Dodaj do ulubionych

Wreszcie dokończą Centrum Dialogu. Otwarcie za rok

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.12, 10:24
Jak w Alternatywy 4 - Kiedy w 2010 r. rozpoczynała się jego budowa, nikt nie wiedział dokładnie, czym instytucja będzie się zajmować, bo ta jeszcze nie istniała...ale pewnie się czepiam.
Dobrze, że jak już ustalono czym instytucja będzie się zajmować to dokończą budowę bo już teraz wiadomo czym będzie się zajmować. I dobrze. Ps Tanie wina są dobre bo są dobre i tanie
Obserwuj wątek
  • mikolajjs Nuda, przeraźliwy banał i zmarnowane pieniądze 13.08.12, 10:52
   w Łodzi istnieją już przynajmniej 3 instytucje kultury pokazujące dawną wielokulturowość Łodzi, jak to wyglądało przed wojną i jak się skończyło: Muzeum Historii Miasta Łodzi, Stacja Radegast, Muzeum w dawnym więzieniu na Radogoszczu - wszystkie trzy "oblegane" przez zwiedzających, do kasy dopchać się nie można, żeby bilet na wystawę kupić. I to ma być czwarta podobna placówka? "Promocja dialogu między narodami i kulturami"??? Ja tego tekstu nie kupuję, mnie to nie wystarcza, dla mnie to zmarnowane pieniądze - miliony złotych.
    • Gość: Aha Re: Nuda, przeraźliwy banał i zmarnowane pieniądz IP: *.adsl.inetia.pl 13.08.12, 22:44
     wirusx napisał:

     > Nie zrozumiałeś, to nie będzie następne muzeum. Szczegóły może Ci wyjaśnić Joan
     > na Podolska, bo dziennikarzyna autor tego artykułu na pewno nie...

     Wydaje mi się, że sens takiej instytucji można łatwo wyjaśnić. Każdy i każdemu. Jeżeli tak nie jest, to znaczy że albo mamy do czynienia z wielkim zderzaczem hadronów (lub czymś równie skomplikowanym), albo TO HUCPA I PRZEKRĘT.
     A p. Podolska, skądinąd b. miła osoba, jest osobiście zainteresowana, więc jakby stronnicza. Nie oczekuję od nikogo, aby stwierdził że kieruje czymś absurdalnym i niepotrzebnym.
     Czy to jest absurdalne? To już inna sprawa. Na razie argumentów przeciw jakby brak.
  • Gość: Smażalnia Budują, ale nie wiedzą po co. Za nasze IP: *.adsl.inetia.pl 13.08.12, 22:39
   Wiem, ktoś się do tego dokłada. Ale resztę dokładamy my, z naszych podatków.
   A tu się okazuje, że nie wiadomo po co to budujemy, czemu to ma służyć, ogólnie nic nie wiadomo! Poza chęcią budowania...

   Sensowna akcja może być za darmo: ostatnio odbyło się porządkowanie kirkutu. DARMO. I miało sens. Ta budowla sensu nie ma, aczkolwiek na sztandarach powiewają dumne hasła.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka