Bydło ze wsi Widzew pierwszy raz zobaczyło miasto

21.10.12, 21:41
Wy tam chyba w tej Łodzi to żyjecie jeszcze w XIX wieku . W całej Europie nikt nie robi zamieszek po takim dziadowskim meczu tylko jełopy z Widzewa.
Żeby to jeszcze grali z Realem Madryt to bym zrozumiał ale z Piastem Gliwice - przecież jakby utrzymali dawny podział ligi to ta drużyna pętała się jak nie w II to w III.
Miejmy nadzieję ,że komornik ściągnie z tych idiotów kasę za remont dworca
    • Gość: Gość Ludzie zamieszkujący zadupia tak mają IP: *.artnet.pl 21.10.12, 21:52
      Ktoś, kto kiedyś widział "zabawę" w remizie strażackiej, wie o czym mowa. Przecież znaczna część widzewskiego ruchu kibicowskiego, to właśnie podłódzkie zadupia - Koluszki, Kutno itp metropolie.
    • Gość: Rufus Re: Bydło ze wsi Widzew pierwszy raz zobaczyło mi IP: *.toya.net.pl 21.10.12, 22:14
      > Wy tam chyba w tej Łodzi to żyjecie jeszcze w XIX wieku

      Niestety łyse bydło zalęgło się w naszym mieście (niestety również się rozmnaża, co się dzieje z gustem kobiet?), niemniej proszę o nie przenoszenie ich przywar na wszystkich mieszkańców miasta.
      Co do XIX wieku, to owszem - Łódź to przykład jednego z najszybciej rozwijających się miast świata w tamtym stuleciu. Niestety, w wieku XX, a już szczególnie w XXI jest gorzej.
      • modlitwa Re: Bydło ze wsi Widzew pierwszy raz zobaczyło mi 21.10.12, 22:46
        Dla mnie jest jeden Widzew Łódź,

        Obcy zapewne dla Was w/w. Możecie w ów nowy Widzew nie wierzyć, możecie się z niego
        śmiać. Poczekajcie rok - dwa i wówczas skomentujcie jego dokonania na GW ...

        Pozdrawiam fanów RTS Widzew

        Paweł Jan
        • oliwija Re: Bydło ze wsi Widzew pierwszy raz zobaczyło mi 22.10.12, 08:07
          Jak dobrze ze ja nikomu nie kibicuje.
        • Gość: ludek Łódź przeprasza za hołotę IP: *.ip.netia.com.pl 22.10.12, 21:13
          proszę nie utożsamiać wszystkich łodzian z bydłem-kibolami. My się za nich wstydzimy. My się chcemy tego śmiecia pozbyć.
          • oliwija Re: Łódź przeprasza za hołotę 23.10.12, 11:38
            moze Śląsk przygarnie?
    • kapitan_kloss Re: Bydło ze wsi Widzew pierwszy raz zobaczyło mi 22.10.12, 08:41
      Słuszne stwierdzenie - to nie kibice, to bydło i jak chce uczestniczyć w imprezach masowych, to winno być przepędzane z miejsca na miejsce za pomocą elektrycznych pastuchów.
    • Gość: Beni Re: Bydło ze wsi Widzew pierwszy raz zobaczyło mi IP: *.52.rev.vline.pl 29.10.12, 22:31
      Oni nie sa z Lodzi. To podmiejskie bydlo kibicujace swojemu osiedlowemu klubowi.
      • Gość: ajbuu Re: Bydło ze wsi Widzew pierwszy raz zobaczyło mi IP: *.toya.net.pl 29.10.12, 23:00
        Beo eo!
Inne wątki na temat:
Pełna wersja