Dodaj do ulubionych

Szkola podstawowa ISOP

IP: *.centertel.pl 28.02.12, 13:21
Poszukuje opinii o International School of Poznan od osób, których dzieci sie tam uczą. Jakie zalety, jakie wady?
Obserwuj wątek
    • Gość: Ania Re: Szkola podstawowa ISOP IP: *.icpnet.pl 07.04.12, 07:55
      O ISOP nie ma jednoznacznej opinii. Na poziomie podstawówki (PYP) istotnym elementem jest program IB dający dziecku szerszą perspektywę. Inna sprawa, że dzieci są przygotowywane do wyścigu szczorów zaczynającego się wraz z wprowadzeniem ocen pod koniec podstawówki.
      Niestety rozczarowującą kwestią jest ignorancja i lekceważenie okazywania rodzicom przez dyrekcję. Prawie każda sugestia zmiany lub poprawy czegoś w szkole przekazywana ze strony rodziców spotyka się z niezmienną odpowiedzią dyrektora lub dyrektorki: "jak się komuś nie podoba to może zabrać dziecko za szkoły" - to sprawia, że w takim klimacie naprawdę szuka się alternatywy.
    • Gość: Sacherelli Re: Szkola podstawowa ISOP IP: *.centertel.pl 06.04.13, 15:20
      Dziecko rozpoczęło te szkole i jestem zachwycona. Zaangażowani nauczyciele, program inny niż polski program szkolny, mało pamięciowej nauki, a skoncentrowanie sie na tworzeniu projektów przy wykorzystaniu zdobytej wiedzy i umiejętności. Co dla mnie ważne, nauka nie jest po to, by dobrze zdać rozne testy, tylko po to, by mieć wiedzę i umieć ja wykorzystać. Oczywiście, ze są rzeczy do których można sie przyczepić, ale w jakiej szkole nie ma? Generalnie jestem zadowolona, a moje dziecko szczęśliwe.
    • zawszeagnesja Re: Szkola podstawowa ISOP 09.10.17, 09:03
      Szkoła jest ok, nauczyciele przygotowani do realizowania programu, dzieci zadowolone. Bardzo dużym minusem są panie w sekretariacie. Nieuprzejme, o mentalności przekupek bazarowych. Przydałoby się dla nich szkolenie z kontaktów interpersonalnych, bo naprawdę szkoła dużo traci.
    • agatamalkowska Re: Szkola podstawowa ISOP 29.01.18, 22:26
      Szkola nie za fajna, uczylam sie tam rok a pozniej sie przeniosłam do Krakowa, American school of Warsaw lub British school of Cracow sa zdecydowanie lepsze, ale koszty zniewalające. Najstarsze szkoly IB DP zazwyczaj maja najlepsze wyniki.
    • Gość: Roberta Re: Szkola podstawowa ISOP IP: *.icpnet.pl 19.08.20, 22:06
      My experience with the staff and administrators is beyond disappointing.
      The administration needs to accept you the parent and meet their biased standards as a person. Your country origin and personal background are obviously taken into account whether you meet their parental profile while considering your child’s acceptance. Clear racial and opinionated discrimination.
      My child made a moral mistake as she had a significant amount of pressure put on her to pass entrance placement. Please do not mistake this as an excuse for her as I do not approve or support such behaviour and disciplined my daughter for this accordingly.
      My dissatisfaction of the administration is the blame and opinions cast at me for being a catalyst for her actions and essentially blacklisting my 10 year old daughter from their school. Discipline and communication with the parent should be paramount and not personal interpretations by administration.
      I am the parent and our livelihood depends on my daughter having a place to attend school in Poznan. ISOP is the only institution we can afford and given my child is only a english speaker; means this was our only option.
      The school should be impartial and speak to parents pertaining to their findings and not assume to a bias opinion. I agree a school should support their standards and this is how I feel as well. I am saddened as how the school approaches foreigners and trust they will learn to not profile newcomers to their school.
      Moreover, the simple fact the school chairman smokes cigarettes regularly in his office shows basic hygiene and standards apply to only the privileged. Perhaps a little bit of professionalism would be nice. The school itself could be a great place to grow young minds once school administrators learn the basic principles of neutral impartiality.
      #foreignlivesmatter

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka