Dodaj do ulubionych

Błąd urzędników: gimnazjum nie można zlikwidować!

IP: *.man.poznan.pl 01.03.12, 12:25
złapał Kozak Tatarzyna, a Tatarzyn za łeb trzyma!
Ahahahahahahaha - polew z ekipki Rysia :DDDD
A tak poważnie, Rysiu - jechałeś kiedyś taczką w roli pasażera? Czuję w kościach, że niedługo będziesz miał okazję.
Obserwuj wątek
  • Gość: ? Re: gimnazjum nie można zbombardować? IP: *.man.poznan.pl 01.03.12, 13:05
   Może prezydent coś wymyśli?
  • Gość: mii Błąd urzędników: gimnazjum nie można zlikwidować! IP: *.opera-mini.net 01.03.12, 14:05
   Panią Dyrektor gimnazjum należy zwolnić dyscyplinarnie , a wszyskie dzieci przenieść do GM 56 i przez rok utrzymywać 56 i 67 w jednym budynku - dobrze by było obciążyć panią Gieżyńską kosztami .
   • Gość: Anna Wachowska Re: Błąd urzędników: gimnazjum nie można zlikwido IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.12, 14:20
    Szanowni państwo, fakt iz prezydent oraz wydział oswiaty nie znają prawa nie tłumaczy ich błędów. Zgodnie z Ustawą o systemie oswiaty obowiązek powiadomienia rodziców spoczywa na radzie miasta, która uhwaliła tę uchwalę. RM powierzyła wykonanie uchwały prezydentowi R. Grobrlnemu. To on jest odpowiedzilany za wykonanie uchwały i to on również również powinien ponieść konsekwencje finansowe. Również niewazne sa uchwały ws zamiaru likwidacji Gimnazjum 24 na os. Bohaterów II Wojny Światowej oraz Gimnazjum 25 na os. Tysiąclecia. Nieprawdą jest, ze rodziców tych szkół mozna powiadomic później. Szkołu mogA DOKONYWAC NABORU NA ROK SZKOLNY 2012/2013 !!!!!!!!!!! Anna Wachowska Stow. MY POZNANIACY
    • Gość: Perio Re: Błąd urzędników: gimnazjum nie można zlikwido IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.03.12, 15:14
     Pani Wachowska Niech Pani nie wprowadza ludzi w błąd. Jak zwykle opowiada Pani niestworzone rzeczy
     • Gość: poznaniak_od_ur Re: Błąd urzędników: gimnazjum nie można zlikwido IP: *.icpnet.pl 01.03.12, 15:21
      Musze tutaj potwierdzić, tak stanowi ustawa o systemie oświaty, pani Wachowska ma rację, takie jest w tym przypadku prawo. Prosze sobie przeczytać ustawę, zapoznać się z obowiązującym prawem (co polecam takżemiejskim urzędnikom), potem zaś brac się do bezpodstawnego obrażania ludzi
      • Gość: Perio Re: Błąd urzędników: gimnazjum nie można zlikwido IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.03.12, 16:09
       Należy zawiadomić na 6 miesięcy przed likwidacją a likwidacja jest w latach następnych
     • Gość: Ratajan Re: Błąd urzędników: gimnazjum nie można zlikwido IP: *.icpnet.pl 01.03.12, 22:01
      Perio chyba ma trochę nie tak pod sufitem. Oczywiście,że Pani Wachowska ma rację.
      Likwidacja G24 to od początku do końca bezprawie. Uchwała o likwidacji tego gimnazjum autorstwa radnego Tomczaka do spółki z radnym bezradnym Pawlikiem i Sternalskim to niespotykana granda w historii 100 tys. osiedla Rataj. Przecież to Gimnazjum My budowaliśmy,za nasze pieniądze. Dosyć grandy i okradania największej blokowej dzielnicy w Polsce!!! Grobelnego z jego przybocznymi trzeba jak najszybciej odspawać i wywalić.


   • Gość: gość4 Re: Błąd urzędników: gimnazjum nie można zlikwido IP: 95.108.91.* 01.03.12, 14:49
    winni zaniedbań powinni przez ten rok utrzymywać szkołe z własnych finansów
   • Gość: Rodzie Re: Błąd urzędników: gimnazjum nie można zlikwido IP: *.ip.netia.com.pl 01.03.12, 15:03
    Ta wypowiedź zalatuje mi wyraźnie wypowiedzią członka Rady Osiedla Poznań Grunwald.
    Pani Giżyńska to wielka kobieta i chwała jej za to co zrobiła. A Rada Osiedla za manipulowanie podpisami powinna zostać rozwiązana dyscyplinarnie
    • Gość: poznaniak_od_ur Re: Błąd urzędników: gimnazjum nie można zlikwido IP: *.icpnet.pl 01.03.12, 15:22
     Polecam, można złożyć skargę na Radę Osiedla za nadużywanie kompetencji. Tylko, że niestety skarge rozpatruje pan prezydent. Taka "mała" wada ostatniej reformy rad osiedli
     • Gość: czytelnik Re: Błąd urzędników: gimnazjum nie można zlikwido IP: *.cable.net-inotel.pl 02.03.12, 08:20
      Skoro sprawa "reformy" czytaj liwidacji poznańskich szkół budzi tyle emocji i ciągle jest na czasie, skoro temat ciągle wraca, skoro jest tyle oporu i niezadowolenia mieszkańców to znaczy ze ta sprawa została od początku do końca źle zorganizowana. Kto odpowie za niekompetencję? Prezydent idzie w zaparte i wierzy w to, że ma rację. Wyglada na to że tylko on w to wierzy. Wymyślanie róznych opcji, potem się z nich wycofywanie, szukanie naiwnych którzy ten pomysł przepchną, to wszystko śmierdzi wielkim draństwem lub jak kto woli niekompetencją. Ludzie, którzy nie znają się na pedagogice i psychologii decydują o tych którzy w tej dziedzinie są ekspertami. Jak długo nasze dzieci mają płacić za kiepskie, nieprzemyślane pomysły urzędników?
    • Gość: mii Re: Błąd urzędników: gimnazjum nie można zlikwido IP: *.opera-mini.net 02.03.12, 09:50
     Pani Gieżyńska to wielki krętacz - w listopadzie 2011 informowała rodziców , iż nie ma żadnych projektów dotyczących likwidcji GM 57 ( oficjalna informacja na stronie internetowej szkoły ) , a sama za plecami rodziców podpisała list intencyjny o połączeniu gimnazjum z Zespołem Szkół Geodezyjnych - co było przecież najgorszym rozwiązaniem z punktu widzenia rodziców ,ale najlepszym dla dyrekcji . Nigdy nie broniła szkoły - uparcie do końca chciała połączenia z ZSG bo ważne były tylko posady pań dyrektorek . Teraz nie wykonanie polecenia urzędu miasta powinno skutkować zwolnieniem dyscyplinarnym i obciążeniem jej kosztami !!!
     • Gość: W Do mii IP: *.ip.netia.com.pl 02.03.12, 11:49
      Żałosna wypowiedź podjudzacza z rady osiedla. Zamiast podkręcać atmosferę lepiej przemilcz pewne rzeczy. Szkoda naszych nerwów do czytania takich "inteligentnych" wypowiedzi
      • Gość: mii Re: Do mii IP: *.opera-mini.net 02.03.12, 12:29
       Prawda boli . Nie mam nic wspólnego z radą osiedla .
       • Gość: true Re: Do mii IP: *.man.poznan.pl 06.03.12, 11:26
        to że nie masz nic współnego nie zmienia faktu że piszesz bzdury i oskarżasz niewinne osby!!! jesli byłbys inteligentny przeczytał bys ustawę, zorientował bys sie w sprawie i zrozumiał bys ją właściwie. A tak jestes głupim gniotem piszacym jakieś nieprawdziwe eciepecie!
        • Gość: tolek Re: Do mii IP: *.opera-mini.net 06.03.12, 14:59
         99,99 % społeczeństwa nie czyta żadnych ustaw - natomiast nieuczciwość i krętactwa pani dyrektor gimnazjum 57 to fakty a z nimi nie można dyskutować - można tylko ubolewać , iż taka osoba wychowuje młodzież . Może za dużo w tej dyskusji jadu . Nie wierzę iż rozsądni rodzice wyślą swoje dziecko we wrześniu do 57 , będzie to margines , gro dzieci znajdzie się w 56 lub w Katoliku .
    • Gość: nn Re: Błąd urzędników: gimnazjum nie można zlikwido IP: *.man.poznan.pl 06.03.12, 11:22
     święta racja ale poprawka Pani Gieżyńska a nie giżyńska
  • Gość: gość Błąd urzędników: gimnazjum nie można zlikwidować! IP: 95.108.82.* 03.03.12, 12:31
   Włączenie Gimnazjum 57 do Zespołu dawało szansę na jej istnienie . Urzędnicy wymyślili, że trzeba ją zlikwidować i wtedy pojawił się problem. Wydział Oświaty ma obowiązek powiadomić rodziców listem poleconym o likwidacji szkoły. Tak przewiduje ustawa. Tym razem papierki same zemściły się na urzędasach!!! I bardzo dobrze. Szkoła zostaje na swoim miejscu. To drugie, pod względem jakości kształcenia, gimnazjum na Grunwaldzie. Jeśli będą zapisywać się do niego dzieci nic mu nie grozi.
   • zu_mi Re: Błąd urzędników: gimnazjum nie można zlikwido 05.03.12, 23:08
    Przynajmniej chociaż raz błąd urzędasów pomógł szkole. Moje dziecko właśnie koczy G57 więc może nas już to nie dotyczy ale cieszę się,że to gimnazjum pozostanie . Mam nadzieję ,że nie tylko na rok ale na dłużej bo faktycznie jest fajne. To nie jest nasze gim.obwodowe a dziecko samo je wybrało i jest z niego zadowolone. W opinii pana prezydenta i jego popleczników nie zasługiwało na dalsze istnienie nie wiadomo z jakich przyczyn ,czyżby atrakcyjny teren w centrum miasta ? Nikt nie widział co będzie z budynkiem szkoły po likwidacji , cały czas mówiono że ma być "do dyspozycji prezydenta" , tzn. do czego ?? Niestety argumenty szkoły ,że szkoła jest jednym z lepszych gim.na Grunwaldzie i inne nie mniej ważne nic nie dały. Nie wiedząc czemu nikt nie chciał słuchać ani głosów nauczycieli ani rodziców , tak jakby "grochem o ścianę". Nieustannie prześladuje mnie wrażenie ,że szkoła po prostu nie miała "znajomości" pośród radnych. Prośba do rodziców dzieci kończących 6 klasę SP , nie bójcie zapisywać swoich dzieci do G57 (nabór będzie). Szkoła jest dobra i może duży nabór do klas pierwszych przekona radę miasta do pozostawienia tego gimnazjum i pozwolenia jej na dalsze istnienie.
  • Gość: true Re: Błąd urzędników: gimnazjum nie można zlikwido IP: *.man.poznan.pl 06.03.12, 11:16
   "...Uchwała Rady Miasta będzie nieskuteczna - mówił prezydent Poznania Ryszard Grobelny. - Wydział wydał dyrektorowi szkoły polecenie, które nie zostało wykonane, nie skontrolował też tego..." Rysiu prosze choć nie łzyj.. własnie chodzi o bład urzedniczy w poinformowaniu dyrektora tegoz Gimnazjum, pismo wysłali do Rady rodziców a nie do dyrekcji. Dyrekcja nie dostała żadnego przykazu!!!! Toje pupilki jak zwykle niekompetentnie odwaliły robote a ty ze wstydu kłamiesz jak najety!

Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka