Dodaj do ulubionych

Dobry Kamerzysta na wesele ?

IP: *.ols.vectranet.pl 17.01.05, 12:33
Chcialam sie spytac czy moze mi ktos polecic dobrego i w miare niedrogiego
kamerzyste na wesele?
Dzieki,
pozdrawiam
Anna
Obserwuj wątek
    • Gość: Ed Re: Dobry Kamerzysta na wesele ? IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 17.01.05, 19:33
      Jest taki stary kawał - każdy pieniądz ma swój dźwięk :))
      Minęły czasy fuch i na dzuień dzisiejszy każda praca ma swoją wartość. Trudno
      mi jest mówić o cenach, ale widziałem okolicznościowe kompozycje robione przez
      firmę EWA z ul. Limanowskiego. Gdybym miał się znowu żenić, wziąłbym pod
      uwagę :o))

Zwróć jednak uwagę, że gusta mogą być nie tylko odmienne ale także się zmieniać.

100 lat szczęsliwości w pożyciu małżeńskim!!!
    • Gość: Rysiek Re: Dobry Kamerzysta na wesele ? IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 18.01.05, 23:33
      Zadzwon i wpadnij to goscia z Nagorek - jest extra - robil mi wesele i jeszcze
      po 3 latach chce mi sie je ogladac. Pamietaj, nie robisz filmu jakiegos tam,
      tylko wesele, wiec pamietaj, ze np. za 20 lat bedziesz tez chcial je zobaczyc,a
      w tedy moze okazac sie, ze nie masz juz nic na tasmie lub plycie. Poza tym, jak
      ktos spartoli ci impreze, to nie wybaczysz sobie tego, bo wesela i slubu (mam
      nadzieje) nie powtorzysz. Warto zatem wydac czasami nieco wiecej i postawic na
      sprawdzona osobe.
      To tyle wlasnych uwag i doswiadczen. POlecem sprawdzonego przez siebie - gosc ma
      firma na Wankowicza tel. 5429023 Moim zdaniem robi profesjonalnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka