Dodaj do ulubionych

Najładniejszy chłopaczek z Katolika

IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 01.04.05, 19:11
Napiszcie swoje propozycje.
Obserwuj wątek
    • Gość: niunia Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.05, 19:49
      HEHEHEHe!! No na prawde gratuluje zalozenia tego watku!!! Tu nie ma zadnych
      ladnych chlopakow!! Wiem, bo chodze do tej budy!! haahaha jak nie brudasy to
      zule itd. Moze fajnych sie pare znajdzie, ale na pewno nie z wygladu!!hehehe
      • Gość: facet Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 02.04.05, 20:02
        Nie uważam się za to co wymieniłas. Nie kulturalna dziewczyno!!!
    • Gość: nieznajoma:( Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.05, 20:14
      Ale z was niemiłe dziewczynki. Jest jeden bardzo ładny chłopak. Nie powiem kto,
      ale napewno mieszka w Brzozowie.
      • Gość: et Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.05, 20:27
        sebastian................z 3LOKS
        • Gość: ... Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.05, 12:10
          Seba,ah...
      • Gość: Do nieznajomej Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 02.04.05, 20:27
        A do ktorej klasy chodzi ?
        • Gość: NIEZNAJOMA Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.05, 20:58
          DO 3 LO
        • Gość: NIEZNAJOMA Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.05, 20:59
          A DLACZEGO PYTASZ?
    • Gość: wow [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.05, 20:52
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: :) Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 05.04.05, 21:19
      Mikołaj
    • Gość: marta Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 05.04.05, 21:28
      Maciej "lord_lew" Laaser
      • Gość: zorba Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 06.04.05, 08:31
        Seba
        • Gość: Pussy13 Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: 217.153.241.* 06.04.05, 11:52
          Woźny Andrzej Paprała - to nasz faworyt!
          Uwiuelbiałyśmy go przez całą nasza karierę edukacyjna!
          Był męski i nikt tak jak on nie potrafił spierdzielić roboty i krzywo powiesić
          tablicy w klasie!!!
    • Gość: Basia Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.05, 12:12
      Tak, zdecydowanie Sebastian S.
      • Gość: ' Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 06.04.05, 18:30
        Pawełek z 1.LAM.
        • Gość: Pomyłka Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 06.04.05, 19:02
          Nie przepraszam Maciek z 1.LAM. Bo Pawła chyba tam nie ma zadnego.
          • Gość: Jagoda- do Pomyłki Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.05, 19:10
            Hey-> Pomyłka. Z 1 kl AM jest taki chłopak o imieniu Paweł. :P
            • Gość: Pomyłka Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 06.04.05, 19:14
              Jo? to mi się pomyliło. A ty kto ?
              • Gość: Jagoda-do Pomyłki Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.05, 19:19
                Hm..no ja też jestem z 1 L.AM - mam na imię Jagoda i nie ma innej o takim
                imieniu z tej klasy.
                • Gość: do Pomyłki Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 06.04.05, 19:25
                  Ty uwazaj bo Paweł to miłosc Jagody jeszcze Ci nakopie :P
                  • Gość: Pomyłka Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 06.04.05, 19:30
                    Jagoda trzeba było napisać ze jesteś dziewczyną Pawła.Ja nie jestem z Katola
                    więc się nie orientuje.
                  • Gość: Jagoda Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.05, 19:30
                    Hey- a Ty kto?? - cóż to za osoba,co postanowila sobie zakpić? :D :D A poza
                    tym Twoje wypowiedzenie jest fałszywe.
                    • Gość: Pomyłka Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 06.04.05, 19:34
                      Oj to sory.Ale tak napisisała osoba "do Pomyłki" A ty jesteś z Chełmna ?
                      • Gość: Jagoda Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.05, 19:36
                        Ta osoba - ,, do Pomyłki '' też się pomyliła. :P - a ja nie jestem z Chełmna.
                        • Gość: do Jagody Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 06.04.05, 19:38
                          A co to za Paweł co się w nim rzekomo "bujasz".On mieszka na Grudz?
                          • Gość: kamil Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 06.04.05, 19:41
                            Ale fajna telenowela brazylijska. Ona kocha jego a on nie kocha jej. Ale jak to
                            się skończy...??Piszcie bo chcę znać koniec.
                            • Gość: Jagoda Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.05, 19:45
                              Ojejciu - może byście sie tak wszyscy odczepili?? :D - ja tylko napisałam
                              do ,,Pomyłki'' , że u nas w klasie jest taka osoba, bo ten ktoś twierdził, że
                              nie ma. Wtedy ktoś napisze taką głupotę o miłośći, a wy sie jej wszyscy
                              trzymacie. To jest śmieszne. :D :D
                              • Gość: kamil Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 06.04.05, 19:47
                                Ale ja chcę poznać koniec brazyliany :((
                                • Gość: do Kamila Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.05, 19:51
                                  Hm...a czy tak w ogóle zaczęła się według Ciebie jakaś brazyliana??? Nie
                                  rozśmieszaj mnie. :D
                                  • Gość: kamil Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 06.04.05, 19:59
                                    No pewnie.A według Ciebie nie ??
                                    • Gość: monia Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 06.04.05, 20:02
                                      A o ktorego Pawła wam chodzi bo ja chodze do Katola i się nie orientuje.Bo
                                      Jagode znam.Pozdawiam Cię.
                                      • Gość: rozsądna Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 06.04.05, 20:09
                                        Weście się wszyscy od niej odczepcie!!!!
                                        • Gość: frytka Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 06.04.05, 20:13
                                          No własnie.Te forum jest poświęcone na inny temat. A nie na jakieś bzdury.
                                          • Gość: do wszystkich Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.05, 20:23
                                            Najlepiej to niech wszyscy o tym zapomną.Nie wiem wogóle kto to zaczoł ale
                                            napewno ktoś kto nie wie co znaczy "miłość" i czepia się każdego kto coś
                                            powie.grrr
                                            • Gość: Jagoda Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.05, 20:37
                                              No...wreszcie jacyś ludzie rozsądnie piszą :D - dzięki i pozdrawiam.
                                              • kapibara1980 Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika 16.04.05, 19:25
                                                heh, smieszna jestes;) to samo ip kompa, wiec jak to jest? piszesz cos i sama
                                                sobie odpowiadasz? wstyd mi, ze tacy ludzie teraz do katolika chodza....mam
                                                siostre w waszym wieku, ale ona jest NORMALNA...
              • Gość: :) Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.05, 18:14
                Zdecydowanie Karol Paczkowski ;)
          • Gość: nieznajoma osoba Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: 80.51.54.* 18.04.05, 16:35
            Pawełek-ksywa INDYK też jest fajniutki.
            Podoba mi się jego zarozumiałość.
            Łysy gorą.hehe.
            • Gość: wielbicielka... Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.05, 17:51
              na moje to Pijar jest the best!!!
              • Gość: kasia Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.05, 20:01
                Na moje też.Ale ciacho :D
                • Gość: hehe Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.05, 20:59
                  jua nie wiem co wy widzicie w tych pizdusiach, sebol spalony na solarze i ten
                  zelek -fuuuuuj, onydwoje bardziej obcislych ciuchow zalozyc to chyba juz nie
                  moga. to jest oblesne... ale coz kazdy ma swoj gust. nara
      • Gość: hm Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.05, 13:07
        Kim jest Basia?
    • Gość: ktos Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 06.04.05, 21:50
      jest pewnien ładny chlopaczek chodzi do 3KS ale napewno nie jest to sebastian s.
      a kto ?? ?? ?? ?? ??
      tego wam nie powiem ale uwierzcie ze jest
      i nie chodza tam same buraki
      a kto nie hcodzi tam do szkoly niech sie lepiej niewypowiada...
      • Gość: NIEZNAJOMA Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.04.05, 20:24
        NIE MA JAK TO MULATEK Z 3KS SUPER GOSC !!!!!!!
    • Gość: karol Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.05, 15:22
      koniec brazyliany :((
      • Gość: rzeźnik Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 07.04.05, 15:31
        Ja chodziłem kiesyś do KS-ów to jest klasa Krzysia Syty nie??? Pozdrówcie go
        jak możecie od Arasa rocznik rozpoczęcia 1997! Będzie wiedział od kogo!
        • Gość: yyy Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 07.04.05, 15:46
          Najładniejszy jest Andrzej S.
          • Gość: pucia mucia Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 07.04.05, 16:53
            BORAS <lol2> Jaki on sexowny <hahaha> ale BK!!!!!!
    • Gość: Jeżol [...] IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 09.04.05, 13:45
      • Gość: ??? Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 10.04.05, 23:50
        masz coś do Radzia? :>
        • Gość: nieznajomka Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 12.04.05, 20:11
          wy nie wiecie kto jest naprawde ladny czy co ??? to jest naprawde smieszne
          najladniejszy jest mulacik z 3KS (jest tam tylko jeden jak co)
          pozdrawiam go i mam nadzieje ze wkoncu sobie z nim pogadam....
    • Gość: xxl Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 12.04.05, 21:26
      A nie macie innych typow np z gimnazjum??Np.fajny jest Maxym z 1.GMK.hehe
      • Gość: hmm Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 12.04.05, 21:27
        Ten anielski głosik.
        (Czy jest może odtwarzacz??)
      • Gość: @@@@@@@@@@@@@@ Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 28.09.05, 19:50
        maksym jest z II GMK a nie z I.
    • Gość: L@rgo Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.05, 13:56
      Kim jestes xxl, ujawnij sie???????
    • Gość: X Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.04.05, 18:36
      Kacper M...z I klasy LO
      • Gość: ehh Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: 81.210.32.* 13.04.05, 19:50
        hehe chyba kogoś pie..eło albo sam zainteresowany się tu wpisał, co jest
        bardzo prawdopodobne, kto jak to ale nie to "coś" (fuj!).
        • Gość: _KriSzna_ [...] IP: 81.210.32.* 13.04.05, 20:51
      • Gość: Shirley Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: 81.210.32.* 15.04.05, 15:55
        heehee kto jak kto ale nie to coś! Ten zniewieściały laluś jest gruby i do tego
        ma taki dziewczęcy uśmiech...
        • Gość: fanta Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.05, 18:57
          Masz coś do niego?? A jego uśmiech jest boski :D
          • Gość: do fanta Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 21:41
            chyba żartujesz, prawda?!!! jego uśmiech i gęba są podobne do końskiego łba.
            dziewczyno zastanów się zanim coś napiszesz!!!!!!!!
            • Gość: fanta Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.05, 22:36
              To ty sobie zartujesz.Co masz do jego uśmiechu co?
              Sama masz pewnie krzywe zęby i mu pewnie zazdrościsz.hehe
              • Gość: fanta Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.05, 22:39
                Nie wypowiadaj się lepiej bo nie wiesz co piszesz.Szkoda klawiatury.
              • Gość: sprej Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.05, 20:49
                nie ma jak to mulacik super gosc!!!!Ale to wiadomo przeciez jest z Brzozowa
                hehehe......No i oczywiscie dodam zeby nie czul sie pokrzywdzony jego najlepszy
                przyjaciel Sebolek tez jest o.k pozdrawiam
                • Gość: do sprej Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 19.04.05, 16:58
                  zgadzam sie z toba w zupelnosci ze mulacik to fajny gosc tylko szkoda ze w tym
                  roku ma mature.... a sebolek tez jest nieczego sobie ale ja i tak o
                  10000000000000000000000000000000000000000000............... % wole mulacika on
                  jest poprostu the best !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdo dla wszystkich
    • Gość: SS Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.05, 20:00
      1. Tak, temat rzeczywiscie glupi... Hmmm, ale czemu żadna (żaden, hihi) o mnie
      tu nie wspomnial(a) ;( buuu.
      2. Nie mówi się - ładny, tylko przystojny, jeśli chodzi o chłopaka. Ale coż, ja
      też lubię łamać zasady [takie też, ale nieswiadomie].
      3. SS to inicjały, bez innych skojarzeń [także napis Wermacht na kamizelce - to
      jest nazwa albumu! Ale tak czy inaczej x. korniszon janusz niepozwala mi jej nosic].
      • Gość: Girl do Miss Q Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 13.04.05, 21:59
        SS- Sebastian Szyp...ałopata hehe faktycznie nie jest PRZYSTOJNY ale KAZDY MA
        SWOJ GUST takze pani Miss Q nie wypowiadaj sie publicznie bo moze to obrazic
        kogos a co do maksyma to nie wiem dlaczego sie czepiacie on jest calkiem
        wporządku... naprawde
        • Gość: SS (II MK) Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.05, 22:07
          1. Maxym - cos ten dzieciak dziala mi na nerwy. Lepiej by bylo gdyby bez powodu
          nie uzywal na mnie pewnej xywy oraz nie nasladowal mnie. Nie ma w tym dzieciaku
          nic dobrego. Mimo iz jestem pacyfista, moge uzyc sily...
          2. Nikt mnie nie dowartosciuje na forum - to nawet i dobrze, są tego pewne
          plusy. Nie muszę ich wymieniać. Nigdy sie na nim nie wypowiadam, dzis zrobilem
          sobie wyjątek.
    • Gość: L@rgo Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.05, 20:17
      Ludzie piszcie!! Może ktoś o mnie wspomni!!!!! Jak by co to moje inicjały PK.
      Pozdrawiam!!:D :)
    • Gość: Miss Q [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.05, 21:37
      • Gość: kiedys odgadniecie Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 14.04.05, 16:16
        jest dwoch ladnych chlopakow w naszej szkole ktorzy odchodza bo maja w tym roku
        mature, jak oni odejda to w szkole nie bedzie nikogo juz tak przystojnego jak
        oni... pozostanie nam tylko Heluś... :( jest to jeden z odcinkow brazylijskich
        seriali które ogląda L@rgo-PK (sorry ale tam nie jezdżą ciągniki...) a tak w
        ogole widziales kiedys w brazylijskich serialach gospodarstwo ty wiesniaku?
        powodzenia moze Tobie sie uda ten przełom (choc są male szanse z twoim
        intelektem)
        • Gość: :-P Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 16:50
          chyba macie coś z głową!!!!!????? w katolu jakiś fajny chłopak?????!!!!! to
          śmieszne :):):) tu są sami d.....itd.
          • Gość: do :-P Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 14.04.05, 18:25
            jesli chodzisz do katola to sobie tak mow ale jesli nie chodzisz to wstrzymaj
            sie od wypowiedzi ok ??
    • Gość: bajka Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 13.04.05, 23:06
      Uczniowie z Katolika może więcej skromności. SS nie bądź zarozumiały. Proponuję
      poświęcić więcej czasu nauce, nie zawsze dobrze Ci idzie.
      • Gość: SS Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 17:15
        Heh, chciałem się dowartościować, ale cóż, jak lepiej by i tak o mnie nikt tu
        nie pisał. Nieważne czy dobrze czy źle.
        • Gość: ja Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 14.04.05, 18:23
          znam z naszej szkoly dwóch chlopakow z inicjalami SS i wiem ze oboje sa spoko
          • Gość: SS Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 21:30
            [II MK - czyli... Harry - bez skojarzeń!] :] miło mi
    • Gość: L@rgo Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 00:21
      Zauwazyłas ze brazylianka sie skonczyla!!!!!!! Czy jestes az taka glupia??!! Do
      kiedys odgadniecie!!
      • Gość: mOrti Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.05, 17:08
        a sa tacy dwaj ^_^ tylko szkoda ze mlodzi =P eehz ...
      • m2uy Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika 15.04.05, 17:17
        Przemek ?? z III KLO ??
        • Gość: mOrti Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.05, 17:23
          nie Kubusiu nie nie ^_^ zgaduj dalej =D ale Przemek tez Ladny chlopak widze go
          prawie co dzien =P
          • Gość: cola Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.05, 18:40
            Szydłoś hehe :D
      • Gość: do L@rgo Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 15.04.05, 19:27
        L@RGO ty pedale wez sie lepiej nie odzywaj wiem ze lubisz ciągniki
        jak zarobisz w ryj to sie nie pozbierasz
    • Gość: wiolka Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.05, 19:15
      Znajdzię się tu parę ładniutkich chłopaczków ...
      Szczegolnie z 1.AM.hihi :D
      • Gość: :D Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 16.04.05, 13:11
        z obecnych to Marian - pogromca aligatorów, poza tym szkoda, że Gajka już nie
        ma, bo był Jim Morrison =D
        • Gość: Gajek Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.05, 00:53
          Eeee tam. Minimalne podobienstwo. Kiepski sobowtor z tego Morrisona. Kto to w
          ogole napisal? Przyznac sie.
    • Gość: KOKERSPANIELKA [...] IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.05, 21:30
    • Gość: dzagódkaaa Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: 80.51.54.* 18.04.05, 16:21
      Mi tam się podobają chłopaki z Wąbrzeźna.hihi.Buziole:D
      • Gość: mOrti Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: 80.51.54.* 18.04.05, 17:33
        ktos mysli podobnie jak ja =P
    • Gość: KAMILA Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: 81.210.32.* 19.04.05, 16:39
      OCZYWIŚCIE NAJŁADNIEJSZY JEST MICHAŁ RÓŻAŃSKI , MÓJ SĄSIAD ON JEST BOSKI
    • Gość: wrrr Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 26.04.05, 21:31
      Rubina
    • Gość: abcde Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.05, 19:12
      sebastian ktory wlasnie odchodzi :(
      • Gość: . Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 28.04.05, 20:00
        krzysztof w ktory tez wlasnie odchodzi
        • Gość: mOrti Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.05, 23:36
          ee zostawcie ich w spokoju Krzysia i Sebusia =] no eej?
    • Gość: Nessa Anaare Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 01.05.05, 22:05
      Jakiś tam typ mam ... :)
      • Gość: lop Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 04.05.05, 09:22
        Widze ze matrix odwiedza forum...:D
        • Gość: mOrti Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 04.05.05, 09:58
          no a jak =D hehehe =P cicho nooo =P
          • Gość: benc Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 04.05.05, 16:05
            rubis
            • Gość: wiślan Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.05, 10:20
              Ale wy wszyscy jesteście żałośni ! Naprawde współczuje ... Jedyny normalny wpis
              był od Kruczka, choć zapewne niewiele wam to mówi. Zajmijcie się lepiej czymś
              sensownym ...
              • Gość: bezele Re: Najładniejszy chłopaczek z Katolika IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 05.06.05, 13:57
                Tu nie ma żadnych ładnych chłopaków!!!
                Bleeee :D :D :D

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka