Dodaj do ulubionych

Byli szefowie Inkubatora stanęli przed łódzkim ...

IP: *.retsat1.com.pl 06.06.11, 22:12
Byłem przesłuchiwany przez telefon w tej sprawie. Zgłosiłem sie do fundacji, dostałem 40-60 stron maszynopisu. Skrzętnie spisano moje dane i jak się dowiedziałem, zostałem przeszkolony. Inkubator skasował 200 zł.
Obserwuj wątek
  • ordynat.uchleja Re: Byli szefowie Inkubatora stanęli przed łódzki 07.06.11, 10:32
   Gość portalu: z napisał(a):

   > Byłem przesłuchiwany przez telefon w tej sprawie.

   Skoro "telefonicznie", to na czym opiera pan swoje przeświadczenie, że był pan "przesłuchiwany".? Na jakiej podstawie przypuszcza pan, że pański rozmówca telefoniczny to był prokurator/policjant ?

   Czy stosuje pan jakiś system weryfikacji ?

   Pytanie powyższe zrodziły się u mnie w wyniku bogatych doświadczen, z których wynika, że nawet rozmowa twarzą w twarz z prokuratorem nie zawsze daje podstawy do wykluczania takich wątpliwości, a rozmówca okazuje się gorliwym funkcjonariuszem trudnego do zdefiniowania zjednoczonego frontu, czerpiącym prawdopodobnie lwią część swego wynagrodzenia z jakiegoś funduszu ochrony interesów branżowych, a nie z budżetu państwa.
   • Gość: z Re: Byli szefowie Inkubatora stanęli przed łódzki IP: *.retsat1.com.pl 08.06.11, 10:54
    Rozmówca przedstawił się z imienia i nazwiska oraz komórki policji. Pytał czy może zadać kilka pytań przez telefon, czy ma mi przysłać wezwanie. Pytania były proste i mogę na nie odpowiedzieć każdemu. Żadna tajemnica. Na moje pytanie czemu przez telefon odpowiedział, że musi skontaktować ze wszystkimi a jest ich b. wielu. Może to nie było przesłuchanie w rozumieniu prawnym, lecz w potocznym tak. Gdyby wzywali wszystkich sprawa pewnie by się przedawniła. Takie mrowie ludzi. Pozdrawiam.
    • ordynat.uchleja Re: Byli szefowie Inkubatora stanęli przed łódzki 08.06.11, 14:38
     Gość portalu: z napisał(a):

     > Rozmówca przedstawił się z imienia i nazwiska oraz komórki policji. Pytał czy m
     > oże zadać kilka pytań przez telefon, czy ma mi przysłać wezwanie.

     Tjaaa, mógł jeszcze zaproponować trzecią opcję: przyśle somsiadkie z pintra wyżej ... żeby doręczyła wezwanie. Nawet, jak mieszkanie będziesz pan miał zamknięte, to sobie sama otworzy i doręczy. Spryciula taka ...


     Pytania były
     > proste i mogę na nie odpowiedzieć każdemu. Żadna tajemnica. Na moje pytanie cze
     > mu przez telefon odpowiedział, że musi skontaktować ze wszystkimi a jest ich b.
     > wielu. Może to nie było przesłuchanie w rozumieniu prawnym, lecz w potocznym t
     > ak. Gdyby wzywali wszystkich sprawa pewnie by się przedawniła. Takie mrowie lud
     > zi. Pozdrawiam.

     Mrowie luda, a casz leci ! Od 1992 ino mig...
     Swoją drogą, to ten początek lat dziewięćdziesiątych wyjątkowo obfitował w przejawy przez nikogo nie zakłócanej przedsiębiorczości. No i ta słynna szafa płk. Lesiaka, ten bujny rozkwit parzyjaglizmu - ech były czasy ...
  • Gość: AS Byli szefowie Inkubatora stanęli przed łódzkim ... IP: *.dip.t-dialin.net 07.06.11, 14:34
   Trzeba by było przypatrzyć się dokładniej całej działalności Agencji Rozwoju Regionalnego (siedziaby przy ul. Tuwima). Moje obiekcje wzbudzają rekrutacje na dotacje na otwarcie własnej firmy. Dotacje te przydzielane są kumplom a nie ludziom którzy posiadają realne zaplecze i możliwości a brak im kapitału na zastartowanie. Mam przykre doświadczenie z kontaktu z tą agencją. Przez niekompetencje komisji zostały zmarnowane maszyny wartości kilkudziesięciu tysięcy Euro. Nie dostałem dotacji na transport tych maszyn do Polski (chodziło o przeniesienie mojej firmy z Niemiec do Polski). Jak się nie jest kumplem dzisiejszej władzy to można sobie palcem w bucie nakiwać. Będę o tym pamiętał w tegorocznych wyborych.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka