Dodaj do ulubionych

Szmit zrezygnował.

29.09.17, 11:00
Jerzy Szmit zrezygnował z funkcji wiceministra infrastruktury.Podał jako przyczynę sprawy osobiste.
Obserwuj wątek
  • mw66 Re: Szmit zrezygnował. 29.09.17, 11:06
   Konferencja Jerzego Szmita Olsztyn - Konferencja Jerzego Szmita dotycząca podpisania umowy PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.na projekt przebudowy trasy Działdowo-Olsztyn za ponad 260 mln zł finansowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia. Nz:

   Dymisję przyjęła szefowa rządu Beata Szydło. Pochodzący z Olsztyna Szmit był wiceministrem od listopada 2015 roku. Zajmował się drogami i transportem drogowym.
   Oficjalnym powodem rezygnacji są sprawy osobiste. Jerzy Szmit w rządzie Beaty Szydło odpowiadał za drogi, autostrady, a także transport drogowy i lotniczy.
   Jerzy Szmit to jeden z najbardziej znanych i rozpoznawalnych polityków z naszego regionu. W czasie stanu wojennego działał w podziemnej "Solidarności". Jest przewodniczącym PiS w okręgu olsztyńskim.
   Polub nas na Facebooku:

   Przeczytaj cały tekst: Jerzy Szmit podał się do dymisji - Gazeta Olsztyńska gazetaolsztynska.pl/468175,Jerzy-Szmit-podal-sie-do-dymisji.html#ixzz4u3abeyMj
  • kaczoryjski Re: Szmit zrezygnował. 10.10.17, 17:29
   My może tak. Jednak to forum, kiedyś znakomite i żywe wykończył wraz ze swymi pisowskimi menelami. Normalni ludzie nie znieśli tej ilości bezczelności, chamstwa , głupoty i kłamstw, które tu wrzucali.Przestało tu pisać wielu mądrych ludzi. Pozostali tylko najtwardsi z nich ( pozdrawiam). Dziennie pojawiało się tu kiedyś więcej wątków i postów niż teraz w ciągu miesiąca. Jechaliśmy po tych nieudacznikach jak po łysej kobyle - to nie wszystkim się jak widać spodobało.
   • privus Re: Szmit zrezygnował. 12.10.17, 11:01
    Dyskusja z ludźmi idącymi w fanatyczne zaparte wg, swoich zasad jedynie słusznej racji, raczej nie należy do dobrego tonu. Tym bardziej, że okazywana na forum mentalność przypominała raczej legendy o wiejskich zabawach w remizach strażackich. Wprawdzie złośliwy swym nawiedzeniem Kecawa okazał się nie tylko tępakiem w sensie largo nawet w sprawach własnej religii, ale przynajmniej potrafił utrzymać dający się przyjąć poziom kultury własnych wypowiedzi, czego w żadnym wypadku nie można powiedzieć np. o n4eu. W każdym bądź razie realizowana pisowska forma dyskusji przykrywająca własne interesy wrzaskiem i epitetami kierowanymi ad personam, miała prawo zniechęcić do wymiany poglądów na tym powszechnie znanym poziomie magla.
    A pole interesów do ukręcenia ściele się szeroko poczynając od pierwszej damy z wprowadzoną pensją na poziomie 13.540 zł (ustalił „Fakt” - jako nauczyciel zarabiała 3.109 zł brutto plus dodatki) do finansowania propagandy PiS z funduszy spółek skarbu państwa.
    Propagandowo podnoszone ostatnio publikowane efekty sondaży wspierające PiS wręcz nakazują weryfikację stosowanej metodologii przez sondażownie. Badania realizowane w oparciu o telefony stacjonarne wydają się zdecydowanie pomijać znaczną i bardziej aktywną grupę ludności w życiu społecznym. Taka sytuacja może wskazywać na realizowany propagandowy blef, z który mamy do czynienia od samego początku zaistnienia tzw. „dobrej zmiany” chyba na każdym kroku.
    O Frankowiczach już dawno zapomniano, mimo że był to propagandowy przebój przedwyborczy PiS. Służba zdrowia i oświata nadal tradycyjnie jest niedofinansowana - ciągle jakieś hasła i przejściowe prowizorki finansowane właściwie z budżetów samorządów, które borykają się z tą reformatołską spuścizną. Chociaż „Dojna Zmiana” wydaje się doić budżet bez umiaru na swoje potrzeby. A dla weteranów i kombatantów, dzięki którym mają władzę, serwuje się informację o braku środków lub jałmużnę z MOPS-u, bądź Urzędu ds Kombatantów – czyli drogę upokorzeń!
    PiS daje przykład tego, czego nie powinno się robić! Np. emerytom daje po 4 złote waloryzacji, gdy cena energii poszła w górę. Za chwilę wielce prawdopodobna podwyżka ciepłej wody i c.o., oraz…
    kreowane wybory do samorządów. Poprzednio wybory miały być podobno – jak głosił PiS - sfałszowane :). Jak będzie teraz?

    Przypuszczam, że stosowany gremialny atak na wszelkie fora miał właśnie na celu zniechęcenie czy wręcz zablokowanie wszelkiej dyskusji czy wymiany poglądów na bieżące i nurtujące tematy.

    Pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka