Dodaj do ulubionych

Co mnie wkurza w mieście Łodzi

IP: *.retsat1.com.pl 18.01.11, 22:32
syf i brud
komunikacja a raczej jej brak, ceny biletów, i te durne czasowe!!! kto to wymyślił
reklama expresu ilustrowanego na bloku w centrum od 20 lat chyba wisi
dworce PKP, połączenia
psie sraki wszędzie
Zarządzający Łodzią
ludzie, lumpenproletariat, to miasto się starzeje i każdy mądrzejszy stąd wyjeżdża
Uczelnie nie przyciągają studentów z miast dużych ciekawymi kierunkami tylko wioskowych maturzystów, którzy potem łażą po wiejskich Klubach dla nich stworzonych, mieszkają w starych kamienicach pracują za 1500 i popadają w menelstwo
odsunięcie na margines kultury, która w Łodzi jest ale przybrała formę wręcz niszową
fontanna na placu dąbrpowskiego...no ktoś miał fantazje na temat seksu oralnego chyba..
z retkini do łagiewnik raz wybrałam się komunikacja w niedziele jechałam 2 godziny o mało mnie nie zmiażdżyli ludzie w autobusach
Obserwuj wątek
      • Gość: Ja_ Re: Co mnie wkurza w mieście Łodzi IP: *.retsat1.com.pl 18.01.11, 22:57
        a jak już wymysliłes te czasowe to powiedz chociaż co miałes na mysli? bo nie ma szans kupując bilet na 30 minut dojechac gdzies o czasie jak masz przesiadkę (bez przesiadki też nie) korzystam z komunikacji obserwuje i licze mam zegarek i mniej wiecej 1 na 10 tramwaj czy autobus jest o czasie, na ogół nie ma go wogóle lub przyjeżdza za wczesnie, ryzyko kary od mięsniaków z firmy kontrolującej 95%, nie masz szans na zrealizowanie podrózy według rozkładu jazdy!
    • Gość: Ja_ Re: Co mnie wkurza w mieście Łodzi IP: *.retsat1.com.pl 18.01.11, 22:41
      dodam jeszcze Łodzkie gazety, dzienniki które podsumowują syf w Łodzi news dnia to jak Pani Bronisława z Lutomierskiej otworzyła stragan z kartoflami a Pan Zenek na Bałuckim Rynku rozszerzył ofertę o bezuciskowe skarpety z Chin
      o tym piszą gazety w łodzi...i nie ma się co dziwić bo w tym mieście nie dzieje się nic, a poziom tych gazet dostosowany jest do przeciętnego mieszkańca w łodzi, czyli emeryta po 65 roku zycia który nie pracuje od lat 25, mieszka w rozwalonej kamienicy, sra psem na ulicy, chleje wina w bramie i rzyga na skwerze
    • Gość: Ja_ Re: Co mnie wkurza w mieście Łodzi IP: *.retsat1.com.pl 18.01.11, 22:45
      a pisze to wszystko, może już było bo mieszkam w tym mieście od 4 lat i po prostu krew mnie zalewa że musze tu mieszkać, niestety muszę, mieszkałam w wielu miastach w Polsce, małych i dużych ale takiego syfu nie widziałam nigdzie i wstyd mi jak zapraszam zanjomych bo niczego fajnego oprócz Manu nie moge im pokazac, niczego czego nie mieli by u siebie i tak mnie to już wkurza że musze to gdzies napisać, i mam w nosie czy temat był i czy kogos obejdzie, pisze jako ja osoba która przeprowadziła się do Łodzi a nie z niej wyprowadziła jak większośc myślących!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka