odtajnieniu po 100 latach od ich zakonczenia. IGRZYSKA SA
          MIEDZYNARODOWE, ALE ODBYWAJA SIE W USA MIEDZY INNYMI ZA MOJE PIENIADZE, ZEBY NP.
          PANA MALYSZA JAKIS DZIELNY "WOJOWNIK" NIE WYSADZIL W POWIETRZE. DOCEN TO. UMIEM
          CZYTAC PO POLSKU, PO ANGIELSKU I PO ROSYJSKU. A ty kolego MYSLEC tylko po polsku
          potrafisz. Uszanowanie.
          PS Nie denerwuj sie tak, bo sie spocisz i bedzie smrod na caly peron.
          Paul

• hubar Re: ! 11.02.02, 21:18
            Z koniem się kopać to z tobą rozmowa! Brak Ci argumentów to zaczynasz
            bluzgać... ciuś ciuś gówniarzu!
            Umiesz czytać ale zrozumieniem to już u ciebie kiepściutko
            • Gość: Paul Re: ! IP: *.proxy.aol.com 11.02.02, 21:33
              hubar napisał(a):

> Z koniem się kopać to z tobą rozmowa! Brak Ci argumentów to zaczynasz
              > bluzgać... ciuś ciuś gówniarzu!
              > Umiesz czytać ale zrozumieniem to już u ciebie kiepściutko
              Hubarku, hubarku, nie dosc ze mieskiem rzucasz, to jakies konie ci w glowie. Ty
              podstepny zoofilku ti, ti, ti, a ladnie to tak. Rozumiem ze kopanie to twoja gra
              wstepna, potem dopada cie twoj konik i jedzie, a ty rzysz w dzikim uniesieniu.
              No, ale jak to lubisz..... Tylko gdyby nie ta konska sperma zamiast mozgu, nie?
              Nie martw sie, popatrz sobie troche na amerykanska flage to ci przejdzie....na
              dzieci. Lacze wyrazy wspolczucia,
              Paul

• Gość: Paul Re: ! IP: *.proxy.aol.com 11.02.02, 21:49
                  Gość portalu: geograf napisał(a):

> Paul, nie przeginasz?? i po co ujawniasz, ze masz moze jakieś 16-17 lat??
                  > ech ci zdeprawowani amerykanie....ech...
                  Bo jestem "mlody duchem". Duchem zdeprawowanym i naiwnym. Jak wiele nam brakuje
                  do tej wywazonej, zdystansowanej madrosci Europejczykow...?
                  We are the hollow men
                  We are the stuffed men
                  Leaning together
                  Headpiece filled with straw. Alas!............;-)
                  Paul - naiwny gowniarz zdemaskowany.

• Gość: MarcinK Re: Co wspólnego ma flaga USA z WTC, z Igrzyskami? IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 11.02.02, 23:33
      Witam

No coz. Atak na WTC to bylo tez barbarzynstwo i bandytyzm, ze tak powiem miedzynarodowy.
      Zgineli tam ludzie roznych narodow, ras, religii. Zgineli wlasnie w budynku z ta flaga. I to
      nie jest dla mnie symbol USA tylko tych wszystkich ludzi. Olimpiada tez jest miedzynarodowa.
      I dobrze, ze byla ta flaga. Moze my w Polsce powinnismy sie uczyc patriotyzmu od Amerykanow?

Pozdrawiam, MarcinK
                • Gość: Paul Re: Co wspólnego ma flaga USA z WTC, z Igrzyskami? IP: *.proxy.aol.com 13.02.02, 16:26
                  hubar napisał(a):

> A Pan albo nie umie czytać, jest pozbawiony odrobiny humoru, albo (co
                  > najbardziej prawdopodobne) jest skończonym kretynem z którym nie warto
                  > konwersować.
                  Wszystko powyzej. Humor stracilem w wojsku i w wojsku stracilem reszte rozumu,
                  rozsadku i wspolczucia. Poza tym mam dzisiaj grype. No hard feelings hubar.
                  Semper Fi
                  Paul
                  PS Dla ulatwienia dodam, ze nie kazdy emigrant musi "polski zapomniec" (dlatego w
                  miare dobrze pisze po polsku), a "po angielsku sie nie nauczyc". Nie jestem
                  stary ale nie jestem mlodziencem. Przyjechalem tu jak mialem 13 lat, mam za soba
                  sluzbe wojskowa, nieudanne malzenstwo i pare innych doswiadczen. Po co to pisze?
                  Sam nie wiem, pewnie grypa. Troche chce zebys zrozumial moj punkt widzenia, choc
                  przyznaje, ze co do "apolitycznosci" igrzysk masz 100% racje. Peace!
                  Paul

• Gość: Paul Re: Co wspólnego ma flaga USA z WTC, z Igrzyskami? IP: *.proxy.aol.com 13.02.02, 16:39
                      hubar napisał(a):

> Czy to na pewno ta sama osoba? Jeszcze niedawno pisała coś o moich
                      > przekonaniach seksualnych... a teraz chwila zwierzeń?
                      Pisalem "hwila slabosci"-grypa, ale nie licz w przyszlosci na
                      "special treatment";-). Wychodze z zalozenia, ze "apolitycznie" w dzisiejszych
                      czasach to nie mozna nawet zrobic kupy. Chyba ze wyprowadzisz sie na jakies
                      odludzie. Pozdrawiam.
                      Paul

• hubar Re: Co wspólnego ma flaga USA z WTC, z Igrzyskami? 13.02.02, 16:44
                        Zgadzam się, to przypomina rozmowę o niepodległości np Polski, która od dawna
                        nie jest, nie może i nie będzie niepodległa.
                        Jeśli chodzi o tytuł wątku to nadal myślę że na Igrzyskach nie ma miejsca na
                        tego typu demonstracje. Po co Bush otwierał Igrzyska z tłumu? Znów jakieś nowe
                        zwyczaje?
                        • Gość: Paul Re: Co wspólnego ma flaga USA z WTC, z Igrzyskami? IP: *.proxy.aol.com 13.02.02, 16:57
                          hubar napisał(a):

> Zgadzam się, to przypomina rozmowę o niepodległości np Polski, która od dawna
                          > nie jest, nie może i nie będzie niepodległa.
                          > Jeśli chodzi o tytuł wątku to nadal myślę że na Igrzyskach nie ma miejsca na
                          > tego typu demonstracje. Po co Bush otwierał Igrzyska z tłumu? Znów jakieś nowe
                          > zwyczaje?
                          Bo prowadzi wojne, ktora musi byc popularna. Amerykanie (spoleczenstwo) wojennie
                          nastawione nie jest, tym bardziej, ze przy "sterach" (wladza, korporacje, klasa
                          srednia) jest teraz populacja dzieci kwiatow z przelomu 60/70 lat. Amerykanie sa
                          zapominalscy i pragmatyczni. Propaganda musi podtrzymywac plomien. Pisze to
                          swiadomie. Gdyby nie ruch zapoczatkowany przez JFK i wieczna walka z wojskowymi
                          i Pentagonem, to nie bylo by takiego zamieszania. Z Afganistanu zostala by w
                          ziemi dziura, a Putin by tylko zacieral rece i sprzedawal US rope za poldarmo.
                          Wojskowi od dawna sa waleni przez administracje w dupe i dlatego taki syf i
                          propaganda. Wejdz na pare foruw dyskusyjnych amerykanskich gdzie rozmawiaja byli
                          i terazniejsi zolnierze. Czasem tresc ich wypowiedzi mozna uznac za probe
                          zamachu stanu;-). Co raz mniej pieniedzy, zolnierze rezerwisci i National Guard
                          (bullet stoppers), zamykane bazy, nierealne projekty, kiegowanie akcjami
                          wojskowymi z bialego domu - zygac sie chce, a expektacje rosna. Gdzie logika?
                          Dobra, to narazie
                          Paul

Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka