Dodaj do ulubionych

szkoła policealna cosinus- potrzebuję opinii

14.08.10, 10:32
Jak w temacie. Zastanawiam sie czy jest sens w ogóle tam iść? czy
może będzie to tylko czas stracony... Jak wygląda nauka w tej
szkole (chodzi mi głównie o kierunek "organizacja reklamy") i czy
ewentualny pracodawca uznaje takie wykształcenie czy traktuje je
raczej z przymrużeniem oka? Bardzo proszę o szczere opinie.
Obserwuj wątek
    • Gość: Ojoj Re: szkoła policealna cosinus- potrzebuję opinii IP: *.olsztyn.vectranet.pl 14.08.10, 15:58
      Od Cosinusa to się trzeba z dala trzymać... Pięknie to to tylko w
      reklamie wygląda.
      • Gość: sheep_sheep24 Re: szkoła policealna cosinus- potrzebuję opinii IP: 195.116.0.* 14.08.10, 22:32
        Az tak strasznie? To niedobrze, bo na poważnie brałam go pod uwagę;/
        Może jakieś konkrety?jak to naprawdę wygląda "w praniu"?
        • Gość: Jaśka Re: szkoła policealna cosinus- potrzebuję opinii IP: *.olsztyn.vectranet.pl 15.08.10, 18:24
          W praniu? No to masz, zapisano do dzienników ok 170 osób, n-l przychodzi na
          lekcje z 5 dziennikami a na lekcji - tylko ......5 uczniów, po 2 godzinach
          zostaje 3 a po 4 lekcjach - nikt. N-l idzie do domu. I tak do zakończenia
          semestru. Semestr kończy 3 do 5 osób w zależności od kierunku. A tak na serio,
          jeśli chcesz coś skończyć i nie wstydzić się świadectwa idź do Progresu.
          Zaczynałam w Cosinusie, skończyłam w Progresie. Tam jest wielu z Cosinusa i
          Żaka. W Żaku też nie kończą, po semestrze dowiadują się, ze kierunek będzie
          rozwiązany. Moja koleżanka uczyła się na turystyce w Żaku, rozwiązali, bo ze 160
          osób zostało 8. Dopiero w Progresie teraz skończyła. Możesz sprawdzić. Sprawdź
          ile zaczyna a ile przystępuje do egzaminów zawodowych. Możesz to sprawdzić w OKE
          w Łomży.
          • Gość: sheep_sheep24 Re: szkoła policealna cosinus- potrzebuję opinii IP: 195.116.0.* 15.08.10, 23:01
            Ou... No to faktycznie przykro. Mimo wszystko dzięki za wyczerpujące
            info:) Pozdrawiam
            • wieczny-ped Re: szkoła policealna cosinus- potrzebuję opinii 31.08.10, 20:41
              ja jestem nieco odmiennego zdania.
              Zaczelam i skonczylam naukę w cosinusie, mało tego od września
              zaczynam nastepny. Faktycznie na początku zapisuje sie duzo osób, bo
              każdy ma do tego prawo, a że póżniej rezygnują, bo chodzilo im tylko
              o legitymację czy zaświadczenie a nie naukę, to szkola juz nie ma na
              to wpływu...

ja jestem zadowolona, nauka byla mila i przede wszystkim praktyczna.
              Przez 4 semestry nie placilam nawet zlotowki, a jak cos sie dzialo,
              to mialam tel z sekretariatu, ze zapomnialam oddac indeks, czy ze
              nagle zmienil sie plan zajec- ja osobiscie polecam
              • Gość: Natalia Re: szkoła policealna cosinus- potrzebuję opinii IP: *.cdma.centertel.pl 04.09.10, 19:34
                Rozpoczęłam właśnie naukę w cosinusie. Okazuje się, że w LO (do którego powinni chodzić
                ludzie po podstawówce, oraz gimnazjum chodzi koleś po jakichś 3 szkołach średnich
                . O ile się
                nie mylę to skończył technikum ( 2 kierunki) i jakieś liceum. On podwyższa nam poprzeczkę!
                Jak człowiek który nie chodził do szkoły kilkanaście lat ma mu dorównać?
                Myślałam, że nauczyciele będą pomagać takim uczniom, a oni lecą z materiałem , i jeszcze straszą,
                że od następnych zajęć będą brać do tablicy :( Nie wiele pamiętam już ze szkoly podstawowej, więc
                po co ja tam pójdę? Chyba tylko zrobić z siebie głupią i wrócić do domu. Jestem przerażona.
                • Gość: pietaszek Re: szkoła policealna cosinus- potrzebuję opinii IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 06.09.10, 19:43
                  jak to, w jakim to jest mieście??? to on ma te szkoły skończone?? czy wciąż walczy- no ale skoro piszesz, że jest mocny to powinien już dawno mieć zaliczone LO- wiec o co tutaj chodzi???

a próbowałaś podpytać, czy chodził na jakieś kursy, z czego się uczy, że chciałabyś tez ogarniać materiał i może by ci coś podpowiedział?
          • Gość: opik Re: szkoła policealna cosinus- potrzebuję opinii IP: 79.139.32.* 17.09.13, 20:02
            tak jak napisala jaska
            raczej fikcja (doświadczenia z centralnej polski)- tlum zapisanych na zajecia a w praktyce kilka osób, likwidacja kierunku po semestrze, odsyłanie tych co zaczeli do sąsiedniego miasta. prowadzacy - dosc przypadkowi, dziwne i niezyciowe zasady praktyk
            • Gość: MG Re: szkoła policealna cosinus- potrzebuję opinii IP: *.oswiecim.vectranet.pl 12.10.13, 20:53
              kosmetyka Tychy - 38 osób w zatłoczonej ciasnej sali, z tego 1/3 pisze na kolanie, bo zabrakło biurek i krzeseł z oparciem -to skandal !
              Zrezygnowałam i nie polecam !
              Przeniosłam się do innej szkoły w Tychach.
    • Gość: niunia Re: szkoła policealna cosinus- potrzebuję opinii IP: *.lodz.mm.pl 18.07.13, 00:18
      o matko ...
    • 1blazej1 Re: szkoła policealna cosinus- potrzebuję opinii 23.08.13, 12:51
      ja słyszałem, nawet się zapisałem w tym roku na fryzjerstwo. z tego co widziałem na ich stronie to mają dużo kierunków, sporo medycznych.
      przejrzałem program nauczania na fryzjerstwie i wygląda na to że będzie dużo praktycznych i przydatnych rzeczy, dlatego się zdecydowałem bo chcę się czegoś nauczyć żeby pracować w zakładzie fryzjerskim.
      • Gość: maciej Re: szkoła policealna cosinus- potrzebuję opinii IP: *.olsztyn.vectranet.pl 05.01.15, 14:20
        Cosinus w Olsztynie to porażka. Sekretariat mający w dupie uczniów. Szkoła bezpłatna, a rok temu przed egzaminem zawodowym na Technika BHP otrzymałem karteczkę, że nie zapłaciłem 100 zł za egzamin zawodowy!! ODRADZAM.
    • adamadamskiadam Re: szkoła policealna cosinus- potrzebuję opinii 09.10.20, 16:40
      Spoko szkoła. Zrobiłem u nich jeden kierunek i byłem zadowolony. Dobra i darmowa opcja.
    • tytusek67689 Re: szkoła policealna cosinus- potrzebuję opinii 15.02.21, 12:40
      COSINUS KOSZALIN -> www.cosinus.pl/koszalin
    • belamom555 Re: szkoła policealna cosinus- potrzebuję opinii 24.03.21, 15:40
      POLECAM SZKOŁĘ COSINUS W KOSZALINIE !!
    • faficzek1 Re: szkoła policealna cosinus- potrzebuję opinii 25.03.21, 10:33
      no szkoła bardzo fajna, spoko
    • patrycjab2609 Re: szkoła policealna cosinus- potrzebuję opinii 16.06.21, 11:32
      Polecam szkołę cosinus, szkoła jest bezpłatna co jest ważne, zajęcia odbywają się w formie zaocznej co daje możliwość połączenia nauki i zdobywaniu zawodu z pracą, po zdobyciu wykształcenia średniego oraz matury można rozpocząć naukę w szkole policealnej cosinus,jest szeroki wybór kierunków tj kosmetyka( 2 lata), opiekun medyczny (1,5 roku), administracja (2 lata), archiwista (2 lata), we wrześniu otwierają się kolejne nowe kierunki ,między innymi asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna, opiekunka dziecięca, podolog, także myśle że każdy znajdzie coś dla siebie 🙂 nauczyciele również przesympatyczni i bezkonfliktowi, co więcej szkoła nie ma ograniczeń wiekowych
    • patrycjab2609 Re: szkoła policealna cosinus- potrzebuję opinii 16.06.21, 11:39
      Polecam szkołę cosinus, szkoła jest bezpłatna co jest ważne, zajęcia odbywają się w formie zaocznej co daje możliwość połączenia nauki i zdobywaniu zawodu z pracą, po zdobyciu wykształcenia średniego oraz matury można rozpocząć naukę w szkole policealnej cosinus,jest szeroki wybór kierunków tj BHP (1 rok), masażysta ( 2 lata) kosmetyka( 2 lata), opiekun medyczny (1,5 roku), administracja (2 lata), archiwista (2 lata), we wrześniu otwierają się kolejne nowe kierunki ,między innymi asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna, opiekunka dziecięca, podolog, także myśle że każdy znajdzie coś dla siebie 🙂 nauczyciele również przesympatyczni i bezkonfliktowi, co więcej szkoła nie ma ograniczeń wiekowych
    • amelia_ns Re: szkoła policealna cosinus- potrzebuję opinii 22.06.21, 10:49
      ja chodziłąm nie w Olsztynie, ale ja w Nowym Sączu do cosinusa. Są tam fajne kierunki :) Najpierw skończyłam LO a później zapisałam się na technika administracji. Zajęcia w weekendy także zdołałam to połączyć z pracą. Pracodawca patrzy normalnie na takie wykształcenie, jest to szkoła policealna. U mnie nie było żadnego problemu. Także polecam serdecznie :)
      • belamom555 Re: szkoła policealna cosinus- potrzebuję opinii 22.10.21, 14:34
        ja chodzę do Koszalina do Cosinusia i jest super!
    • Gość: gosc Re: szkoła policealna cosinus- potrzebuję opinii IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.22, 08:55
      Szkoła super, bardzo mi się podobało. wszystko elegancko zorganizowane, dopasowane, egzamin zdany, chyba są najlepsi w koszalinie.
    • Gość: Sylwia Re: szkoła policealna cosinus- potrzebuję opinii IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.09.22, 10:22
      Ja kończyłam cosinus w Olsztynie i z tego co wiem to nie ma tam takiego kierunku jak organizacja reklamy. Kończyłam technika BHP i pomogło mi to w znalezieniu pracy więc mogę polecić.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka