Dodaj do ulubionych

Radni "dbają" o mieszkańców

19.02.21, 06:23
Jedna z wypowiedzi na tej stronce domniemywa, że wpisów tu (sygnowanych podpisem bata 0) dokonuje zwolennik byłego burmistrza: "Moim zdaniem zdaniem ta cała nagonka na burmistrza jest ze strony całej bandy łapówkarzy i złodziei związanej z starym Burmistrzem. zabrali świnią koryto to głośno kwiczą" Na tak wyraźne wskazanie stronniczości przyjrzyjmy się poczynaniom obecnej władzy, czyli burmistrzowi i radnym obecnej kadencji. Co oferują mieszkańcom obecne władze? :
Wg. radnej Dominiki Wikiery jej wyborcom jest obojętne ile zapłacą za śmieci. (wypowiedź na sesji Rady Miasta);
Dosadniej mieszkańców określa inna radna:
"Odnosząc się jeszcze do sytuacji i pytań mieszkańców - jest to delikatnie mówiąc niepokojące, że ludzie z taką łatwością komentują sprawy, oceniają i oskarżają innych. Zaczynam myśleć, że patrzą na nas przez swój pryzmat." - mówi o mieszkańcach Iga Jambor Skupniewicz w Gazecie Pomorskiej.
Jak się radny nie podoba, to go nie wybiorą w nowych wyborach - dodaje inny radny
"To nie podjąłem decyzję o przyznaniu zazowi dotacji (w domyśle to zrobili radni - dop. beta.0). Jest to dopłata do jako w ramach udziału własnego do na osoby niepełnosprawne" - deklaruje Burmistrz Mikiewicz (sesja Rady Miasta). - Przypominam 150 tysięcy na 16 osób (2021r.), a jest to druga dotacja.
"Jednak podczas spotkań z radnymi wielu mieszkańców mówiło, że rzeczywiście, diety radnych są raczej skromne.
Teraz radny szeregowy dostaje 780 złotych, po podwyżkach byłoby to 930 lub 980 złotych. Radni mają teraz naprawdę dużo pracy, a kolejne sesje udają się tylko dzięki dużemu nakładowi pracy naszego informatyka." Wypowiedź Przewodniczącego Rady Miasta Wojciecha Strzeleckiego, Gazeta Pomorska.
Tak więc należy przyznać, troska obecnych osób zarządzających miastem jest transparentna i empatyczna w stosunku do mieszkańców. Więc czego oni jeszcze chcą?
Te kilka cytatów może przybliży mieszkańcom co myślą o nas ci których my wybraliśmy, i czy na pewno to są ci od starego Burmistrza...

Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka