Dodaj do ulubionych

Niemiec w Polsce ukraińskim generałem?

20.04.20, 20:04
Niemiec mieszkający w Polsce podawał się za ukraińskiego generała. W jego domu znaleziono arsenał broni


Tą nietypową sprawą zajęli się policjanci z Poznania, którzy dzisiaj poinformowali o zatrzymaniu fałszywego generała armii ukraińskiej. W mieszkaniu obywatela Niemiec znaleźli łącznie 27 sztuk broni, z czego przynajmniej na kilka sztuk powinien mieć zezwolenie. To jednak nie koniec jego przewinień - usłyszał on także zarzut znęcania się nad rodziną.

O mężczyźnie podającym się za wojskowego z Ukrainy, do tego w stopniu generała, dowiedzieli się poznańscy policjanci, którzy na co dzień zajmują się przestępczością pseudokibiców. Mówiono o tym, że może on posiadać dużą ilość broni. Mundurowi postanowili to sprawdzić, chociaż cała historia brzmiała niewiarygodnie. Okazało się jednak, że to wszystko prawda, a sprawa jest jeszcze bardziej zawiła, niż mogłoby się wydawać.
Policjanci podjęli decyzję o przeszukaniu jednego z domów pod Poznaniem. W środku znaleźli cały arsenał broni, łącznie 27 sztuk. - To broń długa i krótka, amunicje, wyrzutniki. Ze wstępnej opinii naszych ekspertów od badań broni, przynajmniej na siedem egzemplarzy powinien posiadać zezwolenie, którego nie miał - mówi Onetowi mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji.
Policjantów zaniepokoił widok granatów, które wyglądały jak prawdziwe. Na miejsce wezwano ekipę pirotechników. Na szczęście okazało się, że były to perfekcyjnie wykonane repliki. W domu oprócz broni znaleziono także dokumenty z cechami ukraińskich urzędów. Brakowało tylko jednego - ich właściciela.
Policjanci namierzyli mężczyznę w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. W chwili zatrzymania miał na sobie mundur armii ukraińskiej. Usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania broni i znęcania się nad rodziną. - Mężczyzna został tymczasowo aresztowany - informuje Onet Borowiak.
Grozi mu kara do ośmiu lat więzienia.

wiadomosci.onet.pl/poznan/niemiec-mieszkajacy-w-polsce-podawal-sie-za-ukrainskiego-generala-w-jego-domu/4beykyxObserwuj wątek
   • petronella.kozlowska Re: polska modelka... 30.04.20, 20:24
    No widzisz za każdą krytykę na migrantach wylewałeś tutaj na wszystkich pomyje typu wszechechpolactwo.

    A teraz piszesz o twoim rodaku – pół-Niemcu „ciapaty“.

    Łatwo ci przychodzi przejście z bolszewizmu na narodowy socjalizm, no ale nic w tym dziwnego, ponieważ obie ideologie są bardzo zbliżone do siebie.

    Tatuś Boateng przyjechał do Niemiec na studia w 1981 roku. Tyle nastudiował, że pierwsze dziecko urodziło się w 1982 roku, piąte w marcu 1987. Gruba otyła Niemka z pochwą jak kobyła po westernie (cytat za fatumem) nie była już atrakcyjna, tak więc bambo pobiegł do innej Niemki i w grudniu zrobił kolejnego Boatenga.

    Durniu szwampuch nie wpadło ci do głowy, że ta pani Lenhardt jest potomkiem niemieckeigo sołtysa?


    (* 3. September 1988 in West-Berlin)

    de.wikipedia.org/wiki/Jérôme_Boateng

    6. März 1987 in West-Berlin) i

    Boateng hat eine deutsche Mutter, Christine Rahn,[69] die beim Berliner FC Meteor 06 Fußball spielte,[70] und einen ghanaischen Vater, Prince Boateng, der 1981 aus Sunyani nach Deutschland gekommen war, um

    de.wikipedia.org/wiki/Kevin-Prince_Boateng

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka