Dodaj do ulubionych

Laboratorium szpital.

02.08.19, 07:59
Właśnie godzinę czekam w dusznym nieklimatyzowanym ciasnym korytarzu na wejście do pobrania krwi. I będe jeszcze czekał do godziny. Przezornie przyszedłem o 6.30 i byłem pierwszy. Byłem, bo w między czasie do godziny rozpoczęcia pracy laboratorium, zdążyło przyjść pod drzwi 11 pań w ciąży, które mają pierwszeństwo i jeszcze dochodzą. . Do tego jeszcze osoby po odbiór wyników, też wejdą przede mną. Za mną kolejka 19-cie osób w tym osoby w podeszłym wieku. Zdenerwowanie w drugiej kolejce narasta i nie brak złośliwości wobec kobiet w błogosławionym stanie. Nie mam nic przeciwko przywilejom dla kobiet w ciąży. Tylko dlaczego szpitala nie stać na rozwiązanie tego problemu. Nie można uruchomić drugiego stanowiska dla pań w ciąży?. Przynajmniej w okresie zwiększonej ilości pacjentów?.
Personelu wszak nie brakuje jak popatrzeć na kręcące się wraz z kierownikiem między drzwiami pracownice.
Obserwuj wątek
  • Gość: iiiiiiiii Re: Laboratorium szpital. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.19, 19:13
   Tyle lat i dyrekcja szpitala nie potrafi rozwiązać tak prostego problemy. Jak za komuny z obrażoną miną można usłyszeć tylko czekać! Wszyscy zdenerwowani petenci i personel. Miło by było jak by ktoś pokłonił się nad tym problemem i poszanował czas tych ludzi którzy stoją w kolejce i nerwowo spoglądając co chwile na zegarek z myślą, że do pracy nie zdążą. To już nie te czasy kiedy pracownik pokazał kwitek, że był w na pobraniu krwi i było ok. Czasy się zmieniły, może i szpital - dyrektor czy kierownik wyszedł by na przeciwko temu problemowi i wydłużył czas obsługi klienta.
   • Gość: Wkurzonypacjent Re: Laboratorium szpital. IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 29.10.19, 14:19
    Wstyd, żeby kierownik laboratorium nie przyjął osoby po zawale na kontrolne badania tylko dlatego, że była sobota albo żeby nie przyjął moczu dziecka, bo jest już 20 min po zamknięciu pobierania. Takie sytuacje dzieją się w laboratorium notorycznie. Za pacjentem idą pieniądze, zwłaszcza jak za badanie chce zapłacić, ale najwyraźniej obupulne dobro i pacjenta i szpitala nie jest mile widziane, a pan kierownik ma gdzieś tą zasadę. Dobra wiadomość jest taka, że znane laboratorium otwiera w mieście punkt pobrań.
     • Gość: mok Re: Laboratorium szpital. IP: *.146.106.90.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 31.10.19, 21:26
      Sz. państwo, zejdźcie na ziemię. Publiczna ochrona zdrowia (a nie służba) to przede wszystkim miejsce pracy i zarobkowania personelu a nie empatii, poświęcenia i rozczulania się nad każdym płaczącym pacjentem. Ostatniego i jedynego dr Judyma widziano na stronach książki Stefana Żeromskiego dawno temu w szkolnych lekturach,,.. Tu pracuje się jak w państwowej firmie ; od-do. No i limity, tyle a tyle przyjmujemy i kropka. Za tyle nam płacą, oczywiście za mało.. Reszcie dziękujemy. Pan kierownik laboratorium to nie Judym , pracuje od –do i tyle w temacie, nie musi przejmować się chorą po zawale lub dzieckiem. Inaczej by zwariował lub sam dostał zawału.. Pamiętacie jakie było największe zmartwienie jego przełożonego, nowego dyrektora szpitala po objęciu stołka?, gdzie ma zaparkować swoje autko na terenie szpitala a nie jakieś tam kolejki w laboratorium. Dlaczego tak się dzieje a to już wywód na klika stron.
        • Gość: Wkurzonypacjent Re: Laboratorium szpital. IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 02.11.19, 08:50
         Jednego dnia przychodzisz z moczem do badania o 9.30 I jest ok, bo jeszcze jest kolejka do pobierania, innego o 8.45 zostajesz chamsko odesłany przez pana kierwonika. Czy to jest normalne?? a w sobotę jak trafisz na szanownego pana to zapomnij, że Cię przyjmuje nawet na kontrolne badania po zawale , tylko dlatego że sobota jest dla osób pracujących. We wrześniu jako pacjent oczekujący do lekarza poz byłam świadkiem chamskiego potraktowania takiego pacjenta. Bez komentarza. Nowy punkt chyba gdzieś w okolicach Dworcowej ma być. Ktoś wie coś więcej?
         • Gość: Zych Re: Laboratorium szpital. IP: *.dynamic.mm.pl 02.11.19, 09:37
          sądzisz, że jak będzie prywatne laboratorium w Chelmnie to zmniejszą się kolejki do laboratorium szpitalnego a pan kierownik będzie pracował w czynie społecznym bo mu zabraknie pacjentów?. Bzdura. Szpital dostaje kasę, limity i zatrudnia wg rozdzielnika a nie ilości pacjentów. W Polsce jest nadmiar prywatnych usług medycznych i ciągle ich przybywa a w publicznej służbie zdrowia czeka się w kolejce co raz dłużej. Po drugie ilu tu z narzekajacych złożyło pisemną skargę na dyrekcje szpitala do NFZ lub rzecznika praw pacjenta w Warszawie?. Psioczyc anonimowo każdy potrafi ale pod nazwiskiem to się boimy. Dlatego nie dziwmy się, że personel tak się zachowuje.
          • Gość: Wkurzonypacjent Re: Laboratorium szpital. IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 02.11.19, 10:34
           Ludzie, którzy chcą zrobić badania prywatnie pójdą do laboratorium prywatnego, a nie do szpitala, jeśli nie zmieni się traktowanie ludzi przez kierownika. Nie wiem czy wiesz, ale w szpitalu też można zapłacić za badania. Jeśli nie pójdziesz tam, tylko do prywatnej sieci to szpital straci jakiś tam mały dochód. Dlatego dziwi mnie taki w chamstwo. W Świeciu w laboratorium szpitalnym nie spotkasz takiego potraktowania.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka