Dodaj do ulubionych

Co sądzicie o 6LO???

IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 17.02.04, 20:05
Obserwuj wątek
    • Gość: madziunia Re: Co sądzicie o 6LO??? IP: 80.198.124.* 06.03.04, 18:15
      witam!!!skonczylam 6 juz jakis czas temu,siostra w tym roku zdaje
      mature...polecam!!!!wcale nie trzeba ryc tak bardzo!!!nauczyciele rozni-jak
      wszedzie...to szkola z "dusza"-serio!!!gwarantuje,ze bedziesz czas spedzony tam
      pamietac dlugo...szczegolnie lekcje wosu czy po ;) albo wycieczki i zimowiska z
      panem wicedyrektorem(polecam)!!!!zycze powodzenia na egzamach!!!
      • Gość: absolwentka VI LO Re: Co sądzicie o 6LO??? IP: *.icpnet.pl 06.03.05, 19:53
        Skończyłam VI LO 4 lata temu. Niektórzy nauczyciele byli rewelacyjni - głównie
        prof. Kupracz!!!!, ale także prof. Gajowa, chociaż w pierwszej klasie była
        przerażająca - ma poczucie humoru i rewelacyjnie przygotowuje do matury. Madame
        francuskiego nauczy, ale dodatkowo przyprawi o wrzody żoładka ze stresu :)
        Jeśli Grajek odejdzie, to będzie to dodatkowy argument, żeby iść do tej szkoły.
        To najbardziej niezrównoważony człowiek, jakiego znam. Bleeeee!!!!! Najgorszy
        nauczyciel, najgorsze wspomnienie!
      • Gość: maturzysta Re: Co sądzicie o 6LO??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.06, 11:31
        szkoła jest przeciena. wysoki poziok zalezy wylaacznie od tego ze sie siedzi samemu.

w klasie humanistycznej historia maks 3 razy w tygodniu-rzadnych fakultetów,
        jeden WOS na kiepskim poziomie...

angielski od tego roku fatalny, powiedzialbym kuszmarny. porzadnie stoi
        biologia-chociaz to mnie srednio... chemia z panem Zielniewiczem,

polski z Gubanem-uczy myslec, kojarzyc nie wiem jak sie o ma do nowej matury.
        polowa osob oblała probna.

Grajas to niedowartosciowany baran, na PO głownie o wycieczkach-szkoda czasu na
        sluchanie pierdoł.

Gorg-szacunek, mocno zabiegany jest, ale jak sie chce to mozna naprawde duzo
        wyniesc z jego lekcji

szkołe odradzam-profil nie ma duzo wspolnego z tym co ie faktycznie robi i czego
        rzeba sie faktycznie uczyc...
    • Gość: joas Re: Co sądzicie o 6LO??? IP: *.icpnet.pl 19.05.04, 15:10
      skonczylam 6 hm.....9 lat temu.I koniecznie polecam!!!!!jak ja chodzilam to
      poziom byl wysoki, al etylko neiktore przedmioty ( polski, biologia)...ale
      generalnie szkola niesamowita.......atmosfera super!!!!!
      i ten WOS.......tak, tak,
      jesli p. Ptasinksi jest tam wicedyrektorem to isc koniecznie!!!!!!
      a czy Grajek jeszcze uczy?a p.kupracz ( chemia),gajowa?bochenski?
    • Gość: Joker69 Re: Co sądzicie o 6LO??? IP: *.238.102.13.adsl.inetia.pl 21.09.04, 15:19
      Nie polecam!!! A wręcz odradzam!!! Jestem w 3. klasie i musze przyznac ze drugi
      raz do tej szkoly na pewno bym nie poszedl. Chyba ze ktos np. w klasie mat-fiz
      chce miec 1 fizyke w tygodniu! Nauczyciele bardzo przecietni a szkola ogolnie
      schodzi (albo juz dawno zeszla) na psy. Nie ma tu zadnej "duszy"
      czy "niezapomnianej atmosfery"... To kompletna bzdura. Szóstka jedzie tylko i
      wyłącznie na ogólnej opinii (która nie wiadomo z czego tak naprawdę się
      zrodziła, bo np. wśród osób z mojego szkolenego otoczenia nikt ze szkoły nie
      jest zadowolony). Jeśli stoisz przed dylematem wyboru szkoły, a przy tym dobrze
      się uczysz to idź do 1 LO. Tam w klasie o konkretnym profilu masz duzo godzin
      (np. 5 historii, czy 5 geografii w tygodniu w 3. klasie). W szóstce w klasie
      historycznej jak ci dadzą 3 godziny histrii to jest huk...
    • Gość: l´kolac Re: Co sądzicie o 6LO??? IP: *.ivh.uni-hannover.de 28.09.04, 12:19
      mi sie srednio szkola podobala
      rocznik 1997, choc moi rodzice sie uaprli zeby wszystkie pociechy swoje tam
      posalc, wiec 2 siostry i brat tez konczyl ta szole
      szczerze
      szkola do nieczego nie przygotowuje
      spotyka sie paru fajnych nauczycieli jelsi ma sie szcezscie
      kalsy profilowane to jakas mzonka - nawet slabo angielskiego ucza
      jedyny co to bylo to ze prawei wszyscy chodza gdzeis na korepetycje

gajowa milo wspominam - chco pamietam ze wyzej niz 3 nie mogalm u niej dostac,
      praeisler to nie byl ten sam preisler - nie chcialo mu sie juz i lekcej byly
      nudne i wymuszone, co roku mialma 2 nauczycieli angielskiego, hiszpanski sie
      zmienial nauczyciel co rok, grajek nie zawodzil jedynie i dyrektorstwo
      (Ptasinscy)
    • Gość: Kaja Re: Co sądzicie o 6LO??? IP: 81.219.185.* 01.10.04, 10:26
      Skończylam 6LO 5 lat temu. Byly to najlepsze lata mojego zycia. Rewelacyjni
      ludzie, nauczyciele super, pelno imprez, ciagle wolne i fajne mozliwosci
      wyjazdu. W zyciu nie poszlabym do innego LO. Niestety nie ma juz wielu belfrow
      z ktorymi jezdzilo sie na narty, w gory, za granice i zwracalo po imieniu ale
      mysle ze i tak warto. Chetnie bym sie z Toba zamienila:)
    • Gość: Kaja Re: Co sądzicie o 6LO??? IP: 81.219.185.* 01.10.04, 10:26
      Skończylam 6LO 5 lat temu. Byly to najlepsze lata mojego zycia. Rewelacyjni
      ludzie, nauczyciele super, pelno imprez, ciagle wolne i fajne mozliwosci
      wyjazdu. W zyciu nie poszlabym do innego LO. Niestety nie ma juz wielu belfrow
      z ktorymi jezdzilo sie na narty, w gory, za granice i zwracalo po imieniu ale
      mysle ze i tak warto. Chetnie bym sie z Toba zamienila:)
      • Gość: Aga Re: Co sądzicie o 6LO??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.04, 12:21
        Ja też już skończyłam 6LO kiedy to było:) w 2002r miałam mature. Ale od tego
        czasu się pozmieniało. Chociaż miło wspominam tamte czasy. Teraz zmienił się
        dyrektor, nauczyciele poodchodzili i to już nie to samo. Co do nauki to tak jak
        wszędzie. Kolega z klasy powiedział że przyszedł do Paderka żeby mało się uczyć
        i dobrze się bawić. W czwartej klasie powiedział że mu się to udało:)ale coraz
        więcej słyszę opinii że dzieje się tam coraz gorzej:( Pozdrawiam wszystkich
        Paderkowiczów:)
    • Gość: olcia Re: Co sądzicie o 6LO??? IP: *.pool80180.interbusiness.it 23.11.04, 21:19
      ja skonczylam paderka 2 lata temu i tez wspominam BARDZO milo, super atmosfera,
      super nauczyciele, super imprezy, niestety juz w czwartej klasie zaczelo
      wszystko sie zmieniac, poodchodzili nauczyciele i wiem ze teraz tez juz to nie
      jest to samo:( ale i tak wybralabym ta szkole po raz drugi (choc bez Grajka?...
      no nie wiem:) duza strata:)) pozdrawiam
    • Gość: MRS. M Re: Co sądzicie o 6LO??? IP: *.icpnet.pl 08.01.05, 22:34
      Nie wiem kto puscil fame ze Grajek odszedl.... Z tego co wiem to uczy nadal i ma sie calkiem dobrze.... a poinformowana jestem raczej dobrze...wczoraj mialam go w komisji na probnej maturze ;P
      A co ogólnie do 6 to atmosfera rzeczywiscie jest przyjazna, nauczyciele w wiekszosci spoko. Z nauka jak wszedzie, ale jest duzo luzow w ciagu roku, no i imprez tez wsrod uczniow tez sporo(ta opinia pozostanie juz zawsze); PPP
      Trzeba miec duzo szczescia zeby trafic ten najlepszy zestaw nauczycieli...wtedy jest rzeczywiscie zabawa. Najlepsi ktorzy zostali to na pewno prof. Preisler(Gorg), Grajek, Guban, Kotłowski, Bocheński, ostatnio doszedl tez Wiking(Szczepański), Kupracz...no i jeszcze kilku z nowszego "pokolenia".
      Wyjazdow i imprez jest nadal dosc duzo(ciagle sa zimowe wyjazdy z Gorgiem) i letnie z Grajkiem (Wszyscy Paderkowicze wiedza...Paryz i te sprawy... ;PPP)
      Poza tym takiego Dania Patrona w innych szkolach sie raczej nie spotyka...sa rajdy itp. choc tez uwazam ze Paderek stracil jakas czesc tej duszy wraz z nadejsciem Karola.... Nie ma juz takich tematycznych drzwi, zamyka sie brame na przerwach, z mowieniem sobie po imieniu tez sie nie spotkalam.
      Jakos nie uwazam zeby lekcje Preislera zeszly na psy, ja je bardzo lubie... Wlasciwie to dzieki niemu szkola zachowuje urok. On wszystko organizuje i za to mu chwala!
      Racja, ze malo jest tych przedmiotow poszerzonych w klasach maturalnych, ale to kwestia rozplanowania na poczatku roku. Wydaje mi sie ze wybralabym ta szkole ponownie(nigdy nie mialam dobrej opini o I, wiec w sumie jak jktos nie jest zbytnim kujonem ani "olewusem" to polecam!
      Pozdrawiam Paderkowiczow!
    • kita89 Re: Co sądzicie o 6LO??? 12.03.05, 14:43
      Zauważyłam, że negatywnie o szkole wypowiadają się uczniowie klas ścisłych.
      Może więc Paderek nie nadaje sie po prostu dla wielbicieli matmy, fizy i
      informatyki?
      Czy zagląda tu ktoś z klasy dziennikarskiej? Bo jest dużo o włoskim, dużo o
      francuskiem, a ja bym chciała wiedzieć jak stoi hiszpański (no i angielski).
      A propos angielskiego - jakiś miły paderkowicz mógłby sie dowiedzieć, czy p.
      Ginter-Ożóg ma wychowawstwo w jakiejś klasie maturalnej?
    • wojtusss1 Re: Co sądzicie o 6LO??? 03.01.06, 16:24
      Powiem krótko i na temat ! Szóstka wspaniała szkoła z dyrektorem pojeb...!
      Nauczyciele większość z charkterem patrz Praisler ( zawsze swoje zdanie)jeszcze
      niedawno Viking ( wywalony na zbity pysk przez don karlo ) Teraz tylko stara
      opinia niesie 6 LO ! Niektórzy nauczyciele nie nadają sie nawet do pracy przy
      segregacji odpadów patrz Grajek , Dolczewska itp. wynalazki ! I nie mówie tego
      dlatego że jestem obecnie w najbardziej niepokornej klasie w tej szkole!
      Jeszcze kilka miesięcy i możemy wbijać pojeba... nauczycielom a z niektórymi
      wypić piwo pozdro
      • sosek_s Re: Co sądzicie o 6LO??? 14.01.06, 00:35
        wojtusss1 napisał:
        > dlatego że jestem obecnie w najbardziej niepokornej klasie w tej szkole!

a ktora to klasa jesli mozna spytac:>???????????????????????

czyzby IIIc <lol>

buahahahahaa

dobranoc :)
      • Gość: teofila słów kilka... IP: *.icpnet.pl 25.01.06, 23:57
        LOOOOL!
        Szósteczka jest spoko, zwłaszcza jak są po 3-4 lekcje dziennie ;)
        Karol jest BEZNADZIEJNY, Ptak na dyra i tyle!
        Co do nauczycieli - w braku pojęcia o nauczaniu (i wychowaniu) przoduje
        anglistka S. (po prostu BRAK SŁÓW...unikac jak ognia =]), zaraz za nia fizyczka
        D. - naprawdę EKSTREMALNIE ciekawe lekcje fizyki polecam ;]
        polonista G. - jak dla mnie gość o dziwnym poczuciu humoru i bynajmniej nie
        wzbudził we mnie sympatii; uczy myślenia, średnio przydatne na Nowej Maturze
        (jedna z klas w połowie oblała próbną)
        polonista K. - upierdliwy, ale uczy pod Nową Maturę - próbna wyszła b.dobrze na
        tle innych klas.
        germanista K. - wymagający, ale POD KONIEC daje loozik :) Polecam, b.fajny
        nauczyciel (choć wiem, że PEWNA klasa tak nie uważa ;P).
        historyk F. - chce...ale nie może ;) Ma to jednak swoje dobre strony, jeśli
        historię odkładasz raczej na boczny tor (as I do ;) ). PS. Uwielbia wymyślać
        pytania, które moga pojawić się na maturze...;) uczy tez WOSu; ma REWELACYJNY
        system zgłaszania np :D:D:D
        geografia prof. P. (bądź też G. jak kto woli ;) ) - przezabawny człowiek, może
        nie za często czegos nauczy, ale raczej powszechnie lubiany ;) Potrafi ciekawie
        gadać, czasami nawet o geografii ;)
        matematyczka C. - definicje, twierdzenia i zadania na ocenę, ale potrafi być
        człowiekiem.
        biologica B. - jak sie jej narazisz to do końca masz przerąbane... ale ponoc to
        już jej ostatni rok w tej szkole.
        X. S. - stara się byc KUL i DŻEZI, ale fakt, że przestał się tak angażowac w
        przeprowadzanie lekcji wg planu (musze dodać, że absolutnie boski był X. G. -
        obecnie parafia Koziegłowy podobno ;) )
        PO... prof. G. - wredny, mały człowieczek, który uważa, że wszyscy powinni go
        wielbić... Zalecam dużą dozę opanowania i mocne nerwy ;]

Ludzie w szkółce są wspaniali!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        Uczyć się trzeba nie za wiele, no chyba, że nagle wszystkim odbija i robią falę
        sprawdzianową...=]
        Wiem, że ta szkoła kiedyś była inna...może lepsza...Ale czasy się zmieniły...i
        ludzie też...
        Bynajmniej POLECAM VI LO. Zmieniło mnie. Na lepsze.
        • Gość: nie powiem :P Re: słów kilka... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.06, 00:42
          kolezanka anonimowo weszla to i ja cos napisze (bo my z tej samej klasy ale
          ciiiiiiii :P)

> anglistka S. (po prostu BRAK SŁÓW...unikac jak ognia =]) - no ja wogole nie
          wiem co ci sie nie podoba w pani profesor no :P

> zaraz za nia fizyczka
          > D. - naprawdę EKSTREMALNIE ciekawe lekcje fizyki polecam ;] - oj tak na
          pocieszenie nalezy dodac ze na palcach mozna policzyc liczbe fizyk jaka mielismy
          od poczatku roku szkolnego

> polonista G. - jak dla mnie gość o dziwnym poczuciu humoru i bynajmniej nie
          > wzbudził we mnie sympatii; uczy myślenia, średnio przydatne na Nowej Maturze
          > (jedna z klas w połowie oblała próbną)
          > polonista K. - upierdliwy, ale uczy pod Nową Maturę - próbna wyszła b.dobrze na
          > tle innych klas.
          i tu sie nie zgodze (pewnie wiesz dlaczego) prof G jest znacznie lepszy od prof
          K :D:D:D (i nie chodzi bynajmniej o myslenie bo tego zaden nauczyciel nie jest
          cie w stanie nauczyc :), co do poczucia humoru to tez bym polemizowal z tym
          ktory ma dziwniejsze =] chcialbym I klase i z powrotem lekcje z prof G
          (przynajmniej nie mialbym dopa z polskiego)

> germanista K. - wymagający, ale POD KONIEC daje loozik :) Polecam, b.fajny
          > nauczyciel (choć wiem, że PEWNA klasa tak nie uważa ;P).
          > matematyczka C. - definicje, twierdzenia i zadania na ocenę, ale potrafi być
          > człowiekiem.
          CO DO TEJ DWOJKI TO SIE ZGADZAM =]

> historyk F. - chce...ale nie może ;) Ma to jednak swoje dobre strony, jeśli
          > historię odkładasz raczej na boczny tor (as I do ;) ). PS. Uwielbia wymyślać
          > pytania, które moga pojawić się na maturze...;) uczy tez WOSu; ma REWELACYJNY
          > system zgłaszania np :D:D:D - JA GO LUBIE I NA PRAWDE UWAZAM ZE LEKCJE
          HISTORII SA DOSC CIEKAWE (ale jak sie ktos nie interesuje tym to zasze to dla
          niego bedzie nudne :P) system zgalszania - popieram =]

> biologica B. - jak sie jej narazisz to do końca masz przerąbane... ale ponoc to
          > już jej ostatni rok w tej szkole. - NIE ZGADZAM SIE P PROF JEST BARDZO MILA I
          SYMPATYCZNA (ale moze to dlatego ze ja sie jej chyba niegdy nie narazilem:)

> PO... prof. G. - wredny, mały człowieczek, który uważa, że wszyscy powinni go
          > wielbić... Zalecam dużą dozę opanowania i mocne nerwy ;]TO JEST
          DEEEEEEEEEEEEEEEEEBIIIIIIIIIIIIIIIILLL NIENAWIDZE GO (ZA TO 4 NA SWIADECTWO
          MATURALNE i za uwazanie sie za niewiadomo kogo ;P)

> Bynajmniej POLECAM VI LO. Zmieniło mnie. Na lepsze.
          Po głebszym zastanowieniu stwierdzam ze mnie również zmieniła ta szkoła. Nie
          wiem czy na lepsze ale na pewno jakos tam zmienila :)

JA ROWNIEZ GORACO POLECAM

• Gość: absolwentka VI LO Re: słów kilka... IP: *.icpnet.pl 28.01.06, 01:18
          >Bynajmniej POLECAM VI LO. Zmieniło mnie. Na lepsze.

Absolutnie zgadzam się co do profesora G. Jedną z jego "ukochanych" przeze mnie
          cech było używanie słów, których nie rozumiał. Na przykład mylił "bynajmniej" z
          "przynajmniej".
          Droga Teofilo! "Bynajmniej" można czegoś NIE polecać.
    • Gość: Adzik Re: Co sądzicie o 6LO??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.06, 13:46
      A ja w tym roku się dostałam do Paderka i jestem mega zadowolona :)
      Jak chcecie pożądnie zdać maturę to koniecznie tam ...
      Nauki wcale nie jest tyle co niektórzy mówią ...
      Ja np. nie uczyłam się zbytnio, a całkiem ładnie przeszłam pierwszy semestr :)
      No i to jest szkoła z tradycjami ...
      Profesorowie? Wymagający to fakt, ale jak jest się wobec nich w porządku to
      sami się przekonacie, że można wszystko z nimi wynegocjować :)
      No i te niezapomniane wycieczki ;)
      Jak się trafi jeszcze na dobrą ekipę w klasie to są to najpiękniesze chwile
      życia ...
      Naprawdę polecam tą szkołę!!
      Ja do niej chodzę dopiero od września (6 miechów), a jestem mega zadowolona i
      strasznie się cieszę, że tu chodzę i że w ogóle się dostałam ... a łatwo nie
      było ;)
      No i do tego moja klasa ... bajka :*

Pozdro dla I De... i naszej wychowawczyni ;)
        • matt88 Re: Co sądzicie o 6LO??? 17.02.06, 15:25
          Ja też polecam bardzo. Po drzwiach otwartych w 2004r. wiedziałem, że chcę się
          tutaj uczyć. Tak mi podpowiadała intuicja. Nie zawiodłem się.
          jest świetnie. Niesamowici ldzie. Szczególnie koleżanki i koldzy, chociaż
          profesorowie też. Są oczywiście wyjątki jak np. Mały, żałosny człowieczek od PO.
          Ale na szczescie PO jesttylko w pierwszej klasie. Generalnie bardzo polecam.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka