Dodaj do ulubionych

Policealna Szkoła OMEGA

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.10, 11:01

Witam Serdecznie!!!!!
Polecam Państwu SZKOŁĘ OMEGA,
Bardzo Dużo DARMOWYCH I PROMOCYJNYCH KIERUNKÓW!!!!
SZkoła Posiada Również KIERUNKI MEDYCZNE,
Wszystko w Miłej I sympatycznej atmosferze ;-)
POZNAŃ UL.PÓŁWIEJSKA 8/5
Obserwuj wątek
    • Gość: Anna Re: Policealna Szkoła OMEGA IP: 194.114.150.* 04.07.11, 13:22
      Po pierwszym semestrze 2010/2011 zlikwidowali kierunek i zostałam na lodzie. Coś nie tak. Byłam zadowolona z wykładów, szczególnie wykładowcy prawa. Super ciekawie mówi o prawie. Szkoda.
      • Gość: Zuza Re: Policealna Szkoła OMEGA IP: *.icpnet.pl 21.09.11, 08:27
        OMEGA to jakaś ściema, nie mają wykwalifikowanej kadry, uczą przypadkowi Ludzie, nie ma ćwiczeń praktycznych, bo nie mają sal!!! To jakaś kpina,że kuratorium zezwala na działalność takich szkół. Moja koleżanka szybo się wypisała, jak zobaczyła te warunki i "szemranych" wykładowców. Ale mają ich rozwiązać, takie szkoły mogą sobie otwierać w kieleckim...
        • lenka_68 Re: Policealna Szkoła OMEGA 17.08.12, 10:17
          A ja się z Tobą nie zgodzę. Chodzę do omegi na technika usług kosmetycznych i jestem zadowolona. Ćwiczenia praktyczne są i nakładają na nie bardzo duży nacisk. Obowiązkowe są też praktyki we własnym zakresie, a jeśli ktoś nie potrafi nic znaleźć to panie w sekretariacie pomagają. Teraz otworzyli się Gliwicach i przeniosę się tam żeby mieć bliżej.
        • Gość: Anka Re: Policealna Szkoła OMEGA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.13, 11:37
          To nie jest tak że rozwiązują bez powodu. Ja chodzę na kosmetykę do omegi w Gliwicach, kończę właśnie 2 semestr i nie zanosi się żeby go rozwiązali. Z tego co wiem to mogą rozwiązać kierunek tylko wtedy kiedy będzie chodziło mało osób (chyba poniżej 10) więc to, że likwidują kierunek to raczej wina uczniów którzy nie chodzą na zajęcia. Ja jestem bardzo zadowolona z omegi. Kadra jest wykształcona, zajęć praktycznych jest bardzo dużo. Teraz zdajemy pierwszy zawodowy egzamin i większość grupy czuje się pewnie. Więc mogę polecić wam tą szkołę.
        • Gość: Wojtek Re: Policealna Szkoła OMEGA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.13, 14:29
          Wiesz co ja nie wiem gdzie Ty chodziłaś na zajęcia do Omegi ale może Ci się szkoły pomyliły bo ja chodzę do Gliwic na BHP i mamy zajęcia praktyczne, z tego co wiem to one muszą być przeprowadzone w szkole policealnej bo są w programie. Może Ty robiłaś jakiś kurs ? Na kadrę też nie narzekam, facet który nas uczy zawodowych ma swoją firmę i spore doświadczenie. Pozdrawiam Wojtek
      • Gość: GallAnonim Re: Policealna Szkoła OMEGA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.01.14, 16:05
        Omega ma mało liczne grupy i się rozpadają!!!! I na floryście mają sztuczne kwiaty zamiast pracować na żywych - żenada!
        • Gość: Florystka Re: Policealna Szkoła OMEGA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.14, 09:54
          Nie wiem, po co tak kłamać, przecież sama chodzę na florystykę i mamy żywe kwiaty,chyba ktoś specjalnie oczernia tę szkołę.
          • weronikaa19 Re: Policealna Szkoła OMEGA 17.02.15, 09:53
            nie ma takiej możliwości,aby bez powodu rozwiązali kierunek, a to, że nie skontaktowali się z Tobą też brzmi jak totalna bzdura. jesteś ich słuchaczem, więc powinno im zależeć na Tobie. w kierunku mogą nie uruchomić z oczywistego powodu, brakiem zainteresowania kierunkiem,bo przecież nie opłaca się uruchamiać kierunku dla 5 osób. dobrze,że o poznańskiej omedze nie słyszałam takich bzdur.
        • weronikaa19 Re: Policealna Szkoła OMEGA 17.02.15, 09:56
          małe grupy to chyba plus, ponieważ dobrze pracuje się z kwiatami. i bzdurą jest uogólnianie, bo przecież nie zawsze pracują na sztucznych.
      • Gość: Magdalena Re: Policealna Szkoła OMEGA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.14, 23:20
        Szkoła jest fajna. Wykładowca prawa przesyła wszystkie materiały w tym skrypt do nauki elektronicznie. Duża oszczędność finansowa. Szkoda, że z prawnikiem mamy mało godzin na kierunku technik bhp, bo to były fajne wykłady. Pozostali wykładowcy też są super.
        Prawnik p. Błaszyk pomaga w sprawach osobistych, nawet zrobił mi pozew do sądu za co jestem wdzięczna, bo nie mam kasy na adwokata a sama nie umiałam. Zrobił tak, że otrzymałam nakaz zapłaty bez rozprawy sądowej. Pieniądze zaległe od pracodawcy otrzymałam.
        Mówią, że wszędzie jest dobrze, gdzie nas nie ma. Zapisz się na bhp to pewnie poznasz tego wykładowcę. Musisz się prawa trochę uczyć, bo na każdych zajęciach są testy z zakresu materiału przerobionego, ale warto.
      • Gość: aaaa Re: Policealna Szkoła OMEGA IP: *.toya.net.pl 20.11.15, 21:12
        u mnie po pierwszym semestrze na administracji wprowadzono opłatę ponieważ liczba słuchaczy się zmniejszyła i tak to trwało aż do czwartego semestru . ale jak się zapisywałam nic nie mówili o żadnych opłatach. co do praktyk to również jakaś pomyłka.
    • Gość: tomek Re: Policealna Szkoła OMEGA IP: *.icpnet.pl 02.10.12, 22:22
      zapisałem sie do szkoły OMEGA, miałem byc informowany o wszystkim mailowo ( rozpoczęcie zajęc, ewentualne zmiany na moim kierunku) niestety to były tylko słowa.. nie poinformowano mnie o tym ze mój kierunek nie ruszy a także o tym ze zostałem przeniesiony na inny który wcale mnie nie interesował. Nie powiadomiono mnie także o tym że zmieniono szkołe w której odbywac sie miały zajęcia..(przeniesiono ją na drugi koniec miasta)
      Naprawde bardzo odradzam szkołę OMEGA!
    • Gość: Lissa Re: Policealna Szkoła OMEGA IP: 94.42.133.* 20.08.13, 16:29
      W Bielsku zwinęli sie z dnia na dzień! Oddawać moje świadectwo, podobno do odbioru na komisariacie. Wałkarze jakich mało! Brak mi słów
      • Gość: gosc Re: Policealna Szkoła OMEGA IP: 194.33.77.* 06.09.13, 10:34
        Tez zapisalam sie do ichniejszej szkoły zajecia mialy sie rozpoczac we wrzesniu ale nikt sie ze mna w tej sprawie nie skontaktowal. Chcialam sie z nimi skontaktowac - nie ma takiego numeru. Wiesz coś wiecej co sie stało ?
      • basia83.24 Re: Policealna Szkoła OMEGA 10.05.18, 02:28
        Czy udało Ci się odzyskać świadectwo i gdzie bo ja miałam bardzo długą przerwę ze względu na pracę i jak już chciałam się z nimi skontaktować to cisza,nr nieprawidłowy
    • Gość: Mateusz Re: Policealna Szkoła OMEGA IP: *.adsl.inetia.pl 05.12.13, 10:39
      A ja mam takie pytanie. Jak naliczane są punkty za obecność? Ile punktów za godzinę?/dzień? Z góry dziękuję za odpowiedź
      • Gość: Madzia Re: Policealna Szkoła OMEGA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.14, 17:17
        Ja mam za każda godzinę jeden ptk;) zbieram powoli sobie..zbieram;)
      • Gość: sylwia Re: Policealna Szkoła OMEGA IP: *.toya.net.pl 20.11.15, 20:58
        a co za te zebrane punkty sie dostaje?
    • Gość: eee Re: Policealna Szkoła OMEGA IP: *.icpnet.pl 11.10.14, 21:28
      up
    • Gość: wojoxxxx Re: Policealna Szkoła OMEGA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.15, 18:03
      Słyszałem, że robiąc Policealną w Szkole Kossaka liczy się jako pierwszy rok studiów. Dlatego, że mają jakąś współprace z szkołami wyższymi. Kierunki tutaj www.liceum-gimnazjum.pl/szkola-policealna-poznan.html
      • megiii_123 Re: Policealna Szkoła OMEGA 12.03.15, 16:29
        Osobiście byłam w Omedze na Floryście i jestem zadowolona. Kierunek darmowa, z tego co wiem jeszcze kilka kierunków też jest darmowych (np. kosmetyka, weterynaria, Opiekun medyczny). Nic nie płaciliśmy za kwiaty, wszystko potrzebne na zajęcia wykładowcy kupowali na Franowie, my się o nic nie martwiłyśmy. Uważam że jak na szkołę darmową - dużo się nauczyłam mimo że tylko na swoje potrzeby polecam
        • Gość: _agata_ Re: Policealna Szkoła OMEGA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.15, 09:17
          Ja jestem w Katowickiej Omedze na kierunku technik usług kosmetycznych i nie mam na co narzekać, wszystko za darmo, grupy są niewielkie, ale przez to lepiej nam się ćwiczy, nauki jest sporo, przede wszystkim kładzie się nacisk na ćwiczenia. W wakacje miałam praktyki i właścicielka salonu w którym pracowałam była ze mnie bardzo zadowolona.
        • flowerflower10 Re: Policealna Szkoła OMEGA 01.07.15, 15:10
          Witam wszystkich, chodziłem do dwóch szkół konkurencji, ale nie byłem zadowolony. Ale zapisałem się do Szkoły Delta w Bytomiu i widząc po miłej obsłudze wiem, że będę zadowolony ze szkoły.
          • Gość: Karl Re: Policealna Szkoła OMEGA IP: *.adsl.inetia.pl 18.08.15, 12:44
            Omega w Poznaniu to jakas masakra. NIe dosc ze nie płacą pracownikom za zajecia to jeszcze zbywają przez cały czas. Szkoła pod wieloma wzgledami nie warta polecenia....szczerze!
            • arlequin2013 Re: Policealna Szkoła OMEGA 29.06.17, 12:33
              Potwierdzam. Stawki za godzinę są masakrycznie niskie. Nie płacą wykładowcom na czas, często opóźnienia w wypłatach wynagrodzenia sięgają pół roku; jeśli dany wykładowca rozwiązuje z nimi umowę z powodu tych opóźnień, to reszty wynagrodzenia w ogóle nie przelewają. Szczerze odradzam pracę w tej "szkole". Podobnie rzecz się ma z siostrą bliźniaczką "Omegi" - szkołą "Delta".
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka