Dodaj do ulubionych

Ciekaw jestem, kto przygarnął te cioty....

09.11.03, 12:09
mam na myśli oczywiście "izakantysemitę" i "hitlernaziste". kto ma ich na
sumieniu? kto im powiedział o istnieniu Forum "GW"? przyznać się!!! takie
karły umysłowe same nie odnajdują rzeczy w inernecie przecież...

a tak poza tym to założę się że to jedna i ta sama, słaba i zakompleksiona
jednostka....

Obserwuj wątek
    • geograf Re: Ciekaw jestem, kto przygarnął te cioty.... 09.11.03, 13:02
      jak dobrze,że chociaż ten,który prowadzi słowną krucjatę wykazuje się taką
      erudycją i ynteligencyją...oj dobrze...

(żeby było jasne:owszem,obecne Forum mnie odstrasza,rezygnuję z niego,ale nie
      uważam,że chamstwo chamstwem tutaj się zwalczy...są inne sposoby)
      • Gość: zeke Re: Ciekaw jestem, IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 09.11.03, 13:42
        Mnie tez gnebi ciekawosc, kiedy wreszcie zrozumiemy z całą mocą, że największym
        zagrożeniem nie są biało- czerwone zebry pędzone wizją łatwej władzy i cashu,
        ani bezmyślni, chciwi ale swojscy i przewidywalni władzodzierżcy, ale ci ludzie
        o czarnych oczach, szkoleni od młodych lat w organizacjach, które pod pozorami
        legalnej działalności ciosają fanatyków tej koszmarnej idei chcącej wcisnąć
        społeczeństwo w ramy wzajemnej nienawiści, donosicielstwa i dyktowania co jest
        właściwe i uzasadnione moralnie. Tych ludzi jest już coraz więcej, mają ogromną
        moc przyciągania, bo niszczenie jest rzeczą tak łatwą i fascynującą(przykład
        tego forum). Ja tylko życzę sobie, abyśmy się kiedyś nie obudzili w świecie z
        jednym kanałem w telewizji, jedną gazetą i bojówkami zaprowadzającymi "ład" na
        ulicach w imię czystości społeczeństwa. To jeszcze nie jest chyba paranoja:)
        Na razie więc kładę kwiaty na mogiłce obok wiązanki geografa... Ale mam
        nadzieję że non omnis moriar:)forum.
        i pomyśleć, że kiedyś problemem byli lennon i beers-ach stare czasy:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka