Dodaj do ulubionych

Prezydent Grzymowicz zachęca do rozmowy o mieście

22.03.13, 11:11
"Zaproponujemy naszym mieszkańcom niestandardowe formy wypowiedzi, tak by każdy mógł mieć udział w tworzeniu tego najważniejszego dla miasta dokumentu"

Była taka zabawa w grupowe pisanie wiersza. Pisało się dwa wersy, zakrywało się, to co było poprzednio napisane i podawało ostatnie słowo następnej osobie. Czasami wychodziły rzeczy "epickie", ale zazwyczaj trzeba było dużo procentów by można było znaleźć w tym sens.
Ja rozumiem, że o taką "niestandardową formę wypowiedzi" chodzi?
Obserwuj wątek
  • Gość: HAHA Re: Prezydent Grzymowicz zachęca do rozmowy o mie IP: *.play-internet.pl 22.03.13, 11:22
   No to tylko czekac az przeciwnicy polityczni siada do komputerow i zaczna swpje pisanie wierszy w komentarzach, wierszy ktore de facto tylko oni rozumieja. To ja moze zaczne- to juz za pozno ! Miasto juz zdegradowane ! Miasto beton ! Wyciete wszystkie drzewa ! Krzakow juz nie ma w centrum ! itd. Czekam na festyn polityczny, bo jak inaczej to nazwac. A ze grzyb ma duzo wrogow to duzo komentarzy sie zapewn pojawi hehe :-) ale czy to nas do czegos prowadzi ? Oprocz tego ze frustraci wyzyja sie piszac komentarze ? Aj co ja tu w ogole robie, ide...
  • Gość: axaaxa A co jeszcze chce zepsuć prezydent Grzymowicz? IP: *.uwm.edu.pl 22.03.13, 11:59
   A co jeszcze chce zepsuć prezydent Grzymowicz? Co mógł zalał już betonem. Wyciął drzewa, zbudował TIRo-pasy, zwęził chodniki, zlikwidował ścieżki rowerowe. Obecnie na pustej Grunwaldzkiej buduje - mimo powodzi protestów -" śluzy" ( za nasze pieniądze). Po co gadać z kimś, kto cię nie słucha.
  • Gość: Jer Łaskawca... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.13, 12:28
   To tak, jakby radziecki wojskowy komendant Olsztyna zaprosił mieszkańców na rozmowę o rozwoju miasta zaraz po jego spaleniu. Śmiechu warte. Najpierw bezmyślne decyzje, tragiczna w skutkach degradacja miasta, błędy, zaniechania, piarowskie pokazuchy, a jak już kasa wydrenowana i kretynizmy widoczne na każdym kroku, łaskawca zaprasza...

   Ludzki pan...
  • Gość: gość Prezydent Grzymowicz zachęca do rozmowy o mieście IP: *.ip.netia.com.pl 22.03.13, 12:52
   na stronie Geoprofit Pan jest obecny jako doktor (dr):
   dr hab. Wojciech Dziemianowicz
   strategie rozwoju regionalnego i lokalnego; klimat przedsiębiorczości; innowacyjność regionów; klastry; zarządzanie strategiczne; klimat społeczny; bezpośrednie inwestycje zagraniczne.
   geoprofit.eu//index.php?page=zespol
   Gość chyba wie jaki ma tytuł. To dlaczego nagle na stronie urzędu jest profesorem?
   • o0gurek Re: Prezydent Grzymowicz zachęca do rozmowy o mie 22.03.13, 13:30
    Gość portalu: gość napisał(a):

    > na stronie Geoprofit Pan jest obecny jako doktor (dr):
    > dr hab. Wojciech Dziemianowicz
    > Gość chyba wie jaki ma tytuł. To dlaczego nagle na stronie urzędu jest profesor
    > em?

    Pewnie wie. I pewnie sam nie aktualizuje strony.
    Google gryzą?

    Informujemy że decyzją Senatu UW dr hab. Wojciech Dziemianowicz od 1.01.2013 objął stanowisko profesora nadzwyczajnego UW. Gratulujemy

    Zakład Rozwoju Polityki Lokalnej UW
   • Gość: qaz Re: Prezydent Grzymowicz zachęca do rozmowy o mie IP: *.play-internet.pl 24.03.13, 01:56
    ma tytuł dr hab. - a od stycznia 2013 jest profesorem nadzwyczajnym UW, tzn - jest tylko profesorem etatowym na Uniwersytecie Warszawskim. To tak jak w pracy za szczególne osiągnięcia w umowie dopiszą Ci tytuł "specjalista" - ale tym specjalistą jesteś tylko w tej firmie. Oczywiście - profesor nadzwyczajny stoi niżej w hierarchii, potem jest jeszcze również uczelniany wyższy rangą tytuł profesora zwyczajnego.
    Najbardziej zaszczytny i najwyższy rangą jest tytuł naukowy "profesor". Tytuł naukowy profesora nadaje prezydent RP i taki tytuł przyznawany jest dożywotnio i pisze się go przed imieniem i nazwiskiem. Tytuł profesora nadzwyczajnego nadaje senat danej uczelni, więc przed nazwiskiem pisze się tytuł dr a za nazwiskiem tytuł prof. z nazwą uczelni, która mu ten tytuł nadała, gdyż pracując na innej uczelni byłby nadal tylko doktorem.

    - czyli dr hab. W. Dziemianowicz, prof. UW.
  • Gość: gamma Śluzy na Grunwaldzkiej. Mieszkańcy - NIE! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.13, 14:26
   Śluzy na Grunwaldzkiej. Mieszkańcy - NIE! Prezydent - MAM WAS W D......... ! Oto przykład dialogu prezydenta z mieszkańcami.
   • Gość: Jure Re: Śluzy na Grunwaldzkiej. Mieszkańcy - NIE! IP: *.olsztyn.vectranet.pl 22.03.13, 17:40
    No tak bo parę malkontentów z Grunwaldzkiej nie chce śluzy i cała komunikacja miejska i poruszający się wszyscy mieszkańcy Olsztyna mają czekać, bo na Grunwaldzkiej postęp nie jest wskazany. Puknij się w czoło, już wesoło ?
    • Gość: mmm Re: Śluzy na Grunwaldzkiej. Mieszkańcy - NIE! IP: *.uwm.edu.pl 22.03.13, 17:50
     W czoło sam się puknij, a potem pojedź na Grunwaldzką i zobacz gdzie tam są potrzebne śluzy. Na Grunwaldzkie od otworzenia Artyleryjskie NIGDY nie ma korków i ruch - również autobusów -jest płynny - powie ci to każdy kierowca MPK. Czasami ta ulica jest wręcz pusta. Budowa śluz nie jest żadnym "postępem", lecz pomysłem idiotycznym, marnowaniem ogromnych -naszych wspólnych - pieniędzy i sprawą dla prokuratora.
  • Gość: dżordż Czy On udaje? IP: *.olsztyn.vectranet.pl 22.03.13, 15:33
   Przecież cały czas mówimy o przyszłości naszego miasta Olsztyn! Tylko Grzymowiczowi słuchać się nie chce...
  • Gość: mir Prezydent Grzymowicz zachęca do rozmowy o mieście IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 24.03.13, 12:40
   Doktor czy profesor? - jakie to ma znaczenie. Ważniejsze czy coś wniósł do dyskusji o mieście, oprócz rozważań o tytułach naukowych. To przykre, że to jest głównym wątkiem na forum. Czy nic ciekawego się w tę sobotę nie wydarzyło?
   • o0gurek Re: Prezydent Grzymowicz zachęca do rozmowy o mie 24.03.13, 14:22
    Gość portalu: mir napisał(a):
    > Doktor czy profesor? - jakie to ma znaczenie. Ważniejsze czy coś wniósł do dysk
    > usji o mieście, oprócz rozważań o tytułach naukowych. To przykre, że to jest gł
    > ównym wątkiem na forum. Czy nic ciekawego się w tę sobotę nie wydarzyło?

    Wydarzyło się. Spotkanie uważam za bardzo ciekawy i dobry początek. W końcu można było zobaczyć że konsultacje to nie tylko słuchanie ale i również praca warsztatowa. Dziwi trochę mała frekwencja, ale w sumie jasnym jest, że łatwiej powylewać żale na forum, niż ruszyć tyłek i przyjechać.
    No i zupełnie odbiegające od tematu wyskoki politykierskie kilka osób mogło sobie darować.

    Warsztaty polegały na tym, że uczestnikom spotkania rozdano kolorowe karteczki. Każda z karteczek oznaczała inną grupę. Po podziale na grupy (emeryci, uczniowe, artyści, kierowcy, piesi, rowerzyści etc) każda z nich miała przygotować swoje postulaty dotyczące wizji Olsztyna za 20 lat.
    Te materiały powinny pokazać się wkrótce na PKS.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka