Dodaj do ulubionych

Co sądzicie o 23 LO?

IP: 217.76.112.* 04.04.09, 15:37
Co sądzicie o 23 LO?
Obserwuj wątek
    • Gość: lilla Re: Co sądzicie o 23 LO? IP: *.toya.net.pl 19.04.09, 13:14
      sporo wyjść do kina, matfiz chodzi na politechnikę na wykłady 3 razy
      w miesiącu i przez cały semestr na laboratorium, jest projekt unijny
      z matmy, fizyki, chemii i biologii, czyli dodatkowe, bezpłatne
      zajęcia po lekcjach z obiadem, mają wycieczki, wykłady z naukowcami,
      takie tam różne :)
      • Gość: aga Re: Co sądzicie o 23 LO? IP: *.4web.pl 01.09.09, 11:56
        Bardzo dobra szkoła. Jestem już na studiach, UŁ, dzienne, dostałam się tam,
        gdzie chciałam. Koleżanki z czwórki i z trójki niestety nie....
        Dużym atutem szkoły jest jej przyjazna atmosfera, park, w którym siedzi się na
        przerwach, normalni, zwyczajni, weseli ludzie.
        • Gość: Była uczennica Re: Co sądzicie o 23 LO? IP: *.toya.net.pl 15.09.09, 20:32
          Cyba mój przedmówca bądź przedmówczyni pomyliła liceum bo 23 takie jak pamiętam ja z 2007/08 to szkoła beznadziejna.Dyrektorka ma mniemanie o tej szkole co najmniej jakby to miała być jedynka Kopernika:/ Kadra nauczycielska z którą miałam do czynienia masakryczna,ani jednego nauczyciela nie wspominam dobrze,niektórych tylko neutralnie.Atmosfera w szkole fatalna,zero luzu tylko ciągle jakieś problemy ze strony nauczycieli i dyrekcji no po prostu żal...Ludzie też niezbyt,choć z kilkoma osobami do tej pory mam kontakt:)Jedyny pozytyw:) Jeśli chodzi o studia to dostałam się na dzienne,ale tylko dzięki mojej ciężkiej pracy bo ze strony szkoły przygotowanie było co najmniej śmieszne jak np.fakultety z WOS-u:] NIE POLECAM
            • Gość: olimp Re: Co sądzicie o 23 LO? IP: *.43.254.17.ipv4.supernova.orange.pl 27.03.18, 16:36
              mam wrażenie że połowe oponii tutaj pisza pupilki nauczycieli lub oni sami! jedyna fajna rzecz w szkole to muzyka na przerwach reszta to porażka i katastrofa! zamykanie szkoly podczas przerw jak w obozie,sprawdzanie ucznia na kazdym kroku,grzebanie w plecakach,wyrzuacanie telefonu do kosza..i ktos nazywa to fajna szkola?prosze nie mydlic oczom przyszym kandydata bo uciekna stad i tak szybciej niz myslicie..
    • Gość: Sylwunia Re: Co sądzicie o 23 LO? IP: *.toya.net.pl 14.11.09, 14:39
      Szkoła beznadziejna nie polecam! To byl najgorszy blad w moim zyciu
      ze tam poszlam ! Nauczyciele w ogole nie ucza a wymagaja...jedynie
      biologia u pani O jest prowadzona normalnie i mozna sie czegos
      nauczyc.
      Totalna masakra same problemy ze strony nauczycieli tak jak juz ktos
      wczesniej napisal. Czesto mowia ze jestesmy matolami glabami i
      uslyszec mozna same obelgi. Najgorsza szkoła!! Przygotowanie do
      matury na bardzo niskim poziomie... ja zdaje w tym roku i ciezko to
      widze:( Dziwie sie tym ktorzy mowia ze sa zadowoleni,panuje mila
      atmosfera itp Nigdy tej szkoly nie bede wspominac milo! Nawet same
      minusy co do wygladu:
      Wewnatrz wyglada jak wiezienie , baraki a na scianach w niektorych
      salach grzyb. Byl okres ze w sali historycznej w czasie deszczu
      padalo uczniom(ci ktorzy siedzieli pod oknem) na glowe;/ Totalne dno!
        • Gość: uczennica Re: Co sądzicie o 23 LO? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.10, 23:22
          Nauczyciele są beznadziejni a na temat pani Dyrektor to nawet nie będę się wypowiadała... łazienki są w strasznym stanie nie mówiąc już o salach w których są zacieki na ścianach od deszczu a karty do drzwi założyli tylko nie wiem komu są one potrzebne...chyba żeby kolejka przy wychodzeniu była. Nie jestem zdziwiona, że tak mało osób przyszło w tym roku do tej szkoły.
          • Gość: learn56 Re: Co sądzicie o 23 LO? IP: *.toya.net.pl 22.02.11, 20:14
            Jeśli chodzi o szkołę to ogólnie spoko ..jakoś nie mam zarzutów ... rówieśnicy -hmm zależy na kogo się trafi. Nauczyciele ...tu można byłoby rozwinąć swoją wypowiedź. Rzeczywiście wśród nauczycieli zdarzają się takie tzw."elementy" że chyba ich nie będę dobrze wspominać..(nie będę tutaj pisać inicjałów ,bo nie mam zamiaru nikogo zrażać do danej osoby) . Pani Dyrka- nie mam nic do kobietki (ale jak to ktoś wcześniej napisał ma wysokie mniemanie o sobie), osobiście wolę panią wice . Z tymi kartami to jedna wielka porażka . Zrobili z nas więźniów i taki jest tego finał .
            • Gość: ca Re: Co sądzicie o 23 LO? IP: *.toya.net.pl 21.05.11, 10:19
              ja nie wiem, o co wam naprawdę chodzi, szkoła jest świetna, porównując atmosferę w innych liceach, to jest zajebista. jeżeli mówicie o tym jaka jest beznadziejna, to zapraszam do innych liceów abyście zobaczyli jak jest w innych! np, 20 liceum - porażka.. w środku wygląda jak psychiatryk... nie wiem bardziej prestiżowe.. 4ka? zima uczniowie w kurtkach chodzą bo kaloryfery grzeją słabo a okna są stare. co do uczniów - uważam ze większość z nich jest naprawdę spoko, nauczyciele? szczerze powiedziawszy nie mam z nimi najmniejszego problemu - jak się nie uczysz i masz wyjebane na szkole to jasne ze będziesz mieć na pieńku z nauczycielami. ;) a karty - mówicie" wiezienie", a jestem ciekawa ile razy przeszliście z kimś albo pod bramka ;)) także ja polecam to liceum, uważam ze 23 jest naprawdę dobre. A fakt że P.dyrektor jest taka a nie inna, sprawia że szkoła się rozwija. wy chcielibyście aby nauczyciele nie wymagali nic, najlepiej wgl nie przychodzili do szkoły albo były wolne lekcje, wy mielibyście super oceny, zdali maturę na 100% i w ogóle najlepiej jakbyście nie musieli do niej chodzić. przesadzacie z tymi kartami, naprawdę, czy mieliście jakiekolwiek nieobecności spowodowane karta :))))???? myślę ze nie;] bo lista jest sprawdzana na LEKCJACH!! ile razy się zdarzyło ze zapomniałam karty i nikt NIC mi nie zrobił.
              polecam lo :) Okna są wymienione nowe; sale są ładne, zadbane; na lekcjach wf-u, gdy jest ciepło wychodzimy do parku. najważniejsze jest to ze nauczyciele traktują cie jak człowieka a nie jak osobę która ma mieć zajebiste oceny z każdego przedmiotu, są wyrozumiali, ale wszystko ma swoje granice ;) Ja osobiście nie boję się chodzić na lekcje, ponieważ nauczyciele nie "dupią" na chama uczniów:)
              • Gość: takżeten. Re: Co sądzicie o 23 LO? IP: *.toya.net.pl 07.06.11, 21:39
                Prawda jest taka, że zrobili trochę z 23LO więzienie . O szkole na chwile się zrobiło głośno, bo " łał .karty i w ogóle " ale czy tak na prawdę było to potrzebne? Więcej uczniów przyszło ? Szkoła się zrobiła sławna ?.
                Fakt faktem szkoła jest świetna(polecam). Nauczyciele są i Ci z powołania, którzy potrafią uczyć, zachęcić do lekcji ..nabywania wiedzy(np lekcje niemieckiego u pani P, czy historii u pani T) ale są i Ci których jak się słucha na lekcji to przychodzą na myśl słowa" wtf . co oni tutaj robią ? o co im chodzi?".
                Szczerze cieszę się, że wybrałam to LO.. od samego początku spodobało mi się ;-) Pozdrawiam :]
          • Gość: gość Re: Co sądzicie o 23 LO? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.11, 21:05
            Poza tym i tak bardzo malo osób korzystało z tych kart.. no cóz tu dużo mówić szkoła ,która własciwie nie powinna funkcjonować utrzymuje się jedynie dlatego,że przyjmują wszystkie osoby(ponieważ próg punktowy jest niski) w efekcie nie zdające osoby tworzą klasy o roczniku niższym. Cała prawda o tym liceum :)
            • Gość: ukop Re: Co sądzicie o 23 LO? IP: *.43.254.17.ipv4.supernova.orange.pl 27.03.18, 16:42
              czytając te opinie osób broniących placówke robi mi sie slabo..rozumiem ze komus moze podobac sie terror nauczycieli kazdy ma inne preferencje ale ludzie zauważcie ile w tej szkole rzeczy robionych jest na minus..mydlenie oczu ze szkola fajna na drziwach otwartych przyjemna atmosfera a kiedy juz tam pojdziesz grubo sie zdziwisz szkola jak wieznienie te bramki w ogole nikt z tego nie korzysta praktycznie zawsze wejscie otwarte jedna wielka kpina zrobili to dla szpanu nie wiem jak to nazwac..moglbym lac wode o tej szkole przez kilka stron radze przeczytac kazda opinie tutaj i zobaczyc jakie wiekszosc ludzi ma zdanie szkola jest BEZNADZIEJNA widac to po tym ilu uczniow ja opuszcza odradzam kazdemu chybaze lubisz byc ponizanym przez naucziela i szykanowany przez niego
    • Gość: gość Re: Co sądzicie o 23 LO? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.11, 21:00
      Zdecydowanie nie polecam tej szkoły. Przez całe 3 lata ,kiedy uczęszczałam do szkoły nie było ani jednej osoby, która miałaby średnią powyżej 4,2. Najlepsze,że problem nie leżał w tym,że do szkoły chodziły osoby ,które się nie uczyły. Problemem był system oceniania nauczycieli, nigdy nie można było niczego załatwić z dyrekcją. Brak wyrozumiałości dla osób uczących się w tym liceum.. hmm ,tak ! To własnie było to co lubiło się powtarzać. Byli nauczyciele ,którym naprawdę zależało na uczniach , to fakt :) Jeżeli chcesz zmarnować sobie trzy najpiękniejsze lata życia i ciągle stresować się każdą lekcją to idąc do tego liceum jesteś na dobrej drodze ;)
      • Gość: Gość Re: Co sądzicie o 23 LO? IP: 188.95.24.* 31.10.11, 14:36
        Nie wiem czy wiecie, ale Uniwersytet Łódzki w piątek organizuje spotkanie z pracodawcami i doradcami zawodowymi. Będą mówić m.in o tym co warto zdawać na maturze i jaki kierunek studiów wybrać żeby później mieć dobrą pracę. Na tej stronie jest więcej szczegółów:

www.facebook.com/startwkariere
      • Gość: były uczeń Re: Co sądzicie o 23 LO? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.01.13, 15:55
        ja tą szkołe skończyłem chyba w 2005 roku i była to wtedy dobra szkoła- ciągle mile wspominam niektórych nauczycieli a niektórym jakbym spotkał to.... ale to jak wszedzie - za moich czasów mówiono że to kibel bo wszystko w płytkach było jak ktoś chciał popsuć opinie to zawsze coś znalazł - gimbaza teraz chce nic nie robić żeby było cool jak na ameryańskich filmach iść korytarzem żeby sie wszyscy ogladali jakieś tam american pie bullshit - wszystko zależy po co sie idzie do szkoły jak ktoś chce kuc i mieć dobre oceny to nawet w bambusowej chacie w bangladeszu sie mu to uda - nauczyciele nie są po to żeby sie uczyć za was tak jak na studiach dają wam temat i ryjcie sobie sami - macie internet a tam jest wszystko - jak ktoś chce sie prześlizgnąć przez edukacjje po najmniejszej lini oporu to też mu sie to uda jak zakombinuje i nie ważne czy to staszic zamoy czy jakaś badziewna szkoła - jak mówią angole if there's a will there's a way. tyle
    • Gość: uczeń Re: Co sądzicie o 23 LO? IP: *.toya.net.pl 03.04.13, 18:25
      A więc ja powiem jak jest teraz: sale zostały odnowione i to porządnie sala od niemieckiego wygląda jak parlament europejski w bibliotece można wypożyczyc podręczniki i cwiczenia jeśli ktoś zapomniał zabrac korytarze zostały na nowo pomalowane. Są nauczyciele lepsi i gorsi ale to zależy od Ciebie i Twój stosunek do nich Pani dyrektor trochę się zmieniła i w niektórych przypadkach zwalnia nas wcześniej do domu Odnośnie wyjśc to faktycznie klasa II (matematyczno fizyczna) ma organizowane wyjścia na politechnikę. Są również zajęcia z prawa wycieczki też się zdarzają w tym roku jest wycieczka nad morze (klasa I z II) na 4 dni. Nauki też jest sporo ale jak to w każdej szkole Jak coś to pytajcie postaram się odpowiedziec na wasze pytania :)
      • Gość: UCZEŃ Re: Co sądzicie o 23 LO? IP: *.toya.net.pl 23.01.14, 16:47
        na szczęście szkoła nie została i nie zostanie zlikwidowane gdyż byłoby to niezgodne z prawem. Szkoła jest naprawdę super. Te sale to prawda i korytarze również. Bramki mhm da się przeżyć. Jak nie masz karty to przechodzisz pod bramkami a jak nie to można po prostu przejść z kimś. Można to przełknąć. Powstają nowe klasy o zupełnie nowym profilu. Nie wiem czy ktoś spotka klasę o podobnym profilu w innej szkole. W XXIII są szafki. nie takie jak w XX LO że odchylisz kawałek blachy i możesz wszystko wyjąć, tylko porządne, na kluczyk, który ma tylko uczeń i pani z sekretariatu. Naprawdę polecam. I to że w szkole nie ma ucznia który miałby średnią powyżej 4,2 to kłamstwo bo jest takich osób z 5 czy 6. Nie jest to ogrom ale żeby mówić że nie ma żadnej to chyba ktoś naprawdę nie lubi tej szkoły, żeby gadać takie bzdury nie mając o tym pojęcia.
    • marta.strzelczyk1 Re: Co sądzicie o 23 LO? 17.04.14, 23:51
      szkoła powinna nosić miano szkoły humanistycznej a raczej o profilu polonistycznym. w szkole jeden polonista trzęsie wszystkimi . jeśli lubisz biologię, matematykę , historię a polski nie jest twoją mocną szkołą to zastanów się nad innym wyborem bo znienawidzisz polski a inne przedmioty zawalisz bo będziesz uczyć się tylko polskiego i nie licz na pomoc rady pedagogicznej bo wszyscy się boją jednego pedagoga !!!!
    • Gość: kania Re: Co sądzicie o 23 LO? IP: *.toya.net.pl 24.06.15, 15:04
      Jak dla mnie szkoła spoko, przede wszystkim wyważona <3 Mnóstwo eventów: wyjścia do muzeum kinematografii, wykłady na Uniwersytecie Łódzkim, dni sportu, konferencje naukowe, rywalizacje klasowe i dżokery;) W ratowniczej możliwość ukończenia kursów WOPR i GOPR. Nie sądzę aby inna szkoła mogła się tym pochwalić.
      Uczyć się trzeba, ale gdzie nie trzeba..... Ja osobiście polecam
    • Gość: uczennica Re: Co sądzicie o 23 LO? IP: *.astral.lodz.pl 06.04.16, 17:24
      Super liceum. Nauczyciele przemili, wielu uczy poprzez zabawę i dzięki temu uczniowie chętniej wpajają sobie wiedzę. Dyrektorka jest niezwykle przemiłą kobietą i zawsze służy pomocą. Uczniowie nie są nastawieni do siebie negatywnie, każdy każdemu pomaga, nie ma nieprzyjemnych incydentów i wszyscy traktują się jak rodzina. Polecam!
    • Gość: Uczeń Re: Co sądzicie o 23 LO? IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 27.10.16, 17:49
      Jeśli nie chcesz żeby obcy ludzie(nauczyciele) wtrącali się w twoje życie i traktowali Was jak dzieci to nie idźcie do tej szkoły. Nie liczcie tez na dobre lekcje angielskego, nauczycielki tego języka są totalnie nie ogarnięte.
      P.S w tej szkole panuje wielki kult ks. Tischnera, jeśli nie masz ochoty przez trzy lata słuchać jego mądrości i cytatów, to daj sobie spokój z 23LO.
    • Gość: szkola Re: Co sądzicie o 23 LO? IP: *.43.254.17.ipv4.supernova.orange.pl 21.02.18, 20:58
      mimo tego,że post był ddodany juz pare lat temu chciałabym wcisnąć swoje ,5 groszy' na temat szkoly..zaczne od tego ze do liceum trafilam przypadkowo dowiedzialam sie o nim od rzekomo 'zadowolonych' uczniów teraz juz wiem ze byli oni na sile zmuszani do dobrego promowania szkoly ja tez bylam zmuszana do takiej inicjatywy probowano mi wmowic ze jesli nie przyjde na drzwi otwarde nikt nie usprawiedliwi mi nieobecnosci i moja ocena z zachowania moze zostac zmieniona na nizsza..wracajac do tematu szkoly sam jej poziom jest beznadziejny nacisaknie na sile na jezyk polski jesli go nie lubisz nie masz po co tam isc nauczycielka stawia go na pierwszym miejscu nawet jesli pojdziesz na profil matematyczny stala presja na uczniu pogróżki ze nie dopuszcza cie do matury..wiele nauczycieli nie podchodzi do swoich lekcji tak jak powinien a wymaga na prawde duzo moze podam przydlad na lekcji pani siedzi przed laptopem a nam kazala na ocene przez 45 minut streszczac temat odpowiadac na pytania ktore zadala plus pisac rozprawki (wspomne ze czesto dopiero wchodzilismy w nowy dzial) czesto zdarzalo sie ze pol klasy nie mialo nic kompletnie nie znalo odpowiedzi wtedy nauczyciel rzekomo wykwalifikowany szydzil z nas uzywajac tekstow typy 'czola mysla nieskalane' 'nie umiesz odpowiedziec na proste pytanie' czastem uzywano nawet sformulowania sieroty..ciagly terror ucznoiwe boja sie zglosic do odpowiedzi poniewaz zawsze bedzie zle i skonczysz i tak z 1..sam system oceniania straszy nauczyiele mowia ze na sprawdzianie bedzie ten dzial a daja zupelnie co innego oczywiscie sa przypadki fajnych nauczycieli ktorzy sa tutaj dla nas uczniow ale to rzadkość najczesnije rezygnuja z placowki 23..duzo osob pisze o jakis wyjsciach spedzilam tutaj 2 lata i co?ani jednego jakiegos wyjscia do planetarium na spotkania z ważnymi osobowościami jedyne nasze wyjscia bylo do kina charlie(gdzie filmu sa sprzed kilku kilkanastu lat puszczane na projektorze czeto z napisami)sam wyglad szkoly odstrasza wyglada jakby zatrzymala sie w czasie w czasie kiedy jest chlodno kaloryfery zimne (jedna z nauczycielek kazala uchylac okna bo zauch)podczas kiedy wielu uczniow bylo chorych i siedzialo w bluzach w wakacje natomiast okna pozamykane..wspomne jeszcze ze pomino wieku juz osob prawie doroslych majacych po 16/17/18 lat nadal beda traktowac cie jak dzieci nieznajace zycia nie dadza dojsc do slowa i wypowiedziec opini kazde twoje slowo zostanie obrocone przeciwko tobie na pomoc wychowawcow w szczegolnosci niektorych(wspominalam ze trafiaja sie nauczyciele fajni i wyrozumiali) nie ma co liczyc jestes pozoztawiony sam sobie..przez szkole a raczej nauczycieli a raczej podjescie do ucznia zaczelam wagarowac nie chcialam tam chodzic narobilam sobie straszych zaleglosci..duzo osob w ciagu roku zmienia szkole na inna nie moze tam wytrzymac zreszta jakie dziecko po uszlyszeniu slow 'nie dopuszcze cie do matury' chcialoby tam zostac..jednym zdaniem dla mnie ta SZKOLA BYLA BLEDEM ZYCOWYM DNO I WODORSOTY.. wiem ze opinie sa podzielone a moja wypowiedz jest dosc dluga ale mysle ze duzo osob ma takie same odczucia tymbardziej ze juz kilka razy liceum mialo byc zamkniete ze wzgledu na mala ilosc dzieci ktore ciagle sie wypisywaly mam nadzieje ze pomoge jakos innym w wyborze szkoly a moja wypowiedz moze i krytyczna ale da komus do myslenia
    • Gość: jdndkij Re: Co sądzicie o 23 LO? IP: *.toya.net.pl 27.03.18, 16:27
      Moja opinia o 23LO ? Długo się zastanawiałam czy ją napisać, ale jeśli to ma pomóc komuś w podjęciu decyzji o wyborze tej szkoły to ją napisze. Po dwóch latach w tej szkole widzę same jej wady. Niby poziom jest niski, ale uwierz mi wcale tak nie jest. Jeśli nie lubisz j.polskiego to lepiej nie wybieraj tej szkoły. Będziesz musiała poświęcać swój każdy wolny czas na jego naukę tylko po to, żeby dostać 2 która zdaniem nauczycielki i dyrektorki jest dobrą oceną. Ocenia prace na swoim wysokim poziomie. Nawet jak zrobisz pracę dla chętnych możesz z niej dostać 1 oczywiście wpisze ją w dziennik, ale wagi 0. Musisz pisać słowo w słowo tak jak ona, bo jak napiszesz inaczej to już ci nie zaliczy. Do tego wszystkiego straszyła nas, żebyśmy uważali co wstawiamy w internet bo ona ma znajomości i wszystko wie. Język angielski też nie jest mocną stroną tej szkoły. Nauczycielki nie potrafią w ogóle go uczyć. Jest jeszcze wspaniały przedmiot informatyka, który w ogóle ci się nie przyda i nic z niego nie wyniesiesz. Nauczyciel wychodził z klasy i wracał pod koniec dwóch lekcji. Robił beznadziejne trudne sprawdziany i prace które nie miały w ogóle sensu. Kiedyś pod koniec sprawdzianu wyłączył mi komputer bo niby ściągałam. Miał gdzieś to że zapłakana wybiegłam z sali. Nauczycielka od chemii za używanie telefonu na lekcji wyrzuca ci go do śmieci, myślicie że żartuje ? Niestety nie. W mojej klasie było kilka takich przypadków co było dla mnie ogromnym szokiem. W szkole miało być dużo wyjść a to do radia czy na wywiady. Byłam dwa lata w tej szkole i jedyne wyjścia to były kina czy teatry, które są w każdej innej szkole. Czasami zdarzają się też warsztaty, ale nie są związane z kierunkiem na którym jesteś. W drugiej klasie dochodzą ci przedmioty na które musisz chodzić np w klasie medialnej była to filozofia. Były to bardzo nudne zajęcia na które kazano nam chodzić, bo nauczycielka straszyła nas obniżeniem oceny z zachowania jak i również j.polskiego. Właśnie nie obecności. Jeśli się spóźnisz nawet 2 minuty będziesz słyszeć komentarze typu "Dzwonek dzwoni dla ciebie inaczej ?". Nie ważne skąd dojeżdżasz nie będzie ich to interesowało. Nauczycielka nie chce usprawiedliwiać godzin, jak nie było cię jeden dzień to już patrzy na ciebie z pogardą. Każą nam uczestniczyć w dniach otwartych oczywiście kto nie przyjdzie ma nieusprawiedliwiony cały dzień. No i są jeszcze super szafki- małe i ciasne. Jak kilka klas kończy o tej samej godzinie robi się tam tłok i nie da się przejść. Jedynym plusem tej szkoły to muzyka na przerwach.
    • Gość: uczennica 23lo - n Re: Co sądzicie o 23 LO? IP: *.toya.net.pl 29.04.20, 16:41
      29.04.2020R. No to czas powiedziec troche prawdy o tej badziewnej kadrze, jesli kiedykolwiek przeczyta to jakis nauczyciel to serdecznie po tych 3latach życze wam zeby ktos w zyciu traktowal tez was tak samo jak wy uczniow. pani od polskiego - pani K chyba pomyliła prace nauczyciela z tresurą zwierząt. Zeby na lekcji czlowiek nie mogł nawet czuć sie swobodnie tylko jak na jakimś skazaniu, bo królowa jest tylko jedna w sali. Wielce wymądrzająca się sztywna baba której marzeniem jest być tyranem. Niby uczy szacunku a sama go nie okazuje. Nauczyciel historii, jemu prace tez chyba sie pomyliły, zasady schowane chyba w kieszeń. Zero pohamowań do tego jak zwraca sie do uczniow, nie wspomne jak cudownie nauczyciele potrafią się mścić. Lekcja matematyki z panią D. w zajęciach uczestniczy tylko połowa uczniów, bo co? Bo niektórych obowiązują inne zasady? Angielski? hmmm w tej szkole w sumie go nie ma. Lekcja 45min to w rzeczywistości 10 min. Jak ogólnie pracują nauczyciele? Nie robią nic. Polski- nauczycielka czyta podrecznik w ktorym nie ma informacji z ktorych bedziemy rozliczani. Podawana notatka. Ani razu nie zrobila z nami jakieś rozprawki. Sprawdziany, na ktorych wymaga informacji których z nami nie omawia. przez 3 lata cala klasa miala złe wyniki. Ale przecież to była nasza wina, nikt nie pomyślał, że może praca tej o to królowej nie przynosi efektów, że może trzeba wprowadzić inne metody, aby uczniom pomóc,a nie jeszcze dowalić. Szczerze to w tej szkole kazdy robi co chce. Zmarnowałam swoje 3 lata.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka