Dodaj do ulubionych

Sondażowe wyniki: Kropiwnicki 35 proc., Kwiatko...

IP: *.toya.net.pl 12.11.06, 23:01
Głosowałem na Makowskiego, ale teraz będę głosował na Kropiwnickiego. Mam
dość tego Zgierzanina.
Obserwuj wątek
            • Gość: Gro Re: Sondażowe wyniki: Kropiwnicki 35 proc., Kwiat IP: *.net.euron.pl 13.11.06, 14:59
              Dawid nie ujął tego co miał do powiedzenia w najzgrabniejszy sposób. Ale jeśli
              wygra Kwiatkowski to wspomnisz, droga Łodzianko, jego słowa. Kropa nie jest
              dobrym wyborem, ale Kwiatek to natychmiastowa katastrofa.
              A tak przy okazji zapytam o jedną rzecz, bo jestem bardzo ciekawy: Czy masz
              jakieś merytoryczne argumenty za głosowaniem na Kwiatkowskiego, czy też tak jak
              wszyscy jego wielbiciele zasypiesz mnie zaraz argumentami ad personam?
              • Gość: patriota Re: Sondażowe wyniki: Kropiwnicki 35 proc., Kwiat IP: *.astral.lodz.pl 24.11.06, 23:12
                gdybyscie ludzie wiedzieli o delikatnie mówiąc nadużyciach "aparatu rzadzącego"
                Kropy to byście sami go na taczce wywieźli z Łodzi..Może nawet do Londynu - tam
                gdzie przez niego musiało wyjechać pełno młodych ludzi w poszukiwaniu dla
                siebie szans!! Kropa pozbawił nas przez kolejne 4 lata tych szans a jedynie
                karmił nas podczas różnych wystąpień bzdetami na temat swojego wkładu w rozwój
                Łodzi i zmniejszenie bezrobocia..!! To śmieszne !!! Bezrobocie spadło ale tylko
                dlatego bo poszukujący pracy, młodzi i dobrze wykształceni ludzie pojechali
                przez niego pracować na zmywaku do Londynu..I to ma być nasz wybawca i wielki
                reformator..??!!! hahahaha. Dobre sobie..!!!Ci co go tak bronią widocznie
                pracuja z nim w Urzędzie Miasta i piszą te bzdury by zachować swe posadki,
                które on im nadał wywalając na bruk jednocześnie pełno specjalistów wiele lat
                pracujący w swym fachu..!! Teraz siedzą tam na ich miejscu ludzie Kropy -
                dyrektorzy z zawodu- "dyrektor" i kłaniający się Kropie jak lokaje..
          • Gość: m&msssss Re: Sondażowe wyniki: Kropiwnicki 35 proc., Kwiat IP: *.uml.lodz.pl 13.11.06, 12:47
            Zgadzam się z Tobą....

Kropę znamy, a wiadomo, że jak są zmiany na górze to i na dole będą, a ja mam
            tego dość. Ludziom, Łodzi potrzebna jest stabilizacja i myślę, że teraz to
            właśnie obecny prezydent miasta jest tego gwarantem, a nie Kwiatkowski, który
            tak naprawdę nie zna problemów Łodzi.

Myślę, że nie na tym rzecz polega aby co cztery lata zmieniać swoje poglądy i
            raz głosować na lewicę a raz na prawicę, a jeszcze innym razem na tych, którzy
            są gdzieś po środku. Nasze głosy nie mogą zależeć od tego, że się obraziliśmy
            na jakąś partię. Prawdę mówiąc trzeba zwracać uwagę na ludzi, którzy kandydują,
            na to co sobą reprezentują i jakie doświadczenie polityczne posiadają.

Liczę, że w następnej turze wygra pan Jerzy Kropiwnicki.

• Gość: Niezorientowany Re: Sondażowe wyniki: Kropiwnicki 35 proc., Kwiat IP: 217.153.180.* 13.11.06, 16:16
              A czym się tak Kwiatkowski zasłuzył w mieście Zgierzu ? Często tam
              przejeżdżam w drodze na działkę i tam się nic nie zmieniło przez
              ostatnie parę lat . Dziura w Piątkowskiej przy parku jak była 20 lat
              temu tak jest nadal. Bezrobocie straszne , brud i kupa śmieci po
              kątach . Nie będę na takiego nieudacznika głosować tylko dlatego ,żeby
              zrobić Kropce na złość . Po Kropce wiemy czego się spodziewać , a ten
              to jakiś niemrawy taki i nowych kumpli posprowadza.
              • Gość: Paweł Re: Sondażowe wyniki: Kropiwnicki 35 proc., Kwiat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.06, 18:22
                > A czym się tak Kwiatkowski zasłuzył w mieście Zgierzu ? Często tam
                > przejeżdżam w drodze na działkę i tam się nic nie zmieniło przez
                > ostatnie parę lat . Dziura w Piątkowskiej przy parku jak była 20 lat
                > temu tak jest nadal. Bezrobocie straszne , brud i kupa śmieci po
                > kątach . Nie będę na takiego nieudacznika głosować tylko dlatego ,żeby
                > zrobić Kropce na złość . Po Kropce wiemy czego się spodziewać , a ten
                > to jakiś niemrawy taki i nowych kumpli posprowadza.

tak! zagłosuje na kropiwnickiego
                za fatalny stan drug oraz za "cudowne" rozwiązania drug wylotowych z miasta, za
                wiecznie spóźniające (lub wcale nie pojawiające) się tramwaje, za brak
                rozsądnych połączeń kolejowych z resztą polski, za bazgroły na murach, za
                "ulotki" na każdej rynnie i każdym słupie, za gnijące nieposprzątane liście, za
                psie kupy na chodniku, za "nowe" (tyle obiecywane) fontanny, za renowacje
                budynków polegająca (niemal wyłącznie) na obcinaniu balkonów, za niezabudowane
                dziury w tkance śródmiaścia, za "reprezentatywną" zachodnią, za brak hoteli na
                poziomie przynajmniej ****, za braki w powierzchni biurowej, za braki basenów i
                hal sportowych (na poziomie szkolnym), za nieskuteczność w pozyskiwaniu środków
                z UE, za nie wykorzystanie sytuacji obecności władzy centralnej do
                zaprezentowania naszych bąlączek i potrzebie ich naprawienia...
                i za wiele wiele innych...
        • Gość: Inzynier Kropiwnicki -Kampania na lodzkich drogach IP: 62.233.222.* 13.11.06, 09:24
          Zwolennicy Kropiwnickiego - dlaczego przez 4 lata nic sie w lodzkich drogach nie
          dzialo a teraz nagle wszystkie sa remontowane?
          Smiac mi sie chce - firmy nie zdarzyly przed wyborami... Przy niskich
          temperaturach,duzym wietrze i wilgoci klada asfalty (nienormowo)
          Panie Kropiwnicki - wie pan ze te drogi dlugo nie wytrzymaja? Prace drogowe
          zaczyna sie na wiosne!!! Mozna je bylo zrobic przed remontem Al. Wlokniarzy!!!
          Bez wymiany podbudowy "fundamentow" drogi dlugo ona nie wytrzyma...
          Panie Kwiatkowski mam nadzieje ze Pan wygra i zatrudni Pan kompetentych ludzi i
          nie popelni bledu poprzednika...
          • Gość: lodzermensz Re: Kropiwnicki -Kampania na lodzkich drogach IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 13.11.06, 11:40
            Trzeba przyznać inżynierowi rację. Z drogami za Kropy było fatalnie. No, cóż -
            ze swojego mieszkania na Narutowicza miał pieszo blisko na obydwa etaty - i do
            Urzędu i na Uniwersytet.
            Za to Kwiatek, jeśli obejmie prezydenturę ma drogę prima sort od swojej nowej
            rezydencji w Nowosolnej oż po UMŁ. A gdyby chciał dla swojej nowej limuzyny
            wybrać drogę do pracy przez Mileszki, to mieszkańcy mogą liczyć na likwidację
            dziur w Pomorskiej i uruchomienie wreeszcie od kilkunastu lat nieczynnego
            nieużywanego wiaduktu nad torami na Stokach.
          • Gość: Także inżynier Zaślepieni polityką! Czy chodzi o dokopanie PiS? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.06, 13:18
            Pan wiceprezydent Zgierza (to brzmi dumnie, jak nie przymierzając wice-wójt
            Parzęczewa) zapisał się pięknymi zgłoskami w historii swego miasta. O tak,
            drogi inżynierze. Narzekasz na Kropę. Nie podoba ci się, że udało mu się
            wcelować z końcem naprawdę dużych inwestycji drogowych przed samymi wyborami
            (nb mnie także się to nie podoba). Pan Kwiatkowski nie robił takich rzeczy pod
            publiczkę, po prostu nie zrobił w Zgierzu nic. NIC!
            Do tych zaślepionych głupawymi potyczkami partyjnymi - nie zastanawia was
            dlaczego w samym Zgierzu kandydat PO nie wygrał? Czy sprawdziliście co pan
            Kwiatkowski może nam, Łodzianom zaproponować, oprócz ostrych, politycznych
            ataków na Kropę? Czym może się pochwalić na własnym podwórku?
            Tu chodzi o mniejsze zło dla Łodzi. Kropa może się nie podobać, ale jednak
            wśród jego dokonań większość trzeba mu liczyć "na plus". A Kwiatkowski to młody
            politykier, który gdy będzie mógł, znów szybko przeskoczy do Warszawki, do
            jakiejś kancelarii premiera...
            • Gość: Inzynier Re: Zaślepieni polityką! Czy chodzi o dokopanie P IP: *.widzew.net 13.11.06, 13:33
              Nie wiem co sie dzieje w Zgierzu - dobrze by bylo wiedziec.
              Prawda jest taka ze glosuje przeciw Pis - nie wybacze im nigdy pobratania sie z
              LPR i Lepperem.
              Ale obiektywnie:
              Kwiatek jest moim zdaniem za mlody (to ze jest ze Zgierza mi nie przeszkadza)
              Kropiwnicki - Wycofal wielka impreze z Lodzi (parada techno)
              Co to za prezydent bez samochodu? Te remonty w moich oczach go kompromituja-
              cala kkadencje nic a na koniec cala Lodz zawalona? Gdyby chcial dobrze dla
              miasta dzialal by cala kadencje i na koniec zostalby doceniony tak jak prezydent
              Wroclawia.
              Wierze ze musi na tym stanowisku byc ktos mlodszy kto nowoczesniej spojrzy na
              to miasto, zacznie myslec o madrych inwestycjach.
              I o to do pana Panie Kwiatkowski apeluje !! Prosze madrze pomyslec o
              inwestycjach. Za to Pana kiedys docenia.
              Trzeba rozbudzic kadry w urzedach bo zapominaja ze oni sa dla ludzi a nie my dla
              nich...
              Prosze nie zapominac o sporcie - Kropiwnicki swoja kadencje w sporcie przespal.
            • megaslesz Re: Zaślepieni polityką! Czy chodzi o dokopanie P 13.11.06, 19:39
              Kwiatkowski nie wygrał w zgierzu, bo nigdy nie kandydował na urząd prezydenta
              tego miasta. Prezydent Maśliński wybrał go swoim współpracownikiem. Nie wydaje
              mi sie także, aby Kwiatkowski wyłącznie atakował Kropiwnickiego. Ma swój program
              na stronie www
              (www.kwiatkowski.lodz.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=61&Itemid=78
              Kandydatem na prezydenta Łodzi z ramienia PO, wybrali go członkowie tej partii,
              najpierw na szczeblu kół, a następnie na zjezdzie miejskim. Pozdrawiam
      • Gość: Gro Re: Sondażowe wyniki: Kropiwnicki 35 proc., Kwiat IP: *.net.euron.pl 12.11.06, 23:11
        Każdy jest lepszy od bandyty i złodziaja Kwiatkowskiego! To koleś idący po
        trupach i promujący 'republikę kolesiów'. W Zgierzu na wszystkie możliwe
        stanowiska powstawiał swoich znajomków, a pozbył się ludzi kompetentnych. Tego
        nie zrobiła żadna wcześniejsza władza. Owszem były pewne zmiany, ale Kwiatek
        przeszedł sam siebie - zmienił wszystkich szefów miejskich spółek.
        Teraz kandyduje na prezydenta Łodzi, a przemeldował się ze zgierza wiosną tego
        roku. To zwykły karierowicz. Osobiście uważam, ze Kropa to bardzo zły wybór,
        ale nie mam wątpliwości, że jest to wybór dużo lepszy niż Kwiatkowski.
        • Gość: kropowstrzymywacz Re: Sondażowe wyniki: Kropiwnicki 35 proc., Kwiat IP: *.lodz.dialog.net.pl 13.11.06, 00:00
          chcialbym przypomniec, ze Kwiatek byl w Zgierzu jedynie wiceprezydentem. czy
          naprawde wydaje Ci sie, ze taka funkcja umozliwia dominacje w miescie, wymiane
          calej kadry na "swoich"? tak, to prawda - Kwiatkowski do niedawna zameldowany
          byl w Zgierzu i na pewno wiecej moze powiedziec o jego problemach niz o
          problemach Lodzi. ale czy piecie sie po drabinie stanowisk w administracji
          publicznej nalezy bezwzglednie krytykowac? prezydent miasta to przede wszystkim
          menager, ktory powinien sprawnie zarzadzac jego finansami i przyciagac
          inwestorow. to, ze Kwiatkowski zdobywal doswiadczenie m.in. jako wiceprezydent
          Zgierza powinno byc uznane za jego zalete, nie wade.
          • Gość: Gro Re: Sondażowe wyniki: Kropiwnicki 35 proc., Kwiat IP: *.net.euron.pl 13.11.06, 09:04
            Nie tylko uważam, ze Kwiatek mógł odgrywać dominującą rolę podczas czystek w
            Zgierzu - ja to wiem. Jego doświadczenie sprowadza się do umiejętności
            ustawienia wszędzie 'swoich' bez zwracania uwagi na ich kompetencje. W czasie
            gdu Kwiatkowski był wiceprezydentem Zgierza, prezydentem był niejaki Karol
            Maśliński - człowiek nie mający pojęcia o polityce. Kwiatkowski był swoistą
            szarą eminencją. Teraz jak coś złego to nie on - przecież on był tylko wice.
            Jeśli doświadczenie w organizowaniu 'republiki kolesiów' jest zaletą to
            Kwiatkowski jest kandydatem doskonałym.
          • grzala Re: Sondażowe wyniki: Kropiwnicki 35 proc., Kwiat 13.11.06, 18:59
            Gość portalu: kropowstrzymywacz napisał(a):

> chcialbym przypomniec, ze Kwiatek byl w Zgierzu jedynie wiceprezydentem. czy
            > naprawde wydaje Ci sie, ze taka funkcja umozliwia dominacje w miescie, wymiane
            > calej kadry na "swoich"? tak, to prawda - Kwiatkowski do niedawna zameldowany
            > byl w Zgierzu i na pewno wiecej moze powiedziec o jego problemach niz o
            > problemach Lodzi. ale czy piecie sie po drabinie stanowisk w administracji
            > publicznej nalezy bezwzglednie krytykowac? prezydent miasta to przede wszystkim
            > menager, ktory powinien sprawnie zarzadzac jego finansami i przyciagac
            > inwestorow. to, ze Kwiatkowski zdobywal doswiadczenie m.in. jako wiceprezydent
            > Zgierza powinno byc uznane za jego zalete, nie wade.

Kwaitkowski będąc wice prezydentem Zgierza kierował prezydentem Maślińskim jak marionetką i tak mieszał, że jak sie Maślak kapnąl że robi z niego większego debili niż jest wywalił na zbity pysk. Jednak Kwiatek zdążył tak namieszać, że prostują do tej pory. W każdym razie w PO zgierskim Kwiatek jest spalony. Za moment skończą mu sie partje w których jeszcze nie był.
            Pozdrowienia ze Zgierza.
            Zgierz "gratuluje" Wam Kwiatkowskiego
          • Gość: Gro Re: Sondażowe wyniki: Kropiwnicki 35 proc., Kwiat IP: *.net.euron.pl 13.11.06, 09:21
            A to dość zabawne stwierdzenie. Czy naprawde uważasz, że taki tłuk (przepraszam
            ale delikatniej się tego określić nie da) jak Maśliński to taką karierę nagle
            zrobił? Niestety Kwiatek jest cholernie daleko od ok. Trudno znaleźć bardziej
            fałszywego człowieka niż on. To zwykły karierowicz, a startuje teraz w Łodzi,
            bo zgierska PO nie chciała z nim współpracować. Czy to o czymś nie świadczy?
            • Gość: Paweł Re: Sondażowe wyniki: Kropiwnicki 35 proc., Kwiat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.06, 09:49
              > A to dość zabawne stwierdzenie. Czy naprawde uważasz, że taki tłuk (przepraszam
              >
              > ale delikatniej się tego określić nie da) jak Maśliński to taką karierę nagle
              > zrobił? Niestety Kwiatek jest cholernie daleko od ok. Trudno znaleźć bardziej
              > fałszywego człowieka niż on. To zwykły karierowicz, a startuje teraz w Łodzi,
              > bo zgierska PO nie chciała z nim współpracować. Czy to o czymś nie świadczy?

podoba mi się twoja wypowiedź:
              zero konkretów same pomówienia

;)

wymień choćby jedną zasługę swojego kandydata!
              (tylko już bardziej się nie ośmieszaj mówiąc o dellu czy lotnisku)
              rotfl
                • karmas2 Re: Sondażowe wyniki: Kropiwnicki 35 proc., Kwiat 26.11.06, 14:51
                  Sposób widzenia zależny jest od punktu siedzenia. Jeśli tak źle oceniasz to co
                  działo się w Zgierzu, to w jaki sposób o 17% spadło zadłużenie tego miasta. Daj
                  przykład innego miasta w regionie, które uzyskało taki wynik. To co w 2002 roku
                  było w Zgierzu, to pusta kasa, długi, poukładani prezesi. Zadaj sobie trudu i
                  sprawdź ile poprzednio zarabiali rządzący, a o ile okroili swoje pensje ich
                  następcy. Jak to mój wspaniały jest, że w szkołach wyremontowano 80 kibelków, a
                  poprzednio zaledwie kilka. Pospaceruj dzisiaj po Zgierzu, uregulowanych stanów
                  prawnych gruntów nie zobaczysz gołym okiem. Posłuchaj hejnału miasta i pomyśl
                  co masz w swoim mieszkaniu i o czym marzysz. Podrap się po głowie i weź się do
                  roboty, biadoleniem nic nie osiągniesz. Spróbuj sam bezpośrednio uczestniczyć w
                  wyborach i poddaj się ocenie.
              • karmas2 Re: Sondażowe wyniki: Kropiwnicki 35 proc., Kwiat 26.11.06, 15:34
                Pawełku,szkoda mi Ciebie. Żyjesz w świecie bajek, nie znając faktów oceniasz
                ludzi. Czym dla Ciebie jest kariera? Dla mnie jesteś żałosną namiastką naszej
                rzeczywistości. Twoje bohaterstwo to oczernianie ludzi, stań przed lustrem i
                oceń sam siebie. Zaangażuj się politycznie, zobaczymy jakie otrzymasz oceny.
                Prawdziwa nauka to poznawanie faktów...
      • bajkers Re: Sondażowe wyniki: Kropiwnicki 35 proc., Kwiat 12.11.06, 23:15
        Gość portalu: Ewa napisał(a):

> Brawo Krzysztof MAKOWSKI !!! Piekny wynik. Głosowałam na lewicę i teraz
        > głosuję na Kwiatkowskiego. Pozbądzmy sie wreszcie Kropy. Nasze miasto
        zasługuje
        > na więcej.

Widze że było nas całkiem sporo.

Wszystko tylko nie Kropaszenko przez następne 4 lata.

Nie chce pomników kolejnych patronow i przemianowanych ulic ( jak byśmy nie
        mieli wiekszych problemów)nastepnych świętych , centrów ekumenicznych ...

Miasto jest dla wszystkich, nie tylko dla młodych ludzi , miasto jest po to by
        tętniło życiem i by ludzie chcieli tu zyć swiadomie z wyboru nie z
        przymusu.... przobrażaniu naszego miasta na Ciemnogród NIE!!!!

Jestem Z Kwiatkiem.
        • szczurkova Makowski - szkoda że w ogóle 13.11.06, 06:53
          Tak! A Makowski to taki święty? Poczekajcie jeszcze kilka miesięcy, zapewne jemu
          również dobiorą się do tyłka koledzy ministra Ziobry, wszak to najlepszy z
          uczniów Leszka M. tak jak i jego mentor ma lepkie rączki!

Był wojewodą, wiceprezydentem niestety zbyt krótko by udowodnić swoją
          przydatność. Najbardziej widowiskowym sukcesem Makowskiego z tego okresu było
          ekspresowe postawienie ... własnego domu, wywalonej w kosmos chaty. Ciekawa
          jestem czy wam mając pensję wojewody udało by się postawić taki domek... Może
          zarobił na tę skromną willę prowadząc równocześnie własną firmę "konsultingową"?
          Oj odbił się chłopak od dna, odbił z ubogiego działacza czerwonej młodzieżówki w
          latek parę stał się całkiem majętnym czerwonym baronem! Ambicja czyni cuda!
          • Gość: Eldar Re: Makowski - szkoda że w ogóle IP: *.mnc.pl 13.11.06, 10:43
            Ja osobiscie w tej turze nie glosowalem - nie dlatego, ze nie chcialem -
            bynajmniej - sa jednak sprawy ktore stawiam przed dobrem panstwa a jest to dobro
            rodziny... ale nie o tym chcialem pisac -

>Tak! A Makowski to taki święty? Poczekajcie jeszcze kilka miesięcy, zapewne jem
            > u
            > również dobiorą się do tyłka koledzy ministra Ziobry, wszak to najlepszy z
            > uczniów Leszka M. tak jak i jego mentor ma lepkie rączki!

po pierwsze to ZAPEWNE po drugie - gdzie dowody ?? powiedziec, ze czarne jest
            białe to ja sobie moge - widzisz póki co jeszcze zjemy w namiastce panstwa prawa
            i tym samym takie zarzuty jak Twój o wybudowaniu w tempie ekspresowym domu (jest
            cos takiego jak kredyty) to zwykla retoryczna technika zdan niedokonczonych -
            znasz wszystkie wyciagi z kont bankowych, tak popylarne ostatnio billingi i inne
            temu podobne dokumenty by na 100% stwierdzic, ze byly jakiekolwiek uchylenia w
            zdobywaniu srodkow finansowych przez tego czlowieka? dla mnie to co piszesz to
            czysta niepoparta niczym demagogia tak popularna u fanatykow prawicy - jesli zas
            chodzi o mnie bo pewnie zaraz zostane okrzykniety obronca komuchow to owszem
            glosowalbym na koalicje lewicy chocby dlatego, ze pnaly PO a tym bardziej PiS
            nie podobaja mi sie ani troche.. co wiecej nie lubie agitacji koscielnej..
            Ksieza i media katolickie (w tym redemptorystyczna farsa) sa od tego by glosic
            wiare a nie namawiac do wyboru konkretnego kandydata z konkretnej listy... to
            tak tytulem dygresji i komentarza... pozdrawiam
    • Gość: e.v.q.a brawo Makowski IP: *.lodz.mm.pl 12.11.06, 23:17
      piekny wynik!! Lewica i Demokraci rowniez!!! :))
      tylko jest pytanie na kogo glosowac :/ na szurnietego Kropaszenke czy
      karierowicza kolesia Kwiatka? akurat teraz nie widze 'mniejszego zla'. jedno
      gorsze od drugiego :| ale na kogos trzeba zaglosowac - to jest dopiero dylemat.
      a i tak obstawiam, ze wiekszosc ludzi, ktorzy oddali glos na Makowskiego nie
      pojdzie na druga ture, bo po prostu nie ma na kogo glosowac i noz sie w
      kieszenie otwiera jak pomyslec ze trzeba zaznaczyc ktoregos z tych... 'kandydatow'
        • Gość: Asia15 Prawda o wyborcach i niewyborcach IP: *.toya.net.pl 13.11.06, 14:59
          Dzisiaj w szkole na historii mój nauczyciel powiedzial mi że uważa iż ludzie
          którzy nie poszli na wybory to zwyczajne bydło, które nie zasługują na miano
          człowieka. Nie chciało im się ruszyć tyłka z domu w niedziele!!!!! Skandal po
          prostu!!!!! Ci, którzy głowsowali dopełnili swojego obowiązku i chcą coś
          zmienić w Łodzi, chcą sprawić aby było lepiej.
          Moja babcia 78 -letnia babcia sama by na wybory nie poszła. Po pierwsze - nie
          ma siły, a po drugie - nie wie nawet kto kandydował bo nawet z domu nie
          wychodzi a tv nie ogląda. Oddała mi swój głos bo bardzo interesuje sie tym co
          się dzieje w moim mieście - ŁODZI, a nie mam jeszcze 18 lat. Później, na
          wybory poszłam z mamą i zagłosowałyśmy wspólnie.
          W II turze wyborów będę głosowała (dzięki babci) na pana Kwiatkowskiego,
          ponieważ Kropiwnicki nie nadaje się na to stanowisko. Według mnie prezydent
          powinien byc wsrod ludzi a nie np. w Indiach.
          • Gość: darek Wolna wola IP: *.toya.net.pl 14.11.06, 15:19
            Ja na świecie troche żyje i doszedłem do wniosku ze nie bede wybierał między
            złem czy też dżumą a cholerą.Koniec.Tylko racjonalne wybory albo wcale.Lans
            głosowania za wszelką cene bo taki jest obowiązek powoduje że polityka jest
            pełna bydła.Tego niby mniejszego zła.Naucyciel to nir koniecznie mądre rzeczy
            musi mowić.
            • Gość: Asia15 Re: Wolna wola IP: *.toya.net.pl 15.11.06, 09:11
              Nie znasz tego nauczyciela. Zresztą to prawda co mówi. Kazdy powinnien glosowac
              a nie pierdzieć w stołek przy niedzielnym stole i mówic jak to w Łodzi jest
              beznadziejnie. Jak dędę dorosła to niegdzie nie wyjade ale zostane tutaj i bede
              działać w moim mieście, bo jest super.
    • Gość: Anonymous Re: Sondażowe wyniki: Kropiwnicki 35 proc., Kwiat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.06, 23:37
      Doszło do tego co było do przewidzenia. Druga tura w Łodzi w żaden sposób nie
      jest już rozstrzygnięta - myślę, że teraz dopiero zacznie się właściwa kampania
      i mam nadzieję, iż będzie to kampania merytoryczna, a nie ogólnikowa.
      Kwiatkowski w moim mniemaniu nie sprawdzi się jako prezydent dużego miasta. W
      Zgierzu nikt za nim jakoś nie tęskni i przez ostatnie lata nic dobrego dla tego
      miasta nie zrobił. Jego kampania była prowadzona na bardzo słabym poziomie, w
      zasadzie nic konkretnego się o jego poglądach nie dowiedziałem. Ważnym elementem
      będzie równiez siła przebicia przyszłego prezydenta na szczeblu centralnym (tu
      Kropiwnicki ma lepsze perspektywy) i z nową Radą Miasta (tu z kolei lepiej
      wygląda Kwiatkowski). Kropiwnicki jest postacią znacznie bardziej wyrazistą,
      choc nie pozbawioną wad. O wiele lepiej wykorzystał ogólne polepszenie sytuacji
      gospodarczej w skali kraju i przesniósł to na "łódzkie podwórko" z korzyścią dla
      miasta. Niepotrzebnie doprowadził do kilku konkfliktów, które popsuły jego
      ogólne wrażenie (teatr, Parada). Według mnie znacznym błędem było również
      pójście do wyborów pod szyldem PIS-u - niestety Kropiwnicki zniechęcił w ten
      sposób wielu potencjalnych wyborców. To może byc przysłowiowy gwóźdź do trumny.
      W drugiej turze obstawiam 55% Kwiatkowski i 45% Kropiwnicki (ze szkodą dla
      Łodzi). Osobiście będe głosował na obecnego kandydata - mam nadzieję, iż mnie
      nie zawiedzie.
    • Gość: j. Re: Sondażowe wyniki: Kropiwnicki 35 proc., Kwiat IP: *.4web.pl 13.11.06, 02:20
      kwiatkowski - karierowicz kontra kropiwnicki - zacofany bufon
      trudny wybór, fakt
      ja na to patrzę inaczej PO kontra PiSs...
      poza tym przemawia do mnie fakt, że miejsce, w którym pracuję, stało się ostatnio areną dla nieciekawych rozgrywek politycznych pana kropiwnickiego, ze szkodą dla podopiecznych tego miejsca oraz pracowników, więc dla mnie wybór jest prosty
      • metanoja Re: Głosując na krope głosujesz na leppera 13.11.06, 10:45
        Głosowałem na Kropę, a nie na Leppera. Patrzę na konkretnego człowieka, a nie
        na to, w czym jego partia babrze się na poziomie władz centralnych naszego
        państwa. Twoja logika jest zwodnicza, bo jeżeli w wyborach na prezydenta miasta
        poparłem Leppera, to równie dobrze można powiedzieć, że wyborach do rady miasta
        poparłem partię związną z Wehrmachtem (aż dziw, że działa legalnie). Pozdrawiam.
    • Gość: Dawid Sondażowe wyniki: Kropiwnicki 35 proc., Kwiatko.. IP: *.toya.net.pl 13.11.06, 09:06
      Byłoby bardzo źle gdyby przegrał najlepszy z prezydentów jakich do tej pory
      miała Łódź. Szkoda, że Kwiatkowski nie dzielił się swoimi dokonaniami w Zgierzu.
      Może wtedy byłby bardziej wiarygodny. Moglibyśmy go lepiej poznać. Smutne jest
      to, że moi współobywatele głosują na kogoś takiego, kto sypie samymi ogólnikami,
      a nie ma cywilnej odwagi przedstawić swoich dokonań.
      Pozdrawiam.
    • Gość: lodzermensz Kropa już jakby przegrał..... IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 13.11.06, 10:29
      No, to można już gratulować zwycięstwa Kwiatkowi. Jest raczej oczywiste, że
      wyborcy Makówy zagłosują przeciw Kropie, czyli poprą kandydata PO, kimkolwiek
      by ten kandydat nie był.

Najbardziej Kropie zaszkodziło przyjęcie rekomendacji PiS-u. Wiadomo jednak, że
      rekomendację kaczory wymusiły, szantażując Kropę odsunięciem od Łodzi szosy
      Warszawa – Wrocław. Tak źle i tak niedobrze.

Ciekawe, że gdyby na drugim miejscu był Makówa, to Kropa zwyciężyłby na pewno w
      drugiej turze, bo elektorat Kwiatka poparłby raczej Kropę, niż Makówę.

Tak wygląda paranoja po Łódzku.

Kropa jednak jeszcze ma pewną szansę w drugiej turze. Musi tylko bez skrupułów
      dać sobie z żyłę Tymochowicza, lub coś podobnego i pozbyć się szybko, na miłość
      Boską, tego Piaskowego Dziadka, który, co otworzy usta, to kompromituje szefa.

Amen.
      • Gość: tylko nie kropek. Re: Kropa już jakby przegrał..... IP: *.toya.net.pl 13.11.06, 10:53
        jak dla mnie, Kropkowi zaszkodzilo to, co robil przez ostatnie lata... Przeciez
        te niby jego sukcesy, sa wynikiem dzialan innych ludzi... on im tylko uzyczyl
        swojej twarzy... Po za tym, na troche przed wyborami... cala Lodz rozkopana,
        wszedzie korki... a przez pare lat nie robilo sie NIC, no ale przed wyborami
        trzzeba pokazac, ze sie robi... Po za tym, np. Włokniarzy zrobione... ladnie,
        rowno, itd... ale Czy nie mozna bylo zrobic tego kompleksowo??? tzn. np. ulica
        Obywatelska... skrzyzowanie z wlokniarzy rowniutkie, sliczniutkie, mucha nie
        siada... a 50m. w glab obywatelskiej, w kazda strone, dziury, koleiny, zal i
        rozpacz... a za 0,5 roku znowu trzeba bedzie zmienic organizacje ruchu, i znowu
        korki... TYPOWA ŁÓDZKA PARANOJA... POWIEDZ NIE KROPKOWI!!!
    • Gość: lodzermensz Kropa już jakby przegrał..... IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 13.11.06, 10:29
      No, to można już gratulować zwycięstwa Kwiatkowi. Jest raczej oczywiste, że
      wyborcy Makówy zagłosują przeciw Kropie, czyli poprą kandydata PO, kimkolwiek
      by ten kandydat nie był.

Najbardziej Kropie zaszkodziło przyjęcie rekomendacji PiS-u. Wiadomo jednak, że
      rekomendację kaczory wymusiły, szantażując Kropę odsunięciem od Łodzi szosy
      Warszawa – Wrocław. Tak źle i tak niedobrze.

Ciekawe, że gdyby na drugim miejscu był Makówa, to Kropa zwyciężyłby na pewno w
      drugiej turze, bo elektorat Kwiatka poparłby raczej Kropę, niż Makówę.

Tak wygląda paranoja po Łódzku.

Kropa jednak jeszcze ma pewną szansę w drugiej turze. Musi tylko bez skrupułów
      dać sobie z żyłę Tymochowicza, lub coś podobnego i pozbyć się szybko, na miłość
      Boską, tego Piaskowego Dziadka, który, co otworzy usta, to kompromituje szefa.

Amen.
    • Gość: tylko nie kropek.. blagam... Tylko nie kropek.... IP: *.toya.net.pl 13.11.06, 10:32
      0 jego inicjatywy... wszystkie "jego" sukcesy, to wynik dzialan jego otoczenia,
      ktore nie ma z nim zbyt duzo wspolneg... on sam ma pomysly typu: zabrac
      ukrainskich przedsiebiorcow na PTAKA( rynek odziezy, glownie z chinszczyzna- cos
      jak maximus pod wawą), zamiast zorganizowac seminarium lub konferencje z
      udzialem łódzkich przedsiebiorcow... TO JEST WLASNIE KROPEK... Ze cos sie stalo
      za jego rzadow, to nie znaczy, ze dzieki niemu....
    • Gość: kohl Sondażowe wyniki: Kropiwnicki 35 proc., Kwiatko.. IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 13.11.06, 12:36
      Byłoby bardzo niedobrze, gdyby były zadymiarz i karierowicz bez ŻADNYCH
      uprzednich osiągnięć, czy sukcesów w swoim zawodzie zwyciężył z doświadczonym i
      dobrze sprawdzonym dotychczasowym administratorem miasta.
      Co prawda głosowałem na PO, ale za prezydenta wolę mieć Kropiwnickiego.
      Dwa krótkie pytania:
      1. Czy pan Kwiatkowski potrafi negocjować w langłydżu bez tłumacza i
      2. czy ma jakieś znajomości z jakimikolwiek decydentami w USA i Izraelu, czy
      też polega wyłącznie na swojej siłę przebicia? Bo, jak wiadomo, największą siłę
      przebicia mają barany.
      A pan Kropiwnicki jeśli chce mieć jakiś sukces wyborczy, to powinien
      rzeczywiście schować do futerału jednego swojego wiceprezydenta co najmniej na
      dwa tygodnie (a najlepiej na stałe).
      • Gość: Augustyn Zaczekajmy na programy... IP: *.lodz.mm.pl 13.11.06, 14:53
        Zaczekajmy na programy...
        Jak zwykle na tym forum, zwyciężają emocje. Pomówienie goni pomówienie itd.
        Po pierwsze-odpowiedzialność (może współodpowiedzialność) za Miasto bierze
        łódzka Platforma Obywatelska-partia, która nie miała żadnego radnego i niewielu
        członków Rad Osiedli. I choć radnymi zostało wielu rozsądnych platformersów, to
        nie wie nikt, jak sobie chłopaki (i chyba dziewczyny też-choć jedyneczek nie
        było żadnych) z Miastem poradzą. Zobaczymy, czy skończy się na bitwie o stołki,
        czy też łódzka PO sprawi nam niespodziankę i ujrzymy PROGRAM, na który Łódź
        czeka.
        Bo PROGRAMU na razie nie zobaczyliśmy! Ani Kropek, ani Kwiatek nie pokusili się
        o jakąś wizję Łodzi XXI wieku. Jeden się chwali dokonaniami, drugi gani
        pierwszego za zaniechania (choć nie bardzo precyzuje jakie konkretnie). Na dziś
        mamy więc wojnę wizerunkową i więcej nic.
        Czekam cierpliwie odpowiedzi na pytania: o prywatyzację mienia komunalnego,
        reformę łódzkiej oświaty itd.
        Zobaczymy.
        W każdym razie, w Radzie są tylko trzy ugrupowania (to nie do końca ścisłe, bo
        nie wiem ilu z PD się do niejdostało-to potencjalni partnerzy dla PO, która
        chyba nie ma większości; ciągle nie ma oficjalnych wyników).
        I dobrze. Sytuacja jest klarowna-nikt się nie wymiga od odpowiedzialności. Tym
        bardziej, że ewentualna "wtopa" PO, będzie przyczyną klęski w wyborach
        parlamentarnych za 3 lata. Opozycja będzie zwarta i bardzo silna (choć radni
        PiSu, to dość przypadkowo dobrani przez Jagiełłę ludzie; ergo: kto wie w jakim
        klubie będą za cztery lata?). Poza tym w ostatnim roku uaktywniły się
        stowarzyszenia skupiające wielu zapaleńców, którzy chcą Łódź zmieniać: Łódź na
        Fali, Projekt Łódź, Lotnisko dla Łodzi...i co tam jeszcze. Ci ludzie też będą
        władzy patrzeć na ręce. No i jesteśmy my-forumowicze, zawsze gotowi skopać
        władzy...
        Kropa wyciągnął Miasto z długów. Zaczął korzystać ze środków unijnych.
        Czas na "wielki skok", na który łodzianie czekają. Bez wzgledu na to, kto wygra
        (i do skoku się przyczyni), trudno mi sobie wyobrazić, żeby było gorzej.
        A teraz zaczekajmy spokojnie na programy kandydatów. I błagam: skończcie z
        wyzwiskami i pomówieniami.
        Łodzianie wszystkich dzielnic łączcie się.
        Augustyn
    • Gość: świeża łodzianka Re: Sondażowe wyniki: Kropiwnicki 35 proc., Kwiat IP: *.cns.net.pl 13.11.06, 15:32
      Mieszkam w Łodzi od kilku miesięcy i obce mi są zadawnione łódzkie spory i
      uprzedzenia. Aktywnie interesowałam się kampanią wyborczą - głosowałam na PO.
      Muszę jednak z przykrością stwierdzić, że pomimo najszczerszych chęci nie
      zdobyłam się na oddanie głosu na kandydata PO na prezydenta Łodzi. Moja
      naprawdę obiektywna ocena: Pan Kwiatkowski to NARCYZ, jego sposób wypowiadania
      się -nie tylko na temat przeciwników politycznych- budzi we mnie strach.
      łODZIANIE NIE GŁOSUJCIE NA TEGO KARIEROWICZA!!!!
      • Gość: Expat Re: Sondażowe wyniki: Kropiwnicki 35 proc., Kwiat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.06, 16:21
        Zwolennikom Kwiatkowskiego i jemu samemu należałby się kubeł zimnej wody na
        głowę . Sam oddałem głos na Makowskiego a w 2 turze będę głosował na Kropka na
        zasadzie mniejszego zła ,moi domownicy podobnie , a i kilka osób - głosujących
        na Makowskiego - na tym forum deklaruje przekazanie głosu Kropiwnickiemu .
        Kwiatkowski jest po prostu słaby i aż dziw że PO wystawiła w 2 co do wielkości
        mieście w Polsce takiego kandydata ( dlaczego nie Grabarczyk ?!!! ) .
        Co by o Kropiwnickim nie mówić i pisać to jednak jest to już w miarę sprawdzony
        człowiek .Mogą się nie podobać jego głupawe czapki i szarfy ,jego apodyktyczne
        sterowanie magistratem ,jego niepotrzebne wojaże , ale.......coś w mieście
        drgnęło i oddanie głosu na niego jest dość bezpiecznym wyjściem . Po klęsce ŁPO
        w wyborach do rady miejskiej odsunie zapewne ludzi takich jak Chądzyński którzy
        kompromitowali swój urząd więc to też jest plus . Kwiatkowski kompletnie nie
        wzbudza mojego zaufania ,mimo że zdecydowanie bliżej mi ideologicznie do PO niż
        PiS
        • kochanalodz Tylko Kwiatkowski!! 13.11.06, 16:54
          Chyba, ktoś zapomina, że Krzysztof Kwiatkowski jest jednym z dwóch
          wiceprezydentów, a oczekują od niego inwestycji na miarę prezydenta dużego
          miasta! To chyba lekka przesada bo uważam, że nie fair jest porównywać
          wiceprezydenta Zgierza do prezydenta Łodzi. Z tego wynika, że jeśliby ktoś miał
          zostać prezydentem Łodzi to tylko Kropiwnicki do końca świata......bo jest
          prezydentem Łodzi! Bzdura!! Liczy się program i osiągnięcia adekwatne do
          zajmowanego stanowiska a moim zdaniem Pan Kwiatkowski ma się czym chwalić(jak na
          zajmowane stanowisko).

W TVN24 słyszałem jak Jerzy Kropiwnicki pytał się czy człowiek, który jest
          tylko(wg niego) wiceprezydentem Zgierza jest gotów zająć fotel prezydenta
          aglomeracji. To ja mogę powiedzieć, że jakoś nie poczułem tego, że mieszkam w
          aglomeracji. Brak lotniska(dużego portu regionalnego), brak hoteli 4 i 5
          gwiazdkowych, zrujnowane kamienice i zabytki(np. przy ul.Pomorskiej - budynek
          Towarzystwa Kredytowego), brak podgrzewanych muraw na obu stadionach ŁKS-u i
          Widzewa, czy chociażby upadła ulica Piotrkowska - największy i najbardziej znany
          symbol Łodzi jest zaśmiecony, brudny, fasady kamienic pozostawiają wiele do
          życzenia, mnóstwo osób bezdomnych i żebraków, czy wreszcie brak zainteresowania
          władz miasta tą ulicą i tym samym ucieczka sprzedawców), oczywiście wspomnieć
          należy stan MPK, który jest STRASZNY!!!! Poza tym, SKANDALEM jest dla mnie, że w
          2 mieście(jak powiedział Kropiwnicki-aglomeracji) co do wielkości i liczebności
          w Polsce nie ma połączeń InterCity!!!

Podsumowując moim zdaniem lepszym kandydatem, lepiej rokującym na przyszłość
          Łodzi jest Krzysztof Kwiatkowski! Wszyscy znamy stosunek PiS-u do Łodzi(ciągłe
          pomijanie nas w dofinansowaniach)więc NIE głosujmy na Kropiwnickiego. STOP
          KROPIWNICKIEMU, STOP PISOWI!!!!!!!!!!!

Ja głosuję jak w pierwszej turze na Krzysztofa Kwiatkowskiego!!!!pozdr.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka