Dodaj do ulubionych

Czym wyczyścić szklaną kabinę?

IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 16 lat temu
Czym wyczyscic kabine prysznicową? Mamy ją 1,5 miesiąca przy czym trzy razy
uzywalam juz anticalcu, ale zostaja po nim zacieki, chociaz mialo ich nie
byc. Czy znacie jakies sposoby czyszczenia tak by jej nie porysowac?
Obserwuj wątek
    • Gość: Jarecka Re: Czym wyczyścić szklaną kabinę? IP: *.acn.waw.pl 16 lat temu
      U nas wygląda nieźle po 2 latach, ale każdy przed wyjściem "ściąga" taką gumową
      ściągaczką do mycia szyb. Kabina jest oczywiście zaokrąglona, więc wymaga to
      trochę wprawy, ale też szybko się jej nabywa. Dobrze się to czyści ściereczkami
      z mikrofibry (takimi grubszymi). Od czasu do czasu zapędzam męża do przetarcia
      jej jakimś specjalnym preparatem (nie pamiętam jak się to nazywa). Ale podstawa
      to niestety ta żmudnawa codzienna pielęgnacja. A, dobrze to przecierać
      roztworem octu czy kwasku cytrynowego - chyba się od tego rozpuszczają te
      jakieś minerały czy inne świństwa, które są w wodzie. Bo to one są najwyraźniej
      przyczyną kłopotów, pozdr, H
    • lola211 Re: Czym wyczyścić szklaną kabinę? 16 lat temu
      Ciezka sprawa, obecnie na rynku chyba nie ma nic na 100% skutecznego, a
      testowałam juz wiele.
      Cale lata borykalam sie z problemem, az znalazłam - rekawice ENJO i paste tej
      firmy- patent polega na specjalnej strukturze materialu z ktorego rekawica jest
      zrobiona- czysci sama wodą, ale wieksze zabrudzenia, stare zacieki usunie
      doskonale przy uzyciu odrobiny pasty.Kupiłam to rok temu i jestem zachwycona-
      szyby jak nowe przy minimalnym nakładzie pracy.Problem jest tylko z dostaniem w
      Polsce ich produktów, bo zerwali umowe z polskim przedstawicielem.Jesli masz
      mozliwosc to pozostaje zakup zagranica, moze internetowo sprzedaja?
      Niewiele pomogłam, ale chcialam polecic Enjo tym, ktorzy mają okazje sie z tymi
      produktami spotkac, sa super, nie tylko do lazienki, ale i do wszelkich
      pomieszczen.
      Jest jeszcze taka pasta ATONISH, brytyjska, do szklanych powierzchni, mniej
      skuteczna, ale skuteczniejsza od tego badziewia z marketów czy ze sklepów z
      armatura.

--
      --------------------------------------------------
      Chcesz schudnąc, zdrowo sie odżywiać, zajrzyj tu:

forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=11143
      montignac.miniportal.pl/forum/
    • Gość: iwa Re: Czym wyczyścić szklaną kabinę? IP: *.wroclaw.czk.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 16 lat temu
      polecam zamiast rękawicy -ściereczkę do mycia okien -specjalną firmy cośtam-PUR
      obecnie w LIDLU w cenie 6,00 zł rewelacja wogóle do wszystkich powierzchni
      szklanych ,okien (ramy),lustra, nawet okap kuchenny doczyściłam że aż trudno
      uwierzyć
      Szmatka działa jak papier ścierny tyle że nie zostawia ani smug zacieków słowem
      kryształ
      myłam okna według wskazuwek najpierw stroną szorstką po wypłukaniu gładką -nie
      wymaga płynu do mycia i wycierania na sucho -schnie bez śladu mycia .trzeba
      prać i suszić i tyle

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka