Dodaj do ulubionych

Co dalej z centrami handlowymi w Łodzi i okolicach

15.04.20, 19:31
Zastanawialiście się co stanie się z centrami handlowymi w najbliższej przyszłości? Teraz stoją opustoszałe, ale kiedy tylko rząd zniesie zakaz zgromadzeń i centra zostaną otwarte, to ludzie dalej będą się bali skupisk ludzi? Może dlatego będę mógł się wybrać na zakupy, liczę, że będzie mniej ludzi. Największe łódzkie pasaże odpadają od razu mówię, szukam po prostu jakiegoś bardziej kameralnego centrum handlowego w Łodzi i okolicach gdzie będę mógł wybrać się z rodziną na bezpieczne zakupy. Liczę na jakieś propozycje, dzięki.
Obserwuj wątek
  • wiktoria_delejowska Re: Co dalej z centrami handlowymi w Łodzi i okol 16.04.20, 21:54
   w sensie szukasz mniejszego centrum handlowego? ja jak rozmawiałam o tym z koleżkami gdzie tu pójść żeby mało ludzi było to jedna poleciła mi centrum Tkalnia w pabianicach, niby poza łodzią, ale myślę, że to dobry pomysł aby się przejechać dalej. PODOBNO teraz odkażają i czyszczą jak zamknięte. Jak tylko rząd zniesie zakazy to ja tam będę jeździć, nie mam zamiaru ściskać się z ludźmi w Port Łódź..
  • jestemza Re: Co dalej z centrami handlowymi w Łodzi i okol 17.04.20, 14:50
   Moim zdaniem Tkalnia jest OK. Część sklepów ma wejście od zewnątrz, więc można bezpośrednio z parkingu dostać się do wybranego sklepu, pomijając ogólny tłok i koronawirusa. Zobaczymy co się będzie działo jak wreszcie centra zostaną otwarte, czy ludzie ruszą tłumnie, czy z pewna taka nieśmialością....
  • marcin_siema Re: Co dalej z centrami handlowymi w Łodzi i okol 19.04.20, 19:04
   byłem pare razy w pabianicach, możliwe że mijałem to centrum. Fakt, do portu nie ma co, a pabianice to ten sam kierunek
  • marcin_siema Re: Co dalej z centrami handlowymi w Łodzi i okol 30.04.20, 20:18
   No i otworzyli od poniedziałku. Przejadę się do Pabianic, w centrum Łodzi to pewnie będę musiał czekać w kolejkach.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka