Dodaj do ulubionych

W PiSie są dawni aparatczycy z PZPR

30.08.11, 13:20
jak sami pisowcy piszą, są wśród nich dawni aparatczycy z PZPR.
więcej tu: wybory.onet.pl/parlamentarne-2011/aktualnosci/konflikt-w-pis-oto-pierwszy-szkodnik-partii,1,4834029,aktualnosc.html

Czyli wojenki piso-pisowskiej c.d. A mnie wcale to nie dziwi. Ta partia od wielu miesięcy ulega samodestrukcji. Zagryzą się sami. A po wyborach kozłem ofiarnym za przegrana bedzie Hofman :). Prezes i kumple partyjni nagle odkryją, że był agentem, śpiochem czy inszym liberałem. I dobrze mu tak :).

To co najlepsze w Pisie było, jest już w PJNie :). A w kaczej partii same lizusy, pokorne cięlęta co dwie matki ssą i wazeliniarze pokroju Błaszczyka.
Obserwuj wątek
   • Gość: pap Re: W PiSie są dawni aparatczycy z PZPR IP: *.adsl.inetia.pl 31.08.11, 07:20
    Obecni posłowie i b. prezydent Płocka na liście PiS do Sejmu
    PAP - Kraj
    17 Sie 2011, 18:04


    17.08. Płock (PAP) - Zarząd płocko-ciechanowskiego PiS przygotował listę 18 kandydatów w wyborach do Sejmu. Wśród nich znaleźli się obecni posłowie tej partii z regionu, w tym szef zarządu okręgowego PiS Wojciech Jasiński, a także były prezydent Płocka Mirosław Milewski.

    Jak poinformował w środę PAP wiceprezes płocko-ciechanowskiego zarządu okręgowego PiS Marek Martynowski, ostateczne miejsca poszczególnych kandydatów na liście będą znane po zaakceptowaniu list przez Komitet Polityczny partii. Wtedy też lista ma zostać uzupełniona o dwa kolejne nazwiska.

    Wśród proponowanych przez płocko-ciechanowskie PiS kandydatów do Sejmu znaleźli się m.in. obecni posłowie tej partii z tego okręgu: Wojciech Jasiński - b. minister Skarbu Państwa w rządzie PiS, a także Robert Kołakowski, Marek Opioła i Dariusz Kaczanowski.

    Na liście są też samorządowcy, w tym: były prezydent Płocka (przez dwie kadencje, do 2010 r.) Mirosław Milewski - obecnie radny PiS w radzie miasta Płocka oraz Henryk Kamiński - radny PiS powiatu płockiego.

    W ubiegłym tygodniu Komitet Polityczny PiS, akceptując listy kandydatów tej partii do Senatu, podjął m.in. decyzję o wystawieniu w Płocku (po zmianie ordynacji okręg jednomandatowy) Martynowskiego. Oprócz tego, że jest on wiceprezesem płocko-ciechanowskich struktur partii, był też urzędnikiem Kancelarii Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, a obecnie jest radnym sejmiku mazowieckiego.

    W 2007 r. w wyborach do Sejmu w okręgu płocko-ciechanowskim PiS wygrało uzyskując 35,58 proc. głosów. Za nim uplasowała się PO - 29,54 proc., PSL - 19,82 proc. i LiD - 11,25 proc. PiS uzyskało cztery mandaty, PO - trzy, PSL - dwa, a LiD - jeden mandat. Mandat ten zdobyła wtedy Jolanta Szymanek-Deresz, która zginęła w katastrofie smoleńskiej w 2010 r. - zgodnie z ordynacją wyborczą w Sejmie zastąpił ją później, kolejny na liście z największą liczbą uzyskanych głosów, prof. Zbigniew Kruszewski, prezes Towarzystwa Naukowego Płockiego.

    Mandaty senatorskie w okręgu płocko-ciechanowskim w 2007 r. (obowiązywała poprzednia ordynacja) zdobyli: Janina Fetlińska z PiS - 103 365 głosów oraz Eryk Smulewicz z PO - 98 971 głosów (Smulewicz będzie w Płocku ponownie kandydatem PO do Senatu). W wyborach uzupełniających po śmierci senator Fetlińskiej w katastrofie smoleńskiej mandat senatora uzyskał kandydat PSL, ówczesny starosta płocki Michał Boszko.(PAP)

    mb/ son/ jbr/

    stooq.pl/n/?f=499700
  • ostrogotek i przestępcy... 31.08.11, 11:26
   na przykład niejaki Tomasz Górski, którego na listy wpisał sam przes Kaczyński. A Górski od pół roku ignoruje wezwania policji na przesłuchanie. A policja interesuje się nim ze względu na nielegalne finansowanie kampani wyborczej. W PiSie to chyba norma, co permamentnie udowadnia JarKacz.
   • ostrogotek Re: i przestępcy... 31.08.11, 15:31
    "Sejmowa komisja śledcza ds. nacisków przyjęła raport końcowy, w którym ponownie znalazło się w stwierdzenie o nielegalnych naciskach. Za przyjęciem raportu głosowało pięciu posłów - PO, SLD i PSL. Przeciwko byli posłowie PiS. Zaakceptowano też m.in. poprawkę, która mówi o tym, że zachodzi uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa przez kilku polityków PiS. "

    I gdzie ci tropiciele układu, mafii i wszelakiej nieprawości? Moralnść Kalego?
    • Gość: alleluja i do przo W mieście o.dyrektora wszyscy się kochają ? IP: *.dynamic.chello.pl 03.09.11, 12:01
     Dawni pzpr-owcy czyli prezydent Torunia M. Zaleski obecnie jest przyjacielem o. dyrektora, popiera go tow. J. Zemke, spikerka rydzykowa A. Sobecka, prywatny sprawozdawca
     Z. Girzyński z PIS, PO-wcy J. Wyrowiński, A. Mężydło PIS/PO, przewodniczący regionu PO T.Len ,marszałek PO -też rydzykowy ... wszyscy są dumni,że mają ogółnoświatowe media o. Rydzyka... co za wspaniała współpraca ... Tusk zawsze im ulega, bo sam pewnie kocha
     o dyrektora?
     www.nowosci.com.pl/look/nowosci/article.tpl?IdLanguage=17&IdPublication=6&NrIssue=1819&NrSection=500&NrArticle=212183&IdTag=238
    • ostrogotek Re: W PiSie są dawni aparatczycy z PZPR 03.09.11, 12:04
     Gość portalu: Katarzyna napisał(a):

     > Nie macie racji Pan Kaczyński nie jest aparatczykiem ma swoje pomysły na nasze
     > bezrobocie otóż absolwenci wyzszych uczelni powinni zakładać przedsiębiorstwa f
     > irmy i tylko należy walczyć z PO i PSL a pomysł się uda

     Aaaa, to beda kolejne prywatne CBA, ABC i inne spec słuzby, inwigilujace, sledzące, zbierające teczki itd. Agenci Tomki ida do sejmu z list PiS - beda promowac :).

     Pan Kaczyśńki porponuje wszystkim dać, a pieniądze sa... w bankach i hipermarketach. I będzie nacjonalizował (renacjonalizował). Czyli jak na socjalistycznego towarzysza przystało. Zrobi nam druga Białoruś - backa Kaczysńki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka