Dodaj do ulubionych

fryzjer!!!Matraccy czy Zimny?

16.02.07, 11:35
Witam który z wymienionych fryzjerów jest lepszy? z MAtrackich to chyba
Andrzej, ale zastanawiam sie co do wyboru, chcę w końcu zrobić porządek z
włoskami:) którego polecacie?
Obserwuj wątek
    • Gość: CB Żaden. Są za drodzy. Chyba, że to kryptorekreklama IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.02.07, 12:29
      ...
    • kamillius Re: fryzjer!!!Matraccy czy Zimny? 16.02.07, 12:59
      Matraccy:-). Bylem tydzien temu i luxik:-P.
    • saskiaplus1 Re: fryzjer!!!Matraccy czy Zimny? 16.02.07, 13:17
      Ja polecam zawsze Adama Jastrzębowskiego (kiedyś Gabriel, teraz ma własny salon
      za Tesco).
    • nicka2910 Re: fryzjer!!!Matraccy czy Zimny? 16.02.07, 14:22
      U Matrackich jest Adam Przybysz, polecam, rewelacja we wszystkim, jest tak
      super,że cena nie ma znaczenia!
      • Gość: bezfryzury Re: fryzjer!!!Matraccy czy Zimny? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.07, 19:15
        A może macie numer telefonu do tego dobrego fryzjera za Tesco? Bardzo będę
        wdzięczna :)
        Od dwóch miesięcy czekam aż odrośnie mi makabra zafundowana w salonie u
        Matrackich - strzygła mnie smukła brunetka - strasznie źle. Okropnie. Naprawdę dno.
        Teraz chcę iść tam gdzie mnie wyprowadzą ze strefy mroku :)- już nie mogę się
        doczekać kiedy będę mogła przestać spinać włosy w coś w rodzaju koka (żeby
        zamaskować nieudolność cięć fryzjerki z salonu Matrackiego)
        • Gość: Janka Re: fryzjer!!!Matraccy czy Zimny? IP: *.centertel.pl 30.08.15, 23:28
          Ja tez żałuje ze z tamtąd nie wyszłam zanim usiadłam na fotelu bardzo żałuje i ogólnie podejście do klienta słabe
          Absolutnie nie polecam
        • Gość: Londynczyk Re: fryzjer!!!Matraccy czy Zimny? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 15.11.22, 14:52
          Trzeba sie umawiac do mistrza , a nie do uczennic. Matracki nie ma sobie rownych. A uczennice, wiadomo dopiero nabieraja doswiadczenia...
    • Gość: Londynczyk Re: fryzjer!!!Matraccy czy Zimny? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 15.11.22, 14:54
      prosze sie umawiac z dwumiesiecznym wyprzedzeniem i tylko do mistrza.... , aby efekt byl boski
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka