Dodaj do ulubionych

Co zawodowo robić szukam inspiracji...

21.04.19, 01:21
Cześć.
Jak napisałam w temacie. Szukam inspiracji, bo znalazłam się w punkcie, gdzie chyba za nisko oceniam moje kwalifikacje a jednocześnie "dociśnięta" do muru zdecydowałam się na pracę, gdzie co rusz ktoś się temu wyborowi dziwi.
W sumie to będzie jak 20 lat aktywna jestem - głównie to zajmowałam się pracą w kulturze, odpaliłam kilka wydarzeń o zasięgu ogólnopolskim, realizowała kilkanaście projektów lokalnie i międzynarodowo. Znam 3 języki i dwa w stopniu tzw. Do odświeżenia, ale nie mam papierów typu tłumacz przysięgły czy certyfikat. Trochę też doświadczyłam pracy w urzędzie, samorządzie.
Ruszyłam z własną firmą, ale muszę z przyczyn losowych zawiesić....
CV w zasadzie jeszcze poszerzone o pracę dziennikarską - internet, radio, TV.
Mnóstwa drobnych cudów już nie wymieniam.
Może ktoś z Was pomoże mi to zebrać w sensowną całość. Z góry dziękuję
Obserwuj wątek
  • wiktor_bog Re: Co zawodowo robić szukam inspiracji... 21.04.19, 09:00
   Przede wszystkim musi Pani zdefiniować swoje preferencje. W jakim charakterze chce Pani pracować? Na podstawie Pani doświadczeń na pewno już Pani wie, czy odpowiadała Pani praca w firmie prywatnej, czy na "państwowe". Czy woli Pani pracę w dużym zespole, czy małym. Na pewno zna Pani plusy i minusy każdego z tych miejsc.
   Przede wszystkim istotne, co w ogóle chce Pani robić - czy pracować twórczo, czy odtwórczość, czy znaleźć pracę z dobrymi zarobkami, czy może mniej płatną, a ciekawszą.
   Może zamiast szukać jednej pracy, jest możliwe znalezienie pracy na etat i jakiegoś zajęcia dodatkowego, co pozwoli Pani na połączenie wszystkich Pani umiejętności?
   Na podstawie tego, co Pani opisała, pewnie ciekawym zajęciem dla Pani byłaby praca związana z kontaktami z osobami zagranicznymi, jako przedstawiciel, może specjalista od PR, czy przedstawiciel firmy marketingowej czy handlowej.
   Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka