Dodaj do ulubionych

No i muszę niestety o policji....

07.10.08, 17:29
Jak w tytule. No po prostu "nie chcem, ale muszem" jak mawiał taki jeden z Gdańska:)
Dali mandat. I słusznie bo się należał. Za przewinienie na drodze (brak świateł mijania, 16.00 dziś tj. 07.10.2008) zatrzymał mnie pieszy patrol policji w łodzi na ulicy Li..... ,mniejsza o to gdzie:) Na Boga, przecież oni z moich podatków są utrzymywani!!! 25 minut z zegarkiem w ręku wypisywali mandat!!! W miedzyczasie coś tam sobie sprawdzali, nagle mnie pytają o nazwisko panieńskie matki!!!To ja się kuźwa pytam ,kto ten mandat ma dostać??? Ja czy mama??? Adresu z dowodu nie umiał rozszyfrować. Nazwę miejscowości z której pochodzę wziął za nazwę ulicy. A jak mu podałem (tego akurat wiedzieć nie musiał), w jakim powiecie się znajduje ta miejscowość(chodziło o powiat Łęczycki:), to już określić w jakim województwie ten powiat się znajduje nie potrafił!!! O zgrozo, przecież to, to już z tablicy rejestracyjnej wynika. To ja się pytam, co oni ci w tych mundurkach umieją??? Już miałem im zaproponować ,żeby wezwali kogoś z drogówki to będzie szybciej ,ale się w język ugryzłem:) Ja rozumiem ,że media łódzkie mają generalnie gdzieś północ województwa, że w telewizji łódzkiej rzadko coś o Łęczycy i okolicach usłyszeć można,że w radiach to już wogóle myślą ,że łódzkie to się za Zgierzem kończy, ale ,żeby policjant nie wiedział takich podstawowych spraw??? Z całym szacunkiem dla Policji, ale kogo Wy zatrudniacie? Co taki patrol robił w tym miejscu o tej porze? ?Dlaczego nie pójdzie między bloki uspokajać tych pajaców w dresach i adidasach na nogach???
Kończę już bo wyjdzie ,że jestem sfrustrowanym marudą który na wszystko narzeka ,ale mówię Wam ludzie ,czasami to się po prostu nie da inaczej:).... Pozdrawiam "sfrustrowanych"
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka