Dodaj do ulubionych

Władze miasta lubią zaskakiwać...

04.10.20, 17:59
Po długim czasie zapowiedzi, wreszcie jest, pojawiła się... ścieżka rowerowa. Prawdziwe cudo. Ogromny obraz roweru i pieszych. I czego tu się czepiać? Ano, może tego, że zaplanował tą ścieżkę jakiś analfabeta urbanistyczny? Po pierwsze: jak od oś. Skłodowskiej na szerokim chodniku zmieszczą się i rowery i piesi, tak już od Placu Wolności chodnik wyraźnie się zawęża. I co z tego? A tylko tyle, że teraz rowerzyści będą mogli lawirować między przechodniami; a po drugie , co się chwali, droga została poprowadzona przez ten bardziej oświetlony odcinek, drugą stronę oświetlają tylko egipskie ciemności. I to chyba tylko dlatego, że całą energię elektryczną skierowano na Grudziądzką? Przecież władze miasta tak dbają o mieszkańców, że są wstanie spełnić ich życzenia...
Obserwuj wątek
  • Gość: lolo Re: Władze miasta lubią zaskakiwać... IP: *.adsl.inetia.pl 05.10.20, 11:28
   proponuję sprawę zgłosić do instytucji znającej się na organizacji ruchu. to co jest, to zezwolenie rowerzystom na rozjeżdżanie pieszych.
  • xerkses Re: Władze miasta lubią zaskakiwać... 09.10.20, 18:41
   Co tam sciezka rowerowa?.... W braku bezpieczenstwa prym wiodą przejscia z sygnalizacją. Brak oswietlenia na tych przejsciach, oslepiajace zielone swiatlo. Wiem wiem jak jest czerwone musze stanąc autem. Jednak przy braku widocznosci nigdy nie jestem pewien czy nie trafie (na moim zielonym) w pijanego, ktory zapomnial wcisnac guzik ,badz w samobójcę. Ma na mysli przejscia koło tesco i na aleji
   • Gość: lolo Re: Władze miasta lubią zaskakiwać... IP: *.adsl.inetia.pl 12.10.20, 19:21
    kolejny kwiatek naszych włodarzy, to brak odpowiedniego oznakowania przejazdu dla rowerzystów przez jezdnie. rowerowi piraci nie patrzą, czy jedzie auto, ale wpadają wprost i to nawet z dużą prędkością na jezdnie jadąc przejściem dla pieszych i będzie tak, że któryś z cyklistów zderzy się z samochodem. będzie tragedia, a dzięki komu - nieudolnym włodarzom i zarządzającym służbami porządkowymi, ale mimo to i tak znajdzie się winowajca - ten co ma mniej kolesi. Chełmno robi się miastem niebezpiecznym dla pieszych i kierowców !!!!!!!!!!
  • Gość: dzako Re: Władze miasta lubią zaskakiwać... IP: 94.101.16.* 11.12.20, 22:46
   Jak zablokować miasto wymalować pasy rowerowe na Biskupiej brawo za błyskotliwy intelekt-może w ramach zróbmy coś mądrego zamontujmy światła na przecięciu Wodna -Styczniowa lub w godzinach 14-16 postawmy kogoś do kierowania ruchem .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka