Dodaj do ulubionych

Unia Europejska to " kuPa " smiechu...

04.06.18, 06:22
Podczas gdy setki tysiecy muslimow nielegalnie wkroczylo na teren Unii Europejskiej
nikogo w Brukseli glowa nie zabolala, ale gdy biedna krowa miala powrocic do ojczystej
obory, unijny aparat zareagowal z cala surowoscia obowiazujacego prawa." Sprawa krowy Penki stała się głośna w mijającym tygodniu po reportażu bułgarskiej telewizji publicznej. Opowiadał on o krowie z granicznej wioski Kopiłowci na zachodzie kraju, która zabłądziła i znalazła się na terytorium Serbii. Po kilku dniach serbscy wieśniacy przywieźli ją z powrotem na granicę i została przekazana właścicielowi.

Głos zabrały bułgarskie władze sanitarne, które zarządziły, że na mocy regulacji unijnych zwierzę, które opuściło granicę UE i znalazło się ponownie na niej bez odpowiedniej kontroli sanitarnej i dokumentów, powinno być uśmiercone. "

niezalezna.pl/226862-krowa-penka-i-unijne-regulacje------------------------------------------------------------------------
Glupia krowa, mogla przeciez po ponownym wkroczeniu na teren Unii poprosic
o " azyl ", nie byloby problemu bo zostalaby skierowana do osrodka
dla uchodzcow i bylaby alimentowana na koszt spoleczenstwa do konca swojego zycia.

Obserwuj wątek
  • petronella.kozlowska Re: Unia Europejska to " kuPa " smiechu... 04.06.18, 07:25
   Nie setki tylko miliony, Niemcy przyjęły 1,7 miliona tzw. uchodźców.

   Bardziej od krowy śmieszne jest to, że z Bułgarii przyjechało do Niemiec kilkaset tysięcy osób w tym tysiące z fałszywymi dokumentami.

   Głupia krowa mogła podać się za Syryjkę i wyjechać do Niemiec, gdzie panowie z Gleiwitz płaciliby na nią podatki i się cieszą, hihi że mogą płacić na chłopaków islamistów, co obecnie wyszło na jaw z tą aferą Urzędu ds Migracji w Bremie.

   Niektórzy chłopcy są chorzy lub zostali ranni no to i trzeba się podleczyć. Gdzie? Najlepiej w Niemczech! Dlatego też, Niemcy są najbardziej lubianym krajem na świecie, co ostatnio napisał ballest.

   Przypomnę, że niemiecki podoficer podał się za Syryjczyka i otrzymał status uchodźcy!
   Teraz się okazało, że Rumun otrzymał azyl, wystarczyła do tego kopia sfałszowanego paszportu przefaksowana do Bremy przez tureckiego adwokata, który bzykał 15 lat starszą szefową urzędu.

    • hans-jurgen szwampuch58 04.06.18, 16:30

     Ty jak zwykle wyskakujesz niczym Filip z konopi, ale tak to jest jak sie nie ma zielonego
     pojecia o co chodzi.
     Powiem ci wiec w skrocie, krowa nielegalnie przekroczyla granice zewnetrzna UE
     co w oczach brukselskich aparatczykow jest wystarczajacym powodem aby ja usmiercic.
     Natomiast ponad milion nielegalnych islamistow tudziez inni gospodarczy migranci
     wlaza do Unii nielegalnie bez dokumentow i nikt z brukselskich euro-oslow nie wpadnie
     na pomysl aby zmobilizowac odpowiednie sily dla obrony unijnych granic, ktore w razie koniecznosci moglyby skorzystac z prawa uzycia broni palnej.
      • petronella.kozlowska szwampuch 04.06.18, 20:31
       s1.fotowrzut.pl/BX57IWRI4M/1.jpg


       Dieter Schwarz najbogatszy Niemiec, majątek 37 mld euro

       Dieter Schwarz (77 / Lidl, Kaufland) ist mit einem hochgerechneten Vermögen von 37,0 Milliarden Euro der reichste Deutsche

       www.tagesspiegel.de/advertorials/ots/bilanz-lidl-gruender-schwarz-ist-der-reichste-deutsche-195-milliardaere-bilanz-berechnet-das-vermoegen-der-1-000-wohlhabendsten-im-lande/20235308.html

       Właściciele sieci sklepów Lidl oraz Kaufland pożyczyli od Banku Światowego i Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju prawie miliard dolarów - podaje brytyjski dziennik "Guardian". Pieniądze zostały przeznaczone na rozwój na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Przy okazji tej informacji wrócił temat przestrzegania praw pracowniczych w sklepach tych sieci.
       Sklepy obu sieci należą do firmy Schwarz Group, która jest kontrolowana przez jedną z najbogatszych rodzin w Niemczech. Bank Światowy, którego jednym z zadań jest ograniczanie biedy na świecie, jest zdania, że pieniądze dla Lidla i Kauflanda miały pomóc w rozwoju krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Jak? Np. przez tworzenie nowych miejsc pracy, stworzenie lokalnym producentom rynku zbytu oraz dostarczenie jakościowo dobrej żywności dla uboższej części społeczeństwa.

       finanse.wp.pl/wlasciciele-lidla-i-kauflandu-dostali-prawie-miliard-na-rozwoj-w-europie-srodkowej-6114857940186753a

       W supermarketach Lidl szpiegują pracowników

       www.rp.pl/artykul/112333-W-supermarketach-Lidl-szpieguja-pracownikow.html

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka