Dodaj do ulubionych

bioenergoterapeuta łódź

03.07.09, 14:20
chcialam zapytac czy zna ktos jakiegos bioenergoterapeute z lodzi?
wiem, wiem, na googlach jest kupe ogloszen, ale chcialam jakiegos
sprawdzonego.

aha, na wypadek, gdyby ktos zechcial drwic z mojego posta (bo jak
wiadomo, roznych ludzi sie na tym forum spotyka), to z gory zycze
mu/jej zdrowia, zeby nigdy nie mial/miala do czynienia z
nieuleczalna choroba, kiedy to probuje sie ratowac bliska osobe
wszelkimi sposobami.

z gory dziekuje za odzew.
Obserwuj wątek
        • Gość: ppp Re: bioenergoterapeuta łódź IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.01.10, 19:11
          Czyżby zżerała Cię zazdrość?Skoro tak dużo wiesz o nim to musisz
          znać go osobiście a może zalazł Ci za skórę? Skąd taka znajomość
          rzeczy żeby wypowiadać się , że ktoś jest kiepski lub że się
          wypalił. Naprawdę wiesz od czego? to super tylko nie zapominaj że
          nie jesteś anonimowy a dalszy ciąg Twojej wypowiedzi można
          zakwalifikować jako pomówienia a to jest karalne, pamiętaj o tym.
          Może spróbujesz opanować bajer tak jak on i trzepać kasę jeszcze
          lepiej, ech Tomasz.
        • Gość: tomasz Re: bioenergoterapeuta łódź IP: *.toya.net.pl 14.01.10, 17:52
          Z przyczyn o których nie będę teraz pisać
          nastąpiła pomyłka dotyczące stwierdzenia że pan sznajder podrywa kobitki i dzięki temu nieźle zarabia chciałbym przeprosić za to pomówienie .Chodziło mi o innego uzdrowiciela ale nie będę pisać o kogo chodzi, nie warto!Tago rodzaju pomyłki nie powinny mieć miejsca (ŹLE COŚ USŁYSZYMY ,ŹLE ZROZUMIEMY I NIEPOROZUMIENIE GOTOWE)Bije się w piersi!.Mam tylko nadzieje że ten Pan Sznajder jest godny polecenia w przeciwieństwie do pana którego mam na myśli.Jeszcze raz przepraszam i zwracam honor.
          • Gość: Tomasz Re: bioenergoterapeuta łódź IP: *.toya.net.pl 16.01.10, 12:48
            Chce jeszcze dodać że wszystkie fora internetowe zostały storzone po to aby mieć możliwość wypowiedzi na różne tematy.Osoby które stają się w pewnym sensie osobami publicznymi muszą liczyć się z tym że nie wszyscy będą pochwalać ich poczynania i nie wszyscy będą ich uwielbiać(nikt z nas nie jest idealny).Pojawią się i dobre i złe opinie a zwłaszcza jeśli temat dotyczy tak kontrowersyjnego zawodu jakim jest bioenergoterapia.A straszenie ukaraniem za stwirdzenie że ktoś lubi kobitki i wie jak robić kase jest troch śmieszne a zarazem nie fajne. Ostatecznie nie padły tu słowa że osoba ta okradła ,zabiła ,zgwałciła kogoś czy uwiodła a to że ktoś nie uważa pewnego Pana za dobrego specjaliste w swoim zawodzie ,ma do tego prawo.Przypominam że groźby pod czyimś adresem też są karalne a my żyjemy w wolnym kraju gdzie istnieje wolność słowa i coś takiego jak ochrona danych osobowych.Jeśli niektórzy nie są przygotowni na słowa krytyki to niech lepiej zamkną się w swoich pieleszach domowych i z nich nie wychodzą.A pana SZAJDERA jeszcze raz przepraszam za pomyłke i zwracam honor.
            • Gość: ppp Re: bioenergoterapeuta łódź IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.01.10, 02:31
              tak naprawdę chodziło mi tylko o to, że łatwo jest komuś zarzucić
              wypalenie się czy to że jest kiepski nie podając jakie masz podstawy
              i doświadczenia aby tak napisać a poza tym jakie masz moralne prawo
              do tego aby komukolwiek wystawiać takie świadectwo.Masz rację fora
              internetowe zostały stworzone po to aby wyrażac różnorodne opinie na
              każdy temat tylko uważam, że żeby wypowiadać się tak krytycznie na
              czyjś temat trzeba być lepszym w tej dziedzinie od tego człowieka.
              Nieznam człowieka ani nie korzystałem z jego usług o którym tak
              krytycznie się wyrażałeś a w którego stanąłem obronie odniosłem
              poprostu wrażenie, że czujesz do niego osobistą urazę a to nie
              pozwala moim zdaniem na obiektywną ocenę.Być może masz podstawy i
              prawo do wypowiadania takich osądów ale używając nazwiska tego pana
              przestaje to być szmieszne a staje się nie fajne. Może reaguję zbyt
              alergicznie ale sam byłem kiedyś w takiej sytuacji jak ten pan i
              żadne przeprosiny nie były w stanie naprawić tego co spowodowały
              słowa bezpodstawnej krytyki. Myślę, że do wszystkiego trzeba
              dorosnąć nie tylko do przyjęcia słów krytyki ale również do ich
              wypowiadania, chociażby po to aby nie przepraszać.
              • Gość: tomasz Re: bioenergoterapeuta łódź IP: *.toya.net.pl 18.01.10, 11:26
                ppp jeśli możesz czytaj dokładniej czyjeś wypowidzi .Już jakiś czas temu napisałem że nastąpiła(z przyczyn o których nie będę się rozpisywać) pomyłka i że nie chodziło o tego bioenergoterapeute o którym była mowa, za co również przeprosiłem.Nazwiska osoby o której myśle już nie wymieniłem .A ty drążysz ten temat zupełnie niepotrzebnie.Pisząc "nie znam człowieka o którym się tak krytycznie wyraziłeś ,nie korzystałem z jego usług itp." dajesz do zrozumienia że jednak chodzi o tę osobe o której była mowa, co jest bzdurą.Wiem że takie pomyłki nie powinny mieć miejsca a jesli się przydarzą trzeba mieć odwage się do nich przyznać i to właśnie uczyniłem.A co do osoby pod której adresem skierowałem swoje krytyczne uwagi i której nie wymieniłem z nazwiska, wierz mi mam dużo racji.Jeszcze jedno ,PPP czy nie zdarzyło ci się nigdy wypowidzieć negatywnie na czyjś temat ?Czy swoimi słowami nigdy nikogo nie zraniłeś? czy nie zrobiłeś nigdy nikomu wstydu? Jeśli tak to czy miałeś do tego moralne prawo?
    • Gość: Paula Re: bioenergoterapeuta łódź IP: 193.138.241.* 29.11.09, 14:12
      Jak łatwo i prosto jest szkalować i oczerniać drugich używając
      niewybrednego języka, nie mając nic konstruktywnego do powiedzenia w
      danym temacie. Kim wy jesteście wypowiadający się. Jaką macie wiedzę
      o bioenergoterapii, by podważać jej skuteczność. Kto z was
      niedowiarków zrobił cokolwiek, by dowiedzieć się na czym polega
      uzdrawiania energetyczne. Wszyscy jak te barany powtarzają, że to
      ściema, kasa, i nic więcej. Ale to nic. Bioenergoterapeuci i tak
      robią swoje, wbrew wyklęciom przez KK oraz obelżywych i niezasadnych
      wypowiedzi na forum. Nikt i nic nie przeszkodzi w uświadamianiu
      ludzi w jakiej sferze działa bioenergoterapia i jak może
      potrzebującym pomóc. Wybór do nich należy.
      A wypowiedzi obelżywe i tak się ignoruje, więc cała wasza para i tak
      idzie tylko w gwizdek.
      • protz Re: bioenergoterapeuta łódź 29.11.09, 21:01

> Jak łatwo i prosto jest szkalować i oczerniać drugich używając
        > niewybrednego języka,

Stwierdzamy tylko fakty.

> niedowiarków zrobił cokolwiek, by dowiedzieć się na czym polega
        > uzdrawiania energetyczne.

Spoko, daj link do jakiś badań klinicznych potwierdzających skuteczność
        bioenergoterapii.
        • Gość: Paula Re: bioenergoterapeuta łódź IP: 193.138.241.* 30.11.09, 17:17
          To ty daj link potwierdzający całkowitą skuteczność współczesnych
          chemicznych metod leczenia raka i dziesiątek innych chorób, które
          leczy medycyna konwencjonalna chemicznie wyprodukowanymi lekami.
          Nikt nie zrobi kosztownych badań klinicznych po zabiegach
          bioenergoterapeuty, bo musiał by przyznać się, że to działa i
          jeszcze wywalić na to kasę. Kliniki działają według zasad zwykłej
          medycyny i nikt tam badań klinicznych nie będzie robił na działanie
          bioenergoterapii (czytaj: skutecznej konkurencji), bo nie ma w tym
          swojego interesu. Lekarze boją się jak ognia bioenergoterapii. Nawet
          jeżeli są jej przychylni i popierają ją w duchu, i czasami sami z
          niej korzystają, nigdy się do tego nie przyznają, bo stracą
          możliwość wykonywania zawodu lekarza. Wiesz, że były takie
          przypadki. Bioenergoterapeutom tak naprawdę nie zależy, by wszyscy
          uwierzyli w to co robią. Ważne jest, że skutecznie pomagają
          potrzebującym w powrocie do zdrowia, i to jest najważniejsze, oni są
          świadkami uzdrowienia oraz niektórzy lekarze oniemieli ze
          zdziwienia, że ktoś wbrew ich rokowaniom wyzdrowiał.
          Niedowiarków i sceptyków oraz opluwaczy odsyłam do wiedzy, którą
          posługują się bioenergoterapeuci.
          Nadmienię, że każdy z nas ma dar uzdrawiania, nasze organizmy
          uzdrawiają się same, bo dostaliśmy taki dar od stwórcy. Sposoby,
          które są używane do uzdrowienia (leki, zioła, energia, masaże,
          dźwięki, akupunktura,itd) to tylko pośrednie środki pobudzające i
          prowadzące do samouzdrowienia chorego organizmu.
          Więcej nie będę pisała, bo jest to stratą czasu. Kto ma być
          uzdrowiony to będzie, trafi na swojego uzdrowiciela, a czy będzie to
          lekarz czy bioenergoterapeuta, nie ma to najmniejszego znaczenia.

• Gość: kkk Re: bioenergoterapeuta łódź IP: *.toya.net.pl 30.11.09, 17:56
            Wiesz powiem tak: gdyby samoleczenie było faktem medycyna nie
            powstałaby, ludzkośc skupiła by się na samoleczeniu i byłaby to gałąź
            nauki. Zresztą wystarczy iść na taki seans jako sceptyk... Kiedyś byłem
            na regresji i cały czas noszę się z zamiarem wzięcia spy camery i
            pójścia raz jeszcze nagrać to żeby każdy mógł zobaczyć jakie to głupie.
            A są ludzie którzy w to wierzą. Trudno polemizować z zabobonami ale
            doprawdy trzeba mieć nierówno pod sufitem żeby w to wierzyć i jeszcze
            sie tym chwalić.
              • Gość: m.bio. Re: bioenergoterapeuta łódź IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.01.10, 18:41
                Wiesz bioenergoterapia jest zawodem, możesz sprawdzić w rejestrze
                zawodów.Jak każdy z zawodów kończy się egzaminem zawodowym a u
                lekarzy?Lekarze rozczłonkowali człowieka i są specjalistami od
                poszczególnych narządów. Czy sądzisz że każdy z narządów będzie
                zdolny funkcjonować oddzielnie w odłączeniu od reszty, życzę
                powodzenia w kontrolowaniu swoich nóg i rąk bez mózgu i
                kręgosłupa.Odpowiedz sobie na pytanie w co Ty wierzysz?bo w
                średniowieczu nie wierzyli że można latać,a dziś latamy
                samolotami,lotniami,balonami itp.Byłbyś super inkwizytorem a
                Kopernik ze swoim twierdzeniem, że to Ziemia się kręci jako pierwszy
                wylądowałby dzięki Tobie na stosie.Gratuluję dobrego samopoczucia i
                wysokiego mniemania o sobie.
                    • Gość: kkk Re: bioenergoterapeuta łódź IP: *.toya.net.pl 12.01.10, 21:15
                      nie biją! bo po pierwsze nie ma murzynów tylko afroamerykanie a po drugie oni
                      wymyślili bioenergoterapię, nie wiem jakich mógłbym użyć argumentów skoro
                      bioenergoterapia opiera się jedynie na autosugestii pacjentów i chęci zysku
                      ewentualnie paranoi leczących to jakie tu argumenty? To jest bardziej szkodliwe
                      od palenia papierosów, wielu pacjentów odpowiednio wcześnie zdiagnozowanych
                      przez specjalistów mogło by wyzdrowieć, a tak... Na 3 zdrowaśki do pieca.
                      Ciemnota i gusła są wieczne jak widać.
                      • Gość: Paula Re: A może by tak IP: 193.138.241.* 13.01.10, 16:58
                        wszyscy sceptycy, przeciwnicy, wyśmiewacze, zatwardziali
                        niedowiarkowie, zechcieli wybrać się na wykład o Uzdrawianiu
                        Pranicznym, gdzie zadając pytania prowadzącemu, mogli by się wyżyć
                        na nim i zapędzić w przysłowiowy "kozi róg"?
                        Albo inaczej,(dla zainteresowanych tematem) słuchając tego, co ma do
                        powiedzenia i przekazania słuchaczom, spowoduje zmianę nastawienia i
                        rozbudzi ich ciekawość Uzdrawianiem Pranicznym i bienergoterapią.
                        Bezpłatny wykład odbędzie się w Łódzkim Domu Kultury
                        przy ul. Traugutta 18, dnia 22 stycznia (piątek) o godz 17.00.
                        Wykład poprowadzi Jerzy Ireneusz Opara - mistrz bioenergoterapii.
                        Kkk, sprawdź te gusła, ciemnotę itd. Masz niecodzienną okazję, a na
                        następną możesz długo czekać.
                        • Gość: kkk Re: A może by tak IP: *.toya.net.pl 13.01.10, 17:44
                          Już sprawdziłem, niestety nie sposób dyskutować poważnie z argumentami
                          magiczno-czarodziejskimi. To taki paradoks ze łatwiej udowodnć że coś
                          jest (chociażby atomy) niż to że czegos nie ma (chociazby czakry), się
                          opiera na wierzeniu ale skoro to i trudno polemizowac, zresztą ja
                          byłem dziewuszko nawet na regresingu czy jak to się nazywa... Żałowałem
                          że nie miałem jakiejś minikamerki bo potem znajomi myśleli że ja takie
                          kawały śmieszne opowiadam za cholerę nie chcieli mi uwierzyć że takie
                          bzdety ktoś na poważnie bierze. Gusła wiecznie żywe
                          • Gość: Paula Re: A może by tak IP: 193.138.241.* 13.01.10, 21:01
                            No, kkk trochę przesadziłeś nazywając mnie dziewuszką, ale jakoś to
                            przeżyję. Mam już swoje lata i zasłużoną emeryturę, chociaż używany
                            przeze mnie nick, może cię trochę zwodzić.
                            Posługujesz się przykładem swojego chyba jedynego doświadczenia w
                            jakim uczestniczyłeś, regresingu, którego byłeś uczestnikiem nie
                            wiadomo gdzie i po co, i budujesz na tym doświadczeniu wszystkie
                            swoje negatywne teorie, nie próbując poszukać czegoś nowego i
                            innego. Czyżby lenistwo i tylko chęć negowania wszystkiego czego nie
                            zna jest twoim celem? Sądzę, że poszukiwania i drążenie tematu jest
                            wpisne w umysły osób inteligentnych i twórczych. Znając twoją
                            aktywność na wielu wątkach, sądziłam, że nie spasujesz i spróbujesz
                            poznać to, co tak natarczywie zwalczasz nie znając sedna. Możesz w
                            tym wypadku zwalczać bardziej namacalnie i na bezpośrednim forum, z
                            udziałem wielu osób, no i wykazać się swoim ogromnym sceptyzmem. Na
                            pewno twoje podejście do sprawy, da do myślenia osobom
                            uczestniczącym w wykładzie, a prowadzącemu przysporzy tematu do
                            wypowiedzi.
                            Nie bój się, ten człowiek jest bardzo przyjaźnie nastawiony do
                            takich osób, które nie wierzą. Nie będzie starał na siłę ciebie
                            uświadamiać. Każdy ma wolność wyboru, więc wybierz, a potem się
                            pochwal, jak zagiąłeś mistrza bioenergoterapii i jak się dobrze
                            wtedy poczułeś, gdy twoje było na wierzchu.
                            Pozdrawiam i powodzenia.
                            • Gość: kkk Re: A może by tak IP: *.toya.net.pl 14.01.10, 13:53
                              Niestety nie raz uczestniczyłem w kabarecie z zakresu bioenergo a że są
                              to zazwyczaj mili otwarci ludzie... a jak inaczej łapać frajerów? Na
                              miły otwarty usmiech widać najlepiej a sedno to ja uchwyciłem, emerytki
                              po prostu udowadniają że z wiekiem się rozumu nie nabiera.
                      • Gość: m.bio Re: bioenergoterapeuta łódź IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.01.10, 03:41
                        kto wymyślił bioenergoterapię afroamerykanie jak piszesz czy
                        amerykanie? Przypomnę kkk, że pierwszym uzdrowicielem znanym z
                        naszej religii był Jezus. Uzdrawiał przez nakładanie rąk i przez
                        sugestię słowną" wstań i idź jesteś uzdrowiony" a może zaprzeczysz?
                        powiem więcej wskrzeszał zmarłych, zamieniał wodę w wino i.t.p. Czy
                        to nazwiesz gusłami i ciemnotą? Gdzie wysłuchałeś lub wyczytałeś
                        głupot, że bioenergoterapia opiera się na autosugestii pacjetów nie
                        masz wogóle pojęcia o tym o czym tak chętnie się wypowiadasz.
                        Powielasz wypowiedzi lekarzy te o wcześniejszym zdiagnozowaniu i
                        możliwości wylecznia a to bzdury. Dam Ci przykład moja nieżyjąca już
                        mama całe życie systematycznie odwiedzała lekarzy, poddawała sie
                        badaniom sam tego pilnowałem.Zawsze było wszysko wporządku do
                        momentu gdy poczuła się gorzej. Trafiła do szpitala i co okazało
                        się , że jestem wyrodnym synem bo wogóle nie interesowałem się
                        zdrowiem matki. Jak mogłem dopuścić zdrowie matki do takiego stanu?
                        Powiedziałem bardzo spokojnie p doktorze tu są wyniki badań mamy
                        wykonane 3 miesiące temu, sprzed pół roku i jeszcze 3 mmiesiące
                        wcześniej łącznie z usg czy widzi na nich pan guza 10 cm przy macicy
                        o którym pan mówi?Wiesz co zrobił, nabrał wody w usta odwócił sie na
                        pięcie i poszedł, ani me ani be ani przepraszam. Co miałem pecha
                        kkk? Pecha to miała moja matka, że trafiała na takich LEKARZY.
                        Wylałem trochę żółci ale od dawna się zbierała, no cóż matka nieżyje
                        a żaden LEKARZ nie poczuwa się do odpowiedzialności może gdybym
                        spróbował bioenergoterapii ale dzięki takim wypowiedziom jak twoje
                        nawet bałem się zaryzykować. Obyś nie musiał stanąć przed takim
                        dylematem kkk.Jeżeli poszukujesz profesjonalnego regresingu polecam
                        p. Bożenę Figarską ze Szczecina z wykształcenia psycholog i
                        hipnoterapeuta, robi regres hipnotyczny może poznasz swoje
                        poprzednie wcielenia. Pamiętaj jednak, że nie zawsze bywa to
                        przyjemne.Życzę Ci kkk nadal dobrego samopoczucia i zadowolenia z
                        siebie.
                          • Gość: m.bio Re: bioenergoterapeuta łódź IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.01.10, 19:21
                            Nadal niczego nierozumiesz kkk.Nie twierdzę,że bioenergoterapia jest
                            lepsza od medycyny akademickiej ani, że jest panaceum na wszystkie
                            choroby. Medycyna akademicka też nim nie jest i z wieloma chorobami
                            sobie nie radzi. Na marginesie z cukrzycą też sobie nie radzi,
                            jeszcze nikogo z cukrzycą genetyczną lekarze nie wyleczyli. Trafiłeś
                            kulą w płot kkk. Gdybym wcześniej wiedział tyle na temat
                            bioenergoterapii ile wiem teraz być może nie musiałbyś składać
                            wyrazów współczucia za które dziękuję.Możesz mi wierzyć jest tylu
                            niedouczonych lekarzy, że nie wystarczyłoby Ci czasu żeby składać
                            wyrazy współczucia ludziom którzy mają podobne doświadcznia do
                            moich.Myślę, że z bioenergoterapeutami jest tak samo jak z ludzmi w
                            innych zawodach są lepsi i gorsi ale nie można twierdzić, że niczego
                            nie potrafią a bioenergoterapia to gusła i zabobony.Jeżeli czegoś
                            nie można dotknąć, zobaczyć czy zmnierzyć to nie znaczy, że tego nie
                            ma.Wierzysz w Boga kkk?w biblii jest napisane będzie wielu
                            fałszywych proroków ale po czynach poznacie ich a nie po słowach.
                            Zadałeś sobie choć odrobinę trudu kkk aby sprawdzić skuteczność
                            bioenergoterapii oczywiście poza lekturą Nieznanego Swiata,
                            Uzdrawiacza, Wróżki itp.Ktoś na forum napisał,że dobry bajer
                            wystarczy żeby kosić kasę. Mój ojciec a uważam, że był mądrym
                            człowiekiem kiedyś powiedział do mnie; synu dobry bajer to tylko
                            połowa sukcesu druga połowa o wiele ważniejsza to umieć zrobić
                            więcej niż nabajerowałeś.Uważam, że miał całkowitą rację do tej pory
                            ta sentencja jest moją dewizą życiową. Byłoby cudownie gdyby ta
                            dewiza przyświecała wszystkim douczonym i niedouczonym w każdym
                            zawodzie jak również fałszywym i prawdziwym. m.bio.
                            Pod m. kryje się miłośnik to na wszelki wypadek gdyby ktoś domyślał
                            się czegoś innego.
              • Gość: leslaw_m Re: bioenergoterapeuta łódź IP: *.lodz.msk.pl 17.01.10, 12:19
                nie jestem adwokatem jakiejkolwiek terapii,
                niestety jednak twoja wiara w tzw wspólczesną medycyne, to niestety
                tez tylko "wiara"
                jesli wyda ci się głupie to co piszę to podaj proszę dowolna chorobę
                i sposób jej leczenia wykraczającą po za tak wybitne osiągnięcie jak
                wyleczenie anginy(piszę to bez sarkazmu, to jeden z niewielu
                rzeczywistych dokonań tzw medycyny)

• Gość: leslaw_m Re: bioenergoterapeuta łódź IP: *.lodz.msk.pl 17.01.10, 21:15
                    mówmy o medycynie ogolnie, nie chce być przypisany jako propagator
                    bioenergoterapeutyki.
                    transplantologia, chirurgia - fajna sprawa, niestety to dziedziny w
                    ktorych zamienia sie jeden narząd na drugi, czy naprawia skalpelem
                    istniejący. nazywa się to medycyna bo wykonuja to lekarze, ale
                    równie dobrze mozna by to nazwac mechanika precyzyjną, raczej
                    uleczenie to nie jest, choc pacjent wraca do zdrowia.

cukrzyca jeszcze lepszy przyklad- pacjent bioracy tabletki ,czy
                    szprycujacy sie insuliną jest "zdrowy" tak dlugo jak dlugo te leki
                    przyjmuje. czyli de facto nigdy nie bedzie wyleczony.

masz jakieś inne przykłady, chodzi mi o takie gdy pacjent bierze np
                    serie leków i po niej pozostaje juz zdrowy- tu mozna mowic o
                    wyleczeniu , a nie tylko "leczeniu" ?
                    • Gość: kkk Re: bioenergoterapeuta łódź IP: *.toya.net.pl 17.01.10, 21:45
                      No wiesz gdyby zamiast insuliny i przeszczepu serca lub trzustki
                      zastosować bioenergo to efekt byłby do przewidzenia, z pozostałymi
                      dziedzinami medycyny jest tak samo tylko przykłady mniej wyraziste.
                      Jedną tylko chorobe leczy bioenergo na perfekt, zaawansowaną
                      hipochondrię ale za to duuuzo drożej niz medycyna konwencjonalna która
                      również potrafi to wyleczyć.
    • Gość: Janina Jaka jst różnic międz lekarzem a bioenrgoterpeutą? IP: *.toya.net.pl 17.01.10, 21:42
      Ano taka, że mnie lekarz leczył na serce, niby kiedyś miałam stan
      przedzawałowy i zapalenie miśnia sercowego - tak z EKG i innych
      badań wynikało. Koleżanka poleciła mi bioenergoterapeutę, który
      powiedział, że serce to mam zdrowe a bóle pochodzą od wrzodów na
      dwunastnicy. Pomyślałam, że to oszust, który na niczym sie nie zna
      bo mnie w klatce pirsiowej przecież bolało. I brałam te leki ufając
      lekarzowi przez 2 miesiące. A czułam się oraz gorzej. W końcu
      trafiłam do szpitala, gdzie okazało się, że mam wrzody na
      dwunastnicy a leki które otrzymywałam wcześniej w
      przeciwwskazaniach miały właśnie choroby wrzodowe żołądka i
      dwunastnicy.
      I tyle w temacie czy lepszy niedouczony lekarz czy bioenrgoterapeuta.
      Tym bardziej , że ten bioenergoterapeuta, mówił, że on tylko swoją
      energią wspomaga leczenie i nie odradza leczenia farmakologicznego.
    • Gość: Anna Łdz Re: bioenergoterapeuta łódź IP: *.play-internet.pl 25.04.19, 11:36
      Znałam wiele metod, szukałam latami pomocy. Jeżeli znajdziesz metodę/technikę na uzdrowienie to moze tylko ona pomoc w momencie gdy czlowiek dowie sie prawdy o chorobie - czyli skad ona pochodzi (co zrobilas w swoim zyciu ze ja masz, lub w przeszlym zyciu). okej moze ktos cie uzdrowic dotykiem... ale jezeli nadal tak samo myslisz to po czasie znow choroba wroci.
      Znam tylko dwoje osob ktore mi to pokazaly. Podsylam strony i sobie poczytaj: metodakolaboracji.com , trzecie-oko.pl
      pozdrawiam Anna Łódź
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka