Dodaj do ulubionych

Pani Doktor prosze o pomoc...

11.09.12, 15:08
Witam jestem mamą niespełna 7 tygodniowej dziewczynki. Mała od urodzenia była karmiona mieszanie - już w szpitalu była dokarmiana Bebilon 1 HA. Do 3 tygodnia życia dostawała moje ściągnięte mleko i Bebilon 1 - mniej więcej na dobę wychodziło po równo obu mlek. Od 4 tygodnia tylko już na Bebilonie 1. Od jakiegoś tygodnia może póltora pojawiły sie problemy z brzuszkiem-przy jedzeniu mała sie pręży i widac że ma kłopoty ze zrobieniem kupki. Czasem rozgrzewaliśmy jej brzuszek by mogła spokojnie kupke zrobić. Wprowadziliśmy Infacol i Coloflor na unormowanie pracy jelit. W piątek mała była szczepiona 5w1+Prevenar+Rotarix. W sobote dostała katarku i ma ściągany Nose Fridą i używamy Sterimaru do przepłukiwania. Mała była obejrzana przez lekarza - wszytsko raczej w normie choc od 2 tygodni mało przybiera - przez ostatnie 2 tyg po 20g na dobę. Od soboty jest coraz gorzej - córka zjada ok 400 ml mleka na dobe... nie chce jeśc więcej płacze i wrzeszczy gdy próbuję dac jej więcej mleka - przy jednym podejściu zjada od 40-60 ml a był czas że zjadał już 100ml. Nie wiem co sie dzieje. Kupki robi w najlepszym wypadku raz dziennie i do tego w kolorze zielony ( taki limonkowy ) puszcza strasznie dużo bąków a kupka śmierdzi kwasem. Przepijamy ją herbatką koperkowa ale tez nie specjalnie chce pić. Czy to może byc alergia na mleko? Czy to efekt przeziębienia? Nie wiem jak dziecku pomóc. Dodam że córka sporo tez ulewa - myślałam żeby zmienic mleko na Ar lub dodawać Nutriton...ale o z kolei pogorszy stan zaparć...Prosze o pomoc
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka