Dodaj do ulubionych

śmierdzące buty:(

IP: *.chello.pl 15 lat temu
Poradźcie proszę-czy można pozbyc się "zapachu" z butów?
Obserwuj wątek
    • dorota606 Re: śmierdzące buty:( 5 lat temu
      Uważajcie bo kwas borowy jest szkodliwy dla zdrowia i kumuluje się w organizmie, nie można go usunąć.
      Jeżeli macie problem z butami to użyjcie preparatu butix - ratunek dla butów, jest super skuteczny i bezpieczny.
      Ja go kupiłam w internecie na www.butix.eu
    • Gość: Jola Re: śmierdzące buty:( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 5 lat temu
      Ja i moja siostra od zawsze miałyśmy problem z cuchnącymi butami. Tak nam śmierdziały że wstydziłyśmy je zdjąć w przymierzalni. Stosowałyśmy już wszystko i nic niestety nie pomagało. Nasz problem zniknął gdy użyłyśmy preparat Butix - ratunek dla butów. Butix jest świetny.W końcu mam ochotę chodzić na zakupy i nie wstydzę się już zdjąć buty w przymierzalni. Jeżeli wy też macie z tym problem to mówię wam kupcie Butix i po zastosowaniu go przestaniecie mieć problem z tym nieprzyjemnym zapachem. Nie wiem czy ten preparat jest dostępny w sklepach ale ja z siostrą kupiłyśmy go przez internet na stronie www.butix.eu
      Polecam wszystkim!
    • jowkakotka Re: śmierdzące buty:( 4 lata temu
      Warto zainwestować w takie urządzenie shoefresh. Za pomocą ozonu usuwa bakterie odpowiadające za przykry zapach i buty pachną jak nowe. Uratowało to wiele moich butów przed wyrzuceniem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka