Dodaj do ulubionych

Internet RFC Bydgocz

IP: *.awacom.net 01.02.14, 11:49
Witam mam problem z internetem tej firmy chciałbym się dowiedzieć jak w Chełmnie i okolicach sprawuję się wasz internet również macie z nim problemy ?
Obserwuj wątek
    • Gość: Informatyk Re: Internet RFC Bydgocz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.14, 15:39
      Witam najgorszy internet jaki może być nigdy w życiu nie brał bym go .
      • Gość: Młody Re: Internet RFC Bydgocz IP: *.awacom.net 02.02.14, 13:38
        Kiedyś nie było takich problemów jak skoki pingu i długo wczytujące się strony ale oni teraz ładują bardzo bardzo dużo ludzi na jeden nadajnik i już się sypie najlepsze jest to że skargi dzwonienie do nich nic nie pomaga wie ktoś jak można z nimi zerwać umowę z ich winny aby nie płacić za zerwanie jeszcze
        • Gość: Informatyk Re: Internet RFC Bydgocz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.14, 13:44
          Można!!
          Po wejściu w życie znowelizowanego Prawa Telekomunikacyjnego w styczniu tego roku dostawcy usług telekomunikacyjnych informują abonentów o zmianach w umowach i o przysługującej nam w związku z tym możliwości wypowiedzenia umowy. Mamy takie prawo, ale musimy pamiętać, że to sytuacja szczególna. Operatorzy nie zmieniają umowy z własnej woli, ale dlatego, że obliguje ich do tego nowe prawo. Więc owszem, zmiana umowy daje nam podstawę do jej wypowiedzenia, ale w tym przypadku musimy zwrócić dostawcy usług wszystkie ulgi, a zatem to, co oszczędziliśmy dzięki:
          - niższym miesięcznym opłatom abonamentowym
          - niższej opłacie za instalację
          - niższemu kosztowi zakupionego urządzenia (np. telefonu komórkowego, routera Wi-Fi),
          - niższemu miesięcznemu kosztowi dzierżawy urządzenia (np. dekodera telewizji cyfrowej lub satelitarnej).
          Wartość przyznanej ulgi jest określona w umowie. I ta kwota stanowi maksymalną wysokość roszczenia, z którym dostawca może wystąpić w przypadku wypowiedzenia przez abonenta umowy.
          • Gość: Młody Re: Internet RFC Bydgocz IP: *.awacom.net 02.02.14, 15:39
            dobrze ale to trzeba im udowodnić że nie spełniają warunków umowy ja mam na niej nielimitowany dostęp do internetu do 4mb kolega mi powiedział że nie ma wartości minimalnej aby była podstawa do zerwania umowy no ale chyba coś musi być a nie że ja w godzinach 15-23 mam taki internet prawie cały czas o to test www.speedtest.pl/test/78145574 w grach ping do 5000ms który utrzymuje się długo spada do 200 i znów to samo już mam dość ich dzwonie kilka razy dziennie wysyłam na ich stronę skargi wysyłam właśnie takie testy oraz zdjęcia z gier na których widać ping i obecnie nagrywam telefonem aby udokumentować zachowanie się internetu ale oni nic z tym nie robią kompletnie sam nie wiem jak napisać dobrze pismo o zerwanie umowy z ich winy może ktoś pomóc z góry dziękuje
            • Gość: ja Re: Internet RFC Bydgocz IP: *.awacom.net 03.02.14, 16:04
              Ja również mam z RFC i od samego początku to masakra,bywa ze nie mam po kilka dni,strony ładują sie długo,często zanika jednym słowem porażka!!!
              • Gość: Młody Re: Internet RFC Bydgocz IP: *.awacom.net 03.02.14, 16:36
                Dziś dzwoniła do mnie pewna kobieta od nich z firmy powiedziała mi że muszą światłowody podłączyć pod mój nadajnik i że kolejny miesiąc internetu mam za darmo w ramach rekompensaty za działanie internetu trochę postraszyłem ich zerwaniem umowy i od razu coś robią zobaczymy czy coś to pomoże
              • sir_webmaster Re: Internet RFC Bydgocz 04.08.15, 09:55
                Bardzo dobry internet, nie ma powodów do narzekania. Wcześniej korzystałem z internetu innej firmy i co chwilę były jakieś problemy, tutaj wszystko działa bez zarzutu.
                • Gość: Aldo Re: Internet RFC Bydgocz IP: *.dynamic.chello.pl 06.04.17, 22:22
                  zależy jak zawieje, raz jest miesiąc ok a raz lipa
    • Gość: MICHAŁ Rfc to masakra same problemy IP: *.adsl.inetia.pl 12.06.14, 16:20
      Proponuję pisać do UOKiK, 10zł opłata i każdą sprawę muszą wyjaśnić, dowalą im karę i firma bankrut, i po sprawie.
      • Gość: adix1066 Re: Rfc to masakra same problemy IP: 94.141.159.* 13.05.18, 21:23
        Internet tragedia nawet nie mogą zapewnić prędkości która mam w umowie 10mb/s ping w grach o 100 do 200 :/
        • Gość: adix1066 Re: Rfc to masakra same problemy IP: 94.141.159.* 13.05.18, 21:26
          acha i jeszcze ta cena 49zl u konkurencji 20mb/s za ta kwotę.
    • Gość: Szymek Re: Internet RFC Bydgocz IP: *.awacom.net 06.08.15, 22:17
      Witam od dwóch lat korzystam z internetu RFC niema żadnych problemów miejscowość Unisław..
    • Gość: Anonim Re: Internet RFC Bydgocz IP: 94.141.157.* 03.07.16, 13:27
      Nie polecam internetu RFC co chwile mam lagi 200 ping nie da sie w nic pograc strony dlugo laduje, film tez ciezko jakis obejrzec. Ogólnie ten internet to jakis dramat!
    • Gość: w Re: Internet RFC Bydgocz IP: *.146.34.97.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 06.09.16, 11:29
      RFC2 w Kcyni działa najlepiej
    • Gość: RFC gó... nie inte Re: Internet RFC Bydgocz IP: 94.141.157.* 29.10.16, 19:11
      Mam z nimi umowe na 2 lata, na cale szczescie juz niedlugo nie bede korzystac z tego gówna i napewno nie przedluże umowy, totalny syf nie polecam!
    • Gość: aa@aa.pl Re: Internet RFC Bydgocz IP: 94.141.157.* 10.01.17, 11:12
      jeśli chodzi o powiat nakielski tylko internet RFC2 z Kcyni !!!! Polecam 100% zadowolenia, pozdrawiam
      • Gość: sw Re: Internet RFC Bydgocz IP: *.kcynia.net 12.03.20, 21:49
        Posiadam internet światłowody + TV w Kcyni od firmy RFC2 SP Z O O. Biuro Obsługi Klienta w Kcyni !!! POLECAM !!!!
    • Gość: mati Re: Internet RFC Bydgocz IP: *.awacom.net 20.03.17, 17:13
      powiat Bydgoszcz , ludzie nie robcie tego bledu 2 lata meki a potem ciężko się rozstać robia pod gore
    • Gość: sylw Re: Internet RFC Bydgocz IP: *.awacom.net 20.03.17, 19:51
      UWAGA odradzam , wszystko pięknie ladnie do momentu podpisania umowy,potem z nikot aktywacje,koszt rutera i wychodzi ladna sumka do zaplaty,czyli srednia nie 60zl tylko 130zl-uwaga na nie rzetelne oferty tej firmy
      • Gość: P Re: Internet RFC Bydgocz IP: *.146.227.154.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.08.18, 16:48
        Net działa super
        Zadowolony klient gminy Kcynia
    • Gość: mat Re: Internet RFC Bydgocz IP: *.awacom.net 20.03.17, 19:53
      to tak jak kupic mercedesa bez wspomagania i bez kol
    • barnej1968 Re: Internet RFC Bydgocz 17.05.17, 07:25
      Montaż po dwóch godzinach od zgłoszenia.
      Panowie pracowali czysto i dokładnie.
      Zakupiłem wersję najoszczędniejszą(wystarcza mi) oraz dzieciakom.
      Prędkość OK jak na razie bezproblemowo nie mogę narzekać.
      Inaczej- jestem zadowolony Trzeciewnica - nadajnik na energetyce w Nakle
    • Gość: pp@p.pl Re: Internet RFC Bydgocz IP: *.kcynia.net 18.07.17, 21:55
      zgadzam się z tym że " jeśli chodzi o powiat nakielski tylko internet RFC2 z Kcyni !!!! Polecam 100% zadowolenia "
    • Gość: dzako Re: Internet RFC Bydgocz IP: *.awacom.net 18.07.17, 22:41
      Mam ich internet kilka lat i sobie smiga ale w zeszłym miesiacu przez około tydzien były problemy ale takie sytuacje sa sporadycznie ,swego czasu tez mialem problem zmienili mi antene odbiorcza i jest OK .Może masz za nisko antene i przesłania ją jakieś drzewo bo to był kiedys mój problem.
      • Gość: znawca ekonomii Re: Internet RFC Bydgocz IP: 89.191.152.* 12.09.17, 21:26
        Masz kilka lat i śmiga? Brawo Ty! Ale teraz zaczną się problemy, bo RFC nastawiało masztów po wioskach, ale zapomniało rozliczyć się za prąd, i problemem nie są liście na drzewach, tylko wku...eni właściciele lokalizacji...
      • Gość: Rfc Re: Internet RFC Bydgocz IP: *.146.102.16.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 09.04.18, 00:35
        Super internet śmiga 😀😀😀 gm. Kcynia
    • Gość: rfc internet Re: Internet RFC Bydgocz IP: *.awacom.net 06.11.18, 20:31
      Odświeżam temat. Złodzieje i jeszcze raz złodzieje. Internet chodzi jakby nie mógł, mają problem z przeciążeniem sieci a nie chce się postawić nowych nadajników. Chapią koryto jak polski rząd. Jeśli ktoś czyta tą opinie bo zastanawia się nad tą siecią, STANOWCZO odradzam. Internet działa dobrze tylko wtedy gdy jesteśmy na pulpicie i nic nie robimy w sieci. Każde odpalenie czegokolwiek, YouTube, gry online wiąże się ze skokiem pingu do nawet 3000ms oraz spadkiem prędkości do 0.2mbs. W ich serwisie pracują ludzie bardzo niewykwalifikowani nie mający podstawowej wiedzy na temat programów do diagnostyki sieci. Dla nich ważny jest tylko speedtest, który zawsze pokaże ping w przedziale 2-10ms choć każdy wie jak to wygląda w praktyce. NIE POLECAM - rok 2018.
    • Gość: dzako Re: Internet RFC Bydgocz IP: *.awacom.net 01.05.20, 21:17
      Od 7 lat mam na klamrach internet z RFC mam w domu gracza i jestem zadowolony z ich usług założyli mi jakiś czas temu dobra antenę kierunkowa a problemy są sporadycznie porównywalne z kablem do nadajnika mam ze 300m i po drodze sygnału stoi wielkie drzewo osobiście polecam
    • Gość: k Re: Internet RFC Bydgocz IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.11.22, 08:02
      Witam najgorszy internet jaki może być nigdy w życiu nie brał bym go

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka