Dodaj do ulubionych

Fajnie zrobione autka w CCH???

IP: *.adsl.inetia.pl 03.09.07, 17:27
Obserwuj wątek
    • Gość: . Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 03.09.07, 18:00
      nie ma
    • Gość: Robek Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.adsl.inetia.pl 03.09.07, 18:29
      Zazdrośnikom dziękujemy!!!
    • Gość: ziomek Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.adsl.inetia.pl 03.09.07, 18:38
      Jest kilka np.Knapa golf
      • Gość: as Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.07, 19:29
        nie ma
      • Gość: Tomas Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.gr1.ftnet.pl 06.09.07, 13:26
        Knapa Golf zgadzam się. Pozdro Karol z Podlasia
        • Gość: ktos Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.07, 16:14
          od stolna to wy spadajci,mam tam chlopaka i on nie jest taki jak
          Marchlik!!!
    • Gość: henio Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.abaks.pl 05.09.07, 20:33
      to ty kijek?
      • Gość: W Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.netia.com.pl 06.09.07, 15:27
        Knapa golf to nadaje sie tylko do wywozu smieci heehhe e Gó.. i
        tyle i wcale mu nie zazdroszcze bo nie ma czego!!!!!!!
        • Gość: ****** Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: 80.51.140.* 06.09.07, 17:38
          TIGRA MARCHLIKA HEHEHEHEHEHEHEHE
          • Gość: Gościówa Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.adsl.inetia.pl 07.09.07, 12:14
            Tigra tego Fraj....a to nie sportowe auto...Tylko jakiś zwykły
            samochód...
            • Gość: bbb Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 15.09.07, 21:45
              jakiego marchlika tego palanta ze stolna?
              • Gość: ,,,, [...] IP: *.netia.com.pl 23.10.07, 11:52
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
              • Gość: maniak Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 25.10.07, 21:52
                co wy chcecie od tej tigry... zajebista fura. poprostu to jest
                zazdrosc dajcie mu juz spokój.
        • Gość: AutoManiak Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.netia.com.pl 07.09.07, 14:11
          A nie masz racji bo Karol włożył dużo serca i pieniędzy żeby swoje
          autko zrobić.
          Nie wiem czy wiecie ale ten Golf ma niemal 30 lat a wygląda jak
          nóweczka...
          Silnik elegancki, skóra, fotele, zawieszenie :)
          Ładne auto zrobione z gustem..
          Coniektórym może się kolor nie podobać ale auto jest zrobione z
          gustem i co ważne : bez przepychu i w niezmąconym G-Style'u.
          • Gość: eye Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.07, 15:00
            nissanek z konwaliowej :D
            • Gość: lolek Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: 80.51.140.* 08.11.07, 13:51
              jo jo konopasia:DDD hehe
          • Gość: miglanc Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 07.09.07, 16:02
            jo jo knapa elegancka sie nadaje konkretna petarda nikt tak auta nie zestroil w
            chelmnie niestety
            • sio-lo2 Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? 15.09.07, 12:23
              nie podniecajcie sie szału nie ma szpachtel leci jak tra lala musiał
              chyba dobra betoniarke rozrobic na niego
        • Gość: Gość Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.07, 12:37
          BOISZ SIĘ ŻE TWOJE AUTO POCHŁONIE RDZA??ZABEZPIECZ SWOJE AUTO NA ZIMĘ.
          KONSERWACJA PODWOZI 100 ZŁ I BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH OPŁAT.
          WIESZ... ZAWSZE MOŻESZ JEŹDZIĆ JAK FRED FLINSTONE:-)))
          509252766 JACEK
          POZDRAWIAM
    • Gość: loki Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.07, 21:18
      BMW cabrio
    • Gość: o Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.10.07, 19:04
      hahahaha taaaa Knap i ta jego fura - szału ni ma
      • Gość: kolo Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 22.10.07, 21:51
        oj tigra tego wieśniaka ze stolna heehee dobre zwykła tigra na
        felgach a w niej frajer wypuszczony z pola tigra to auto dla
        kobiet ale pasuje mu
      • Gość: listonosz /knap Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 22.10.07, 21:55
        knapa golf lipa totalna chłopak ma problem jak stawia go w mieście
        a nie wiecie dlaczego . > musi biedak szyby zamykać bo kazdy myśli
        ze to skrzynka na listy . brawo dla pomarańczowego golfa 30 latka
        niech sie spieszy bo za jakiś czas nawet na szrot mu go nie wezmą
        bo nie bedzie zbytu na części do golfa 1
        • Gość: pawel Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.10.07, 10:30
          nie no ogolnie ta fura to porazka.(czyt. Knapa) Fakt ze kasy to tam
          wladowal, ale na tym sie konczy. Beznadziejne autko!! Te sam kolor
          odstrasza. Mi sie zdecydowanie nie podoba.
          • Gość: fe Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 23.10.07, 17:45
            szkoda o nim pisac dajcie spokuj feeeeeeeeeeeeeeeee
            • Gość: :] Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: 80.51.140.* 23.10.07, 22:06
              Czarny Peugot Gebauera 307
        • Gość: dfgf Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 24.10.07, 08:57
          to wy co piszecie dajcie linki do swoich aut i wtedy piszcie postawcie je przy
          swoich wpisach duzo wam brakuje do tego aby auto bylo na okladce gazety wrecz
          nie realne karola byl i to nie on decydowal tylko redaktorzy niemieckiego vw
          Trends powodzenia
          • Gość: ktos Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.10.07, 14:11
            ogolnie kwestia gustu ale mi sie nie podoba.
      • Gość: wgt Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 26.10.07, 09:35
        wy ludzie macie problemy hehe
        • Gość: ... Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.07, 17:10
          Mi tam sie najbardziej podoba golf profila :D:D:D
          • Gość: mmmmmmmmmmmmm Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: 80.51.140.* 26.10.07, 21:43
            a mi czarny peugeot 307
            • Gość: **** Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.07, 21:48
              w chelmnie nie ma zadnego ładnego auta,pawla m ze stolna jest
              najladniejsze,jest takie ładne jak on i te jego s..ki
              • Gość: ;] Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: 80.51.140.* 26.10.07, 22:19
                zgadzam sie... Peugot 307 czarny gebauera
                • Gość: auto Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 27.10.07, 11:38
                  tigra zajebista fura
                  • Gość: Maciek Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 27.10.07, 15:43
                    jest duzo fajnych samochodow tylko ci ktorzy nie maja
                    zazdroszczą....fajna jest jedna honda civik jezdzi gosc z
                    bbzozowa,fajne polo,tigra granatowa,golf III cabrio.
                    • Gość: jo Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 27.10.07, 22:56
                      307 super
                      • Gość: ;] Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: 80.51.140.* 28.10.07, 10:54
                        :D co o nim myslicie o tym 307
                        • Gość: KUKI Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.adsl.inetia.pl 28.10.07, 12:44
                          nie gadajcie Ze niema fajnych autek w naszym mieście przecierz ten
                          zielony Opel Kadet no i Bora nie tyle że wizualnie dobrze wyglądają
                          to i śilniki po tuningu
                    • Gość: MaŁa Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.11.07, 12:06
                      Racja honda Flaka
                  • Gość: bezelki Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 30.10.07, 17:04
                    tigra marchlika jest nie do wy..ia szkoda ze taki h..owy chloptas
                    wozi sie ta fura
              • Gość: ... Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.netia.com.pl 31.10.07, 09:15
                ale jestes pusta szmato tigra woz dla pedala i za 4tysiace takie
                gowno mozna kupic to jest gowno a nie samochod smieszne sportowe
                auto w ktorym siedzi pedal
          • Gość: ja Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.11.07, 11:56
            Ten Golfik Profila jest wypasiony . wszyscy sa tacy cwaniacy to
            niech sie z nim zmierza a wstydu sobie narobia!!!!!!!!
            • Gość: ... Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.netia.com.pl 23.11.07, 15:12
              z mila chceia tylko ten chlopczyk kiepsko jezdzi i nawet ledwo od
              kierownicy widac heheheh Pozdro dla Świrów ze starej ekipy dla
              paru warjatów ktorzy naprawde jezdza jak zawodowcy i inni nie maja
              poruwnania do nich
    • Gość: jas Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.07, 12:46
      za mocno sie podniecacie tymi autami,ja mam i sie nie chwale!!!!
      • Gość: damian Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 28.10.07, 15:02
        sportowe wozy sa najlepsze...
        BMW RZĄDZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: majka Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.07, 17:49
      Taki srebrny leon mi się podoba :)
      • Gość: doda Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 29.10.07, 08:10
        a mi 307 nara zazdrosnicy
        • Gość: kolo Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 29.10.07, 17:29
          golf IV.........................
          • Gość: ambrela Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: 80.51.140.* 30.10.07, 18:23
            czarny peugeot 307 a zazdrosnikom dziekujemy
          • Gość: kki Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: 80.51.140.* 30.10.07, 18:34
            jaki golf IV bo w cch jest ich wpip
    • Gość: iwonka Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.07, 18:27
      ja mam fiata 126p sie nie chwale,a wy sie podniecacie jak nie wiem co
      • Gość: ;O Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: 80.51.140.* 30.10.07, 19:31
        a ten Pegot jest gebauera? bo ja widziałam jak kierował nim Kuciak
        ale on ma 16 lat
        • Gość: wefh Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: 80.51.140.* 31.10.07, 22:37
          ;]
        • Gość: on Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: 80.51.140.* 31.10.07, 22:45
          jo chciałby!!!
          • Gość: cc Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 03.11.07, 13:02
            Wszystkie Calibry....hehe
      • Gość: Ja Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: 80.51.140.* 03.11.07, 16:18
        Peugeot 307 Gebauera, VW Z Biskupiej,Golf knapa..:))
        • Gość: Radzio Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 07.11.07, 16:44
          Dobra fura musi toczyć dobrą fele... :P
    • Gość: 2 niunie Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 04.11.07, 16:23
      Oj wezta przestańta nam się podoba samochodzik kumana:):):):):)
      Niezle stuningowany:):):):)a sam on jaki zajebisty mmm az nie chce
      nam sie oczu odrywacP:PP:):):
    • Gość: Prezes Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.07, 21:46
      Chrom polerka albo black mat. Max profil 40...
      • Gość: :D Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 08.11.07, 13:24
        18" , polerka, maks 40 opona i naciągnięta :D
        • Gość: tttt Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 08.11.07, 15:28
          oj kuman ten jąkała!!!!!!!!!! smieszne to jest wieśniak!!!!!!!!!!!
          jest bardzo brzydki.FUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          • Gość: eror Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 10.11.07, 13:17
            fajne polo na biskupiej i tez na biskupiej fajny opel tigra
            • Gość: Janek Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 10.11.07, 23:22
              tak tak opel tigra jest wypasiony :) ogolem tigry sa the best:)
              pozdrawiam :*
              • Gość: Dzinksol Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.07, 15:16
                tigra=damski samochod niemiec lat 90'
                • Gość: batman Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.11.07, 00:32
                  tigra = corsa w wersji TOP GAY
    • Gość: aga Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 14.11.07, 14:30
      wiecie co z tą tigrą marchlika obciach najzwyklejszy samochód pod
      słońcem gdyby jeżdził autkiem AUDI R8 TO POGADAĆ MOŻNA ALE ZAPEWNE
      ON JAK I DUŻO LUDZI Z TEGO FORUM NIEMA POJĘCIA CO TO ZA CACKO
      • Gość: zenek Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.07, 15:36
        i tak najszybciejsiejszy jest civic 1.4is lub sierra 2.0. Niewiadomo ktore szybsze bo nigdy nie bylo bezposredniej konfrontacji pomiedzy tymi dwoma. istnieja tylko ploteczki i przypuszczenia.
        • Gość: mafia stolno Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 14.11.07, 16:36
          wszyscy jesteście wieśniaki h.. z wami stolno górą mafia stolnoo
          • Gość: pien Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 15.11.07, 15:14
            Mocno jestem za stolnem!!!!!!!!!!
            • Gość: aaaa Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.netia.com.pl 15.11.07, 15:57
              stolno to pedaly!!!!!!!!! a najwiekszy z nich to pozer Marchlik
              ktory jak widzi zadyme to sra w gacie szmaciarz jeden i konwitura
              mojego kumpla na paly wsypal, niech sie szmaciarz boi bo na juz za
              pere tyg on wychodzi!!!!! WIEC MARCHLIK BAY BAY smieciu
        • Gość: batman Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.07, 17:16
          niewątpliwie wymienione przez ciebie auta są lepsze szybsze i bardziej w deche
          niż honda civik 1.5 (szczególnie zgniło zielona)
    • Gość: DCA Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.07, 15:58
      Batman odezwij się do mnie :)1551858 gg
      • Gość: kaszfarczyk Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.07, 19:26
        tigra marchlika ma srebrne paski na drzwiach zeby do klamki trafic musi sie cos
        rzucac w oczy wogole poco takie cos jezdzi jak tigra tosz to jest nic i wogole
        co wy gadacie ludzie jak wy zadnego auta nie zrobiliscie samemu proponuje zrobic
        watek i wklejac swoje auta ci co pisza bedzie o wiele cikawiej a czesc ludzi
        przestanie pisac
        • Gość: megi Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.07, 13:29
          Ja widzialam swietnie zrobiona czerwona cordobe na osiedlu
          kopernika. Ma fajny wydech ktory mruczy jak kotek.
      • Gość: Fenuś Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.07, 13:12
        DCA z brzydkiej bravy na dziwnych alusach... kto by chciał rozmawiac
        z ludzmi ktorzy zachowuja sie jak małe dzieci
        • Gość: gośc Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 16.11.07, 14:11
          wszyscy Marchliki to pedały a zwłaszcza ci ze styczniowej!!!
          • Gość: eye Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.11.07, 14:16
            nie ma co dyskutować Nissan wygrywa :):):) !!!
            • Gość: do pienia ze stoln Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 16.11.07, 16:03
              pieniek ty sobie uważaj dzieciaku dziewczynie zrobić dobrze
              niepotrafisz a o autach gadasz naucz się tego pierwszego a póżniej
              pogadamy
              • Gość: Fenek Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 17.11.07, 00:55
                Hmmm czy ktoś ma pseudo takie jak ja albo ktoś się za mnie wypowiada. Chodzi mi
                o nick "Fenuś" Ja bym nigdy tak nie napisał o moim koledze. I nie wiem co to
                miało na celu- ta wypowiedz obraźliwa w kierunku DCA z moim podpisem. Zostawię
                to bez komentarza, bo to już jest problem osoby podpisującej się jako Ja. Pozdrawiam
                • Gość: Master Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.07, 16:20
                  O DCA wie juz wielu jaki jest a Fenek ty dopiero sie o tym
                  przekonasz. Na Ciebie z pewnoscia tez gada za plecami bo to taki
                  typ. Z reszta pokazal to nie raz
                  • Gość: Fenek Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 19.11.07, 16:44
                    Do Master. Po co tu to piszesz. Powiedz to do mnie w twarz, a nie udzielasz sie
                    na łamach forum na ten temat.
                    Ja wiem, że na DCA nigdy się nie zawiodę. I to nie podlega jakiejkolwiek
                    dyskusji. Pozdrawiam
    • Gość: dzolero Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.t-mobile.co.uk 17.11.07, 01:55
      co wy pie..cie 307 auto dla geja tak jak tigra a o golfie szkoda
      radac poprostu zlom lepiej pogadajcie o bmw 8 kture wozi sie po
      waszym zasranym miescie
      • Gość: ssss Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 17.11.07, 12:39
        wy wszyscy jestescie ped.łami!!!!!
        wezcie sie za robote a nie o samochodach gadacie!!!!!!!!!!!
      • Gość: kaszmiroski Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 19.11.07, 09:08
        KTÓRE o z kreska panie 8sema heh ty nigdy takiego auta nie bedziesz miec
        niestetu ludzie z U otwarte takimi nie smigaja i wogóle
        • Gość: do kaszmirowskiego Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.t-mobile.co.uk 19.11.07, 22:45
          poprostu pomylily mi sie literki jak sie szybko pisze to sie zdarza
          a 8-sema juz sie woze a ty pewnie do zasranej renty na takie auto
          nie nazbierasz no chyba ze PKO w chelmnie opie..sz sieema do zoba
          na street-cie jestem w chelmnie co m-sc a ty pewnie nawet tyle nie
          zarabiasz co ja wydaje na paliwo nara pedale
      • Gość: kaszmiroski Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.07, 19:22
        do dzolero nie pedale bo to swiadczy o twojej prostocie a to co ja mam to z
        pewnoscia na tej budowie w angli nie zarobisz o mnie sie niemarw napewno niemasz
        zadnego wyksztalcenia i musisz tam nosic na plecach worki i to na krotkie nogi
        auto ci ukradna i to tyle twojego majatku z pewnoscia takim autem szalu nie
        zrobisz bo pewnie na klocki hamulcowe do polski na wymiane przyjedziesz i
        wszystkiego innego nie udawaj kogos kim nie jestes
        • Gość: do kaszmiroskiego Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.t-mobile.co.uk 22.11.07, 21:45
          Po pierwsze baranie nie nosze workow mam dobra prace o ktorej nawet
          ci sie nie sni dla mnie jestes ..ym pedalem ktory nic nie ma a
          innym zazdrosci na klocki mnie stac .. palo siema tylko zeby cie
          zazdrosc nie w.. narra
        • Gość: do kaszmirowskiego Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.t-mobile.co.uk 22.11.07, 21:55
          A zapomnialem jestem po studiach ty na pewno nie. A auto jak mi
          ukradna to takie frajery jak ty z zazdrosci ale nie martwie sie bo
          jest ubezpieczone a ty co masz. Pewnie jakas mala firme ktora bym za
          jedna wyplate wykupil ale po co mi ja wole przy biurku sobie
          siedziec i nie miec zmartwien. A moze ktos od ciebie wyjechal do
          angli np syn lub zona i napie..ja worki dlatego tylko to ci
          przyszlo do glowy.A nawet wiem czemu bo pewnie to ci jest najblizsze
          bo sam sie z bagna sie wyrwales a teraz zgrywasz sie na wielkiego
          pana ale i tak kazdy cie pozna bo ci napewno z butow sloma wystaje
          i bedzie wystawac do konca zycia
          • Gość: dzolero Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.t-mobile.co.uk 22.11.07, 22:01
            Nie musze nikogo udawac bo zawsze uwazalem sie za skromnego
            czlowieka
            • Gość: do .t-mobile.co.uk Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.07, 20:15
              do dzolero a to twoje auto toi niema co krasc takich zlomow w polsce nie
              potrzeba no chyba ze w rumunni to bys zrobil szal i napewno nie ukradna ci tego
              auta tylko jedynie ktos na nie spojrzy na chwile i nic wiecej.kup sobie carrere
              na nawet z 95 roku to ci ja umyje bo jeszcze takiej nie mylem a nie bmw zwykle stare
              • Gość: dzolero Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.t-mobile.co.uk 23.11.07, 21:39
                Stare ale mi sie podoba a opinia innych mnie nie bardzo obchodzi
                moze i zlom dla ciebie kazdy ma swoje zdanie i ja to szanuje porshe
                mi sie nigdy nie podobaly no chyba ze GT TURBO ale na to to jeszcze
                musze popracowac bo do tanich nie nalezy moze kiedys... jak dostane
                jakis awans. Lub w lotto wygram
    • Gość: Prezes Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.07, 22:02
      Te jąkała za robotę byś się wział a nie się podszywasz pod ludzi...
      Lepiej nie korzystaj z neta w pracy. :]
      • Gość: kier Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.07, 00:24
        Co myslicie o Fordzie Fokus kombi gia
        • Gość: hhhh Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 18.11.07, 13:24
          kuman ty ped.ale!!!!!!!!!!!
    • Gość: Prezes Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.07, 23:51
      Fenek wiadomo kto to pisze przecież to jąkała :D :D :D + jego kierownik Gejzer
      roku :) 2007
      • Gość: MikeBer Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: 80.51.140.* 22.11.07, 18:22
        Ty łosiu niedorosły...
        w pracy jest z Netii łącze a w domu mam Gawex.
        Goń się pionku.
        Zrobilem wyjatek ze cos tu napisalem na tym durnym forum ktore i tak przerasta
        twoj marnie niski poziom intelektualny.
        Nara 4 ever.
        • Gość: Prezes Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.07, 22:27
          O pojawił się Łoś z Łosiedla. To skąd piszesz na forum wie tylko ty
          i wkrótce twój szef.
          • Gość: do prezesa (dca) Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 22.11.07, 22:33
            bys wkoncu czlowieku dorosnal bo az sie nie chce czytac farmazonow ktore
            wypisujesz, jestes bardziej zalosny niz to cale forum, dzieciaki w podstawowce
            reprezentuja wyzszy poziom od ciebie.
          • Gość: do DCA - Malinosia Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.netia.com.pl 23.11.07, 08:27
            Pracujesz jeszcze na Policji ?
            I strzelasz z ucha konfidencie pierd*** ?
            • Gość: ja sam sie znam Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.07, 15:05
              i po co takie wątki ktoś zakłada jeden drugiemu ublize. i tak nie
              rostrzygniecie co jest fajnie zrobione. JEDYNYM AUTEM W TYM
              SMIERDZACYM MIESCIE JEST GOLF I KAROLA A RESZTA TO SERYJNE SAMOCHODY
              KTORE MAJA TYLKO DODATKI I NIC PO ZA TYM. NIECH KTOS ZNAJDZIE W TYM
              MIESCIE AUTO O POJ 2000 CO MA PONAD 200KM. JEST ICH TYLE ZE NA
              JEDNEJ RECE POLICZYSZ A RESZTA TO GOWNA CO MOJA TLUMNIKI PO
              ZAKLADANE ZEBY HALASU NAROBIC BO CI CO SIE NIE ZNAJA TO MYSLA TEN TO
              MA MOC BO JAJ GLOSNO CHODZI> A W TYM BURCZENIU NIC CIEKAWEGO ANI
              PRZYJEMNEGO BO NAWET POGADAC NIE MOZNA>
          • Gość: do DCA - Malinosia Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.netia.com.pl 23.11.07, 08:31
            PS. Kiedy sie przestaniesz ukrywac ? w domu za ramionami mamusi ?
            Taka z ciebie ciota ze sie boisz wyjsc na pieszo z domu... nawet do
            pracy na Policji samochodem jezdzisz... ale spoko ... przyjdzie czas
            na spotkanie :) chetnych jest juz z 5 :)
            • Gość: Saimon Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 23.11.07, 19:26
              Słuchaj dca gosciu slaby
              Z twoja inteligencja zielonej zaby
              Tylko stac Cie aby w domu sie chowac
              Bo zes cienias i tylko potrafisz w Leonie kolegi... BANSOWAĆ
              Na misto nie wyjdziesz bo robisz w galoty
              Ale takie wlasnie są GŁUPIE CIOTY
              Pozdrawiam frajera z bordowej bravy
              Zrob sobie reka dobrze na kolanach mamy!!
            • Gość: michał Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 25.11.07, 18:31
              mi bardzo podoba sie golf III nie wiem kogo on jest bo nie znam
              kolesia, ale jest fajnie obnizony ma fajnie przyciemnione szyby i
              kiedys miał niebiestie światła tzn postojówki w ogóle fajny kolorek
              (srebrny) i no fajnie chodzi,nie ma drugiego takiego kurde skad wy
              macie tyle kasy na takie samochody?
              • Gość: ppp Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 26.11.07, 11:20
                golf III srebrny i polo golf jest Bolka a polo Lewego jezdza u
                sałacha fajne samochodziki jak i oni buziaki dla nich
                • Gość: Fenek Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 26.11.07, 12:34
                  Polo mi się podoba, tylko ten wydech trochę blee (ale to rzecz gustu). Golf III
                  daje rade... te diody co były tak średnio... srebny kolorek, ciemne szybki,
                  tylko jeszcze jakieś koło dobre i będzie gitara...poszedł ostro w dół i jest git
                  ale ciekawe po jakich przeróbkach zawieszenia ?? Pozdro
                  • Gość: tOmAs Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: 80.51.140.* 27.11.07, 10:29
                    z tego co wiem to bolek w tym srebrnym golfie ma orginalne
                    zawieszenie supersporta:)niezle mu wyszlo z tym zawieszenie bo
                    naprawde teraz jest dobrze zglebiony. A jak z nim rozmawialem o
                    kolach to powiedzial ze teraz mu sie nie oplaca kupowac tylko na
                    wiosne?:):) polo tez bardzo fajne w chelmnie takie jedyne tylko
                    teraz szkoda ze na stalowkach ale rozumiem kolesia zal niszczyc na
                    zime pozdro
                    • Gość: killler Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: 80.51.140.* 27.11.07, 10:33
                      faktycznie dobre autka golfik byl zwykly i bolas musial w niego
                      troche wlozyc kasy tego z polowki nie znam ale jest wypasiona leon
                      Fenka tez robi szal naprawde chlopaki w chelmnie zaczynaja pokazywac
                      fajne autka!!mnie narazie nie stac na samochod ale postaram sie
                      zarobic jak chlopaki pozdrawiam i podziwiam
    • Gość: nergal Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 22.11.07, 18:45
      najlepszy samochód jest urbana a dokladnia cienias - czerwony i sportowy
    • Gość: Mike Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.netia.com.pl 23.11.07, 08:43
      W temacie fajnie zrobionych aut z Chełmna:
      - Jedynka GTI w barwach orange,
      - POLO dostawcy Pizzy od Sałacha
      - POLO Falecika
      - A8 znajomego
      - granatowa Calibra
      • Gość: batman Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.07, 00:57
        nom granatowa kalibra fajnie jest zrobiona...ale raczej tylko przez fabrykę. to
        co ją odróżnia od innych kalibr to to, że nie ma lpg i zdrowy silnik
    • Gość: Prezes Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.07, 16:32
      Taką macie odwagę, że nie potraficie się nawet podpisać pod tym co napisaliście...

A wtyczkę, który dzwonił na policję twierdząc, że ktoś jeździ pod wpływem
      alkoholu to wszyscy znają. To jest twój kolega z GRANATOWEJ CALIBRY Z FIAŁKA
      kolego Jąkało. (Mike, Mibeker, Mischel, i jeszcze 100 podpisów)

To forum jest tak denne jak twoje wypowiedzi i ludzi takich jak ty. Jacy ludzie
      taki kraj ;]
    • Gość: Prezes Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.07, 22:28
      "Saimon" biały murzyn. ;]

Jąkała (Bernasiak) wciąga kogoś do konfliktu?
      • Gość: Simon Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 24.11.07, 01:45
        DCA juz zrobiles sobie dobrze? Mama Ci pomogla? To wszystko wyjasnia
        jak synek ma dwie lewe rece

Cali granat-to juz dinozaur bo jedna z nie wielu ktora jest na
        benzynie a nie na podtlenku LPG ;-)
    • Gość: hekila Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.07, 22:29
      widzialam fajnego fiata brawo. czerwony. ciekawie zrobiony.
      pozdrawiam i nie klocic sie tu;) to nie miajsce na takie glupie
      wypowiedzi;]
      • Gość: Simon Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 24.11.07, 01:48
        To nie ten o ktorym mowimy bo ten ma kolor w sumie niby bordowy
        krzywe alu i łysego kierowce Ale nie ze chciał byc lysy ino mu wlosy
        same wypadly, bo on ma przyspieszone starzenie dlatego DCA=Prezes
        tak zrzędzi!!
    • Gość: Prezes Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.07, 13:25
      Dwie lewe w tym jedną krótszą...

Batman co to za rarytas, że nie ma gazu :)
      • Gość: Prezes Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.07, 13:27
        Simon marnujesz się na tym forum Doniu i Liber z chęcią by docenili
        twoją twórczość. ;]
        • Gość: tic tac Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 24.11.07, 17:29
          takie duze dzieci z Was... jak na osiedlu w piaskownicy :-)
          czy Wy macie po 10 lat????
          • Gość: hehe Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 24.11.07, 17:42
            10 lat, no nie przesadzaj ten caly Prezes czy jak mu tam to chyba mniej nawet
            ma, sieje tylko ferment i jara sie plotami gorzej jak przekupka. chlopak
            idealnei pasuje do poziomu tego forum bo tu w wiekszosci same dzieci sie
            wypowiadaja :P
        • Gość: g.k Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 25.11.07, 18:33
          golf kawalca jest najlepszy
          • Gość: adam Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 25.11.07, 18:43
            no mi tez sie widzi golf kawalca fajnie go obnizył, który to juz
            jego samochód z kolei?
            • Gość: eee Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.cpe.marton.net.pl 25.11.07, 18:45
              ja bym jeszcze na kawalca miejscu zmienil w nim swiatla zeby na
              niebiesko swieciły i wtedy juz nic bym w nim nie zobił
    • Gość: Prezes Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? IP: *.mobile.project4.pl 24.11.07, 18:12
      i co sie mnie czepiacie lobuzy wy jedne. i tak wiem ze mi zazdroscicie ze mnie chlopaki w leonie smyraja po udach, jakbyscie mieli klate jak szczur czolo i fryzure syberyjski chomik po zimie w trakcie linienia to moze tez mielibyscie tak fajowo jak ja kiedy razem stoimi sobie na ryneczku i szpanujemy laptopem na tylnej polce leonka, wiecie to tak ze niby mamy profi car audio. to ja lece sie posmyrac, buziaczki.
    • pr3zes Re: Fajnie zrobione autka w CCH??? 24.11.07, 18:52
      Ludzie klasy robotniczej :]

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka