Dodaj do ulubionych

Moja żona unika seksu ze mną.

IP: 77.255.141.* 12 lat temu
Niestety ale najczęstszą przyczyną jest kochanek.Znam to z
autopsji.Pytałem czemu nie chce.Różne pokrętne wypowiedzi.Jednak jak
odeszła do kochanka wszystko sie wyjaśniło samo.
Obserwuj wątek
          • gebe14 Re: Moja żona unika seksu ze mną. 11 miesięcy temu
            bul szit . nawet jak sie bedziesz starał to i tak cie oleje. laski sie starają na początku , jak sie hajtną już nie muszą. pierdzą , słają , wiecznie zmęczone. i szoping. na to zawsze siłą jest . i taka jest wiekszość . wiecznie muszą być adorowane , podrywane. mają qrestwo we krwi . dlatego nie warto sie starać. zdradzaj ile sie da. i śledz swoją . bedziesz miał dowód w sądzie. albo zrób awanturyy , schlej sie , zesikaj na śrdku. powiedz że jak jest monotonnie to ma zmiane. i czy chce teak na zawsze. druga sprawa to to , że wiekszośc facetó to cio ty i miekkie pałki .
        • Gość: Artur Re: Moja żona unika seksu ze mną. IP: 88.156.158.* 6 lat temu
          Trzeba być upartym i wymuszać dyskusję na ten temat. Może udać się do specjalisty. Walczcie ludzie o te sprawy. Ja zacząłem walczyć na serio po 23 latach małżeństwa. I żal mi tych straconych lat kiedy mięliśmy zbliżenie raz w miesiącu. Czy mnie zdradzała ? Jak bym wywierał większą presję to bym może dziś się nad tym nie zastanawiał. Ale daję sobie radę w życiu więc partnerka ma we mnie oparcie i czuje się bezpieczna. Tyle , że przez lata utwierdziłem się w przekonaniu, że kochanek ze mnie lichy i że żona nie miała na mnie ochoty. Pomimo, że nie pracowała przez wiele lat. Uprawiam sport, dbam o zdrowie i o swój związek. Nie czekajcie aż stanie się cud . Bo się nie stanie. Zmuście partnerkę do rozmowy, do wspólnego działanie. Jeżeli odmówi to znaczy jeż jest jakiś problem. Jeżeli będziecie robili częściej i znajdziecie oboje w tym zadowolenie to kiedyś będzie wam miło spędzać 25 rocznicę ślubu. Ja zastanawiam się czy jest sens dziękować mojej partnerce za to, że była dobrą matką, świetną gospodynią domową ale, że unikała seksu ze mną i dziś nie jest w stanie sensownie tego wyjaśnić. A rozmawiać trzeba było przed laty.
    • Gość: beblok Moja żona unika seksu ze mną. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12 lat temu
      Zaloze sie, ze gdyby sytuacja byla odwrotna to wiekszosc pisaloby o tym ze
      facet ma kochanke i trzeba go kopnac w d..e.
      Nie sadze by ktos zainteresowal sie tym, ze moze sie przepracowuje, moze zona
      go nie docenia, nie jest mila wobec niego i siedzi calymi dniami u siasiadek
      pijac kawe a dom zarasta syfem i wlasnie dlatego facetowi nie chce sie
      uprawiac z nia sexu.
      Skazalibyscie od razu faceta. Wyrok bylby - zdradza, ma kochanke.
      Czytalem juz wiele takich tematow na roznych forach i tak wlasnie bylo. To
      jest chore.
    • Gość: Monika Re: Moja żona unika seksu ze mną. IP: *.bb.sky.com 12 lat temu
      to ja ci powiem, dlaczego np ja unikam. bo moj maz mysli tylko o
      sobie w lozku a jak juz wspanialomyslnie stara sie mi "dogodzic" to
      widac, ze robi to z poswieceniem, bez przekonania. no i jest jeszcze
      kwestia higieny - moj maz zawsze ladnie pachnie, bierze codziennie
      prysznic ale ma problem z oddechem i wystarczy, ze cos do mnie powie
      albo nie daj boze podczas seksu zacznie oddychac z otwartymi ustami
      to juz tragedia. zwrocilam mu uwage ale on twierdzi, ze wszystkie
      zeby ma zdrowe i koniec tematu. ja jestem tez z tego gatunku kobiet,
      dla ktorych najlepsza gra wstepna jest rozmowa, fajne spedzanie
      czasu razem. niestety moja polowka najbardziej lubi spedzac czas
      przed komputerem albo tv. nie lubi wychodzic na spacery, nigdy nie
      zaprosil do restauracji itp.
      kurcze, az mi lepiej jak sie wygadalam...
        • malgosia403 Re: Moja żona unika seksu ze mną. 10 lat temu
          Facet jest chamem,ciągle ryczy na kobietę,nie można z nim normalnie słowa zamienić,obwinia kobietę o wszelkie plagi egipskie,w sklepie się wydziera na nią-że kupuje ,,sraj taśmę za 5 zł,a nie za 2 zł.Przy kasie rzuca w stronę kobiety-no i widzisz,co narobiłaś? Teraz pożegnaj się z czynszem za mieszkanie w tym miesiącu,stoi jak pałąk,a kobita wypakowuje zakupy z wózka na taśmę,a potem z powrotem....a z wózka wtarabania produkty do toreb-jej facio, w tym czasie siedzi w aucie.Nie dostaje kobita ani grosza z wypłaty-nawet nie wie,ile facet zarabia.Leży MEN w wolnym czasie z pilotem w łapie i nie raczy odpowiadać nawet kobiecie,na zadane pytania.Rozrzuca niemiłosiernie ,,łachy'' i brudne skarpety po pokoju i ma w poważaniu sprzątnięcie.Zje ostatnie ciastko sam -nie pytając,czy Ona ma ochotę-odpowiedz,KTO PIERWSZY,TEN LEPSZY.Tyranizuje chorego syna,wyzywając od debili......To na razie wszystko-nie chcę zanudzać.....NO Z TAKIM KIMŚ,DAŁAM SOBIE NA LUZ....
          • Gość: Piotruś Re: Moja żona unika seksu ze mną. IP: *.dynamic.chello.pl 8 lat temu
            i do kogo masz pretęsje?? dziewczyno -wybrałobie debila a teraz roztrzasasz na forum jaki to nie jest tyran?facet nie zmienia sie z dnia na dzien,był taki od początku z pewnoscia ,Tobie wtedy pasowało ,bo beztroska jest w deche:] kiedy ma sie dzieci to juz inna bajka i wtedy zaczynacie widziec swoje wady,,czepiasz sie teraz goscia-leczysz swoje kompleksy na forum...
    • Gość: Ona Moja żona unika seksu ze mną. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11 lat temu
      Powodem możesz nie być Ty, tylko ona i to, co siedzi w jej głowie. Może
      uważać, że: przytyła/ma celulit/rozstępy/inny defekt, z tego powodu jest
      brzydka i nieatrakcyjna i nie chce Ci się pokazywać nago ani dawać dotykać.
      Albo zapomniałeś o ważnej rocznicy czy jej urodzinach, zbagatelizowałeś to i
      kupiłeś na odczepnego kwiatek.
      Albo jej mama/brat/ktoś bliski jest ciężko chory i ona się tym zamartwia.

Możesz ją zapytać, czy czymś się martwi, czy coś się stało. Jeśli odpowie
      "Nic." zdziwionym tonem, jakby nie rozumiała o co pytasz, możliwe, że
      faktycznie nic się nie stało. Jeśli odpowie smutno, z pretensją, albo
      odwracając wzrok - coś jest źle.
      • Gość: wasyl Re: Moja żona unika seksu ze mną. IP: *.centertel.pl 11 lat temu
        Moja zona mnie nie nawidzi od kilku lat wrzeszczy i nie pozwala sie
        dotykać . tylko dlatego ze w pracy jestem dla wszystkich życzliwy i
        pracowałem z młoda atrakcyjna kobietą . I co ! czy jezeli facet
        rozmawia i po partnersku rozmawia w pracy i poza nia to juznie mozna
        miec żony, ? teraz nic nawet juz nie wiem jak moizna dotknac zone ,
        a jak dotkne to zjeb.... ! kiedyś nie wytrzymam . Dobrze ze mamy
        dzieci .
        • Gość: Drago Re: Moja żona unika seksu ze mną. IP: *.dip0.t-ipconnect.de 8 lat temu
          chlopie kopnij jej w dupe, pol swiata jest kobiet, a te solo sa o wiele lepsze w te klocki niz zony co nie daja. mam doswiadczenia po 20 latach odmow i proszenia sie, kochanka ktorej na mnie zalezy. I co sie okazuje zona dowiedziala sie i tez jej zalezy, ale za pozno.
          krotka charakterystyka mojej osoby by feministki jak zwykle sie nie dojebaly. codziennie prysznic, zeby zdrowe i czyszczone, gotuje od czasu do czasu, sprzatam okna myje, nie narzekam na wydanie duzo pieniedzy, oplaty za dom ja robie, i chyba bylo to malo skoro sex byl 1-4 razy w roku. A kochanka? przy spotkaniu 1-3 razy na dzien.
          Pamietajcie jedno, jak kobieta znajdzie sobie innego faceta nie bedzie zlituj sie, wiec u mnie tez nie ma zlituj sie.
      • Gość: misiek Re: Moja żona unika seksu ze mną. IP: 83.1.134.* 10 lat temu
        mam 27 lat i mam za soba rozwód niestety wczesniej przed zona mialem pare dziewczyn z czego trzy puscily mnie kantem z innym potem zona z kolego z jej pracy a codzien mówila ze mnie kocha i jestem jej oparciem i co bawila sie z innym a ja zaczelem chodzic do psychologa bo zaczynalem myslec ze zemna jest cos nie tak poszedlem do seksuologa i nic a potem wyszlo jak ja przylapalem. Panowie jak zona was unika nie pytajcie dlaczego bo powodow bedzie miliony tyko przejdzcie sie dyskretnie za nia gdzie chodzi co robi z kim sie spotyka poradzil mi kiedys jeden staruszek tak staruszek " zobacz co twoja robi jak cie nie ma " tylko dyskretnie Powodzzenia i zycze wam zeby powodem bylo zmeczenie a nie kochanek
        PS Nie miejcie pretesi do goscia bo gdyby sama mu nie dala to nicb by z tego nie bylo
    • Gość: zygi Moja żona unika seksu ze mną. IP: *.static.icpnet.pl 10 lat temu
      moja zona też od mniej więcej 2,5 roku nie ma wcale ochoty na sex, mimo, że starałem się zawsze doprowadzić ją do szaleństwa, ale nie zawsze sie to udawało. Za kazdym razem to ja wychodziłem z propozycją i coraz rzadziej dochodziło do zbliżenia. Teraz już nie mam ochoty się "prosić" o sex, tylko po prostu idę spać, ale wcale nie jest mi z tym dobrze. Wiem też że nikogo niema na boku bo pracuje ze mną w domu i mam ją na oku 24h. Od paru miesięcy staramy się o 2 dziecko ale to wcale nie znaczy, że jest lepiej bo kochałaby sie tylko w dzień pęknięcia jajeczka. Proszę zwłaszcza panie o poradę bo bardzo ją kocham i mam na nią straszną ochotę, a jak ja jestem tak napalony to przy zbliżeniu mam szybko orgazm co też pewnie ją nie zacheca. a jeszcze mały szczegół jestem od zawsze puszysty, z czym walcze dla niej i widać efekty, a z niej jest super laska. może już ją nie kręce?! Czasem jak się naoglądała nocnych erotyków to miała ochotę. Proszę o poradę
    • Gość: Anna Re: Moja żona unika seksu ze mną. IP: *.cdma.centertel.pl 9 lat temu
      Ja nie chciałam się kochać z swoim facetem bo był nie udacznikiem, kochał się ze mną jak królik, wogóle nie zwracając uwagi na mnie.I ja do tego musiałam cięzko zakrzaniać by nas i dziecko utrzymać,wyzywic!!!!!! bo on jeszcze nie był w stanie tego robić. Był dla mnie odrażający bo wogóle mnie nie zaspakajał tak jak tego potrzebowałam, mimo gadania to nie rozumiał, a potrzebowałam uczucia i odciążenia od pracy!!!!!! przede wszystkim!!!!!!
    • Gość: Kreczet Ozieblosc IP: *.dynamic.mm.pl 8 lat temu
      Moja zona ma wszystko mamy dziecko spokojna atmosfere w domu przed slubem potrafila kochac sie ze Mna nawet 3xdziennie po slubie jakies 2lata pozniej sex przestal dla Niej istniec, Nie pomogly rozmowy (stan zdrowia o key, brak kochanka) .Pracuje ale stresow NIE-MA, Pomagam w domu Zapraszam do KINO ,TEATR,RESTAURACJE,Drogie prezenty Nie Wiem co robic ? Poradzcie Kocham JA I NIECHCE ZDRADZAC, ALE JAK SIE WKU...E TO WEZME ROZWOD...........
    • Gość: laki z mojgo punktu widzenia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 8 lat temu
      Po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi na forum dochodzę do wniosku, że nic więcej nie wiem. Wychodzi na to, że przyczyn może być wiele, a powodów jeszcze więcej :))) Moje spostrzeżenia są takie. Jak jest "ogień" to jest dobrze. Jak go nie ma, to nic nie pomoże. Nie namawiam, broń Boże, do rozwiązłości, jednak na siłę nic z tego nie będzie. Osobiście nie znam pary, która przez całe życie byłaby usatysfakcjonowana w sferze intymnej. Na pozór, wszystko na zewnątrz wygląda dobrze (dla wielu najważniejsze), a w sypialni wiatr hula. Jakiś czas temu popełniłem wielki błąd . Stanąłem na drodze pewnego uczucia. Mojej aktualnej małżonki i kogoś tam... Teraz mam wrażenie, że odbywam pokutę. Najpierw mroźny powiew z alkowy, a teraz... ja się zakochałem (tym bardziej dziwne, bo nie wiedziałem, że mnie na to stać). Wyjścia są dwa - oczywiste. Aktualnie dorastam to tego jedynie słusznego.
    • Gość: natant Re: Moja żona unika seksu ze mną. IP: *.105.45.201.195.telekom.de 10 miesięcy temu
      Witam, wraz z partnerką mierzymy się z pewnym problemem, mianowicie nie ma ona kolokwialnie mówiąc ochoty. Jesteśmy razem prawie rok i zdawać by się mogło, że w naszym wieku (mamy po 20 lat) stosunki powinny być w miarę regularne, jednak tak nie jest. Od około 3-4 miesięcy nasze stosunki są coraz rzadsze, ona nie wykazuje żadnej inicjatywy, a gdy już wykazuje to zaraz po zaczęciu jakiejkolwiek gry wstępnej ją traci. Do wszystkiego dochodzi kłopot z orgazmami, ona ma z tym problem od około 4 miesięcy, ja od trzech (przez ten czas orgazm przytrafił nam się co najwyżej po razie). Partnerka bierze tabletki antykoncepcyjne, po pierwszych objawach *braku zainteresowania*, poleciła swojej pani ginekolog jej zmienić, jednak bez większych skutków. Co możemy z tym zrobić?
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka