Nie piszecie, ze w SSS są błedy ???????????

IP: *.play-internet.pl 22.01.11, 17:13
lodz.naszemiasto.pl/artykul/746952,janowska-pisze-do-ministra-w-sprawie-specjalnej-strefy,id,t.html?kategoria=660

Panią Bomanowska zatkało?!

Gratuluję uczciwego i rzetelnego informowania łodzian, o tym co sie w Łodzi dzieje - przez dział kultury gazety
    • chiure Re: Nie piszecie, ze w SSS są błedy ??????????? 22.01.11, 20:42
      w gazecie cisza, bo Walczak który jak sie okazuje źle prowadzi SSS, ma zostać doradcą Zdanowskiej..:)?

      Pani Zdanowska, za mało ma Pani problemów. Przeciez ten gość to żaden wizjoner i specjalista w sprawie NCŁ. Źle poprowadził SSS i powstana zawirowania przy pozostałych inwestycjach. Przeciez wiadomo, ze on walczy z Zydowiczem, a Żydowicz to EC1, CŁC, Camerimage. Jeśli ten człowiek będzie Pani doradcą rozwali te wartości !
    • Gość: ip toya To oczywiste IP: *.toya.net.pl 23.01.11, 00:09
      Nie piszą bo trudno coś dodać do tego co ty tutaj na okrągło wypisujesz, to w tym portalu zalinkowanym się obudzili i odgrzewają historie którymi żyjesz prawie już dwa lata dzień w dzień. A trolling pod tym artykułem w komentarzach to robisz identyczny jak tutaj.
    • nandik Re: Nie piszecie, ze w SSS są błedy ??????????? 24.01.11, 22:57
      Za to pojawiają sie sugestie , aby zrezygnować ze spółki CŁC.
      Kompletna głupota. Łódź coraz bardziej dołuje.
      Ważniejsze jest monstrualne i z błędami muzeum, niż fantastyczny projekt Gerego i potrzebna Łodzi jego kongresowo festiwalowa funkcja.
      Tutaj są takie absurdy, ze UMŁ przeznacza 6.5 miliona na Festiwale, które nie mają się gdzie odbywać. Na dodatek biuro promocji zleca strategie, które mają nakreslić rozwój Łodzi i pokazać jakie Festiwale promują Łódź. Czy my naprawdę nie mamy na co wydawać kasy? czy nowopowołany dyrektor takich rzeczy nie wie?
      Niszczy się świetne inwestycje i strategie, a płaci grubą kasę innym miastom, żeby nam pomogły znależć receptę?
      Mieliśmy CŁC, Studio Lyncha, Camerimage....jakie to były wspaniałe przyczółki dla filmowej Łodzi. Nikt nam nie wymysli lepszej strategii.

      Aby uratowac Łódź należałoby wymienić łódzką klasę polityczną, która jest bez klasy.
      • Gość: cooliers ogłoszenie parafialne IP: *.toya.net.pl 25.01.11, 00:12
        Za to ty masz klasę buraczany prostaku, tak jak i wszystkie twoje klony
        • Gość: atlasowy głupek Nadużycia wykryto w SSS i to jest temat buraku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.03.11, 13:37
          Widzisz fakty są takie :
          Walczak doprowadził do tego że powiększono proejkt SSS niezgodnie z prawem!
          Trzeba za to dodatkowo zapłacić, więc powinien zapłacić odpowiedzialny za to !
          Tylko 9 mln!
          Bomanowska koleżanka Walczaka atakowała Zydowicza że utrudnia przyjęcie dokumentacji SSS od architektów niemieckich (nota bene Moeller to bliski znajomy Walczaka, poł roku przed konkursem na SSS założył wraz z Blumem Kwiatkowskim grupe artystyczną i potem Walczak polecił Bluma kwiatkowskiego do jury konkursu na SSS, Walczak mial wystawę u Bluma w Hunfeldt, Walczak wystawiał prace z kolekcji Bluma w Atlasie w Lodzi!), dziś widać gołym okiem że chodziło pani Bomanowskiej o nieujawnianie szczegółów dokumentacji!
          Żydowicz ostrzegał,że dokumentacja jest żle przygotowywana.
          ponieważ odpowiedzialny był Walczak i polecony przez niego na szefa zespoły SSS Falicz, pani Boamnowska została telefonicznie wezwana do EC1 i pojawiła sie szybciej niz karetki pogotowia by następnie napisać jednostronna relacje o rzekomych utrudnieniach jakie stwarza Zydowicz. nawet nie oddała głosu Żydowiczowi.
          I to jest draństwo zawodowe.
          dziś powinna się pani Boamnowska tlumaczyc z tego że jej artykuly nie pozwoliły zapobiec naduzyciom ktore kosztować beą Łódż setki milionów (utrata z ministrstwa 200 mln na SSS, bo podopbno byłe szansa!).
          Dalczego gazeta nie napisze jakie sa wyniki kontroli RIO?
          Dlaczego nie opublikuje info o nakazie zapłaty dla miasta wydanym przez sad na rzecz niemieckich architektów?
          Dlaczego nie omawia koleżanka pana Walczaka pisma z Ministerstwa Kultury.
          Przyjdze za to odpowiadać.
    • Gość: pytam SSS nie dostanie pieniedzy bo popelnino naduzycia! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.03.11, 18:33
      Kto odpowie za marnotrwastwo jakim bylo wydanie kilkudziestu milionow zlotych na SSS?
      Kto na tym zarobil z Lodzikich zarchitektow wynajetych przez niemiecki zespol ktory wygral konkurs na SSS?
      Dalczego Falicz zlozyl rezygnacje z kierowania zspolem SSS i wyjecjal do Australii?
      Dlaczego walczak dopuscil do samowolmego powiekszenia proejktu SSS o 20 tys m2.
      Tyle jest tych dlaczego?????
      Ale oredowniczka SSS- bomanowska MILCZY!
      Wlaczak schowal sie do mysiej dziury i siedzi cicho a powinien sie gesto tlumaczyc!
      • Gość: ip toya Re: SSS nie dostanie pieniedzy bo popelnino naduz IP: *.toya.net.pl 16.03.11, 19:22
        Masz przepustkę z psychiatryka? Czy przestałeś brać leki?
      • chiure popieram niepokój o losy SSS 17.03.11, 12:11
        Gość portalu: pytam napisał(a):

        > Kto odpowie za marnotrwastwo jakim bylo wydanie kilkudziestu milionow zlotych n
        > a SSS?
        > Kto na tym zarobil z Lodzikich zarchitektow wynajetych przez niemiecki zespol k
        > tory wygral konkurs na SSS?
        > Dalczego Falicz zlozyl rezygnacje z kierowania zspolem SSS i wyjecjal do Austra
        > lii?
        > Dlaczego walczak dopuscil do samowolmego powiekszenia proejktu SSS o 20 tys m2.
        > Tyle jest tych dlaczego?????
        > Ale oredowniczka SSS- bomanowska MILCZY!
        > Wlaczak schowal sie do mysiej dziury i siedzi cicho a powinien sie gesto tlumac
        > zyc!


        Wyglada na to, ze ten przekręt jest przez Zdanowską maskowany. naprawdę dziwie sie tej pani, ze dla walczaka naraza swoja wiarygodność. Przeciez to ten pan był koordynatorem i pełnomocnikiem zarówno Marszałka jak i Prezydenta do spraw zwiazanych z SSS.
        Chyba ten pan ( walczak) miał wiedzę, bo był w komisji, która dopuściła niemiecka firme do konkursu, ze miały miejsce niedociągniecia, które wykryło RIO, a które dyskwalifikowały te firmę jako uczestnika dalszego etapu konkursu.
        Dlaczego więc taki wazny pełnomocnik lansował i lobbował budowę tego niepotrzebnego miastu muzeum za 400 czy 500 milionów?
        Dlaczego pomimo tego, ze miasto poniosło wielomilionowe straty, wskutek niedopatrzeń pełnomocnika, jest on nadal główna postacią poruszającą się po orbicie wokół prezydent Zdanowskiej.
        Czyzby kasa to marka? Dlaczego nie umysł i talent nie są dla p. Zdanowskiej marką?
    • vernerpanton Re: Nie piszecie, ze w SSS są błedy ??????????? 17.03.11, 13:00
      Jeśli to prawda, to żyjemy w mieście bez szans. Dookoła p. Prezydent kreci się gość, nawet podpisuje się jako doradca i ją popiera przy likwidacji szkół ( czyli przyczynia się do następnych dewastacji), który nieprofesjonalnie pilotował jedną z najbardziej istotnych dla miasta inwestycji, jaką jest SSS. Przez ukrywanie wielu znaczących szczegółów, miasto niepotrzebnie wpuściło się w wielomilionowe wydatki. ( chyba ok. 40 mln. zł). Jak mozna było ciągnąć firmę, która na starcie popełniła falstart? Kto miastu te miliony odda i kto za to odpowiada? jak przy takich nadużyciach wyglada zamknięcie 19 szkół po to by zaszczędzić pare milionów?!!!
      Młodzież ucząca się, edukacja i oświata tracą po to by ci którzy nadal na naszą rzeczywistość oddziaływują - bezkarnie marnotrawili ?
      Chyba trzeba coś z tym zrobić.
      Można zapytać, czy interes miasta jest tutaj dla kogokolwiek ważny???!!! No chyba NIE. Wazne jest tylko polityczne trwanie i załatwianie kosztem Polaków i rozwoju, swoich interesików.
Pełna wersja