Dodaj do ulubionych

Wybory już niedługo !

IP: 80.252.4.* 27.10.05, 13:56
Rząd wbrew zapowiedziom będzie miał gębę lepera, a nawet giertycha i rydzyka.
MAcie marszałka, który jest za biciem dzieci (podobno są wtedy wrażliwsze),
szownistów, rasistów, ksenofobów i homofobów. Ojca opatrzności i moralnej
katolickiej odnowy Dorna z dwoma żonami i kochanką, mydłka kryptogeja Ziobre
i cyrk lepera.
Teraz niech już się dzieje. Będzie wesoło.
Unia już przypomina co stało się kilka lat temu w Austrii kiedy do koalicji
wszedl Jorg Heider.
Poczekajmy jeszcze miesiąc, dwa. Inwestorzy zaczną uciekać, sprzedawać w
pośpiechu złotówki. Karły zaczną wymachiwać kijaszkiem na lewo i prawo.

Wtedy będziecie mieli swoją IV RP.
Niech ma was w opiece najświętsza panienka.

Obserwuj wątek
    • Gość: Grenwald Re: Wybory już niedługo ! IP: *.olsztyn.mm.pl 27.10.05, 15:08
      A ja śmiem sądzić, że nic takiego się nie wydarzy. I chyba mam rację. Dzisiaj
      ekonomia jest silniejsza od ideologii. To widać, słychać i czuć. Nie będą
      świrować z jakimikolwiek wyskokami, bo "odsunięcie miski z żarciem" (pieniążków
      pod każdą postacią), jest bardzo bolesne, a głodu nie nasyci się pusosłowiem.
      Będzie spokój w Polsce. Będzie się wszystko rozwijało jak powinno. Faktycznie,
      podniósł się krzyk, ale o co? Generalnie ja nie wiem o co? Chociaż? Jest to
      nasza cała Polska - Chrystus narodów, Romantyzm, Sarmata. I cała w tym rzecz.
      PiS chce pokazać, że jest silny bo wygral wybory i przy pomocy innych ugrupowań
      może tworzyć koalicje (jak ktoś zauważył narodowo-ludowe?!)
      PO? Baletnica, której gatki wrzynaą się w pupę i w spektaklu o gumisiach, żąda
      gaży i roli dla Królewny Śnieżki.
      Troszeczkę pragmatyzmu przydałoby się, rozwagi a przede wszystkim rozumu dla
      obu partii.
      Wszak Polska jest tylko jedna.
      • piixii Re: Wybory już niedługo ! 27.10.05, 17:28
        Chyba nigdzie jeszcze nie wymyślono takiego modelu gospodarki, gdzie
        jednocześnie daje sie 3 mln mieszkań, studia sa bezplatne, leczenie równiez,
        wszyscy dostaja co chca, a do tego deficyt budzetowy sie zmniejsza i kraj nurza
        sie w dobrobycie.
        Fakt - wtedy wszysy maja równo czyli gó..!

A PO robi to, co w tym momencie jest jedynym słusznym rozwiazaniem.
        Niech se teraz Kaczory rządzą i spełniają te swoje przedwyborcze obietnice.
        Życzę powodzenia
        • Gość: Greenwald Re: Wybory już niedługo ! IP: *.olsztyn.mm.pl 27.10.05, 18:40
          PO nic nie robi.
          PIS też nic nie robi.
          Wiemy co zrobiło SLD i poniosło za to karę, dużą czy małą to kwestia gustu.
          Nie należy jeszcze się ekscytować tym czego nie ma. Plany, pomysły, obietnice
          przedwyborcze? Jak zwykle populizm. Odpowiedni marketing polityczny. Na takie
          cuda to i w hipermarketach się łapiemy.
          Ale mi chodzi o to, że i tak się nic nie zmieni w stosunku do polityki
          zagranicznej czy też wewnętrznej.
          Smieszą mnie teraz te syki i jęki, bo my mali ludkowie to tylko mięso jesteśmy
          armatnie. I ten teatrzyk to jest dla gawiedzi, która albo bije brawo, albo
          płacze, albo się oburza. A potem spektakl się kończy i pozostaje szara
          rzeczywistość.
          Niestety.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka