Dodaj do ulubionych

Panie Dariuszu Joński, mam receptę na Pana sukces!

21.11.10, 23:59
Chciałbym, żeby to Pan wygrał w II turze. Jestem młodym człowiekiem i wierzę, że to Pan a nie Pani Zdanowska, ma chęć i zdolność faktycznie odmienić Łódź na lepsze. Dlatego dam Panu bezpłatną, dobrą radę, jak z kandydatką PO wygrać.

Otóż musi Pan cały czas przypominać Łodzianom, że Pani Zdanowska była wiceprezydentem za rządów Pana Kropiwnickiego, że chodziła w czapce z szarfą i jakoś jej to nie przeszkadzało. Gdyby nie zgadzała się z tym co robi Pan Kropiwnicki to by zrezygnowała natychmiast. Jednak stołek okazał się ważniejszy niż własne myślenie, to smutne.

Skoro ponad 90proc. Łodzian było za odwołaniem Pana Kropiwnickiego, to jestem przekonany, że Ci sami ludzie tak samo odwołali i powinni odwołać w II turze Panią Zdanowską, odpowiedzialną za drogi, czystość - jaki był ich stan za jej rządów doskonale wiemy.

Łodzianinie pamiętaj - TAK dla Pani Zdanowskiej to TAK dla Kropiwnickiego.

Chyba nikt poważny tego nie chce.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
  • Gość: Baltazar Gąbka Twoi czerwoni rządzili przed Kropą i też... IP: *.prothost.com 22.11.10, 02:09
   Twoi czerwoni rządzili przed Kropą i też gOwno zrobili. Dodajmy, że ich rządy przypadały na czas, gdy premierem była osoba związana z ich partią i z Łodzią, więc można było sporo ugrać dla miasta. Najśmieszniejsze jest to, że wycierasz sobie gębę Kropą i PiSem, a w wyborach do sejmiku najprawdopodobniej wygrali. Gdzie te twoje 90% Łodzian, które wg ciebie się na nich wypięło?
   Głosuję na Zdanowską, bo nie choruję na amnezję.
   • Gość: wyborca Kto jak rządzi IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.11.10, 07:07
    Ci "czerwoni" to nie ci sami co tamci. Tamci "czerwoni" to był beton, a tu jest prężny narybek. Joński jest prężny ambitny ale to nie wszystko bo to nie wystarcza - pokazał jak sprawnie można zrealizować wiele rzeczy których ani Kropa a tym bardziej Zdanowska n ie zrealizowali. Remontuja sie ulice, torowiska, które za Kropy trzeba było zamykać ze wzgledu na zagrożenie dla pasażerów tramwajów. Ogłoszono i rostrzygnieto przetarg 3 letni na oczyszczanie dróg latem i zima co również było niemozliwe za Kropy. PO przy Kropie sie skompromitowała. A afera z myciem Piotrkowskiej, czemu wiceprezydent PO tego nie przerwał???? A Joński kazał kupić maszynę do mycia żeby miasto samo to robiło i żeby nie było okazji do takich scen jak za Kropy. Piotrkowska trzeba ciagle utrzymywać w czystości a nie raz do roku umyć w czapce i szarfie. Joński tez wziął się za firmy zajmujące sie odśnieżaniem i od razu skończyło się mataczenie. Uważam, że jeśli chcemy mieć Prezydenta, który zadba o to miasto o nasze pieniądze z podatków to należy głosować na Dariusza Jońskiego. Joński sam wie co trzeba w Łodzi z robić i jest konsekwentny a Hanna Zdanowska ma partyjny program. U Jońskiego to partia ma Jego program. Sama partia przekonała się, że należy dac mu szansę bo On sam wie co trzeba robić. Kto tego nie widzi jest slepy!!!
    • petera73 Re: Kto jak rządzi 29.11.10, 23:49
     BETONOWY ŁEB "PROGRAM PARTII PROGRAMEM NARODU" To juz było
     Gość portalu: wyborca napisał(a):

     > Ci "czerwoni" to nie ci sami co tamci. Tamci "czerwoni" to był beton, a tu jest
     > prężny narybek. Joński jest prężny ambitny ale to nie wszystko bo to nie wysta
     > rcza - pokazał jak sprawnie można zrealizować wiele rzeczy których ani Kropa a
     > tym bardziej Zdanowska n ie zrealizowali. Remontuja sie ulice, torowiska, które
     > za Kropy trzeba było zamykać ze wzgledu na zagrożenie dla pasażerów tramwajów.
     > Ogłoszono i rostrzygnieto przetarg 3 letni na oczyszczanie dróg latem i zima c
     > o również było niemozliwe za Kropy. PO przy Kropie sie skompromitowała. A afera
     > z myciem Piotrkowskiej, czemu wiceprezydent PO tego nie przerwał???? A Joński
     > kazał kupić maszynę do mycia żeby miasto samo to robiło i żeby nie było okazji
     > do takich scen jak za Kropy. Piotrkowska trzeba ciagle utrzymywać w czystości
     > a nie raz do roku umyć w czapce i szarfie. Joński tez wziął się za firmy zajmuj
     > ące sie odśnieżaniem i od razu skończyło się mataczenie. Uważam, że jeśli chcem
     > y mieć Prezydenta, który zadba o to miasto o nasze pieniądze z podatków to nale
     > ży głosować na Dariusza Jońskiego. Joński sam wie co trzeba w Łodzi z robić i j
     > est konsekwentny a Hanna Zdanowska ma partyjny program. U Jońskiego to partia m
     > a Jego program. Sama partia przekonała się, że należy dac mu szansę bo On sam w
     > ie co trzeba robić. Kto tego nie widzi jest slepy!!!
    • Gość: gość wczoraj pokazał jaki jest prężny IP: *.xdsl.centertel.pl 30.11.10, 15:57
     Biedakowi nic nie wyszło. Totalna klapa. Niech się cieszy, że nie spadło tyle śniegu co w Lublinie czy Warszawie, a jedyne 17 cm. Bo do dziś miasto by stało, a tak gdzieniegdzie zaczyna sie już coś normalnego dziać. Prężny narybek.... Z takich komuszych genów to nic dobrego nie wyrośnie i tyle. Zwykły picer, co z podstawowymi rzeczami sobie nie radzi, ale wydaje mu się, że spotami, kartonowymi Darkami i wciskaniem kitu wygra wybory
  • staahoo Pani Zdanowskiej było 22.11.10, 17:55
   ...w miejskiej czapce do twarzy.
   Swoją droga ciekawe jakich instrukcji wyborczych do II tury udzielą proboszczowie Włóczkowym Beretom ?
   Czy odwołają się do ich komuszej przeszłości?
   Towarzysz Joński to przecie kalka starej gwardii, więc?

   :-))
  • Gość: maciek Re: Panie Dariuszu Joński, mam receptę na Pana su IP: *.warszawa.mm.pl 22.11.10, 20:03
   TWój Joński to tylko wywołął dla własnych ambicji awanturę, która wyszła 'łodzi bokiem. Rozwalił projekt nowego centrum Łodzi, pozbawił szqns na ESK 2016, wypędził 2 ważne festiwale. Łódź z powodu tej zawieruchy straciła inwestycje IKEI (centrum rozliczeniowe), kóe uciekło do Poznania, IBM (do Wrocławia). Zmienianie władz na 8 miesięcy przed wyborai jest marnotrawstwem i zwykłym awanturnictwem. Za dwa tygodnie trezba dać czerwoną kartkę panu Jońskiemu. Niech wreszcie kobieta będzie Prezydentem. Niech ruszy rewitalizacja i miasto zacznie pięknieć.
   • przemo_pomoze Stary co ci ma niby pieknieć? 22.11.10, 21:46
    Gość portalu: maciek napisał(a):

    > TWój Joński to tylko wywołął dla własnych ambicji awanturę, która wyszła 'łodzi
    > bokiem. Rozwalił projekt nowego centrum Łodzi, pozbawił szqns na ESK 2016, wyp
    > ędził 2 ważne festiwale. Łódź z powodu tej zawieruchy straciła inwestycje IKEI
    > (centrum rozliczeniowe), kóe uciekło do Poznania, IBM (do Wrocławia). Zmieniani
    > e władz na 8 miesięcy przed wyborai jest marnotrawstwem i zwykłym awanturnictwe
    > m. Za dwa tygodnie trezba dać czerwoną kartkę panu Jońskiemu. Niech wreszcie ko
    > bieta będzie Prezydentem. Niech ruszy rewitalizacja i miasto zacznie pięknieć.
    Kilka prawd oczywistych:

    1. Jak kasy nie dorzuci PO to po zimie moze okazać się że nie bedzie za co sprzątać i dobrze o tym PO wie. Ale ludzie na PO zagłosuja a urzędników beda opier...ć. Może ktoś się w tym mieście obudzi??!!!! Halo!!!!! A potem narzekamy na liście n...a drogach zapchane studzienki itp. Halo, kto daje na to kasę???? Jak Joński mówi potrzeba 100 mln zł to daje sie 45 mln i jakos to będzie, najwyżej zadzwoni sie do urzędnika zrąbie się darmozjada i kwita i zbierze sie punkty na następna kampanię wyborczą. Tak właśnie walczy sie o to miasto. Smutne ale prawdziwe. :-/

    2. Ostatnia zima kosztowała 40 mln zł. Ta lżejsza nie będzie.

    3. Także nie ma sie co cieszyć skoro takie rzeczy akceptuja. Mówia miasta nie stać na czystość a potem łajaja urzedników i pisza interpelacje jakby doznali amnezji i zapomnieli za czym głosowali.

    4. Wybacz mi ale szlag mnie trafia jak co roku przeżywam ciągle to samo a ludzi mami sie głupotami. I mówi sie że urzędnicy sa głupi, niedouczeni, juz sie nam nie należy 50 -tki, 100-tki za nadgodziny, pisze sie że karpiowego ma nie być itp. I siedzenie nad przetargami do 3 w nocy po weekendach i na urlopie szlag trafia. A zdrowia nikt nikomu nie zwróci i co mamy????!!! Wielkie "G". Masyzny będą i co z tego? Jesli braknie w ciagu roku kasy?

    Jesli Joński jest be to co jest cacy???!!!! Taka polityka jak wyżej????? I co ci wypięknieje w Łodzi jak na psim gó...e albo liściach się wywalisz. Ludzi po 5 lat czekaja w ANach na wymiane okien, tramwaje sie sypią, torowiska zamykano bo było niebezpiecznie a ludzie zimą tragedia, Piotrkowska była brudna a kto był zastepca prezydenta??? To miało PO!!!!
    • Gość: LOL Re: Stary co ci ma niby pieknieć? IP: *.toya.net.pl 23.11.10, 10:48
     Nie no remonty równoległych tras w tym samym czasie to zdecydowanie dobra polityka i genialny pomysł...
     - Przybyszewskiego i Dąbrowskiego remontowane w tym samy czasie - problemy na Górnej
     - Pabianicka, Rzgowska i Rudzka remontowane w tym samym czasie - problemy z wyjazdem w Łodzi na południe, czy przejazd przez Łódź
     - remont Sienkiewicza zaplanowany w czasie gdy Łódzkie lotnisko przejęło ruch z Warszawskiego co niosło za wzmożony ruch pomiędzy lotniskiem a dworcem Fabrycznym - paraliżu wielkiego nie było, ale można było to lepiej przemyśleć
     - rozpoczęcie remontu Obywatelskiej gdy jeszcze Konstatntynowska nie skończona - wyjazd z Retkinii przez i tak zwykle zapchany Kaliski

     Panu Jońskiemu gratulujemy logiki i dziękujemy za takiego kandydata na prezydenta... jak ona ma rządzić Łodzią, jak trzymał piecze nad remontami (pamiętajmy że głupie planowanie i brak informacji o remontach zarzucał Kropie) to czeka nas co jakiś czas paraliż i cholernie uciążliwe utrudnienia.

     Czy jest ktoś w stanie pochwalić ostatnie planowanie remontów na drogach?

     A co z dziurami, łataniem i naprawianiem powierzchni po poprzedniej zimie?
     Jakby się rozejrzeć, to już za pasem zima, a na drogach wciąż można spotkać niespodzianki po ostatniej zimie...
     A łatanie jak wygląda... w niektórych miejscach co prawda w miarę znośnie, ale większość, to zasypywanie dziury żwirem z jakimś lepikiem i przyklepanie łopatą... dzięki czemu w miesiąc "po naprawie" problem wraca.

     Co z drogami, które błagają o remont bo wyglądają jak po wojnie:
     - Tuwima - bruk w niektórych miejscach zalany asfaltem, tory które już chyba nigdy nie będą używane... fakt darmowy masaż kręgosłupa, ale czy na pewno leczniczy
     - Wróblewskiego (miedzy włókniarzy a politechniki) istna masakra
     - Czerwona - czy nie można było tego kawałka zrobić razem z Wólczańską, tylko zalewa się jakimś lepikiem na miesiąc
     - Milionowa itd. itd.
     A za to pełny remont funduje się na Konstantynowskiej, która akurat była w bardzo przyzwoitym stanie...

     No i co... miał być pan Joński panaceum na fatalne drogi w Łodzi... i co... ?
     Nic, nie wiele się różni od tego co było do tej pory... Mnie nie przekonuje i mojego głosu na pewno nie dostanie, bo hipokryzją, było zarzucanie komuś czegoś, czego sam nie umie ogarnąć i nie ma pomysłu na to.
   • petera73 Re: Panie Dariuszu Joński, mam receptę na Pana su 29.11.10, 23:51
    Rada dla KUTAFjońskiego? ZRÓB MOSTEK I STRZEL SOBIE Z DOOPY W GŁOWĘ
    Gość portalu: maciek napisał(a):

    > TWój Joński to tylko wywołął dla własnych ambicji awanturę, która wyszła 'łodzi
    > bokiem. Rozwalił projekt nowego centrum Łodzi, pozbawił szqns na ESK 2016, wyp
    > ędził 2 ważne festiwale. Łódź z powodu tej zawieruchy straciła inwestycje IKEI
    > (centrum rozliczeniowe), kóe uciekło do Poznania, IBM (do Wrocławia). Zmieniani
    > e władz na 8 miesięcy przed wyborai jest marnotrawstwem i zwykłym awanturnictwe
    > m. Za dwa tygodnie trezba dać czerwoną kartkę panu Jońskiemu. Niech wreszcie ko
    > bieta będzie Prezydentem. Niech ruszy rewitalizacja i miasto zacznie pięknieć.
  • Gość: do Idz4ever Re: Panie Dariuszu Joński, mam receptę na Pana su IP: *.astral.lodz.pl 23.11.10, 15:59
   Bardzo się mylisz człowieku,chyba nie znasz realiów funkcjonowania i struktury w UMŁ
   Kropa był zwierzchnikiem Pani Zdanowskiej i wraz ze swoimi ludżmi nie pozwalali WICE Prezydent Zdanowskiej funkcjonować,. tak jakby chciała, choć i tak wiele zrobiła. A do noszenia tych głupawych czapek byli zmuszani wszyscy pod grożbą
   "gdzie masz......czapkę,z namy to wszyscy. Więc, jak nie wiesz człowieku,jak było naprawdę to nie wypowiadaj sie na forum. A Pani Zdanowska daje większe gwarancje ,że będzie nam lepiej. Pan Joński ma jeszcze czas na tak wysokie stanowisko,potrzeba mu trochę większego doświadczenia,chociażby takiego,jakie ma Pani Zdanowska.To na nią należy zagłosować!!!!!!!
  • petera73 Re: Panie Dariuszu Joński, mam receptę na Pana su 29.11.10, 23:43
   Nie dość że komuch to debil
   ldz4ever napisał:

   > Chciałbym, żeby to Pan wygrał w II turze. Jestem młodym człowiekiem i wierzę, ż
   > e to Pan a nie Pani Zdanowska, ma chęć i zdolność faktycznie odmienić Łódź na
   > lepsze. Dlatego dam Panu bezpłatną, dobrą radę, jak z kandydatką PO wygrać.
   >
  • Gość: gość Pan Dariusz już znalazł sposób IP: *.xdsl.centertel.pl 30.11.10, 15:53
   Za wczorajszy paraliż w mieście nie odpowiada osoba, która przez ostatnie 9 miesięcy odpowiadała za drogi, która zatrudniła obecnego szefa ZDiT, która forsowała swoją koncepcje odśnieżania miasta, która przygotowała miasto do zimy. Za wczorajszą tragedie w mieście odpowiada PO i jej skarbnik....

   Pan Dariusz z panem Jarosławem powinni się ścigać, który z nich uważa Polaków za głupszych
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka