Dodaj do ulubionych

Jaki mężczyzna da ci szczęście?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18 lat temu
a może by tak "Jaka kobieta da Ci szczęście ?" :P
Obserwuj wątek
    • Gość: Wonderwall Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? IP: *.net.autocom.pl 18 lat temu
      Romantyczny intelektualista.Mhm....niech będzie :)
    • draszew Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? 18 lat temu
      ile kobiet tyle odpowiedzi ;)
      • gregsmile01 Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? 18 lat temu
        trzeba zawęzić stopień trudności. blondynki na prawo, brunetki na lewo ;)
      • Gość: Janka Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? IP: 212.106.168.* 18 lat temu
        xxxx
      • annmaria1973 Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? 17 lat temu
        jak byście nie odpowiedziały na pytania , to wynik będzie ten sam
        to reklama filmu a nie psychotest
        szkoda -)
      • atrams5 Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? 15 lat temu
        Każdy, poza mim mężem.
    • Gość: Malkontent Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? IP: *.univ.szczecin.pl / *.univ.szczecin.pl 18 lat temu
      Własnie, jaka kobieta...
      To jest jak z kuchnią, raz włoska, raz chińska, raz tradycyjna.
      Ale to nie o konkretne danie chodzi, tu właśnie chodzi o dobra książkę.
      Kucharską. (chć nie koniecznie musi mieć takie nazwisko, Kameleon już bardziej)
      • d_szymanska Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? 18 lat temu
        ACH CI MĘŻCZYŹNI. Raz masz ochotę iść znim w ogień, a innym razem nie chce
        cisię nawet z nim gadać.
        można by powiedzieć że z nimi źle ale bez nich jeszcze gożej.szkoda że nikt nie
        wymyśl prawdziwej recepty na szczęście
        A idealny facet pojawia się tylko na kartach romantycznej powieści
        Każdy chce w niego wieżyć ,ale wie że to tylkoliteracka fikcja
        • Gość: flamen Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? IP: *.torun.mm.pl 17 lat temu
          niezupelnie fikcja..jestesmy jak wiatr od rownika.pojawiamy sie na
          chwile....
      • Gość: zosia Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? IP: *.atr.bydgoszcz.pl 17 lat temu
        hej.wiecie mnie bardziej by interesowało jakiej kobiety pragną tacy mężczyźni
        tu wymienieni...
        • tsheshynianka Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? 15 lat temu
          To załóż sobie nowy wątek i się dowiesz.
    • Gość: marta co za bezsensowny test! nawet szkodliwy. IP: *.fastres.net 18 lat temu
      • Gość: aai Re: co za bezsensowny test! nawet szkodliwy. IP: *.ciup.fr 18 lat temu
        hmmm, dziwaczne, czasami mialam dwie mozliwe odpowiedzi, wiec zrobilam sobie
        pare wersji testu. I ZAWSZE wychodzi mi to samo... I co najdziwniejsze - w
        duuuuzym stopniu sie zgadza... Dziwaczne. Bo zwykle w takich testach wychodza
        glupoty :)
        • Gość: jerzy sportowiec Re: co za bezsensowny test! nawet szkodliwy. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18 lat temu
          Normalnie rozwiązałem test za swoją kobitę
          i taka lipa mi wyszła że nie wiem , ale
          niestety by się zgadzało . Tak jest , szuka raczej sparing partnera to fakt.
          Rozpoczynam trening i rozwalę ją w 2 rundzie - jędzę , przez nokaut , tak
          zrobię .
          Dobry ten test :)
    • kozaczek3 Tylko ten który przyprowadzi do mnie tę która 18 lat temu
      odeszła z zegarmistrzem światła purpurowego.
      Chociaż wolałbym aby wróciła z kobietą.
      Uważam że kobiety są tą lepszą częścią człowieczeństwa.
      Amen
      • Gość: carusia Re: Tylko ten który przyprowadzi do mnie tę która IP: *.kam.pl 17 lat temu
        nie chciałabym ,abyś się myliła
    • Gość: remek Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? IP: *.net.pulawy.pl 18 lat temu
      dlaczego szkodliwy? Mi podoba się Brat Pit i nie mogę się jakoś w niego trafić.
      Dobrze że za pierwszym razem trafiłam w Jony Deepa a nie w tego buraka Granta
      • Gość: ka Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? IP: *.acn.waw.pl 18 lat temu
        a ja mam butlera z przeminelo z wiatrem. i mam nie rywalizowac z nim ciagle bo
        skoncze jak scarlet;)
        w sumie to wolałabym jednak spokojniejsze zycie,hehe. widac tu nieodkryte
        ambicje..
        • Gość: jerzy sportowiec Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18 lat temu
          Jesteś taka sama , jak ta moją kobita . Skończysz w 2 rundzie , nokaut :)
          Przemineło z wiatrem , groza :) ale trenuję .
          • agnieszka_ka Pytanie o ojcu 18 lat temu
            Z czterech opcji w pytaniu o ojcu zadna mi sie nie spodobala, zadna nie pasuje,
            wszystko takie przesadne i zawsze ma wyjsc ze cos bylo nie tak, nie ma nic
            posredniego. A moj tata byl (i jest) najfajniejszy na swiecie, zawsze spelnial
            obietnice, a jak czegos nie mogl zrobic to od razu mi to mowil, nigdy nie znikal
            ("pojawia sie i znika"), zawsze byl jak go potrzebowalam, nie byl ani
            lagodniejszy ani surowszy od matki bo zgadzaja sie w kazdym wzgledzie, ani nie
            zamkniety w swoim swiecie, ani nic, no nic nie pasuje. W kazdej z proponowanych
            odpowiedzi ojciec musial byc jakis nie taki :s
            • Gość: Delfina Re: Pytanie o ojcu IP: 217.197.76.* 17 lat temu
              Też to zauważyłam:) Bez sensu, prawda? Wybrałam to, że był dla mnie
              łągodniejszy niż matka, bo chyba tak było
        • Gość: bogo Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? IP: 82.197.55.* 18 lat temu
          Scarlett sama sobie była winna, zimn asuka, biedny Rhett, że się w tej wywłoce zakochał.
        • Gość: Scarlet Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18 lat temu
          hmm.. mi też wyszedł Butler z przeminelo z wiatrem :)), ale to prawda -
          uwielbiam tą adrenaline przy realizacji z mężczyznami, choć czasem uważam, że
          słodkie i delikatne kobietki ( lub takie które grają słabsze od mężczyzn)
          wychodzą w tej rywalizacji dużo lepiej!!! Niech żyje kobiecy spryt i urok!!!
    • Gość: smieszka wyszlo mi H. Grant IP: *.dc.dc.cox.net 18 lat temu
      calkiem prawda, on mnie pociaga.
      • Gość: Asia Re: wyszlo mi H. Grant IP: 82.160.110.* 18 lat temu
        Mi też wyszedł H.Grant;-)
        • Gość: gość Re: wyszlo mi H. Grant IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18 lat temu
          Zgadza się , taki był KIEDYS ale w domu siedzi ktoś inny lub nie potrafię
          docenic tego co mam .Hmmmmm , zastanowie sie
      • Gość: prawda Re: wyszlo mi H. Grant IP: 62.93.46.* 18 lat temu
        Hmm wyszlo mi, że Brad Pitt, czyli Tristan z Wichrów namiętności. I to sie
        kurcze zgadza! Zawsze mi się podobał. Tylko gdzie ja znajde takiego faceta?? :(
        • Gość: Pitek Re: wyszlo mi Brad Pitt IP: *.telia.com 17 lat temu
          Jestem facetem i wyszlo mi to samo !
      • Gość: appletree wyszlo mi H. Grant-ale fizycznie mi sie nie podoba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17 lat temu
        wcale a wcale!
        POciaga mnie Brad Pitt albo Johny Deep...a tu porazka...:(((
    • Gość: regulgator Wszyscy tacy idealni faceci już są zajęci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18 lat temu
      mają już chłopaka.
      powodzenia w czytaniu bzdur.
    • Gość: kobieta praktyczna ŻEBY MIAŁ DUUUUŻO KASY!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18 lat temu
      I żeby mi zrobił dziecko, a potem sie wyniósł i płacił mi duuuuuuże alimenty, a
      ja żebym sobie mogła spokojnie i w dostatku żyć z moją mamusią.
      • turecki4 Re: ŻEBY MIAŁ DUUUUŻO KASY!!!!!!! 18 lat temu
        O! Zupełnie, jak kiedyś mi bliska kobieta - też praktyczna, jak się okazało.
      • Gość: Rychu Re: Żeby miał duuuużo kasy!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17 lat temu
        Już współczuję temu facetowi. Nie mógł trafić na bardziej infantylną i
        egotyczną partnerkę. To co piszesz to nie jest praktycyzm. Na twoim miejscu już
        szukałbym kliniki psychiatrycznej.
    • Gość: ktośskądś Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? IP: *.chello.pl 18 lat temu
      na bozię miłą!! kto przy zdrowych zmysłach odpowie, że jego (tudzież jej) 'ideałem faceta' jest 'indianin na koniu'?!?!?!?!?!?!?!?!? przeziez to jakaś paranoja...
      • Gość: buhehe Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? IP: *.4web.pl 18 lat temu
        W Woddy Allen? Kurde, znam ciekawszych i bardziej inteligentnych inteligentów
        niż ta pierdoła...a że lubię inteligentnych ironistów to sama wiem, bez
        idiotycznych testów typu ten właśnie:P
        • Gość: XYZ Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? IP: *.aster.pl 18 lat temu
          inteligentny ironista...w jezyku rosyjskim jest takie okreslenie: ostroumnyj. to
          chyba o to chodzi.
          mnie natomiast interesuje jedno: gdzie jest Twoim zdaniem granica miedzy
          inteligentnym ironista i cynikiem? mam na tym tle powazne rozterki.
      • blue_me Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? 18 lat temu
        ja!!! i moja mama
        i jesteśmy przy zdrowych zmysłach

i wyszedł mi Brad Pitt:) zawsze wiedziałam że cos nas łaczy;)
      • frst21 Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? 15 lat temu
        ja tak odpowiedzialam...,i jestem przy zdrowych zmyslach.ten indianin to metafora,pewien symbol.przecież chodzi o fantazje...troche wiecej wyobrazni...
    • Gość: niecierpka Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? IP: *.68.65.10.kutno65.tnp.pl 18 lat temu
      Cholibka,sprawdziło się.Dziękuję za radę,rzeczywiście mężczyźni uwielbiają "być
      na smyczy",choć to wcale nie musi oznaczać namiętnych uczuć w ich kierunku.
    • Gość: afrodyzyjnamary... Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? IP: 83.16.133.* 18 lat temu
      ale to są pierrrdoły
      • Gość: koala007 Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18 lat temu
        moze pierdoły hehe,ale test sie sprawdził.najbardziej jaraja mnie własnie
        faceci typu "szarmancki brutal"jak Rhett Buttler:)Taki partner aktualnie jest
        ze mna mam nadzieje, ze da mi szczescie:)
        • Gość: izab Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17 lat temu
          moze pierdoły hehe,ale test sie sprawdził.najbardziej jaraja mnie własnie
          > faceci typu "szarmancki brutal"jak Rhett Buttler:)Taki partner aktualnie jest
          > ze mna mam nadzieje, ze da mi szczescie:)

narzcie, to u jakiego licha zawracalas glowe a raczje konto!! bo to oto
          chodzilo!! robkowi? to romantyczny, uduchowiony facet z dusza pisaza a nie
          jelopa z lokalu111111111111111111111111111
    • Gość: iw Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? IP: *.wmc.net.pl 18 lat temu
      hugh grant?!?! bleeee
    • Gość: Iwana Czy jestem gotowa na to szczęście?? IP: *.gdynia.mm.pl 18 lat temu
      i oto jest pytanie:))
    • Gość: ninka Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18 lat temu
      i znowu mi wyszło, że jakiś macho :>
      chyba coś ze mną nie tak...
      • Gość: megieraa Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? IP: *.csk.pl 18 lat temu
        dostał mi sie don juan
        ale i bez testu to wiedziałam:-)

• Gość: kasia_bunia Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? IP: *.adsl.inetia.pl 18 lat temu
        u mnie ten z przeminelo z wiatrem. Troche sie zgadza, wlasnie sie pokolcilam z
        facetem. W nosie go mam!!! Ale i taks ie pogodzimy (...) jakie to życie jest
        nienormalne...
        • Gość: Zetka Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? IP: *.zaodrze.punkt.pl / *.zaodrze.punkt.pl 18 lat temu
          Niezaleznie od testu, nie warto wiazac sie z facetem mniej inteligentnym i
          mniej ambitnym od nas, chocby byl kochaniutki... Ja tak zrobilam i zaluje teraz
          • Gość: facet Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18 lat temu
            Zawsze możesz to zmienić ;)
            • Gość: brum Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17 lat temu
              To nie takie proste, kiedy przekroczyło się 30-tkę.
              Brak wolnych sensownych facetów. I dużo trudniej się zakochać, kiedy już się
              lepiej zna życie i ludzi.
              Zawsze myślałam, że mój przyszły TŻ będzie posiadał pewne trzy cechy. Tymczasem
              mój obecny nie ma żadnej z nich. Ironia losu...
              Dziewczyny - ja również odradzam wam takie związki.
    • Gość: Rudasek27 Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18 lat temu
      jasne! tylko gdzie tego faceta który mi z tego testu wyszedł znaleźć?
    • Gość: twój ojciec ?!!! Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18 lat temu
      jakie feministyczne odpowiedzi !!!!!!!! nie ma dla mnie żadnej, mój tata był i jest dla mnie wspaniały, ale tego nie mogę tutaj zaznaczyć !!!!!! Dlaczego wszystkie odpowidzi sa negatywne?!
      • Gość: corcia tatusia Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? IP: *.pool8261.interbusiness.it 18 lat temu
        no wlasnie ! dlaczego nie ma wersji o dobrym tatusiu? tylko ja mam dobrego
        tatke , na ktorym sie nigdy nie zawiodlam , czy co?
      • Gość: lepsza polowa Re: evviva remek! IP: *.pool8261.interbusiness.it 18 lat temu
        zgadzam sie,
        i na wieki wiekow!
    • Gość: wu_wei Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18 lat temu
      a dlaczego jakis mezczyzna ma mi dawac szczescie? sama sobie wezme!
    • Gość: czytelniczka Re " Jak bardzo facet potrafi kochac " IP: *.hr.hr.cox.net 18 lat temu
    • Gość: Anka Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? IP: w3cache.* / *.2-0.pl 18 lat temu
      zrobiłam ten test i jestm pod wrażeniem ponieważ wynik jest zgody z moją
      naturą :)
      • Gość: Me Mi wyszedl Rhett Butler IP: *.huby.neta-si.pl 18 lat temu
        I to sie zgadza w 100% !!!!!!!! Tylko gdzie taki jest ? :)
        • Gość: tajemnicza :-) Re: Mi wyszedl Rhett Butler IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16 lat temu
          mi tez...oto jest pytanie...gdzie tylko taki jest i w ktorej czesci
          swiata???...:-))))
    • Gość: Anek Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? IP: *.adsl.inetia.pl 18 lat temu
      traktuje takie testy jako tylko i wylacznie zabawe i nie wierze w nie na ogol
      ale ten jest bardzo dobrze skonsruowany czytajac wynik czulam sie jakbym mowila
      o sobie ==>super<OK>
      • Gość: @sk@ Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? IP: *.bts.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 18 lat temu
        a ja proponuje teraz zrobić bazę, gdzie zarejestrowano by facetów wedle tych tu
        kategorii. O ile zycie byłoby prostsze!! Wyszedł Ci Don Juan - szukasz w
        odpowiedniej kategorii, tak samo z Rhettem Butlerem i resztą. Tylko.... takich
        facetów to chyba nie ma...;)
        A test naprawdę fajny - mnie sie zgadza w 99%
    • Gość: daiva_nel Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18 lat temu
      bardzo trafnie zinterpretowana zostala moja skomplikowana osobowosc:)
    • Gość: motyl Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18 lat temu
      Mądry ,odważny,mający serce i patrzący w serce.
    • Gość: kwiatek Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? IP: *.lukas.com.pl 18 lat temu
      Ja mam dwóch facetów, każdy jest zupelnie inny i nie potrafię zrezygnować z
      żadnego z nich... już 3 lata. To w pewnym sensie dramat.
      • Gość: flamen Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? IP: *.torun.mm.pl 17 lat temu
        jak dobrze ci nie przerywaj..
      • Gość: WIK Re: Jaki mężczyzna da ci szczęście? IP: *.ct.com.pl 17 lat temu
        Jestem w identycznej sytuacji, mam dwóch facetów na których bardzo mi zależy.
        Mają przeciwne charaktery...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka