Dodaj do ulubionych

Spis blogów moli książkowych :)

23.04.14, 13:24
Ponieważ postanowiłam a w zasadzie postanowiliśmy stworzyć nowego bloga o tematyce książkowej, wpadłam na pomysł, aby utworzyć tutaj nowa grupę - miejsce, gdzie możnaby pochwalić się swoim nowopowstalym ale także i tym "starszym" blogiem z dłuższym stażem.
Zapraszam wszystkie mole do przedstawiania i chwalenia się swoimi blogami.
Wklejajcie linki i krótki opis tego, co głównie zamieszczacie bądź zamierzacie zamieszczać na blogu. Czy to będą książki głównie o tematyce belletrystycznej z przewagą kryminałów, thrillerów, fantasy, a może własne opowiadania lub wiersze?
Gorąco zachęcam do dzielenia się swoimi pasjami i dyskusji.
Pozdrawiam smile
Obserwuj wątek
    • betula13 Re: Spis blogów moli książkowych :) 23.04.14, 13:31
      Zatem zacznę sama, na zachętę dla wszystkich innych, którzy wahają się, czy się wpisać, czy tez nie wink

Link do bloga: ksiazkowe2mole.wordpress.com
      Przeważać bedą recenzje książek z gatunku: kryminał, thriller, fantasy, science-fiction, czasem horror, ale z pewnością bedą się także zdarzać książki z innych gatunków. smile
      Blog prowadzony jest przez dwie osoby, zatem można znaleźć tam 2 recenzje dla każdej książki. Jak zajrzycie, to na pewno dowiecie się o co chodzi wink
      Serdecznie zapraszam do odwiedzin! :]
      • pina_colada88 Re: Spis blogów moli książkowych :) 16.05.14, 13:13
        Knigoholiczka
        Adres bloga: www.recenzjeknigoholiczki.blogspot.com/
        Na moim blogu można znaleźć wiele książek o różnej tematyce: wyciskacze łez, kryminały, biografie, romanse. Nie lubię fantastyki
        • mala200333 Re: Spis blogów moli książkowych :) 29.11.21, 01:33
          Dzięki…
      • aa1964aa Re: Spis blogów moli książkowych :) 07.08.14, 18:54
        Witam,
        to my też się "pochwalimy" naszym blogiem:
        www.czytusieczyta.pl/
        Znajdziecie na nim recenzje książek dziecięcych, poradników dla rodziców oraz wpisy o inspiracji książką. Są też bardzo zabawne luźne teksty.
        Blog prowadzimy razem z siostrą i gdyby nazwa "Dwie Siostry już nie istniała, to pasowałaby do nas idealniewink Zapraszamy!smile
        A jako próbę dowcipnego pióra mojej siostry polecam:
        www.czytusieczyta.pl/zupelnie-ksiazkach-mieszczuch-wakacjach/#more-117
      • justyna.kolodziejczyk Re: Spis blogów moli książkowych :) 28.01.15, 11:52
        Zapraszam na babookshka.blogspot.com
        Moją przygodę blogową dopiero zaczynam, ale obiecuję, że będzie się dużo działo!
        Czytam książki wszelakie: najbardziej lubię kryminały, ale staram się urozmaicać ksiązkowe wybory smile
        Będą cytaty i ciekawostki, a przede wszystkim dużo dużo dużo książek!
        Zapraszam serdecznie inne książkowe mole smile
    • katarzynasikora0 Re: Spis blogów moli książkowych :) 12.01.15, 16:47
      Witam Was serdecznie!smile

Na moim blogu wklejam opowiadania własnego pióra. Piszę także o pisaniu powieści, żadnej z moich powieści jeszcze nie opublikowanocrying Ale i tak jest o czym pisać, bo przynajmniej opowiadania zebrały kilka nagródwink Zapraszam serdecznie na www.katarzynasikora.pl A tu daję link do najnowszego opowiadania. To coś na kształt "Konopielki", mam nadzieję, ze przypadnie Wam do gustusmile katarzynasikora.pl/skok-na-kase/
    • luna.booklove. Re: Spis blogów moli książkowych :) 28.06.16, 12:39
      Wszystkich entuzjastów czytania zapraszam na swój blog :lunabooklove.blox.pl/html
    • luna.booklove. Re: Spis blogów moli książkowych :) 28.06.16, 12:41
      Wszystkich entuzjastów czytania zapraszam na swój blog :lunabooklove.blox.pl/html

Jest to połączenie recenzji książek, tagów i opisów mojego bibliotecznego życia. Zapraszam !
    • alicjamakota Re: Spis blogów moli książkowych :) 28.07.16, 23:00
      Patrzysz na życie poważnie czy z przymrużeniem oka? ??
      Blog nie do końca na serio. Za to z dużą dawką humoru i książek! ??

Spróbuj się nie uśmiechnąć, czytając:
      -> AlicjaMaKota.pl <-
    • ukochaneksiazki Re: Spis blogów moli książkowych :) 14.03.17, 14:10
      ukochaneksiazki.blog.pl/
      Mój pierwszy blog z recenzjami smile na razie raczkuje ale może was zaciekawi zapraszamsmile
    • mementomus1234 Re: Spis blogów moli książkowych :) 31.05.17, 12:09
      zzyciaksiazki.blogspot.com/ - Zapraszam na mojego bloga.
      Dopiero raczkuje i póki co znajduje się tam jedynie moja skromna twórczość, lecz w przyszłości zamierzam wzbogacić ją o kilka innych wpisów, na przykład recenzji. wink
    • dimitrowka Re: Spis blogów moli książkowych :) 04.04.18, 20:24
      Na swoim blogu piszę o przeczytanych książkach i nie tylko... Zapraszam smile
    • arlette1986 Re: Spis blogów moli książkowych :) 13.04.18, 23:18
      To ja może po prostu polecę te, które śledzę:
      - Wielki Buk - wielkibuk.com - bardzo profesjonalnie prowadzona strona, głównie o literaturze grozy i ambitniejszej prozie.
      - Krytycznym okiem - krytycznymokiem.blogspot.com - prowadzony przez prawdziwego krytyka - warto go czytać i starać się równać do jego poziomu.
      - Kreatywa - www.kreatywa.net - różnorodna literatura + specjalny kącik z literaturą dziecięcą.
      - Lustro Biblioteki - lustrobiblioteki.pl - fantastyczny blog, na którym teraz znajdziemy już mniej recenzji, ale za to dużo ciekawych treści na temat funkcjonowania bibliotek.
      • pablo844 Re: Spis blogów moli książkowych :) 04.06.18, 11:37
        fajne stronki. Ja przeważnie czytam recenzję, jeśli mam coś kupić.
    • miroslawadumny Re: Spis blogów moli książkowych :) 28.09.18, 11:20
      Koniecznie czytamwszedzie.pl - wszechstronny, pisany z wielką pasją i zaangażowaniem. Mój ulubiony.
    • budujew2018 Re: Spis blogów moli książkowych :) 03.07.19, 18:58
      Zapraszam do mnie. TYLKO subiektywne recenzje nowości smile Link ---> Choleryczka
    • mala200333 Re: Spis blogów moli książkowych :) 21.01.20, 03:14
      Ważny watek..
    • mzcz9 Re: Spis blogów moli książkowych :) 16.04.21, 15:13
      Link do bloga: czytownia.blogspot.com/

Zapraszam na mojego działającego już od dwóch lat bloga. W recenzjach znajdziecie przeróżne gatunki, za wyjątkiem romansów. Zarówno miłośnik młodzieżówek, jak i wielbiciel klasyków znajdzie coś dla siebie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka