Dodaj do ulubionych

XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa

IP: *.toya.net.pl 24.02.06, 20:30
Szkoła dla szołmenów, bo tutaj sami szołmeni.
Obserwuj wątek
    • Gość: uczennica Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.06, 21:43
      Świetna szkoła, wspaniali nauczyciele wysoki poziom, a przede wszystkim
      niepowtarzalna atmosfera której brak w innych szkołach... Wszystkim goraco
      polecam naprawde warto...wiecej przydatnych informacji na stronie:
      lo21.szkoly.lodz.plWarto!!
      • Gość: taki jeden Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.07, 23:33
        lizuska, albo Pani Profesor od Polskiego :)
      • Gość: absolwentREALISTA Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.07, 15:26
        Świetny pomysł na reklamę Panie Dyrektorze. Jesli wystąpi Pan jeszcze w tańcu z
        gwiazdami, to będzie komplet. Troszkę skromności i realizmu proszę, prawda nie
        jest, niestety, taka lukrowana!
    • Gość: pscola Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: 129.125.171.* 25.02.06, 13:59
      jestem absolwentką tej szkoły i całkiem sporo jej zawdzięczam.Nauczyciele spoko,
      daje sie z nimi dogadac (chociaz zdazaja sie dziwacy). Wedlug mnie jezyk polski
      troche kuleje(chociaz to tez zalezy z jakim nauczycielem sie mialo lekcje)Chemia
      na wysokim poziomie (i tutaj podziekowanie dla pani Żeberkiewicz, szkoda ze nie
      ma wiecej takich nauczycieli w tej szkole).Ocena 7 w skali 10
    • Gość: bsolwent 2002 Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.retsat1.com.pl 25.02.06, 21:01
      Hmmm, szkoła jak każda inna, według mnie trooochę przereklamowana. Może kiedyś była rzeczywiście jedną z lepszych w Łodzi, ale teraz nic ponad przeciętną. Swego czasu zaletą była łączona maturka z PŁ, natomiast teraz nie ma to juz większego znaczenia. Co do nauczycieli są różni
      polski - jeśli nie Pani Profesor o adekwatnym do sposobu bycia nazwisku to może się czegoś nauczycie
      matematyka - tylko jeden na prawde dobry Profesor - jak piosenkarz :P
      historia - może być troszkę dziwnie czasami, ale przynajmniej poziom jest!!!
      fizyka - weźcie od razu korepetycje
      angielski - ok
      łacina - no tu to bym sie nie nastawiał na kokosy
      chemia - swego czasu był poziom, a raczej terror, kto był w tej szkole wie o czym pisze; jak jest teraz nie wiem.
      Podobno wprowadzili nowe przedmioty ale z racji tego iż prowadzi je pewna mało zaradna Pani Profesor też chyba lipa - kiedyś uczyła mnie geografii
      wychowanie fizyczne - tutaj możecie sie wykazać. BARDZO DOBRA SIŁOWNIA, a Profesor od wf będzie się wam na pewno kojarzył ze znaną postacią serialową Al'em Bundy:P

Pozdrawiam wszystkich nauczycieli, mam nadzieję ze żaden nie czuje sie urażony, ale w końcu robią ranking więc trzeba napisać jak jest w tej szkole
    • Gość: Marcin Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.06, 23:14
      Dobry poziom, mili nauczyciele, polecam zdecydowanie! Pozadrawiam wszystkich x
      tej szkoły.
    • Gość: uczennica I klasy Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.lnet.pl / *.lnet.pl 26.02.06, 20:14
      niepowtarzalna atmosfera, nauczanie na wysokim poziomie (z wyjatkiem kilku
      przedmiotow), dyscyplina to sprawy dizkei ktorym nie mam zadnych obaw przed
      poleceniem wam tej szkoly
    • Gość: uczennica Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.toya.net.pl 26.02.06, 22:26
      Wspaniala szkola. Nigdy nie bede zalowac ze ja wybralam. Fantastyczni
      nauczyciele, strasnzie zabawni, z 98,5% mozna sie dogadac. Poziom dosc wysoki,
      szczegilnie historia, matematyka, chemia. Polski rzeczywiscie troche kuleje...
      Doskonale wyposazone, nowoczesne pracownie, nowoczesna silownia, myzyka na
      przerwach, kawiarenka, sklepik i 2 pracownie komputerowe. Bardzo polecam
      liceum. Wedlug mnie wybor tej szkoly to duza, aczkolwiek nie calkowita
      gwarancja zdanej matury, a dla nie to naistotniejsze.
      • Gość: uczennica Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.smrw.lodz.pl / *.smrw.lodz.pl 01.03.06, 21:54
        A mnie uczy Pan Chętkowski i jest to najlepszy nauczyciel polskiego, ba,
        ogólnie najlepszy nauczyciel jakiego kiedykolwiek miałam.
        PRzedmiot, który "kuleje" to zdecydowanie fizyka;/
        Ale chyba wszystko zależy od zestawu nauczycieli. Atmosfera jest świetna, dużo
        się dzieje (wiele różnych akcji), fajni, niekonwencjonalni ludzie... tylko za
        mało facetów w szkole:P na szczęscie nie w mojej klasie:>
    • Gość: Uczeń Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: 212.191.172.* 01.03.06, 23:04
      Chemia to zdecydowanie jest na dobrym poziomie. Kto ma tę nauczycielkę co ja,
      wie o czym mówię. Nie mogę się oprzeć, żeby nie wrzucić na nauczycielkę
      polskiego, która pochodzi sprzed epoki kamienia łupanego i musi sobie wybierać
      ofiary w każdej klasie. Pozdrowienia dla pani Kolanek. Ale poza tym to ta
      szkoła jest wspaniała i nie zmieniłbym jej na żadną inną :)
    • Gość: uczennica :) Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: 81.168.185.* 06.03.06, 22:34
      Ogólnie szkoła nie jest zła. Jest kilku nieudaczników np. kobieta ucząca
      matematyki... Ogólnie bez zajęć dodatkowych ani rusz. Poza tym jak w każdej
      szkole sporo niesprawiedliwości:(
    • Gość: ABSOLWENT Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.centertel.pl 08.03.06, 23:43
      żałość w ciapy! Już z ulicy widać dbałość o formę i styl (elewcja)! Niektórzy
      nauczyciele słabo mówią po polsku. Nieliczni to fachowcy (np. EŻ). Poziom
      innych dostosowany do dyrektora : MIERNY, BIERNY, ALE WIERNY. Trochę tanich
      chwytów. Tendencja jak z tą fizyką: równia pochyła!!!
      • Gość: Marcin Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.06, 22:23
        Musiałeś byc "niezły", skoro tak narzekasz na to renomowane liceum, a przeciez
        są szkoły dla tzw. zdolnych in aczej, po co się tyle męczyłeś!!!
    • Gość: gay Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.centertel.pl 08.03.06, 23:47
      Gay school. Good !
      Bye bye MR B.
      • Gość: Marcin Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.06, 22:25
        Ja jakoś jaeszcze żadnego gaya w tej szkole nie spotkałem, tak wiec nie
        przesadzaj!
        • Gość: uczen Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.06, 17:22
          Marcin: widocznie masz slaby wzrok :)
          • Gość: Marcin Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.06, 22:56
            Zapewniam cie, ze nie mam problemów ze wzrokiem, moze sam nim jestes a wy ponoc
            doskonale rozumiecie, nawet bez słów!
      • Gość: mana gay Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.lodz.mm.pl 24.04.06, 21:28
        i am a girl and i like gay!!!
    • Gość: kakao Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.41.rev.vline.pl 09.03.06, 14:24
      To liceum jest do dupy. Wierzcie mi. Pan dyrektor już chyba nie może wytrzymać
      żeby nie odlecieć. Nauczyciele raz cię olewają, a raz wymagają rzeczy z
      kosmosu. Polskiego to tam nie ma kto uczyć. Jedynym spoko nauczycielem jest
      Sowiński.
    • sillen55 Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru 12.03.06, 13:59
      Ja zapamiętam to liceum szczególnie dzięki nauczycielom! Jako ludzie są
      wspaniali (oczywiście nie wszyscy), ale w przewazajacej większosci nie mam
      zastrzeżeń! Gdyby jeszcze tak samo dobrze uczyli... Ale jak wiadomo nie można
      mieć wszystkiego:) Poziom nie jest zły. Jak ktoś ma determinację i chęci-myślę,
      ze nie powinno byc większych problemów.

Myśle, że to szkoła raczej humanistyczna, choć chemia z p. EŻ była wyśmienita.
      Jest to doskonały nauczyciel!!! Wymagający, ale sprawiedliwy.
      Fizyka też swojego czasu była na dobrym poziomie, jak nie odeszła p. MK do III LO :(
      Polski-to zalezy do kogo sie trafi (zgadzam się z opiniami na temat p. Kolanek -
      koszmar! :/)
      historia, geografia, angielski - myślę, że jest nieźle (pozdrowienia dla p. BB i
      AS!)
      łacina... ;P - jedna wielka komedia, ale całkiem SYMPATYCZNA :)
      itp itd

...

Myslę, że XXI LO to szkoła dość swobodna, z pomysłami, niekonwencjonalna,
      ciekawa, nie bardzo dobra ale tez i wcale niezła! Taka w sam raz dla dobrego
      otwartego na nowe idee i, jak to sie w dzisiejszych czasach mówi, kratywnego ucznia.

Polecam!!!

PS Ale jeśli chcecie umieć coś ponad program, to musicie zaufać (generalnie)
      swojej determinacji. To nie jest szkoła nastawiona na Olimpijczyków!
    • Gość: maturzystka Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.06, 17:07
      Patrzę z perspektywy 3 lat. Poziom GENERALNIE (1 zł dla pani prof) nie jest
      zły,ale jak na tak renomowaną szkołę za niski- zbyt słabo się naucza
      (oczywiście nie dot.to wszystkich przedmiotów),a potem wymaga się rzeczy z
      kosmosu... i ocenia wg własnego widzi mi się... niektórzy prof lubią sobie
      dodatkowo wybierać ofiary... Jak przyszłam do tej szkoły, działo się wiele-
      liczne spotkania, warsztaty (Pani Pedagog-błagam,nie męczcie nas lekacjami o
      stresie!!!),Tydzień Kultury Szkoły itp; teraz nie dzieje się NIC. Za to co roku
      znajduje się jakiś "szołman". I prawda, że można tutaj znaleźć "ciekawe"
      osobistości:poczynając od zwykłych indywidualistów, po "szczurów", a na
      anarchistach, gejach, lesbijach i "bi" kończąc (chociaż ci ostatni zachowują
      pełną kulturę). Poza tym, nie mają tu wstępu dresy, skini i inni. Przez
      pierwsze 2 lata czlowiek jest pełen ideałów, wyścig szczurów jest na porządku
      dziennym i często zdarzają się 3-4-tyg. "sesje", zostaniecie też "zalani"
      kserówkami. Metoda na tą szkołę: uczcie się w domkach(ale nie stańcie się
      szczurami-nie warto!), przychodźcie na najważniejsze lekcje(ale pilnujcie
      frekwencji, uwaga na Płoszkę) i idzcie na żywioł-gwarancja dobrych ocen(tzn.
      wymaga się średniej co najmniej 4.5,inaczej mogą się czepiać) i pijcie duużo
      kawy.Nie kupujcie nic w sklepiku i Lichwiarza Adama-w kiosku obok szkoły jest
      wszystko!).Co zostaje po XXI? Wątroba wyniszczona ogromnymi porcjami kawy,
      specyficzny styl mowy, szczególnie po lekcjach polskiego z prof J.(kupcie
      słowniki wyrazów obcych), podkrążone oczy i wiedza na całkiem dobrym poziomie
      (jeśli będziecie zdeterminowani do nauki,bo na lekcjach można czasem spokojnie
      się zdrzemnąć-serio! lub robić coś kompletnie innego). Uwaga na dyrektora
      (zwraca dużą uwagę na wygląd, wie jak kto się nazywa).
    • Gość: A. Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.03.06, 18:16
      Kończę pierwszy rok nauki w XXI LO i jestem zawiedziona szkołą. Ulubione
      słowo 'elitarna' - może i była.. Szczerze mówiąc więcej się uczyłam w
      gimnazjum,a teraz piję herbatki na lekcjach! Boję się o mature - pzdr dla prof.
      Kolanek. I jedyne lekcje, które są wartościowe to: matma(mimo,że prof
      Kowalewski męczy;)), historia(dzięki kreatywnemu prof. Sowińskiemu)i.. religia
      (bo coś się zawsze dzieje z ks. Kaczorem!) a poza tym to NUDa NUDA !! i to
      taka,że chęci całkowicie odbiera...:*:*
      • Gość: XXX Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.lodz.msk.pl 16.03.06, 13:35
        Od kiedy matematyka w XXI jest na wysokim poziomie. Przecież to liceum uchodzi,
        czy uchodziło za typowo humanistyczne.
        • Gość: uczennicaaa Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.03.06, 20:48
          już Ci odpowiadam 'XXX'. matematyka jest tu na SWIETNYM poziomie od kiedy zaczal
          uczyc prof. Kowalewski (jakieś 2 lata temu?). moja klasa ma dzieki niemu niezla
          harowe i dobrze. za to polski u nas akurat troche kuleje, ale trudno. Nie mozna
          miec wszystkiego. W tej szkole wiele zależy od profilu. jesli jestes w klasie
          dziennikarskiej, czyli typowo humanistycznej, to z polskiego bardzo duzo od
          ciebie wymagaja, za to z przedmiotow scislych nie. na dobra sprawe tej szkoly
          nie mozna uznac ani za typowo humanistyczna ani za scisla. sa nauczyciele lepsi
          i gorsi( widoczne jest to na przykladzie matematyki wlasnie, bo mam wrazenie, ze
          oprocz prof J.K. nikogo w pelni kompetentnego tu nie ma). biol-chem dostanie te
          lepsza chemiczke (chyle czola), za to matma bedzie u nich na srednim poziomie.
          ale z tego co wiem tak jest w wiekszosci szkol (zrodlem sa znajomi w I, VIII, IV).
          Osobiscie nie zaluje ze wybralam to LO.dzieki olimpiadzie moglam wybrac
          kazde-postawilam na XXI. nauczyciele nie zmusza Cie tu do nauki, ale tez jesli
          nie zobacza Twojego zaangazowania, nie bedzie im zalezalo zeby wystawic Ci dobra
          ocene koncoworoczna. generalnie sa sprawiedliwi i wielu z nich (niestety nie
          wszyscy) ma wyrazne powolanie. ja mam swiadomosc ze takich przedmiotow jak
          matematyka, o ktorej juz wspomnialam, chemia czy historia musze sie uczyc.
          minusem tej szkoly jest to, ze czesto zdarzaja sie ciagi klasowek, jedna po
          drugiej non stop i jest to niestety dosc wykanczajace. ale sa oczywiscie tez dni
          zupelnie wolne od stersu, np przerwa miedzysemestralna, kiedy to nauczyciele nie
          moga nam stwaiac ocen;) i oczywiscie miesiac ochronny dla pierwszakow;)
          polecam i pozdrawiam.
        • Gość: elitarna uczennica Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.toya.net.pl 19.03.06, 14:11
          Od kiedy w 21 LO pracuje prof. Kowalewski to matematyka jest na bardzo wysokim
          poziomie!!
      • Gość: Yoasia Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.06, 18:31
        Chodze juz drugi rok do tego liceum i zgadzam sie z Toba w 100% ! Wtej szkole nic sie nie dzieje...przemykasz jak cien na przerwach wsrod szarych waskich korytarzy, ludzie sa tu zbyt powazni(choc sa wyjatki), straszna nuda, a poziom jednak niski oprocz matematyki oczywiscie ;)Nauczyciele nie udzielaja pomocy potrzebujacym w szczegolnosci pani prof. Kaźmierczak ktora nawet czasem potrafi Cie wyzwac (ma uklady z dyrektorem ). Nie polecam tej szkoly, atmosfera jest strasznie dretwa i w ogole, wraca sie z niej strasznie zmeczonym i niechetnym do zycia :/ a isc to tymbardziej sie nie chce...
        • Gość: uczennica Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.06, 14:59
          a ja chodze do XXI L.O. pierwszy rok i jakos nie nudze sie tu zbytnio.
          organizowane sa rozne wyjscia, spotkania itp, ktore choc nie zawsze wybitnie
          ciekawe, sa odskocznia od szkolnej rzeczywistosci. moim zdaniem to L.O.
          zasluguje na miano elitarnego, mimo iz oprocz zalet ma tez swoje wady. wydaje mi
          sie jednak, ze nie istnieje szkola, ktora w 100% sprostalaby oczekiwaniom
          WSZYSTKICH jej uczniow. i jak w kazdej szkole i tu da sie "przeslizgnac" przez
          te 3 lata nauki, ale czy to rzeczywiscie ma sens? wiele zalezy od podejscia
          samego ucznia...
          pozdrawiam i w gruncie rzeczy polecam szkole.
        • Gość: Nauczyciel Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.06, 17:08
          Zawsze mozesz sie przeniesć, przeciez wiesz jak ciezko ci się uczyc! Są gorsze
          szkoły!
          • Gość: hehehe Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.lodz.mm.pl 20.03.06, 21:36
            a moim zdaniem to wszystkie pierwsze klasy to jest na maksa szara masa. ogólnie
            szkoła jest dobra, ale wszyskto zależy od klasy. ja akurat mam dużo zastrzeżeń
            do swojej klasy.
            • Gość: hehehe Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.lodz.mm.pl 20.03.06, 21:39
              dodam oczywiscie, ze w mojej klasie sa wyjatki :D elitarne wyjatki :D
              • Gość: elita Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.toya.net.pl 20.03.06, 21:46
                zgadzam sie z moja przedmówczynią...Klasa zależy od ludzi... Szkoła ogólnie
                bardzo fajna-wydaje się , że jest nudno, ale naprawdę dużo się dzieje i jak
                się "wsiąknie" w tą szkołę to na serio jest super:D rzeczywiscie w szkole mało
                chłopaków, ale ogólnie ok pozdrowienia dla super lasek z elity:D nauczyciele
                też są w miarę normalni-ogólnie bardzo polecam
          • Gość: maturzystka Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.06, 21:02
            A już myślałam,że nasza kadra nigdy na tą stronę nie wejdzie. Stara śpiewka,
            pani prof! A może lepiej wyciągnąć jakieś wnioski z naszych komentarzy?
            Pozdrawiam
    • Gość: Ja Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: 212.191.172.* 21.03.06, 22:36
      Mnie się podoba, chociaż kolanek to ************* wszyscy wiedzą, co tam
      powinno sie znaleźć.
      • Gość: mix Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.sshn.net 22.03.06, 08:43
        Święta RACJA!!!! ;)
        • Gość: Ulubieniec_Jadźki Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.07, 02:24
          (************)^2
    • Gość: JestemZ1klasy Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.06, 18:38
      Szkoła w miarę w porządku. Niektórzy nauczyciele są bardzo spoko. Wymagają dużo
      (Sowa) i są lubiani, a niektórzy, mają dziwne ideje (pani. prof. od
      angielskiego-ta najstarsza) i nie sa darzeni sympatią. Część jak profesor od
      matematyki co ma nazwisko jak wokalista nie uczy zbyt dobrze (nawet bardzo
      miernie). Może tylko w mojej humanistycznej klasie, ale wąptpię. Dalej co
      następuje ja się generalnie w pierwszej klasie nei przemęczam. Wystarczy, że
      chodzę i na semestr miałem średnią ponad 4. Poziom nauki generalnie zależy od
      zestawu nauczycieli.

I jeszcze jedna ogromna wada:
      Brak ładnych dziewczyn. W pierwszych klasach jest chyba najlepiej, ale w
      drugich i maturlanych no to po prostu same betony. (Prawie same, ale w tym
      przypadku prawie nie robi wielkiej różnicy).

Aha! I nie polecam pierwszej klasy o profilu biol-chem w roku szkolnym
      2006/2007 (czyli w przyszłym :P), bo wychowawcą ma być p.prof ktorej nei lubię.
      To tyle!
      I jeszcze dodam, że nie zgodzę się z "przedmówcami", że nie jest to
      humanistyczne liceum. JEST!

• Gość: maturzystka Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.06, 20:56
        Ty sam jesteś beton! Zastanawiam się co takie niewychowane dziecko robi w
        naszej elitarnej szkole. I w dodatku, będąc w humanistycznej klasie, nie
        potrafisz się wypowiadać: nie używa się słowa "generalnie", spytaj się Józefy!
        Widocznie nauczyciele stwierdzili,że nie będą od Waszego rocznika zbyt wiele
        wymagać, bo i tak byście nie podołali. Widać na pierwszy rzut oka.
        • Gość: xyz Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.06, 21:04
          moze nie wrzucajcie tak na wszystkich bo to chyba nie ma sensu:/ ja w sumie nie
          lubie jak sie po mnie bez powodu jezdzi, jestem w pierwszej klasie i nie uwazam
          sie za "szara mase" jak to ktos powiedzial. wiecie, w kazdym roczniku widac
          ludzi specyficznych ale nie mozna tego tak generalizowac:/ mowicie ze jestesmy
          "elitarni", a zachowujecie sie dziwnie. jak sie kogos nie zna to zwykle nie
          stawia sie mu zarzutow.....
        • Gość: maturzystka Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.06, 22:27
          Przepraszam, trochę się uniosłam. Nie każdy pierwszak reprezentuje ten sam
          niski poziom co JestemZ1klasy. Ale zdania o tych chłopcach, którzy tak o nas
          napisali, nie zmienię. I Maturzystka2006 ma rację!
      • Gość: maturzystka2006 Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.lodz.dialog.net.pl 22.03.06, 21:28
        Po przeczytaniu Twojej opinii musze Ci powiedzieć, że cieszę się że jesteś w
        pierwszej klasie... Masz przed sobą jeszcze ponad dwa lata męczarni <z
        brzydkimi dziewczynami... hehehe>. Chyba musisz być bardzo zarozumiały... bo
        normalnie myślący człowiek by tak nie napisał! Mamy w szkole deficyt chłopców,
        a jeśli już jacyś są to --> albo gejowaci, --> albo tacy jak Ty (wywyższający
        się, niezbyt inteligentni, a przystojni wcale). Właściwie nie ma przystojnych
        chłopców w szkole, a jeśli już jakiś się zdarzy to niestety jego inteligencja
        jest na bardzo niskim poziomie. Uważam, że w mojej klasie jest kilka ładnych
        dziewczyn, ale nie będą zwracać uwagi na jakiegoś małego, infantylnego
        pierwszaczka, bo stać je na więcej. pozdrawiam :)
      • Gość: ktos Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.06, 21:56
        A ja Ci powiem ze chyba jestes ślepy i zarozumiały. Ładne dziewczyny po prostu
        przed Toba uciekaja i nie chca Cie zapewne znac. Twoja zarozumiałośc mnie
        przeraza jak zreszta duzo osób z tej szkoły. Sa na szczescie pozytywne wyjątki.
        Szczerze mówiąc jestem szczesliwy ze chodziłem do szkoły(nie XXI)gdzie nie
        trwał wyscig szczurów tak jaki sie odbywa w XXI. Współczuje normalnym osobom
        kształcącym sie tam. Maturzysci trzymajcie sie:)
    • Gość: pierwszoroczniak Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.toya.net.pl 22.03.06, 19:07
      Według mnie najtrudniej to było się do tej szkoły dostać, bo oblegana jeno
      niemiłosiernie. A tak to w szkole przez cały czas można nic nie robić, na 70%
      lekcji spać (ukłony dla Rynia, który nie budzi, jak już się człowiek zdrzemnie
      na ławce :) Jedynymi wymagającymi nauczycielami są prof. Sowiński ( w ogóle
      świetny gość i od czasu do czasu prof. Płoszka i prof. Chętkowski (poza tym, że
      pyta co lekcje to jest to najlepszy nauczyciel języka polskiego jakiego
      kiedykolwiek miałem - zaj*biste pomysły na prowadzenie lekcji, po prostu
      przyciąga tłumy :) Miałem na semestr średnią 4,5 nie robiąc absolutnie nic, nie
      przemęczając się :) Atmosfera w samej szkole super, świetny dyrektor. W klasie
      trochę gorzej - ja akurat mam większość mało rozrywkoych typków, którzy to kują
      się cały czas, ale jest ekipka jak to mówią "i do nauki i do kielicha" :)w
      sumie mogło być lepiej ale i mogło być gorzej jeżeli chodzi o klasę. Z samej
      szkoły jestem bardzo zadowolony, choć mało tu ładnych dziewczyn ( i tu ukłony
      dla 3 pięknych pań z mojej klasy :). Szkoła na pewno może przygotować do matury
      pod warunkiem, że nie będzie to matura z fizyki (Staś):) tyle.
      • Gość: uczennica Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.06, 19:14
        ech... jak uczy Cie tem profesor to rzeczywiscie mozesz miec wrazenie ze szkola
        jest humanistyczna. ale ten mlodszy daje niezly wycisk;)a fizyka u nas
        rzeczywiscie lezy- widaz po wynikach matur. pozdrawiam.
        • Gość: uczennica Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.06, 20:38
          hyhy jacys ludzie z jednego rocznika tu pisali - ja jestem w II klasie i poziom
          jest tu wysoki :)ja lubie moja szkole-ludzie i nauczyciele sa tu
          wykreceni,nauczyciele sypia dowcipami jak z rekawa.
          do kolegi z I klasy - przykro mi,ale poziom jakie reprezentuja kolezanki z
          mlodszych klas jest po prostu przykry- wygladaja starzej niz zeszloroczne
          maturzystki. o chlopcach z klas pierwszych nie wspomne...uhhh...(no,moze poza
          jednym...:P ) pozdrawiam i jezeli jest sie w stanie wytrzymac ciezka harowke to
          polecam,generalnie warto sie pomeczyc! :D
          • Gość: m. Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.lodz.mm.pl 22.03.06, 20:51
            popieram! :) naprawdę nędzne są te pierwsze klasy! a nauczyciele są wykręceni
            [no, może pomijając panie: od przedsiębiorczości, matmy (Hanna E.) i historii
            (ciocia Basia)] :)
            • Gość: xxx Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.06, 20:54
              ech. ja jestem z dziewczyna z 1 klasy i nie powiem zeby mi bylo milo slyszec ze
              jestem beznadziejna i brzydka. no coz. milo poczytac takie opinie starszych
              kolegow:/
              ale ogolnie atmosfera mila.
              • Gość: uczennica Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.06, 21:26
                musze przyznac ze szokuja mnie niektore opinie. Przyznaje na lekcjach czasem
                bywa nudnawo, ale wszystko rekompensuje pare godznin z panem Smejda, Kajzerem
                itp. Ogolnie w szkole mozna sie niezle bawic. Polski wcele nie jest na niskim
                poziomie, przynajmniej jesli uczy pani wice dyrektor. No i matematyka! Kowal
                jest niesamowity!Prawdziwy nauczyciel z powolaniem:)Co do fizyki...calkowicie
                sie zgadzam, niczego nie da sie nauczyc, ale moze to i lepiej?Uczniowie powinni
                przede wszystkim zaczac sie uczyc, a nie obwiniac ciagle nauczycieli! Jak
                bedziecie chcieli to wszytskiego sie nauczycie(z wyjatkiem fizyki):P
                Pelno pieknych dziewczyn!A ci chlopcy ktorzy wypisuja, ze nie ma ladnych moga
                tylko pomarzyc zeby ktoras na nich spojrzala! Chlopcy bywaja niezli, ale
                wiekszosc to gimnazjalisci(ale moze sa sympatyczni:P)
                Pierwszaki wcale sie nie sa ciemna masa...zastanawiam sie kto mogl to napisac ;/
                • Gość: z drugiej ;) Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.06, 21:53
                  Osobiście uważam, że szkoła jest fantastyczna. Za nic bym jej nie zmieniła,
                  zwłaszcza klasy. Jeśli chodzi o piękność chłopaków i dziewczyn w XXI to po
                  prostu każdy ma chyba inny gust? Hm? Np. nie wszytskie dziewczyny muszą się
                  każdemu podobać. A co do nauki, to przecież to zależy tylko od ucznia i jego
                  chęci. Osobiście uważam, że poziom mamy dobry. A w żadnej szkole nie nauczą
                  wszystkiego w czasie zajęć. To niemożliwe. Jak powiedziała bardzo ładnie moja
                  koleżanka, że szkoły i poziomu nie tworzą przecież sami nauczyciele, tylko
                  właśnie MY-uczniowie. A pierwszaki... Nie rozumiem, czego się czepiacie! Każdy
                  z nas był pierwszakiem! I po co wrzucać na siebie nawzajem...?
                • Gość: uczennica Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.06, 21:58
                  Hmm....chyba ktos z mojej klasy to pisał ;p Ja uważam, że XXI LO to niezla
                  szkola. Jeżeli ktoś chce to moze duzo z niej wyniesc. J. Kowalewski od matmy to
                  chyba najlepszy nauczyciel-wymaga duzo, ale ma powody, bo wszystko z nami
                  skrupulatnie realizuje. Co do polskiego, dostąpiłam niewątpliwego "zaszczytu"
                  bycia nauczaną przez panią Stanisławe M.v-ce dyrektor, ktora troche przynudza,
                  ale jest smieszna i zawsze cos tam sie zapamieta z jej gadania, aczkolwiek jest
                  niesprawiedliwa. J. Smejda (historia)jest fajnym nauczycielem, niestety
                  wprowadza za duzo dygresji to swoich wywodów i czasem nie mozna sie połapać ;p
                  Najwiekszym zawodem w XXI jest dla mnie angielski, uczy mnie W. Laskowski,
                  ktory robi wszystko, zeby sie nie narobić, lekcje polegaja na sprawdzaniu
                  cwiczen, bo jemu nie chce sie nic robic ;]Jest calkowitym przeciwieństwem
                  Kowala, do tego ma spore braki w wiedzy (słynne: eee....musze sprawdzic w
                  slowniku ;p) Co do fizyki, zgadzam sie, nie robimy NIC ;) mi to akurat jest
                  bardzo na reke, ale Stasiu nie powinien uczyc w klasach matematycznych, bo nie
                  ma szans na zdanie matury;) Dyrektor XXI, Janusz B. jest niestety dziwnym
                  człowiekiem, nie ma z uczniami problemow, ale usiluje sobie je stworzyc:/
                  CZepia sie nie-wiadomo-czego, a drugiej strony chce uchodzic za wspaniałego
                  pedagoga, pcha sie do wszystkich gazet i telewizji;p Ludzie w naszej szkole sa
                  bardzo spoko;)Ja trafilam na fajna klase:D Faktycznie niektore dziewczyny z
                  pierwszych klas chca wygladac duuzo powazniej ;p jest sie z kogo posmiac ;p
                  Polecam XXI dla osob, ktore potrafia podejsc do wszystkiego z dystansem, bo
                  tutaj sie trzeba sie tylko uczyc, mozna sie fajnie bawic :D
                  • Gość: z 2 ;p Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.06, 16:26
                    Uczennico, z pewnością jesteśmy z tej samej klasy xDD rozpoczynamy śledztwo ;p
                    Kim jesteś :D lol ;p zapewne buziaki :*
                    • Gość: Absolwentka Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.06, 18:51
                      XXI LO wspominam bardzo miło. Już wiele lat za mną od czasu matury, ale nadal
                      uczą moi nauczyciele-prof. Smejda (najlepszy historyk jakiego znam-elokwentny,
                      sprawiedliwy), prof. Józefczyk (mądra i odważna, ciekawie prowadząca zajęcia,
                      wymagająca), prof. Płoszka, prof. Żeberkiewicz (moja wychowaczyni, surowa,
                      wymagająca, ale uczciwa).
                      Na zakończenie czteroletniej nauki w sali gimnastycznej umieszczono
                      napis: "Żeby drogę znaleźć przyszłą, trzeba wiedzieć skąd się wyszło".
                      Dziękuję wszytskim profesorom
                      Absolwentka 1998
                  • Gość: ohhh jesus SERA BARA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.06, 13:42
                    dobra szkoła, tylko trzeba zdać sobie sprawę z tego, z czego mała ilość nas
                    sprawę sobie zdaje - wybierając profil musimy juz wiedziec co chcemy
                    studiować... Kowal the best, wprawdzie często "odnotowuje pewne niesprzyjające
                    fakty w dzienniku" to trzeba przyznać, że wymaga i za to go kochamy. Stenia M.
                    faktycznie śmiszna kobitka, a Masza, Lessi, Zosja to świetne tło :)
                    • Gość: ss XXI LO IP: *.pai.net.pl 19.07.06, 22:26
                      Wie ktos jak poszły matury? Podobno wszyscy zdali? Czy to prawda?
                      • camelot Re: XXI LO 23.07.06, 20:19
                        Miałem do czynienia przez cztery lata z tym liceum. Nigdy nie mogłem pojąć
                        fenomenu dlaczego jest zawsze tylu chętnych kandydatów do niego. Jak ktoś mnie
                        pyta o opinię to mówię że nie polecam go. Ale jest to mój osobisty pogląd
                        wysnuty na podsatwie miedzy innymi z kontaktami z kadrą pedagogiczną. W sumie
                        jest OK ale było to parę lat temu.
    • asiek46 Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru 26.07.06, 17:29
      jestem absolwentką tej szkoły, stare dobre czasy, nie powiem, że było kolorowo
      albo z perspektywy czasu niektóre zdarzenia i zachowania nauczycieli wywołują
      uśmiech na mojej twarzy, np. dyr. Bąk - na jego widok na korytarzu wszyscy
      musieli stanąć niemal na baczność, tworzyło się cos w rodzaju fali na
      stadionach, albo prof. Górska - b. wymagająca chemiczka,której każdy się bał,
      nikt sę nie spóźniał,lepiej było nie przyjśc na zajęcia niż byc na nich
      nieprzygotowanym, albo prof. Smejda i podziały na grupy na kartkówkach - to był
      niezły ubaw...itd. itd. itd. dużo by opowiadać...na pewno nie żaluję tych lat...
    • Gość: Uczeń Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.lodz.msk.pl 19.12.06, 22:26
      Jestem zainteresowana przedmiotami ścisłymi. Czy z tych przedmiotów przygotują
      mnie do matury w waszej sszkole?
      • Gość: kinga Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.gdynia.mm.pl 20.12.06, 11:49
        dobrze przygotuje cię Kowalewski (matma) i Żeberkiewicz (chemia)--> ale nie
        obędzie się bez bólu :D
    • Gość: uczennica:P:P Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.07, 10:49
      hahaha 100% racji
      • Gość: Madzia Polecam :D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.07, 02:47
        Pałka, rozpoznaję Twój wpis :P

a poprzednik napisał święte słowa -->nie obejdzie się bez bólu.
        w tej szkole wogóle nie obejdzie się bez bólu, czasem jest bardzo ciężko.
        ale warto naprawdę warto. dla specyficznego klimatu, dla przyjaciół, dla
        nauczycieli.
        i dla wysokiego bądź co bądź poziomu.
        aha i dla telewizji tvn regularnie odwiedzającej naszą szkołę :P
    • Gość: taki jeden Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.07, 23:29
      szkoła bardzo przereklamowana,poziom niezły, ale dzięki korkom, luz i "szoł"
      często zamiast nauki
      • Gość: ZAłAMANY ;/ Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.07, 09:58
        Ja nie moge;/ Jakie rzeczy tu piszecie, własnie w tym roku złozyłem podanie az
        do 4 klas do 21 i po waszych komentarzach jestem załamany ;/ Byłem na Drzwiach
        Otwartych i wydawało sie naprawde nieźle i fajnie, a po waszych komentarzach, to
        normalnie az mnie skręca ;/ Kurde najważniejszy jest dla mnie język, nie tylko
        ojczysty ale angielski, a po tym co teraz przeczytałem, to po prostu
        katastrofa.. 21 mam na pierwszej pozycji, ale teraz sie powaznie zastanawiam bo
        wybrałem jeszcze III i XXXI. Katastrofa ;/
        • Gość: uczennica :) Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.07, 15:36
          i jak tam? :) Może coś jeszcze ktoś powie na temat tej jakże ELITARNEJ SZKOłY? :D
          • Gość: też uczennica :P Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.07, 17:12
            hihi, na dzwięk słowa ELITARNY niedobrze mi się robi :P jedziemy oj jedziemy na
            opinii, ale jest spoko, czyż nie?
            • Gość: niewiadomo co Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.07, 22:48
              to może tutja mi ktoś coś powie, o ile wie, na temat pani Agnieszki od
              angielskiego ???
              • Gość: k Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.07, 11:30
                kurcze czlowieku wejdz na strone www.lo21.szkoly.lodz.pl czy jakos tak. Znajdz
                zakłądke Rada Pedagogiczna i tam za Chiny Ludowe nie ma żadnej Agnieszki.
                A to na tym zebraniu w lipcu mówili Wam, że ona będzie Waszą wychowawczynią? bo
                ona normalnie jakas nowa musi byc, innego wyjscia nie ma, no chyba ze nie uczy
                anglika.
                • Gość: przyszła uczennica Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.07, 12:00
                  no właśnie! Tak dokładnie nam powiedział nasz szanowny dyr. J.Bąk.
                  Wychowawczyni klasy ... - profesor języka angielskiego p. Agnieszka Kaw(f)ka -
                  jeszcze jakaś tam
                  i nikt nic nie wie 0_o
                  • Gość: k Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.07, 13:41
                    ludzie, no stress :D będzie dobrze, ja Wam to mówie. Największego pietra to ja
                    miałam przed chemią z p.Ż ale już teraz jest OK
                    • Gość: bykx Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.retsat1.com.pl 20.07.07, 14:53
                      Szkoły państwowe to coraz to wieksze bagno i nie wazne czy to 21 czy 41 LO.
                      Nauczyciele wszędzie przecież mają tak samo płacone. Coraz mniej uczą i
                      słusznie za takie grosze. Nie mają nigdy czasu, bo już pewnie biegną do
                      kolejnej pracy. Pewniakiem są korki z jezyków obcych, polskiego.
                      • Gość: śmiech na sali :) Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.07, 15:23
                        No prosze tylko nie porównywać 21 LO do LO nr 41 :)
                        Troche nie te levele :) ale widocznie kolega stamtąd, pozdrawiam :)
                        Kolejna wypowiedź będzie porównywała ''te same'' poziomy LO nr 1 i LO nr 51 ? :))
                        • Gość: k Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.07, 16:28
                          co prawda to prawda, do 41 (to na pojezierskiej)chodzą ludzie rozni, nie chce
                          nikogo obrażac, no ale do 21 mimo wszystko nie mają prawa się porównywać.
                          Nauczyciele moze i mają tak samo płacone i chcą dorobić ale wielu z nich ma to
                          coś, powołanie do naucznia. Niektorzy tego nie mają i moze dlatego lądują
                          gdzies w 41? niech ktos mi powie że p.Józefczyk źle uczy albo coś, to
                          powieszę :P
                        • Gość: bykx Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.retsat1.com.pl 20.07.07, 16:37
                          Czy to 1 czy 21 czy 41 LO to wciąż ten sam typ szkoły i nie znaczy to, że np. w
                          41 realizuje się inny program naucznia, czy zatrudnia się mniej
                          wykwalifikowanych nauczycieli. Po prostu, w pewnych liceach są mniej zdolni
                          uczniowie i nawet gdyby nauczyciele stawali na głowach to i tak nie dopracują
                          się olimpijczyków. W tych bardziej renomowanych, nie znaczy,że nauczyciele
                          pracują 24 h/7 (w większości społecznie, chociaż może są jeszcze tacy idioci-
                          społecznie teraz to się można kawy napić), tylko wchodzą, zadają strony do
                          czytania, ćwiczenia, mówią "macie 20 minut i sprawdzamy" dlatego że uczniowie
                          potrafią lepiej zarządzać swoim czasem, posiadją już duży zasób wiedzy i tylko
                          ją rozwijają i jest pewna rywalizacja o oceny i prestiż. To nawet dobra metoda
                          ze strony nauczyciela-zadać i nich robia a ja sobie odpocznę czy poczytam
                          gazetę. Po co się przemęczać za jakąś jałmużne a nie wypłatę. Podziwiam tych
                          pedagogów co pracują w nadgodzinach, społecznie, no ale podobnież to powołanie
                          czyli kasa się nie liczy i nie warto walczyć o swoje. Naszczęście jest takich
                          coraz mniej- to co usłyszałem od pedagogów z mojej rodziny. Pewnie, że maja
                          rację: jaka płaca taka praca.
                          • Gość: zadowolona :) Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.07, 14:57
                            XXI najlepsze :D poza tym super lokalizacja, wszystko mi sie podoba :)
                            • Gość: k Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.lodz.mm.pl 22.07.07, 22:39
                              Bardzo nas to cieszy, że ci się podoba i tam optymistycznie dołączysz do Nas,
                              uczniówm 21. hihi ale to zabrzmiało :D

a można spytać do jakiej klasy sie dostalas?
                              • Gość: zadowolona :) Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.07, 22:48
                                no właśnie podobno do najgorszej, bo do prawniczej!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D
                                ale co tam, raz sie żyje :D :)
                                a ty w jakiej ?
                                • Gość: co to? Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.07, 00:50
                                  ''Gay school. Good !
                                  Bye bye MR B.'' ?

A może ktoś wytłumaczyć co ma znaczyć ta wypowiedź na tym forum? o_0
                                  • Gość: k Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.lodz.mm.pl 23.07.07, 11:43
                                    a wiesz, że nie widziałam tej wypowiedzi... chociaz kojarzy mi się z czyms, ale
                                    to nic takiego.

ja jestem w europejskiej ale nie ide do pierwszej klasy :D

prawnicze są moim zdaniem zgrane, wcale nie najgorsze
                                    • Gość: i ? Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.07, 18:33
                                      hmm no ale z czym ci sie to kojarzy? można wiedzieć ?
                                      --------------------> :??:
                                      • Gość: wOw1 Re: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Pru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.07, 00:41
                                        wow!!!!!!!!!!!!!!!!!! gay school ???????????????????????? XXI ???????????? what
                                        is that? też tam idę teraz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ^_0

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka