Dodaj do ulubionych

Koniec prac na rondzie Inwalidów. Znikną utrudn...

IP: *.biol.uni.lodz.pl 22.04.12, 22:46
"Prace trwały 24 h na dobę":D Aha, tak, oczywiście. Ale gdzie? Na tym rondzie? To jest jakaś kpina! Już nie mówiąc o tym, że zwykłe, grubymi nićmi szyte kłamstwo. Jak w ogóle można wygadywać takie bzdury?! Pół miasta tamtędy jeździ, więc chyba jest wystarczająco dużo świadków na to, że żadne 24 h na dobę!!! A zamykanie tego ronda chwilę po remoncie nawierzchni to jest właśnie cały nasz ZDiT - banda kretynów za publiczne pieniądze, co nawet prostej wymiany torowiska nie może skoordynować z wymianą nawierzchni.
Obserwuj wątek
  • kasia_swiderska Sukces 22.04.12, 23:14
   "(...) Robotnicy otworzyli nitkę ronda tydzień przed planowanym terminem (...)"

   SUKCES!!! Wymiana 12 metrów torów zajęła 5 tygodni zamiast 6-ciu... Rewelacja!!!
  • adamowski1 Koniec prac na rondzie Inwalidów. Znikną utrudn... 23.04.12, 01:53
   Za tą wymianę torów na Puszkina to powinny posypać się łby w MPK i ZDiT,to się w pale nie mieści aby na tak długi okres czasu zamknąć dwa ronda i jedno skrzyżowanie.
   W dodatku wymiana 12 metrów torów na rondzie Inwalidów trwała 6 tygodni,to się w "pale" nie mieści,a Zdanowska jest zdziwiona że o mały włos jej nie odwołali?.
   Jestem ciekaw czy jakikolwiek urzędas potrafi policzyć koszty tej całej imprezki,te tony paliwa które ludzie spalili w korkach,w objazdach,bo wiązanki rzucane pod ich adresem powinny im się odbijać czkawką jeszcze przez długi czas.
   Niestey nasze miasto nie ma farta do gospodarza z prawdziwego zdarzenia,bo "republika kolesiów" jakoś się nie sprawdza.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka