Dodaj do ulubionych

Flagowy projekt Burmistrza.

26.11.20, 14:24
Już prasa podjęła temat, więc warto się nad nim pochylić. "Pociągi powrócą do Chełmna?". Tytuł prasowy i stwierdzenie Burmistrza : Pociągi powrócą do Chełmna. I mamy odpowiedź, na co pójdą te bardzo ważne podatki wydarte mieszkańcom w chwili , gdy społeczeństwo miasta wyraźnie biednieje - na odnowę trasy PKP. Odbudujemy nasyp, odbudujemy "żeleźniak" więc pieniądze się nie zmarnują. i już cieszą się mieszkańcy? Przecież na to trzeba było podnieść podatki,. Ktoś coś nie rozumie? :)
Obserwuj wątek
  • pawel52 Re: Flagowy projekt Burmistrza. 28.11.20, 09:58
   Zupełnie poroniony pomysł z tą kojeją niech w końcu oboje Burmistrzowie zaczną myśleć realnie a nie żyć jak w jakimś matrixie . Warto by zainwestować w J Starogrodzkie które od lat jest zaniedbane ,mieszkańcy są zmuszeni do wyjazdu poza teren powiatu chełmińskiego do miejscowości Deczno ,Stelchno czy Przydwórz gdzie są odpowiednie warunki i ludzie tam korzystają i zostawiają pieniądze
   • beta.0 Re: Flagowy projekt Burmistrza. 28.11.20, 14:24
    Akurat w J. Starogrodzkie inwestują osiedlając tam ZAZ. Czyli mieszkańcy nadal będą jeździć do ośrodków wokół Chełmna a i dodatkowo będą zmuszeni poszukać sobie nowego obiektu hotelarsko - gastronomicznego, bo niestety praca w ECWM trwała na 4 ręce, a teraz obowiązki te przejmą niepełnosprawni (z wizją kuchni prowadzonej przez ulubioną prze p. Burmistrza restaurację, ale nie lubianą przez mieszkańców). I proszę posłuchać jak Burmistrz wyzywa wszystkich, którzy mają na ten temat inne zdanie (sesja XXVII) twierdząc, że niepełnosprawni będą zachwyceni tym co im proponuje, nawet nie racząc ich spytać co oni mają do powiedzenia. A nie jest to mały obiekcik w którym niepełnosprawni w spokoju będą mogli rozwijać swoje umiejętności, ale duży obiekt wymagający zaangażowania i uwagi (dla przypomnienia są tam ludzie ze znacznym stopniem niepełnosprawności ludzie z dysfunkcjami. I stąd pytanie czy obiekt ten potrzebny jest im czy grupie kierowniczej?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka