Dodaj do ulubionych

Jak zarząd sm JAROTY szanuje mieszkańców!!

02.12.06, 21:51
Przypadkem wpadł mi w ręce najnowszy numer gazetki "JAROTY" wydawanej przez
spółdzielnie "Jaroty" dla jej mieszkańców. Polecam artykuł ze strony
tytułowej. Zarząd społdzielini wylewa swoje żale na nie wdzięcznych
mieszkańćów pieczewa.Zarząd jest zbulwersowany, faktem, ze ci własnie
mieszkańcy nie dość ,zę nie zgadzają sie na budowe Tesco to jescze mają
czelnoć wnosić protest do spółdzielni i zbierać podpisy. Dodam, ze autor nie
przebiera w słowach i po prostu obraża mieszkańców!! Tekst ten w 100% oddaje
stosunek jaki maja wladze s.m do mieszkańców.Zero szacunku - max chęć
autokratycznych rządów zarządu!!!
Obserwuj wątek
      • Gość: pieczewianka Re: Jak zarząd sm JAROTY szanuje mieszkańców!! IP: *.olsztyn.vectranet.pl 03.10.13, 19:42
        Mnie nie zwisa.
        Dzisiaj znów sięgnęłam po gazetkę "Jaroty"- nr 9 . Dużo o Pieczewie - jakie to prace wykonano. Niestety, jak prawie w każdym numerze od wielu miesięcy, prezes SM Jaroty bawi się w dziennikarzynę obsmarowując Lidię Staroń. Wstyd mi za takiego prezesa, który skupia się głównie na tym, żeby ucierać nosa pani L.S. Zapomina, w jakim celu zostaje powołany prezes spółdzielni.
        Panie prezesie, płacę panu pensję i chciałabym,żeby pan działał na moją korzyść.
        Panie prezesie, chciałabym, żeby zawieszki na ulotki znalazły się na zewnątrz budynku. To tylko taka jedna drobniutka rzecz, która przyszła mi do głowy. Może pan zacząłby myśleć, jak poprawić warunki mieszkańców ?
        Niech każdy robi to, co do niego należy. Do pana nie należy redagowanie gazetki.Żałosne to, co pan robi. Tak bym chciała, żeby pan to przeczytał.
        • Gość: pieczewianka Re: Jak zarząd sm JAROTY szanuje mieszkańców!! IP: *.olsztyn.vectranet.pl 02.07.14, 15:16
          Ten żałosny człowiek nadal zabawia się w pismaka i w każdym numerze gazetki Jaroty wylewa swoją żółć na pewną panią poseł. Tu muszę zaznaczyć, że tej pani nigdy osobiście nie spotkałam i nie chodzi mi o wstawianie się za nią. Ile trzeba mieć jadu w sobie,żeby go tak sączyć przez bardzo długi czas? Skoro chce się bawić w politykę, niech staruje w przyszłych wyborach. Tam do wielu posłów i senatorów będzie doskonale pasował.
          Ostatnie walne zgromadzenie w czerwcu b.r. - przybyło równiutko 200 członków, wiecie ? Fajnie, że ich policzono, prawda ? Ciekawa jestem, ile z nich to rodzina i sąsiedzi rady nadzorczej.
          • Gość: SD Re: Jak zarząd sm JAROTY szanuje mieszkańców!! IP: *.olsztyn.mm.pl 02.07.14, 18:47
            I o to właśnie im chodzi.
            Najlepiej im jest, jak jest teraz. Żaden normalny człowiek na te ich zebrania nie przychodzi. Mogą robić, postanawiać, czy uchwalać co chcą. Ten komfort zapewnia im aktualny kształt ustawy spółdzielczej. I dlatego prezes tak jedzie na p. poseł, żeby ją wyeliminować z życia publicznego. Bo ta kobieta, poprzez zmianę przepisów spółdzielczych, chce ich tego komfortu pozbawić.
            Wg mnie to należałoby, chyba niestety zmienić konstytucję, tak aby w ogóle wyeliminować i wyplenić tę całą spółdzielczość do kamienia. Jest to pozostałość PRL. Jednak w IV RP, zarządy wszelakich spółdzielni czują się świetnie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka