Dodaj do ulubionych

2 niegłupie pytania do prawdziwego Polaka z Łodzi

10.10.13, 15:02
tytuł wątku niepoważny, ale pytania jak najbardziej.
drodzy, łodzianie, czy ktoś może ze 100 proc. pewnością podać adres dworca pkp łódź kaliska. to jest ul. unii lubelskiej? czy to jest główny dworzec łódzki?
wiem, wiem, są google. ale tam znajduję sprzeczne informacje: bandurskiego, smutna.. a chcę mieć nawet więcej niż 100 proc. pewności.
i drugie pytanie: jak najszybciej dostać się komunikacją publiczną z tegoż dworca kaliskiego, gdziekolwiek on okaże się być umiejscowiony, na ul. jaracza?
gdyby ktoś był łaskaw rozpisać to jak dla dwóch roztrzepanych dziewczyn: blondynki i brunetki.
dziękuję prosto z góry!
Obserwuj wątek
    • nawalonych7krasnali Re: 2 niegłupie pytania do prawdziwego Polaka z Ł 10.10.13, 15:30
      Jaki jest adres to nie wiem, ale sądzę, że kolejarze wiedzą jak dojechać :)
      - ja stawiam na al. Unii lubelskiej - tam jest wejście od ulicy.

Na ul Jaracza to zależy w które miejsce. Problem w tym, że to jest ul jednokierunkowa, a kierunek jest DO KALISKIEGO. Dlatego najlepiej jest wsiąść w 86 na przystanku przy dworcu w kierunku pl Dąbrowskiego. Jedziesz ulicą Rewolucji 1905 roku, która jest równoległa do Jaracza i też jednokierunkowa, ale odwrotnie do Jaracza - kumasz? :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka