Dodaj do ulubionych

Samoobrona donosi na Niesiołowskiego

27.12.05, 05:02
Skoro nie mozna zgwalcic prostytutki to czy mozna obrazic chama ?
Obserwuj wątek
      • Gość: isa Re: LEper, beger , hojarska (ledwo matura)eurodzi IP: *.acn.waw.pl 27.12.05, 06:04
        Nie sądziłam że będę bronić Niesiołowskiego ,ale on poprostu ma całkowitą rację
        a ten "członek" Samejbrony który złożył czuje się obrazony to chyba ślepy albo chce
        zrobić dobrze "Grzmiącemu Samoopalaczowi" i w następnych wyborach zająć lepsze
        miejsce. Włazidu.pek.
        Nie popuszczaj bo już następni zaczynają na ciebie jątrzyć
        serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,34513,3084721.html
        Stefan nie daj się jestem z Tobą !!!!!!!

• Gość: Pulitzer NIESIOŁOWSKI(PO):"AGRESJA PEDERASTÓW I LESBIJEK" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.05, 09:31
              Rafał Domański Radio ZET: Pański kolega klubowy, pan Marcin Libicki, także z
              ZChN, zaproponował, żeby przed wyborami kandydaci na prezydenta i
              przedstawiciele najważniejszych środowisk politycznych przedstawili, co myślą
              na temat wzrastającej aktywności środowisk homoseksualnych. Czy pan się pod tą
              inicjatywą podpisuje?

Stefan Niesiołowski: Myślę, że to racjonalna inicjatywa. Nachalność, żądanie
              przywilejów, agresja ze strony homoseksualistów, pederastów i lesbijek przede
              wszystkim pedofile są na razie, że tak powiem, bardziej dyskretni, ukryci w
              cieniu, podobnie ekshibicjoniści, różne inne typy zboczeń; najbardziej
              agresywni są pederaści i lesbijki jest tak natrętna, jest tak wielka, że byłoby
              dobrze, gdyby politycy się wypowiedzieli, czy będą tego typu agresję popierać,
              czy będą ją zwalczać. Chodzi o to, co obserwujemy w Europie Zachodniej, w
              Polsce na znacznie mniejszą skalę, ale to, co dziś jest w Europie Zachodniej,
              może być jutro w Polsce. Byłoby więc dobrze, gdybyśmy wiedzieli, czy nasi
              politycy będą Polskę chronić przed tego typu wybrykami, ekscesami, jak na
              przykład w Rzymie, kiedy pielgrzymka światowa zostaje zakłócona przez to, że
              pederaści sobie organizują swoje prowokacje; czy tego rodzaju działania, czy
              tego rodzaju prowokacja, agresja zaleje Polskę czy nie. I dlatego myślę, że
              uzasadnione jest pytanie do polityków, czy będą Polskę chronić przed tym, żeby
              nasze ulice nie przypominały ulic Rzymu czy Berlina, w pewnych okresach
              sprawiających wrażenie jakiegoś niebywałego zupełnie spektaklu można
              powiedzieć, że świat zwariował, jak się patrzy, co oni wyprawiają. Czy Polska
              będzie od tego wolna? Uważam to pytanie, zwłaszcza wobec faktów, które ostatnio
              miały miejsce w Rzymie i w Berlinie, za uzasadnione.

Rafał Domański: Czy uważa pan, że homoseksualiści nie mają prawa organizować
              swoich własnych imprez?

Stefan Niesiołowski: Nie w takim stylu. Bardzo przepraszam, ale jeżeli katolicy
              od dawna zapowiadają obchody w Rzymie z okazji jubileuszu Roku Świętego i w tym
              czasie robi się agresywną imprezę, która zakłóca przebieg uroczystości, jest
              prowokacją wymierzoną w obchody katolików, to jest to działanie prowokacyjne.
              Każdy ma prawo urządzać swoją imprezę, tylko nie skierowaną przeciwko komuś
              innemu.

Rafał Domański: Panie pośle, czy w ogóle powinno się klasyfikować ludzi według
              ich orientacji seksualnej?

Stefan Niesiołowski: Ale co to konkretnie znaczy? Przecież pan też klasyfikuje
              jeżeli pan mówi, że homoseksualiści powinni organizować swoją imprezę, to
              dokonuje pan klasyfikacji. Więc bardzo bym prosił ująć to precyzyjnie, żebym
              wiedział, na jakie pytanie mam odpowiedzieć, o co chodzi.

• jerzy.f Re: PANIE TYTUSIE, TROCHĘ ROZWAGI! 27.12.05, 08:46
              To czy język dyskusji będzie zrozumiały dla Leppera czy Hojarskiej nie ma
              najmniejszego znaczenia. Nie do nich bowiem kierowane powinny być argumenty.
              Jedynym sposobem na poprawę jakości naszych polityków jest przekonanie Polaków
              aby robili użytek ze swojego rozumu. Dyskusja z Lepperem nie ma najmniejszego
              sensu, pokazywanie rodakom kim on naprawdę jest - jak najbardziej. Nie potrafię
              jednoznacznie ocenić czy język pana Niesiołowskiego jest skuteczny czy nie,
              jedno jest pewne - mówi on głośno to co jest powszechnie wiadome.
              • Gość: rosenkrantz666 Re: Po prostu Niesiolowski jest prostakiem IP: *.centertel.pl 27.12.05, 15:14
                poglodek napisał:
                > ten człowiek to zwyczajny cham, proteak i gbur znionący nienawiścia i plujący
                > jadem w stosunku do wszystkich którzy ośmielą się myśleć inaczej niż on.

O ojcu dyrentorze puiszesz, pogłąbek, czy co?

> Oczywiście mam nadzieje że sąd ukarze tego prostaka i zwyczajnego chama któy
                > miota oskarżeniami na prawo i lewo bez dowodów obrażając uczciwych ludzi.

A, nieee, to jednak o Lepperze było. Nie martw się, sprawa już w toku.

> W związku z tą sprawa ten prostacki oszołom powinnien być pozbawiony
                > immuniteteu ... powinnien zostać surowo i przykładnie ukarany

Tak, ale pod rządami PiS Andrzejek L. jest bezpieczny..... Chyba, że nie jego
                miałeś na myśli.
              • antykagan Re: Po prostu Niesiolowski jest prostakiem 27.12.05, 19:04
                poglodek napisał:

> ten człowiek to zwyczajny cham, proteak i gbur znionący nienawiścia i plujący
                > jadem w stosunku do wszystkich którzy ośmielą się myśleć inaczej niż on.
                Jednak
                >
                > ten oszołom jest przydatny dzięki niemu PO (Partia Oszustów) kompromituje się
                i ble ble
                A ty jesteś zwykły śmieć dla mnie, kumasz?
          • Gość: pULITZER NIESIOŁOWSKI(PO): "AGRESJA PEDERASTÓW I LESBIJEK" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.05, 09:29
            Rafał Domański Radio ZET: Pański kolega klubowy, pan Marcin Libicki, także z
            ZChN, zaproponował, żeby przed wyborami kandydaci na prezydenta i
            przedstawiciele najważniejszych środowisk politycznych przedstawili, co myślą
            na temat wzrastającej aktywności środowisk homoseksualnych. Czy pan się pod tą
            inicjatywą podpisuje?

Stefan Niesiołowski: Myślę, że to racjonalna inicjatywa. Nachalność, żądanie
            przywilejów, agresja ze strony homoseksualistów, pederastów i lesbijek przede
            wszystkim pedofile są na razie, że tak powiem, bardziej dyskretni, ukryci w
            cieniu, podobnie ekshibicjoniści, różne inne typy zboczeń; najbardziej
            agresywni są pederaści i lesbijki jest tak natrętna, jest tak wielka, że byłoby
            dobrze, gdyby politycy się wypowiedzieli, czy będą tego typu agresję popierać,
            czy będą ją zwalczać. Chodzi o to, co obserwujemy w Europie Zachodniej, w
            Polsce na znacznie mniejszą skalę, ale to, co dziś jest w Europie Zachodniej,
            może być jutro w Polsce. Byłoby więc dobrze, gdybyśmy wiedzieli, czy nasi
            politycy będą Polskę chronić przed tego typu wybrykami, ekscesami, jak na
            przykład w Rzymie, kiedy pielgrzymka światowa zostaje zakłócona przez to, że
            pederaści sobie organizują swoje prowokacje; czy tego rodzaju działania, czy
            tego rodzaju prowokacja, agresja zaleje Polskę czy nie. I dlatego myślę, że
            uzasadnione jest pytanie do polityków, czy będą Polskę chronić przed tym, żeby
            nasze ulice nie przypominały ulic Rzymu czy Berlina, w pewnych okresach
            sprawiających wrażenie jakiegoś niebywałego zupełnie spektaklu można
            powiedzieć, że świat zwariował, jak się patrzy, co oni wyprawiają. Czy Polska
            będzie od tego wolna? Uważam to pytanie, zwłaszcza wobec faktów, które ostatnio
            miały miejsce w Rzymie i w Berlinie, za uzasadnione.

Rafał Domański: Czy uważa pan, że homoseksualiści nie mają prawa organizować
            swoich własnych imprez?

Stefan Niesiołowski: Nie w takim stylu. Bardzo przepraszam, ale jeżeli katolicy
            od dawna zapowiadają obchody w Rzymie z okazji jubileuszu Roku Świętego i w tym
            czasie robi się agresywną imprezę, która zakłóca przebieg uroczystości, jest
            prowokacją wymierzoną w obchody katolików, to jest to działanie prowokacyjne.
            Każdy ma prawo urządzać swoją imprezę, tylko nie skierowaną przeciwko komuś
            innemu.

Rafał Domański: Panie pośle, czy w ogóle powinno się klasyfikować ludzi według
            ich orientacji seksualnej?

Stefan Niesiołowski: Ale co to konkretnie znaczy? Przecież pan też klasyfikuje
            jeżeli pan mówi, że homoseksualiści powinni organizować swoją imprezę, to
            dokonuje pan klasyfikacji. Więc bardzo bym prosił ująć to precyzyjnie, żebym
            wiedział, na jakie pytanie mam odpowiedzieć, o co chodzi.

• zaplutek Re: Po prostu Niesiolowski jest prostakiem 27.12.05, 10:55
            ciężko jest znaleźć miłe i ładne słowo na zastąpienie słowa chamstwo. rzeczy
            nazywajmy po imieniu. skończmy z demagogiczną zabawą językiem prowadzącą do
            nazywania kłamców 'ludźmi o bogatej wyobraźni i szerokim sposobie wyrażania
            siebie' masz do czynienia z chamem to nazwij go chamem a nie 'przypadkowo mało
            kulturalną wpadką przewodniczącego' BRAWO NIESIOŁ!!!
          • Gość: wal.do Re: Po prostu Niesiolowski jest prostakiem IP: 195.42.249.* 27.12.05, 15:29
            Że z Niesiołowskiego wyłazi czasem albo nawet b.często prostactwo, to jedno.
            Drugie: zauważcie, że największy problem z tekstami z artykułów Niesiołowskiego ma jakiś szeregowy politykusik, który za wszelka cenę pragnie mieć swoje 5 minut ;) Leppera tekie rzeczy nie ruszają. On wie, że psy szczekają a karawana idzie dalej. A jego karawana jest już blisko władzy. Zobaczycie...
      • Gość: jola_z_dywit SAMOOBRONA JEST BEZ WĄTPIENIA PRZYSZŁOŚCIĄ POLSKI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.05, 12:34
        Postawy Niesiołowskiego i innych może wszak ciut mniej odmóżdżonych antagonistów
        Samoobrony to nie osobliwość lecz zaplanowana i konsekwetnie realizowana
        medialna napaść.Należy zadać sobie pytanie,dlaczego takie emocje wchodzą w grę?
        Nawet tak "inteligentny fizjonomista" jak Niesiołowski nie zaczepia bez powodu
        ludzi z Samoobrony.On się ich po prostu boi.Strach tego wielkiego prekursora
        Polskiej Szkoły Fizjonomistycznej jest jak najbardziej racjonalny.Plutokratyczne
        rządy jednynie słusznej drogi "eksploatacji i wyzysku ubogich" ,zbankrutowały
        politycznie.Fiasko jest oczywiste i potwierdzane empirycznie w statystykach.
        Dlatego też niezależny, oddolny, niekontrolowany politycznie ruch Samoobrony
        stanowi realną i niekwestionowaną trzecią siłę porlamentarną której można zaufać.
        • lukasbo Masz rację, pewnie się boi, ja też się ich boję... 27.12.05, 12:49
          Należy się bać ludzi nieprzewidywalnych. Gdyby nie byli groźni nie trzeba by
          było organizować zamkniętych oddziałów w szpitalach psychiatrycznych. Chociaż
          daleko mi do systemu aksjologicznego Pana Niesiołowskiego to nie mogę się z nim
          nie zgodzić - Samoobrona to w większości zlepek ćwoków i aferzystów a
          przewodniczący godnie ich reprezentuje. I nie chodzi tylko o jego chamski pysk
          ale o to jakim jest ... hmm... "człowiekiem".
        • Gość: GILU33 SAMOOBRONA TO KLOAKA IP: 195.117.147.* 27.12.05, 13:33
          . biorąc pod uwagę poziom intelektualny Rady Gminnej Krajowej tej tak zwanej
          partii, stopień wykształcenia tudzież zamiłowanie do czynów kryminalnych
          członków Rady z Wodzem na czele,poziom ogłady i kontrolowania gazów jelitowych,
          ta partia jest przyszłością kloaki .. I nie zestawiaj Madame Dywity słowa
          POLSKA z tą zbieraniną mętów społecznych i pospolitych przestępców.
            • gilu33 brak DUCHA ŚW, oj brak... 27.12.05, 20:49
              A skąd wiesz MADAME DYWITY z jakiej opcji politycznej jestem ? na pewno nie
              opcji złodziejskiej i niszczycielskiej. Nie mam też kompleksów pochodzenia jak
              TY, ze stacji doświadczalnej PGR ARIZONA, i nie piszę ze słownikiem wyrazów
              obcych z ręku . Epatowanie słownictwem działa może na proste i nieskomplikowane
              umysły liderów Samoobrony, na mnie nie robi wrażenia. A w temacie : to nie moja
              opcja polityczna latała po kasę do eksterminatora do Urugwaju i nie moja opcja
              polityczna wychwalała pod niebiosa psychola z Białorusi. Raz jeszcze ponawiam
              apel : nie stawiaj w jednym szeregu słowa POLSKA i samoobrona. Nie godzi się
              zestawiać nazwy mojego kraju z partią kryminalistów, oszustów i złodzieji,
              partia rządzona przez prymitywa który przez 5 lat pobytu na Wiejskiej nie wyzbył
              się prostactwa, partia która nie ma żadnego programu na TWORZYĆ, tylko BRAĆ i
              NISZCZYĆ. Gdzie byłaś MADAME DYWITY wraz ze swoja ukochaną partią, kiedy DUCH Św
              lał oleum rozumu na ziemię ? W Klewkach na blokadzie ??
              • Gość: jola_z_dywit Widzę że nerwy puszczają i dzuch cię inspiruje? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.05, 21:35
                Pewnie to duch Papki Morozowa.Moje kompleksy?Jakie?Moi antenaci w Sejmie
                zasiadali już w XvIII w.Sprawdź w słowniku co znaczy antenat!Zasobność też by
                cię co nieco przytłoczyła.Jedyny mój kompleks to warcholstwo takich jak ty.Na
                jednej z moich licznych nieruchomości na granitowej kapliczce którą postawiłam
                ,widnieją trzy słowa BÓG HONOR OJCZYZNA mimo przedrostka po moim mężu von. przed
                nazwiskiem. I momo tego próbuję coś pozytywnego zrobić dla mojej umęczonej przez
                takich jak ty Ojczyzny.
                • gilu33 Antenaty z PGR-u 28.12.05, 07:03
                  No nie, można orła wywinąć. Ja o buractwie i prostakach z Samejbrony a Madame
                  serwujesz cytaty ze sztandarów. Antenata sprawdziłem, to taki koleś co wisiał
                  na ścianach rezydąncji magnackich. Wisiał bo przez lata radosnej twórczości
                  przodowników pracy socjalistycznej, zniknął, bądź pocięty na kawałki dopełnił
                  żywota w piecach derekcji PGR-u która to derekcja aktualnie ówcześnie władała
                  rezydąncją. Swoją drogą to dziwię się jak można sławić marszałka polnego
                  zielnowskiego Leppera mając po mężu von przed nazwiskiem. A propos antenatów,
                  skoro już się licytujemy. Jeden z moich antenatów, czyli tych ze ścian
                  korytarza w rezydąncji , pociętych widłami przez pobratymców Leppera, otrzymał
                  od króla w XVIw ziemie o powierzchni dzisiejszego województwa. Otrzymał za
                  zasługi dla Ojczyzny, i żeby było jasnym – nie nosił von przed nazwiskiem. O
                  ile pamiętam z historii, to w XVIII za Wilhelma,tytuł z von można było kupić za
                  stado wieprzków. Teraz rozumiem żal za utraconym czasem lepperowsko-buraczanej
                  proweniencji.
        • Gość: Bob_Arctor Plutokratyczne rządy jednynie słusznej drogi ... IP: *.net.autocom.pl 27.12.05, 13:46
          Jakbym normalnie tego starego Gomułkę słyszał...wzruszyłem się, ech...były
          czasy...partia rządziła, naród słuchał, Pan Lepper grzecznie legitymację nosił
          i głowy mu nikt o kredyty niespłacone nie zawracał...a taki dajmy na to
          Niesiołowski to w więzieniu siedział...porządek był...i komu to przeszkadzało,
          Jolu z Dywit, no komu? Tak było fajnie...
            • Gość: TadeuszLuzny Dobra rada... IP: *.sympatico.ca 27.12.05, 17:18
              Do tej pory myslalem, ze ktos sobie robi jaja na tym forum i podszywa sie pod
              jakas slodka idiotke, ot tak zeby ujedrnic dyskusje. Okazuje sie jednak, ze ta
              wewnetrznie sprzeczna, komunistyczna mowa-trawa okraszona bledami
              ortograficznymi jest jednak produkowana przez jakas zagubiona osobe. Choroba
              psychiczna jest choroba jak kazda inna. Szacuje sie, ze w spoleczenstwach
              Zachodnich 40% ludzi cierpi na rozne stopnie depresji! Dla twojego wlasnego
              dobra nie ma sie wiec o co obrazac tylko musisz sie zwrocic do dobrego
              specjalisty!
              Pozdrawiam.
        • Gość: 3l337 Re: SAMOOBRONA JEST BEZ WĄTPIENIA PRZYSZŁOŚCIĄ PO IP: *.netsupport.pl 27.12.05, 19:01
          Gość portalu: jola_z_dywit napisał(a):

>Postawy Niesiołowskiego i innych może wszak ciut mniej odmóżdżonych antagonistów
          >Samoobrony to nie osobliwość lecz zaplanowana i konsekwetnie realizowana
          >medialna napaść.

Jeśli teksty prof. Niesiołowskiego choćby przez chwilkę stanowiły dla Ciebie
          'osobliwość' (w następnym etapie olśniło Cię - to już nie 'osobliwość', ale
          zaplanowana... hehehe), to trudno nie stwierdzić u Ciebie jakichś (znaczących)
          ubytków intelektualnych. Czy artykuł, w którym chamstwo chamstwem się nazywa,
          wyraża się zdziwienie, że oto plebs tytuły niemal hrabioskie sobie przydaje
          ('doktor senator Andrzej Lepper';)) itp. jest dla Ciebie czymś niewyjaśnialnym?
          (dodam, że to właśnie brak możliwości prostego wytłumaczenia zjawiska jest
          immanentną cechą wszelkich osobliwości w znaczeniu, o którym wspominasz).

> Nawet tak "inteligentny fizjonomista" jak Niesiołowski nie zaczepia bez powodu
          > ludzi z Samoobrony.

Faktycznie (pomijam 'fizjonomistę', nie moją sprawą jest dociekanie co w Twoim
          chorym umyśle może to oznaczać, bo sensu żadnego w kontekście właściwego
          znaczenia w tym nie widać), nie bez przyczyny wspomina mulata i jego
          współtowarzyszy. Ale jeśli strach nim kieruje, to dlaczego tak nieprzychylnie
          wypowiada się o osobach, których rzekomo się boi? Odpowiedź jest prosta -
          uważasz, że prof. Niesiołowski bohaterem jest, przezwycięża bowiem strach swój,
          a dając upust swemu rozgoryczeniu (nie bacząc na ewentualne przyszłe szykany)
          pozwala ludziom takim jak Ty bełkot swój przelewać na forach.

> Plutokratyczne rządy jednynie słusznej drogi "eksploatacji i wyzysku
          > ubogich",zbankrutowały politycznie. Fiasko jest oczywiste i potwierdzane
          > empirycznie w statystykach.

Poproszę o statystyki oraz argumenty, które pozwolą mi uwierzyć, że rządy
          poprzednie / obecny są / były plutokratyczne.

> Dlatego też niezależny, oddolny, niekontrolowany politycznie ruch Samoobrony
          > stanowi realną i niekwestionowaną trzecią siłę porlamentarną której można zaufać.

Co znaczy 'oddolny ... ruch Samoobrony' ?? (to tylko tak na marginesie). I skąd
          wniosek, że skoro wg. Ciebie plutokrację mamy, to należy zaufać Samoobronie?? Z
          czego to ma wynikać? Dlaczego miałbym pokładać nadzieję w działaniach osób
          pokroju Hojarskiej, Beger, Filipka czy samego Mulata???? Jeśli wnioskujesz, to
          wnoszę, że kierujesz się jakąś logiką. Proszę o wyłożenie podstaw owej logiki,
          bo zdaje mi się, że jej nie znam (ja ze swojej strony kierowałem się logiką
          boolowską, prawami De Morgana i zdrowym rozsądkiem, czym Ty się kierujesz
          wyprowadzając swoje wnioski???)
          • Gość: jola_z_dywit Re: SAMOOBRONA JEST BEZ WĄTPIENIA PRZYSZŁOŚCIĄ PO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.05, 19:45
            Słów krocie wiedzy mało!
            Dyskredytowanie Samoobrony zostało politycznie zaplanowane w przeszłym Sejmie
            przy udziale PO PIS na wewnętrznych spotkaniach,gdzie ustalono jeśli mówimy o
            Samoobronie to tylko żle.Zależne media i antypolski tabloid GW wiernie
            realizowały ten antydemokratyczny cel.
            Monopol na prawdę według Niesiołowskiego to poklaskiwać gdy faktyczni łotrowie
            zawłaszczają Polskę.
            Miliony wykluczonych głodujących to nie ludzie to kosztowna patologia reform.
            Ponoć niezrozumiały paradoks poparcia Samoobrony?Wszechobecne inwektywy pod
            naszym adresem ,prześladowania polityczne dopełniają obrazu antydemokratycznego
            chorego państwa.
            Sama mogłabym ośmieszyć Niesiołowskiego publikując teksty w mediach,lecz tu nie
            chodzi o chorego z nienawiści sfrustrowanego cymbała o wyłupiastych oczach i
            bełkotliwej mowie ,rzucającego obelgi ,na lewo i prawo.Lecz o Polskę i jej
            przyszłość.
            Następną sprawą nieoczytany człowieku,jest fizjonomistyka uprawiana przez
            Niesiołowskiego.W czasie gdy przebywał w więzieniu ,twierdził że po twarzy WIE
            kto za co siedzi!!!Ot cała tajemnica .Lecz do tego potrzeba wiedzy.
            Samoobrona to oddolny ,niekontrolowany politycznie przez służby specjalne
            spontaniczny ruch społecznego protestu ,na nadużycia oligarhi plutokratycznej.
            I jak każdy niezależny i uczciwy ruch jest oczerniany przez sterowane media za
            którymi stoją ludzie bedący beneficjętami kryminalnych
            prywatyzacji.Kanalizowanie coraz powszechniejszego protestu,wszechobecna
            propaganda sukcesu,pomimo obiektywnych danych GUS wieszczących regres i upadek
            Ojczyzny.Doprowadziło do istnej społecznej schizofreni.I tak ,z jednej strony
            nieliczna lecz aktywna medialnie grupa ,entuzjastów patologicznych
            przekształceń, a z drugiej strony milony eksterminowanych socjalnie obywateli
            ,którzy nie mają na przysłowiowy chleb i których ambicją jest przeżyć następny
            dzień. Rozumie się zatem że nie są to bohaterowie odmóżdżających seriali made in
            Poland.Bez polemiki zostawia się osiągnięcia 15 lat upadku Polski,bo wszak czym
            tu się chwalić? Rocznie ok 6tyś samobójców,spore miasteczko? Najmłodszy ma 5 lat
            . A co mówią ci mali bohaterowie w swych,ostatnich listach , mówią prawdę np:
            "że w swoim ,krótkim życiu nie spotkał ani jednego dobrego człowieka" i to jest
            moja porażka jako człowieka, lecz wasza wina. Bezrobocie czego to synonim? Bo
            tak chętnie sięgają po niego pożal się Boże politycy. Dla takiego Balcerowicz
            np:wskaźnik.Dla milionów głód dzieci.Niesprwne państwo w rękach doktrynerów
            generuje zawsze straty.Patrząc na powyższe nie ma innej rosądnej alternatywy jak
            Samoobrona,mająca w swoich szeregach pragmatycznych ludzi,dla których prozaiczna
            prawda ,że jeśli dziś nie zasiejesz to jutro nie zbierzesz jest
            oczywista.Dlatego popieram ruch Samoobrony RP.

• misiogogoo jedni warci drugich 27.12.05, 07:54
      Na palcach jednej ręki można policzyć szlachetnych ludzi w rządzie.
      Niesiołowski, lepper, wasserman , dorn - to są ludzie tego samego pokroju,
      którym spokojnie można powiedzieć, to co zwykł mówić do ludzi obecny prezydent:
      'spadaj dziadu'.
    • Gość: pemat do trojanskiej IP: *.local.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 27.12.05, 07:54
      niesiołowski jest bardzo inteligentny i chwała mu za to, że rzeczy nazywa po
      imieniu, chamstwo jest chamstwam! należy skończyć z polityczną poprawnością i
      mówić otwarcie.
      co do zachowania nieudaczników z pasiastymi krawatami jest to zwykła postawa
      małych ludzików, którzy swoją pozycję chcą budować opluwając ludzi wielkich,
      prawdziwa cnota krytyk się nie boi - niestety w samoobronie takiej nie ma i
      muszą się posiłkować i naciągać paragrafy, a sądy będą musiały zajmować się
      pozwami pieniaczy
    • ksks3 Re: Samoobrona donosi na Niesiołowskiego 27.12.05, 08:05
      Pan senator Niesiołowski nie jest moim politycznym faworytem, ale w sporze z
      Samoobroną ma absolutną RACJE.
      Gratuluję Panu senatorowi postawy.
      Ale proszę nie mamy co liczyć na pozytywne skutki postawy Pana senatora.
      Chamstwo jest niezniszczalne
      • koloratura1 Re: Samoobrona donosi na Niesiołowskiego 27.12.05, 08:20
        ksks3 napisał:

> Pan senator Niesiołowski nie jest moim politycznym faworytem,

Moim też nie.

> ale w sporze z Samoobroną ma absolutną RACJE.

Też się zgodzę.

> Gratuluję Panu senatorowi postawy.

A ja , mimo poprzednio wyrażonej opinii, zdecydowanie nie gratuluję.

> Ale proszę nie mamy co liczyć na pozytywne skutki postawy Pana senatora.
        > Chamstwo jest niezniszczalne

Święte słowa, ale czy naeży chamstwo zwalczać chamstwem? Uwazam, że nie. Nie
        przystoi to senatorowi RP, a - co gorsze - może się okazać przeciwskuteczne:
        im więcej tego typu publicznych wypowiedzi, tym większa szansa, że się "przegnie
        pałę" i w społeczeństwie zacznie się budzić współczucie dla "kopanego" Leppera,
        a wtedy - nieszczęście gotowe...
        • poglodek Niesiółowski to oszołom, ćwok i prostak 27.12.05, 12:59
          ten człowiek to zwyczajny cham, proteak i gbur znionący nienawiścia i plujący
          jadem w stosunku do wszystkich którzy ośmielą się myśleć inaczej niż on. Jednak
          ten oszołom jest przydatny dzięki niemu PO (Partia Oszustów) kompromituje się i
          udowadnia że znajduje się na poziomie barbarzyńców ... Niesiołowski to teraz
          nowa twarz PO oby zaprowadził ich do poparci rzędu 1,3 % jak obecnie ma Włodzio
          Bokser.

Oczywiście mam nadzieje że sąd ukarze tego prostaka i zwyczajnego chama któy
          miota oskarżeniami na prawo i lewo bez dowodów obrażając uczciwych ludzi. Niech
          może poszuka aferzystów i złodzieji w PO miałby ich tam pod dostatkiem.

W związku z tą sprawa ten prostacki oszołom powinnien być pozbawiony
          immuniteteu ... powinnien zostać surowo i przykładnie ukarany aby nikt już nie
          robił z polityki popisu chamstwa co prezentuje on sam i PO
    • antyklerykal BO SIĘ POSIKAM 27.12.05, 08:41
      Niech sobie Samoobrona przypomni co jej guru Endriu robił jeszcze niedawno przy
      mównicy sejmowej, jakie rzeczy opowiadał.

<a href="http://racja.org.pl">CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ></a>
      • Gość: Isabar Re: BO SIĘ POSIKAM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.05, 08:50
        Tak trzeba być bardzo grzecznym i jak cham Lepper będzie blokować mównicę to
        misiogogo i koloratura1 przyjdą do niego i będą go kulturalnie prosić żeby się
        oddalił, a Niesiołowskiego trzeba znów wsadzić bo za dużo gada, wiadomo
        profesor w polityce zawsze za dużo powie-NIE PRZYPOMINA WAM TO CZEGOŚ ?
        --
        Homo Sovieticus not dead.
        • Gość: koloratura Re: BO SIĘ POSIKAM IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.12.05, 13:54
          Gość portalu: Isabar napisał(a):

> Tak trzeba być bardzo grzecznym i jak cham Lepper będzie blokować mównicę to
          > misiogogo i koloratura1 przyjdą do niego i będą go kulturalnie prosić żeby się
          > oddalił

Nie wiem, jak Misiogogo, ale ja na pewno nie przyjdę do Leppera "go kulturalnie
          prosić żeby się oddalił", chociażby z tego powodu, że nie jestem członkiem
          parlamentu i nie pozwolono by mi na taką akcję (nawet gdyby mi ona przyszła do
          głowy, czego raczej nie przewiduję).

> a Niesiołowskiego trzeba znów wsadzić bo za dużo gada, wiadomo
          > profesor w polityce zawsze za dużo powie

W żadnym wypadku! Za takie wykroczenie dają co najwyżej karę grzywny.
          Inteligentny "profesor w polityce [na pewno nigdy] ... za dużo [nie] powie.

-NIE PRZYPOMINA WAM TO CZEGOŚ ?
          > --
          > Homo Sovieticus not dead.

Czy aby nie strzelasz z armaty do muchy?
    • buras303 Re: Samoobrona donosi na Niesiołowskiego 27.12.05, 08:42
      Niesiołowski dokłada
      Dokłada Samoobronie i pisze prawdę. Nigdy nie lubiłem tego polityka za populizm
      jaki uprawiał za czasów ZCHN. Widocznie jednak czegoś życie go nauczyło.
      Ponieważ zna temat od potrzewki będzie z niego niezły przeciwnik Leppera.
      Łatwość wysławiania, obycie polityczne i bogate doświadczenie każe typować
      Niesiołowskiego jako niekwestionowanego zwycięzcę w wojnie z Lepperem. A tak na
      marginesie? Coto za prawo, które chroni twarze i nazwiska zbrodniarzy czy
      przestępców? Dlaczego w Polsce na złodzieja nie można powiedzieć złodziej a na
      skazanego prawomocnym wyrokiem przesyępca?
      • Gość: oleś Re: Stefan zaczynam Cie lubić :)) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.05, 09:00
        Jest chyba, a przynajmniej powinna być, różnica w zachowaniu profesora i
        nazwijmy to "nieprofesora". Zachowania Niesiołowskiego są tak niskie, tak
        prostackie, że nie ma to nic wspólnego z kulturą, nauką, dobrymi manierami, itp.
        Teraz pluje na Leppera, jutro będzie pluł na kogoś innego. Tylko jemu są znane
        kryteria doboru ofiar przeznaczenia śliny, a nawet piany.
        "Motylarz" jak "badylarz" i każdy inny choćby i z SO. Czymś się różni poza mocą
        histerycznej nienawiści akurat na ten teraz właśnie obiekt?
    • Gość: Gerwazy Pan N. pisze własciwie w jednej gazecie:wybiórczej IP: 81.219.149.* 27.12.05, 09:09
      robi tu za dyzurnego szabes-goja, na zmianę z niajakim romanowskim, też
      profesorem. Ale tez ciekawe: kiedys miałem pana Niesiołowskiego za człowieka
      rozsądnego, owszem, ze słownictwem "kontrowersyjnym" (pornogrubasy, darowali mu
      to juz w gazetce?), a pana Marka Jurka za oszołoma. Teraz wychodzi, że pan
      marszałek to solidny, rzetelny polityk, a Niesiołowski - to oszoło, którego
      jedynem celem i zadaniem jest chamskie zagadanie wszelkich oponentów. Przeciez
      jego wystepy u Lisa to jeden wielki popis chamstwa. Gdzie Pańska kinderstuba,
      Panie Profesorze?! Jak Pan ją zgubił, za co sprzedał?
    • Gość: Fakt Re: Samoobrona donosi na Niesiołowskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.05, 10:10
      Postepowanie,wypowiedzi ludzi z samoobrony zawsze pozostawiaalo wiele do
      zyczenia.Natomiast sam Niesiolowski mimo,ze wiele lat byl i jest
      parlamantarzysta nie nauczyl sie jezyka ktorym mozna przeciwnika zrownac z
      ziemia i ten nawet nie poczuje sie dotkniety.Napewno ludzie z tymi nowymi
      maturami tego nie zauwaza,ze deszcz pada.Jednak zawsze powtarzam,ze jacy
      wybrancy taki elektorat.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka