Dodaj do ulubionych

Szkoła policealna Progres w Olsztynie, opinie

IP: *.dynamic.chello.pl 20.05.13, 15:17
Hej, chciałabym iść do jakiejś szkoły policealnej. Czytałam na internecie sporo dobrych opinii o Progresie, czy faktycznie szkoła jest godna polecenia?
Obserwuj wątek
  • Gość: dominisia Re: Szkoła policealna Progres w Olsztynie, opinie IP: *.dynamic.chello.pl 19.06.13, 12:31
   Szkół policealnych jest kilka, o Progresie co nieco słyszałam, siostra mojego chłopaka tam kiedyś chodziła chyba na masaż czy na kosmetykę... coś takiego. Z tego co tam z nią rozmawiałam to była zadowolona, ale najlepiej żeby Ci odpowiedział i pomógł ktoś kto faktycznie do tej szkoły uczęszczał albo uczęszcza.
   • Gość: Chello Re: Szkoła policealna Progres w Olsztynie, opinie IP: *.dynamic.chello.pl 07.06.14, 18:00
    Kończyłam w Progresie język angielski. Potrzebowałam się trochę douczyć, bo coraz bardziej brak wiedzy wpływał na efektywność mojej pracy. Ponieważ szkoły języków obcych to dosyć spory wydatek, stwierdziłam, że zobaczę jak to będzie w szkole policealnej, która też język angielski oferowała. Nauczyciele solidni, nawet wymagający, ale stresu na zajęciach nie było. Słówka, czasy, zwroty, wszystko mam już w małym palcu. Oczywiście nie twierdzę, że umiem wszystko, ale na pewno umiem już dużo.
    • karolinap1986 Re: Szkoła policealna Progres w Olsztynie, opinie 22.09.16, 17:49
     Tez się wybieram na język angielski w tej szkole. Możesz coś więcej opowiedzieć jak wyglądały zajęcia? Jaki był poziom, czy były podręczniki i materiały od prowadzących? Bo mnie denerwuje to, że w szkole językowej, że jest jedna książka i to do niczego. Zalezy mi na fajnych materiałach.
     Dzięki za odp. Pozdrawiam
  • Gość: Enobia Re: Szkoła policealna Progres w Olsztynie, opinie IP: *.warszawa.vectranet.pl 16.07.13, 12:41
   Pracuję w wakacje dorywczo w Warszawie, ale na co dzień studiuję w Olsztynie. Teraz mi się trafiła możliwość dorobienia sobie w stolicy. Ale wracając do tematu, ja również myślę o szkole policealnej, poznałam w Warszawie dziewczynę, która kończyła tu w Progresie BHP. Mówi, że spoko kierunek i w sumie się przydaje dodatkowy papier.
   • Gość: Czapla Re: Szkoła policealna Progres w Olsztynie, opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.13, 18:45
    Ciekawe jakie kierunki w tym roku się utworzą. Ja skończyłam technikum w Olsztynie (dojeżdżałam z Olsztynka) na kierunku fryzjerstwo i dalej chciałabym iść w tym kierunku, znaleźć w mieście pracę. Ewentualnie mogłabym też nauczyć się manicure i pedicure żeby zwiększyć swoje kwalifikacje. Ale to chyba trzeba czekać aż utworzą się listy?
   • Gość: Aśka Re: Szkoła policealna Progres w Olsztynie, opinie IP: *.dynamic.vectranet.pl 17.08.14, 18:38
    Już połowa sierpnia, orientuje się ktoś jakie kierunki w tej szkole się utworzą? Chciałabym iść na rachunkowość albo kadry i płace. W czwartek lecę na wakacje i przed wylotem chciałabym się jeszcze zapisać do szkoły, bo później wracam i już jest wrzesień, boję się, że wtedy nie zdążę.
  • Gość: Mariola Re: Szkoła policealna Progres w Olsztynie, opinie IP: *.205.76.59.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 13.11.13, 21:07
   Jak mieszkałam w Olsztynie to chodziłam na angielski. Ogólnie mam porównanie, bo chodziłam do kilku szkół policealnych, najsympatyczniej było właśnie w Progresie, co więcej szkoła nie była droga. Miło wspominam.
  • Gość: Maniek Re: Szkoła policealna Progres w Olsztynie, opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.13, 13:02
   Ja szukam szkoły językowej, ale nie upieram się żeby była stricte językowa. W policealnych szkołach można się też uczyć angielskiego czy niemieckiego? Jaki jest miesięczny koszt zajęć? Z góry dzięki za pomoc, może znalazłem rozwiązanie idealnie pasujące do mojej sytuacji :)
  • Gość: Mal-Gosia Re: Szkoła policealna Progres w Olsztynie, opinie IP: *.centertel.pl 16.02.14, 22:00
   Nie wiecie czy w szkole jest dalej takie promo, że dla absolwentów szkół rocznych, na drugi kierunek jest taniej o 50%? Wiem, że kiedyś tak właśnie było, ciekawa jestem czy jeszcze to obowiązuje?
  • Gość: Ammka Re: Szkoła policealna Progres w Olsztynie, opinie IP: *.centertel.pl 13.04.14, 12:23
   Witam! Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś fajny kierunek w rocznej szkole? Chciałabym się czymś zająć od września. Planuję znaleźć w Olsztynie pracę i przez rok kształcić się w jakiejś ciekawej i rozwojowej dziedzinie. Niestety mój wybór studiów okazał się nietrafiony i chcę w przyszłym roku maturę poprawiać, no ale nie chcę też siedzieć przez rok z założonymi rękami. Myślałam o masażu... jest coś takiego w Olsztynie?
   • Gość: Alutka Re: Szkoła policealna Progres w Olsztynie, opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.14, 18:14
    Ja bym chciała iść na Dietetykę. Kurcze, taki się teraz popularny ten kierunek zrobił, dużo moich znajomych chce iść do szkoły na to i przede wszystkim jest teraz na to popyt, bo moda na zdrowe żywienie trwa.
   • Gość: allutka Re: Szkoła policealna Progres w Olsztynie, opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.14, 18:16
    Ja bym chciała iść na Dietetykę. Kurcze, taki się teraz popularny ten kierunek zrobił, dużo moich znajomych chce iść do szkoły na to i przede wszystkim jest teraz na to popyt, bo moda na zdrowe żywienie trwa.

  • Gość: Nowińska Kasia Re: Szkoła policealna Progres w Olsztynie, opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.14, 15:17
   Kończyłam w tej szkole kiedyś język angielski. Później poszłam jeszcze na niemiecki, bo kadra i ludzie byli tak fajni, że stwierdziłam, że po pierwsze warto kontynuować naukę dla siebie, a po drugie warto poznawać nowych ludzi. Szkoła na poziomie, nie ma co mówić, że w policealnej człowiek się niczego nie nauczy. Nauczy, bo na zajęcia trzeba chodzić, wiedza normalnie jest sprawdzana, później są egzaminy końcowe. No i plus za to, że nie jest drogo!
  • Gość: Eska Re: Szkoła policealna Progres w Olsztynie, opinie IP: *.dynamic.chello.pl 09.06.14, 17:40
   Orientuje się ktoś czy w Progresie utworzy się taki kierunek jak dietetyka? Myślę o dalszej nauce, dalszym rozwoju, ale o studiach nie ma mowy, bo jednak za zaoczne trzeba trochę zapłacić. Szukam jakiejś alternatywy, a wydaje mi się, że szkoła policealna może takową być.
  • Gość: Aska Re: Szkoła policealna Progres w Olsztynie, opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.14, 15:16
   Słyszałam, że w Progresie są jakieś kursy zawodowe? Przydałoby mi się iść na obsługę komputera od podstaw, ile trwa taki kurs i ile kosztuje?
  • Gość: Zabka Re: Szkoła policealna Progres w Olsztynie, opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.14, 12:16
   Widziałam, że zmienili stronę internetową, całkiem nieźle wygląda. Ale czy już wiadomo, które z podanych kierunków utworzą się w Olsztynie? Mnie zależy na Turystyce. Mieszkam w małej miejscowości nad jeziorem i chcemy z rodzicami zrobić tam mały pensjonat. Jakieś doświadczenie by mi się przydało do takiej pracy...
   • Gość: IZA Re: Szkoła policealna Progres w Olsztynie, opinie IP: *.cdma.centertel.pl 20.06.14, 18:19
    Po doświadczenie trzeba iść do firmy a nie do szkoły!
  • Gość: Abcia Re: Szkoła policealna Progres w Olsztynie, opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.14, 16:31
   Słuchajcie, mam takie pytanie - zależy mi na tym żeby nauczyć się przede wszystkim praktycznych rzeczy z zakresu fryzjerstwa. Żałuję, że nie zajęłam się tym wcześniej, ale chcę zmienić profesję. Obecnie pracuję od 9-17 w firmie i mam tego dość. Chcę coś zmienić, chcę robić coś innego.
  • Gość: Armanda Re: Szkoła policealna Progres w Olsztynie, opinie IP: *.dynamic.chello.pl 08.07.14, 11:35
   Skończyłam w Progresie BHP, mam tytuł technika higieny i bezpieczeństwa pracy. Zrobiłam to sobie dodatkowo, zależało mi na podniesieniu moich kwalifikacji. Tytuł technika bardzo się przydaje, sama widzę to po sobie. Szef docenił, awans dostałam.
  • Gość: Norbert Re: Szkoła policealna Progres w Olsztynie, opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.14, 15:12
   Kierunków na stronie mają dużo z tego co widziałem, sam nigdy do takiej szkoły nie chodziłem, ale wydaje mi się, że generalnie takie szkoły mają rację bytu. Dają zawód, uczą w nich praktycznych rzeczy... Moim zdaniem jeżeli ktoś ma ochotę to jak najbardziej powinien próbować.
   • Gość: IZA Re: Szkoła policealna Progres w Olsztynie, opinie IP: *.cdma.centertel.pl 14.07.14, 20:27
    To nie miejsce na reklamę...........
  • Gość: Margoska Re: Szkoła policealna Progres w Olsztynie, opinie IP: *.dynamic.vectranet.pl 07.08.14, 23:04
   Hej. Ja mam pytanie o taki kierunek opiekunka dziecięca. Skończyłam w tym roku pedagogikę, ale z pracą że tak powiem jest różnie. Myślę o jakiejś dodatkowej szkole, ale nie jakiejś drogiej, a ponoć w policealnych ceny są atrakcyjne... Polecacie taki kierunek?
   • Gość: Okasa Re: Szkoła policealna Progres w Olsztynie, opinie IP: *.dynamic-ww-3.vectranet.pl 20.03.15, 23:26
    Czy ktoś się orientuje czy ramowy plan nauczania, który jest na stronie szkoły tyczy się tylko tego roku czy co rok jest taki sam? Nie ukrywam, że podoba mi się dietetyka, ale zależałoby mi żeby mieć dokładnie takie zajęcia jak teraz tam są podane.
    • Gość: Anna Re: Szkoła policealna Progres w Olsztynie, opinie IP: *.centertel.pl 23.03.15, 21:40
     322001 Dietetyk zdrowia Z 2* K1 Świadczenie usług
     w zakresie dietetyki
     * Kształcenie
     wyłącznie
     w szkole dla
     młodzieży
     Sprawdź zanim zaczniesz Czy to szkoła czy kurs
     www.koweziu.edu.pl/klasyfikacja-zawodow
  • Gość: Kera Re: Szkoła policealna Progres w Olsztynie, opinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.14, 18:11
   Kończyłam jakiś czas temu w Progresie kierunek po którym szczęśliwie jestem technikiem usług kosmetycznych. Dyplom się przydał, obecnie jestem w tak komfortowej sytuacji, że robię to co lubię. Zawód mam, kasę zarabiam. Polecam.
  • Gość: Dagusia Re: Szkoła policealna Progres w Olsztynie, opinie IP: *.unknown.vectranet.pl 16.10.14, 23:46
   Ja się zapisałam do Progresu w tym roku na biomasaż i cieszę się, bo kierunek się utworzył. Skąd pomysł? namówiła mnie koleżanka, której zależało żeby iść. Ja jestem po szkole pielęgniarskiej, ale stwierdziłam, że dodatkowe umiejętności na pewno się przydadzą.
   • Gość: Anna Re: Szkoła policealna Progres w Olsztynie, opinie IP: *.cdma.centertel.pl 18.10.14, 08:38
    Czy nikomu nie zależy na prawdzie?
    Sprawdź czy biomasaż to zawód z wykazu zawodów MEN. Inne zawody też można sprawdzić...
    isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20120000007
  • anjolka77 Re: Szkoła policealna Progres w Olsztynie, opinie 14.05.17, 21:57
   Fajnie, że jest taka różnorodność szkół i duży wybór, ja do progresu chodziłam na dietetykę i szczerze, ani moment nie żałowałam, że wybrałam i ten kierunek i szkołę. Super!
  • pati67m Re: Szkoła policealna Progres w Olsztynie, opinie 28.05.18, 14:05
   Dzięki szkołom policealnym można szybko zdobyć zawód, ale te ogólne kierunki typu administracja nie dają wcale gwarancji zdobycia pracy. Wg mnie najlepiej swoje decyzje opierać na potrzebach rynku pracy. Na tym blogu warminsko-mazurskie-praca.pl/ można sprawdzić jaki mamy deficyt poszczególnych zawodów.
  • sabrina93 Re: Szkoła policealna Progres w Olsztynie, opinie 27.09.18, 11:28
   NOVA Centrum Edukacyjne !
   Właśnie trwają ostatnie dni naboru a więc i ostatnia szansa na zapis i skorzystanie ze zniżek i promocji jaką oferuje szkoła NOVA Centrum Edukacyjne.

   Ciekawa oferta kształcenia, wykwalifikowani wykładowcy, świetna zdawalność egzaminów a co najważniejsze dużo kierunków bezpłatnych!

   Jeszcze dzisiaj możesz zapisać się na kierunki takie jak:
   - Technik elektryk z elektroniką i uprawnieniami SEP,
   - technik rachunkowości z obsługą spółek,
   - technik informatyk,
   - technik masażysta z fizjoterapią i rehabilitacja sportową,
   - asystentka stomatologiczna z ortodoncją,
   - higienistka stomatologiczna.

   WYDAJEMY ZAŚWIADCZENIA DO ZUS'U!

   Jeśli chcesz zacząć naukę jeszcze od tego semestru to zapraszamy do naszego sekretariatu przy placu Jana Pawła II 4 w Olsztynie! Nie czekaj, przyjdź już dziś, zapraszamy! :)
  • monikaaleksandraale Re: Szkoła policealna Progres w Olsztynie, opinie 16.07.19, 15:07
   Wszystko zależy od tego co chcemy robić w przyszłości ;) Mnie zainteresował kierunek Ortoptystka w szkole Studium Pracowników Medycznych i Społecznych i na niego się wybrałam. Sporo się nauczyłam, gdyż mieliśmy świetnych nauczycieli a naukę praktyczną odbyłam Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie :)
  • Gość: Ula Re: Szkoła policealna Progres w Olsztynie, opinie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.09.22, 10:28
   Ze szkół policealnych w Olsztynie mega polecam cosinus. Jest zupełnie darmowa, nie wymagają podpisania żadnej umowy. Kończyłam na kierunku fryzjerskim i bardzo dużo się nauczyłam.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka