Dodaj do ulubionych

bonifikata 60% w Łodzi za przekształcenie wieczyst

18.12.18, 10:51
Łodzianie obudźcie się, czy nie boli Was tak niska bonifikata, w tym temacie cisza , zgadzacie się?, Warszawa już ma 98%, Gdańsk 95% , należy chyba coś w tym temacie zacząć działać
Obserwuj wątek
  • michal1989 Re: bonifikata 60% w Łodzi za przekształcenie wie 19.12.18, 11:16
   dziękuję radnym PIS : poprzedniej VII kadencji / zostali radnymi VIII/ za głosowanie za TAK ; "w sprawie uchwały określenia wysokości i warunków udzielania bonifikat /60%/ od opłaty jednorazowej za przekształcenie prawa użytkowania wieczystego gruntu stanowiącego własność miasta Łodzi zabudowanego na cele mieszkaniowe w prawo własności tego gruntu "
   Bulak Sebastian, Marzec Radosław, Dyba -Bojarski Bartłomiej, Jezierski Kamil, Stasiak Krzystzof, Włodzimierz Tomaszewski
   Proszę ich zapamiętać i wziąć pod uwagę przy wyborach kolejnej kadencji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
  • michal1989 Re: bonifikata 60% w Łodzi za przekształcenie wie 20.12.18, 12:49
   Łodzianie, bardzo to przykre, dołujące, że nie interesujecie się sprawami Łodzi, nawet taką sprawą, która ma wpływ bezpośrednio na wasze budżety - dotyczy to tych łodzian, którzy będą musieli zapłacić olbrzymie pieniądze za przekształcenie wieczystego użytkowania we własność. W moim przypadku jest to kwota 8.125 zł. przy ustalonej dla Łodzi 60% bonifikacie. Nie interesujecie się ile będziecie płacić, a ile moglibyście zapłacić gdybyśmy walczyli jak to robi Warszawa z pomocą radnych z PIS /brawo dla nich i Dla Pana Patryka Jakiego/. Widocznie Łodzianie mają dużo pieniędzy i nie będzie to duży wydatek z budżetu domowego. Niestety Łódź takich posłów PIS nie ma - uchwała przeszła głosami również radnych PIS, do których mam bardzo duży żal - bo sama na nich głosowałam / na Pana Stępnia/. Muszę niestety działać sama.
  • michal1989 Re: bonifikata 60% w Łodzi za przekształcenie wie 27.12.18, 17:10
   Decyzję o maksymalnie 60% bonifikacie podjęli radni w Łodzi, Krakowie, Katowicach, Lublinie, Rzeszowie, Białymstoku czy Olsztynie. W Gdańsku ma obowiązywać 95% opust w przypadku jednorazowej spłaty należności. Przy czym radni w tym mieście przyjęli uchwałę 11 grudnia, więc jest raczej mało prawdopodobne, aby chcieli ją zmieniać. Nie wykluczone, że ich śladem pójdą poznańscy radni. W Poznaniu również rozważana jest 95% bonifikata.
   Z kolei we Wrocławiu władze proponowały początkowo maksymalnie 60% bonifikatę, ale prezydent miasta wniósł poprawkę zwiększającą ją do 90%. 20 grudnia wrocławscy radni podjęli jednogłośnie uchwałę w tej sprawie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka